Ciekawy mityng w Kortowie – Warto było spróbować

To dobrze, że Święto Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego stało się pretekstem do zorganizowania w Kortowie mityngu lekkoatletycznego z udziałem zawodniczek i zawodników większości sekcji  na Warmii i Mazurach. Startowali przede wszystkim młodzi lekkoatleci, bo seniorów u nas jak na lekarstwo. Na uwagę zasługują wyniki: Karola Zalewskiego na 200 metrów, braci: Andrzeja i Pawła  Reginów w pchnięciu kulą, Karoliny Bołdysz w oszczepie, sprinterek z Działdowa: Angeliki Blautenberg i Patrycji Ługowskiej oraz Aleksandry Szczerbaczewicz z AZS UWM Olsztyn.

 

 

Wyniki

 

100m K

BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.39

ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.50

SZYLAKOWSKA JUSTYNA 92 ZLKL ZIELONA GÓRA 12.88

SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 13.14

ŁEGOWSKA EWELINA 95 KS AZSUWM OLSZTYN 13.49

SAMUL  ANNA 91 KS AZS UWM OLSZTYN 13.65

ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.67

ZIELINSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 14.12

DOBRZENIECKA KLAUDIA 96 UKS „GIMPAS” PASŁEK 14.05

OCHOWSKA PAULINA 99 UKS „GIMPAS” PASŁEK 14.24

BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.29

DUZIKOWSKA ANNA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 14.31

KUBICKA ALICJA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.35

KUZMA NATALIA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 14.45

POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 15.06

DUTKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 15.65

ŁUKIAN KAROLINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 16.64

 

200m K

ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 26.30

SZYLAKOWSKA JUSTYNA 92 ZLKL ZIELONA GÓRA 26.93

MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 27.32

ŁEGOWSKA EWELINA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 28.41

SAMUL ANNA 91 KS AZS UWM OLSZTYN 28.49

ZIELINSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 29.09

MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 29.72

DUZIKOWSKA ANNA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 29.92

DOBRZENIECKA KLAUDIA 96 UKS „GIMPAS” PASŁEK 30.02

KUZMA NATALIA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 30.64

ŻOCHOWSKA PAULINA 99 UKS „GIMPAS” PASŁEK 31.73

ŁUKIAN KAROLINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 36.47

 

300m K

SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 42.51

ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 44.26

PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 44.76

KUBICKA ALICJA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 45.60

MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 45.88

BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 46.25

SŁOMINSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 46.74

DUZIKOWSKA ANNA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 47.83

WICHERT PATRYCJA 98 GUKS ASY DYWITY 47.85

KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 48.58

MIKULAK NATALIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 49.42

GRZYWACZ MARIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.46

BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 49.75

RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 50.07

OGRODOWCZYK NATALIA 96 MLKS OSTRÓDA 50.65

POLEWACZ HANNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 50.96

ŻUK ALEKSANDRA 97 UKS GIMNAZJUM NR 1 MORAG 51.13

BORKOWSKA MONIKA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 51.65

TYLMAN SYLWIA 97 MLKS OSTRÓDA 51.81

DOBRZYNSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 51.89

JUNKER KAROLINA 97 MLKS OSTRÓDA 52.16

BIELECKA EMILIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 52.45

SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 52.68

WALAT AGNIESZKA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 52.75

SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 52.83

OLECKA ALEKSANDRA 00 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 54.89

GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 55.37

REDDING WIKTORIA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 60.42

 

400m K

1 BUJNICKA PATRYCJA 93 MLKS OSTRÓDA 59.22

2 STRUCINSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 59.52

3 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 59.86

4 KOSSAKOWSKA NATALIA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 60.45

5 NIESCIOR JUDYTA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 63.97

6 ŁASZEK MAGDALENA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 68.08

 

800m K

1 KULESA MONIKA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 2:20.12

2 TRZECIAK MAGDALENA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:21.94

3 MALINOWSKA EL_BIETA 95 GUKS ASY DYWITY 2:27.79

4 STANCZAK DOMINIKA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 2:31.91

5 MALINOWSKA KAROLINA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 2:42.79

TAPEK PAULINA 93 KS AZS UWM OLSZTYN DNF

 

400m ppł K (76.2cm)

1 POLKOWSKA MARTYNA 93 KS POLONIA PASŁEK 63.90

2 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 65.06

3 BALCEREK ALEKSANDRA 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 66.69

4 STANISZEWSKA _ANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 66.79

5 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 68.69

6 JANKOWSKA JOANNA 95 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 77.35

 

4x100m K

1 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO( STANISZEWSKA ŻANETA 95   BLAUTENBERG ANGELIKA 94  MULKITYN PATRYCJA 95  ŁUGOWSKA PATRYCJA 95) 51.61

