Ciekawie na mityngu w Grudziądzu – Cezary Pietruszyński i Mateusz Jackiewicz nie dali szans rywalom

Informowaliśmy o pierwszych halowych występach młodzieży lekkoatletycznej Warmii i Mazur na mityngu w Warszawie, druga grupa startowała w Grudziądzu. Reprezentowały nas następujące kluby: LKS Lubawa, AZS UWM Olsztyn, MKS Truso Elbląg, NKS Nowe Miasto Lubawskie, KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, KS Piast Wilczęta, GUKS Asy Dywity, LUKS Warmia Lidzbark Warmiński. Zwycięstwo odniósł w skoku wzwyż Cezary Pietruszyński bardzo dobrym wynikiem 2.05, swój talent potwierdził też lubawianin Mateusz Jackiewicz, który wygrał na dystansie 1000 metrów. W biegu na 60 metrów przez płotki drugi był Ariel Karwasiński z Nowego Miasta Lubawskiego.

 

Wyniki

Mężczyźni

60m

FINAŁ B

4 CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ 7.46

FINAŁ C

4 SŁUPSKI Rafał 94-09-08 LKS Lubawa WMZ 7.46

Eliminacje

BIEŃKOWSKI Wiktor 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 7.50 PB

ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WMZ 7.60 PB

DĄBROWSKI Paweł 96-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 7.61

JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.68 PB

ZIÓŁKOWSKI Krystian 96-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.87

MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WMZ 7.91

JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WMZ 8.16

SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 8.28

MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ 8.34 PB

ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WMZ 8.61

JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WMZ 8.69

OSTROWSKI Tymoteusz 99-01-17 LKS Lubawa WMZ 8.70

ZAWADZKI Szymon 99-01-01 LKS Lubawa WMZ 8.80

GUZOWSKI Krystian 99-01-14 MKS Truso Elbląg WMZ 8.87 PB

KRZYŻOPOLSKI Mariusz 98-05-29 MKS Truso Elbląg WMZ 9.07 PB

200m

3 ŻURAWSKI Krystian 96-07-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 24.37

4 CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ 25.06 PB

5 BIEŃKOWSKI Wiktor 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 25.12 PB

12 MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ 27.40 PB

13 JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WMZ 27.70

300m

12 ZIÓŁKOWSKI Krystian 96-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 42.54

16 ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WMZ 44.42

600m

11 MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WMZ 1:35.06

20 PROCAJŁO Adrian 96-02-26 MKS Truso Elbląg WMZ 1:38.74

29 JUDEK Adrian 98-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ 1:41.27

1000m

1 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 LKS Lubawa WMZ 2:45.62 PB

13 BRZUSZCZAK Oskar 99-01-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3:00.92

14 SŁUPSKI Rafał 94-09-08 LKS Lubawa WMZ 3:01.10 PB

16 OSSOWSKI Jacek 95-11-26 LKS Lubawa WMZ 3:06.02

18 MOSKAL Paweł 97-06-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3:08.54

19 WÓJCICKI Maciej 97-04-01 MKS Truso Elbląg WMZ 3:08.96

28 ZAWADZKI Szymon 99-01-01 LKS Lubawa WMZ 3:17.13

29JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WMZ 3:21.27

30 OSTROWSKI Tymoteusz 99-01-17 LKS Lubawa WMZ 3:22.90

32 ANTOSZEWSKI Kacper 00-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3:25.35

33GROSZEWSKI Adrian 99-01-01 KS Piast Wilczęta WMZ 3:26.91

34 WILBRANDT Szymon 98-07-31 LKS Lubawa WMZ 3:29.02

60m pł juniorów FINAŁ A

2 KALWASIŃSKI Ariel 97-04-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 8.33

Eliminacje

5 JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 8.97

Skok wzwyż

1 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 2.05

9 MAŁEJKYJ Damian 97-04-16 KS Piast Wilczęta WMZ 1.70

Skok w dal

13 KLIMEK Paweł 96-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 5.22

18 SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 4.76

20 KRZYŻOPOLSKI Mariusz 98-05-29 MKS Truso Elbląg WMZ 4.33

KOBIETY

60m FINAŁ B

3 GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WMZ 8.28

FINAŁ C

5 MACIAK Natalia 96-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 8.48

Eliminacje

POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ 8.64

POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 8.67 PB

JAWORSKA Jonata 99-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 8.73 PB

POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ 8.75

ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WMZ 9.00

LEWANDOWSKA Julia 00-09-09 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 9.18

ŻURALSKA Agnieszka 95-08-11 LKS Lubawa WMZ 9.19

WOJCIECHOWSKA Julia 01-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 9.40

KULKOWSKA Beata 98-03-24 LKS Lubawa WMZ 9.43

JATKIEWICZ Izabela 00-01-01 GUKS Asy Dywity WMZ 9.43 PB

GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ 9.52

KORNELUK Monika 98-04-09 MKS Truso Elbląg WMZ 9.57 PB

PIOTROWSKA Alicja 98-01-24 LKS Lubawa WMZ 9.59

MIECZKOWSKA Weronika 99-01-01 LKS Lubawa WMZ 9.65

200m

7 MACIAK Natalia 96-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 28.46

11 BRZOZOWSKA Angelika 96-03-14 LKS Lubawa WMZ 29.56

15 LICZNERSKA Agata 98-06-10 MKS Truso Elbląg WMZ 30.33 PB

18 KULKOWSKA Beata 98-03-24 LKS Lubawa WMZ 32.29

300 m 

5 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ 45.97

6 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ 46.33

9 ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WMZ 47.43

13 JAMROŻY Monika 97-06-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 49.30

17 ZIÓŁKOWSKA Kinga 97-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 50.90

18LENDZION Wiktoria 00-02-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 51.87

21 JATKIEWICZ Izabela 00-01-01 GUKS Asy Dywity WMZ 52.73

600 m 

4 PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1:48.81

5 KUTZA Kinga 98-05-29 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1:50.12 PB

12 CIOSEK Patrycja 97-04-02 MKS Truso Elbląg WMZ 1:53.20

18 ŻURALSKA Agnieszka 95-08-11 LKS Lubawa WMZ 1:55.82

28 GRAMAN Natalia 98-11-07 LKS Lubawa WMZ 2:03.55

32 GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ 2:05.07 PB

1000m

4 KRUPA Aleksandra 99-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ 3:13.57

6 WIŚNIEWSKA Katrin 95-10-21 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3:19.56

60m pł młodziczek

3 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 10.73 PB

6 JAWORSKA Jonata 99-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 11.94 PB

7 PIOTROWSKA Alicja 98-01-24 LKS Lubawa WMZ 12.02

Skok wzwyż K

5 OKSENIUK Agnieszka 96-03-23 MKS Truso Elbląg WMZ 1.55

6 NOWOŚWIAT Agnieszka 95-01-29 MKS Truso Elbląg WMZ 1.50

13 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1.40

15 STEĆ Patrycja 01-03-23 KS Piast Wilczęta WMZ 1.35

16 JAWORSKA Jonata 99-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1.30

Skok w dal K

5 GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WMZ 4.69

22 MIECZKOWSKA Weronika 99-01-01 LKS Lubawa WMZ 3.82

23 STEĆ Patrycja 01-03-23 KS Piast Wilczęta WMZ 3.78

24 GRAMAN Natalia 98-11-07 LKS Lubawa WMZ 3.65

26 KORNELUK Monika 98-04-09 MKS Truso Elbląg WMZ 3.58

27 WOJCIECHOWSKA Julia 01-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 3.51

Fot e-lubawa

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x