2 KS AZS UWM OLSZTYN (KUBICKA ALICJA 97 SŁOMINSKA DOMINIKA 97  ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97  SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96) 53.02

3 KS AZS UWM OLSZTYN (WALAT AGNIESZKA 98 RUTKOWSKA MICHAELA 97  BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97  MIKULAK NATALIA 97) 58.72

4  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI (KUZMA NATALIA 98 POLAK NATALIA 99 BELKA PATRYCJA 96  MILEWSKA MAGDA 92) 58.85

 

kula K (4kg)

1 ŻEBRYK AGATA 93 KS POLONIA PASŁEK 12.05

2 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 9.72

3 ŻAMEJC ANNA 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 8.65

 

kula K (3kg)

1 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 9.70

 

rzut dyskiem K

1 ŻEBRYK AGATA 93 KS POLONIA PASŁEK 33.55

2 FILIPIAK HONORATA 91 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 22.64

3 KODZIK IZABELA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 21.35

4 ŻAMEJC ANNA 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 15.55

 

oszczep K

1 BOŁDYSZ KAROLINA 93 KS POLONIA PASŁEK 51.68

2 RYNKOWSKA MAGDALENA 92 MKS „TRUSO” ELBLAG 37.90

3 KARCZEWSKA KAROLINA 94 LKS LUBAWA 32.65

4 FILIPIAK HONORATA 91 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 29.49

5 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 28.57

6 MICHAŁOWSKA DŻESIKA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 26.80

7 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 23.18

8 ŻEJMO ALICJA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 21.80

9 ŻAMEJC ANNA 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 20.15

10 KODZIK IZABELA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 19.91

 

100m M

JABŁONSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.01

OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.16

MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.44

GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 11.49

KOWALCZYK PIOTR 95 UKS „GIMPAS” PASŁEK 11.73

BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS „TRUSO” ELBLAG 11.92

GROCHECKI DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.98

ŁABASZEWSKI MACIEJ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 12.00

ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 12.13

WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 12.29

CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 12.40

KOREJWO DAWID 96 KS AZS UWM OLSZTYN 13.08

HUL ADAM 98 KS AZS UWM OLSZTYN 13.56

OLSZEWSKI TOMASZ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.49

 

200m M

ZALEWSKI KAROL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 21.56

JABŁONSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 21.84

OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 22.67

ZRADA MARCIN 92 LUKS ORNETA 22.70

GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 23.20

MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS UWM OLSZTYN 23.30

BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS „TRUSO” ELBLAG 23.69

KOWALCZYK PIOTR 95 UKS „GIMPAS” PASŁEK 24.42

ŁABASZEWSKI MACIEJ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 24.44

SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 24.97

MISIEWICZ MICHAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 25.34

CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 25.59

KOREJWO DAWID 96 KS AZS UWM OLSZTYN 27.71

OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS ASY DYWITY 27.78

HUL ADAM 98 KS AZS UWM OLSZTYN 29.69

OLSZEWSKI TOMASZ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 31.51

 

300m M

1 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 39.17

2 SZABLEWSKI TOMASZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 39.50

3 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 39.83

4 DAWID BARTOSZ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 40.09

5 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 41.37

6 ZARZECZNY ŁUKASZ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 42.22

1 KOWALSKI MICHAŁ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 43.24

2 WOLTMANOWSKI RADOSŁAW 97 KS AZS UWM OLSZTYN 43.65

3 POMORSKI KAMIL 96 KS AZS UWM OLSZTYN 43.82

4 SUDUJKO RYSZARD 97 KS AZS UWM OLSZTYN 46.73

5 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.22

 

400m M

BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 52.20

WRONOWSKI RAFAŁ 86 KS AZS UWM OLSZTYN 52.74

GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS „TRUSO” ELBLAG 54.17

BEBENEK KAMIL 89 KS AZS UWM OLSZTYN 54.82

RYMARCZYK TOMASZ 91 MKS „TRUSO” ELBLAG 55.27

MISIEWICZ MICHAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 55.47

PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA 55.67

KOSTRUBIEC ŁUKASZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 57.83

FALKOWSKI JAKUB 94 KS AZS UWM OLSZTYN 58.02

LEWANDOWSKI RAFAŁ 93 MLKS OSTRÓDA 58.51

WODZYNSKI ARTUR 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 59.46

 

800m M

PIOTROWSKI MATEUSZ 91 KS AZS UWM OlSZTYN 1:59.34

ZAWACKI SYLWESTER 93 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 1:59.70

WOROBIEC DAWID 90 KS AZS UWM OLSZTYN 2:01.59

HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:02.55

ADAMSKI KACPER 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:02.64

SWINIARSKI DAWID 89 KS AZS UWM OLSZTYN 2:04.21

ILSKI PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:06.73

FEDAN DOMINIK 94 KS AZS UWM OLSZTYN 2:07.01

SWITAŁA KACPER 93 KS AZS UWM OLSZTYN 2:07.01

LIPINSKI SZYMON 94 KS AZS UWM OLSZTYN 2:08.46

NIECIECKI RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:08.72

MIEDZINSKI KRZYSZTOF 92 MKS „TRUSO” ELBLAG 2:08.89

BEKIER PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:10.81

ROLKA CEZARY 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:11.15

RATUSZYNSKI MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 2:33.94

 

3000 metrów bieg łączony

1 CHMIELINSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 10:05.46

2 WARDA MARTYNA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 10:13.39

3 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 10:22.28

4 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 10:35.33

5 KOZŁOWSKI BARTOSZ 96 UKS „GIMPAS” PASŁEK 11:03.34

……………………………………………………………………………….

1PARZYCHOWSKA MARTA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11:18.91

2 JANKOWSKA KATARZYNA 93 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 12:15.48

 

5000metrów bieg łączony

1 KONICZ ARKADIUSZ 93 NKS DRWECA 1919 NM LUBAWSKIE 15:47.66

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 88 KS AZS UWM OLSZTYN 16:00.43

3 ZAWACKI PRZEMYSŁAW 92 OLIMPIA NM LUBAWSKIE 16:33.24

4 ZIENKIEWICZ PIOTR 74 UKS „GIMPAS” PASŁEK 16:51.18

5 KOPEC LUCYNA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 20:00.82

…………………………………………………………………….

1 MIELNIK MAGDALENA 91 KS AZS UWM OLSZTYN 19:41.43

 

4x100m M

1 KS AZS UWM OLSZTYN (MARACHA SEBASTIAN 94 ŁABASZEWSKI MACIEJ 95 GIESZCZYNSKI RAFAŁ 94 JABŁONSKI ADAM 94) 44.20

2 KS AZS UWM OLSZTYN (GROCHECKI DANIEL 93 ZALEWSKI KAROL 93 OSTAPIUK MATEUSZ 93 SZABLEWSKI TOMASZ 93) 44.35

 

kula M (7.26kg)

1 BALUKIEWICZ PAWEŁ 90 MKS „TRUSO” ELBLAG 13.00

2 SZWARC SEBASTIAN 86 KS AZS UWM OLSZTYN 11.17

 

kula M (6kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 19.40

2 PIAZDECKI BARTŁOMIEJ 93 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 16.59

3 SITARZ MAREK 93 KS POLONIA PASŁEK 13.44

4 MENDYK DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.00

 

kula M (5kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 19.17

2 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.57

3 OLESZCZUK KACPER 94 KS POLONIA PASŁEK 16.86

 

kula M (5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.92

2 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 10.38

 

rzut dyskiem M

1 SZWARC SEBASTIAN 86 KS AZS UWM OLSZTYN 31.55

2 ZDUNEK MATEUSZ 90 KS AZS UWM OLSZTYN 23.77

 

rzut dyskiem M (1.75kg)

1 PIAZDECKI BARTŁOMIEJ 93 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 48.84

2 SITARZ MAREK 93 KS POLONIA PASŁEK 38.93

3 MENDYK DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 38.08

4 SKONECZNY SŁAWOMIR 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 34.13

 

rzut dyskiem M (1.5kg)

1 OLESZCZUK KACPER 94 KS POLONIA PASŁEK 52.09

2 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 44.23

3 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94 LKS LUBAWA 41.30

4 CWIK WOJCIECH 94 KS AZS UWM OLSZTYN 28.46

 

rzut dyskiem M (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 46.14

2 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 27.96

 

oszczep M (800g)

1 SZCZEBIOT KAROL 81 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 52.83

2 DABROWSKI PRZEMYSŁAW 90 KS AZS UWM OLSZTYN 48.83

3 ZIELINSKI DANIEL 89 KS AZS UWM OLSZTYN 48.80

4 WISNIEWSKI PRZEMYSŁAW 91 KS AZS UWM OLSZTYN 41.81

5 ZDUNEK MATEUSZ 90 KS AZS UWM OLSZTYN 30.82

6 KOCHANSKI SZYMON 91 KS AZS UWM OLSZTYN 24.03

 

oszczep M (700g)

1 OLESZCZUK KACPER 94 KS POLONIA PASŁEK 59.98

2 CWIK WOJCIECH 94 KS AZS UWM OLSZTYN 52.98

3 MARCHWAT KONRAD 94 KS POLONIA PASŁEK 44.73

4 JURKIEWICZ GRZEGORZ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 37.34

5 KARDAS ARTUR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 35.18

 

oszczep M (600g)

1 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 29.60

2 SARNACKI MICHAŁ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 19.83

3 ZAWADZKI ARTUR 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMINSKI 16.16

4 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 10.43

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x