Czołówka regionu w Lidzbarku Warmińskim – Sprinterzy i miotacze w formie

W Lidzbarku Warmińskim odbył się mityng lekkoatletyczny I klasy z udziałem całej czołówki regionu. To druga w krótkim odstępie duża impreza (poprzednia w Działdowie), widać, że zawodnicy częstymi startami budują formę przed najważniejszymi tegorocznymi startami rangi mistrzowskiej. W Lidzbarku wiatr silny wiatr  co trochę wypaczyło rezultaty sprinterów, ale czasy przez nich uzyskane napawają dużym optymizmem. To samo dotyczy miotaczy, którzy też dobrze weszli w sezon. Najważniejsze, że w województwie mamy coraz więcej obiektów z prawdziwego zdarzenia, gdzie lekkoatleci mogą startować w znakomitych warunkach.

 

Wyniki

Kobiety

100m

1 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.83

2 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.00

3 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 13.31

4 PANAŚ BOŻENA  96  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.32

5 STASZEWSKA DOMINIKA   99  PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.33

6 MĆKO OLIWIA  97 KS JEZIORAK IŁAWA 13.47

7 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 13.53

8 ŁĘGOWSKA EWELINA 95    KS AZS-UWM OLSZTYN 13.57

9 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA    13.62

10 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.89

11 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.89 

12 STOKOWSKA ALICJA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.95

13 DUZIKOWSKA ANNA 93     KS AZS-UWM OLSZTYN   13.98

14 KAZIN KAMILA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.06

15 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 14.08

16 BORKOWSKA MONIKA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN   14.09

17 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.10

18 CIOMEK ANNA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.14

19 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 14.29

20 LICZNERSKA AGATA 98    MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.42

21 RUMIŃSKA MARIKA 97 LKS LUBAWA 14.53

22 SMOLIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 14.74

23 KORNELUK MONIKA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 16.37

200m

1 LIS MARTYNA  94 MKS „TRUSO” ELBLĄG  25.56

2 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  25.67

3 ŁUGOWSKA PATRYCJA  95  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  25.98

4 BRZEZICKA JUSTYNA 94  KS AZS-UWM OLSZTYN 26.40

5 MILANOWSKA BEATA 95  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.98

6 STANISZEWSKA ŻANETA  95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 27.46 

7 ZIÓŁKOWSKA PAULINA  97 KS AZS-UWM OLSZTYN  27.47

8 BRZOZOWSKA ANGELIKA   96 LKS LUBAWA  27.98

9 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 28.02

10 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 28.21

11 PANAŚ BOŻENA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 28.34

12 SARNOWSKA ANITA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG  28.56

13 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97  KS AZS-UWM OLSZTYN  28.61

14 CIOSEK PATRYCJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 28.62

15 ŁADA ALICJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 28.70

16 BORKOWSKA MONIKA  98 KS AZS-UWM OLSZTYN 28.95

17BELKA PATRYCJA  96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 29.04

18 DUZIKOWSKA ANNA  93 KS AZS-UWM OLSZTYN 29.18

19ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY   29.42

20 SOKALSKA MARTYNA 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 29.81

21KĘDZIA MILENA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 30.06

22TATAREWICZ ANGELIKA    98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 34.07

23KRUPA ALEKSANDRA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 30.24

24 KAŹMIERCZAK ANNA 96 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 30.28

25LICZNERSKA AGATA  98    MKS „TRUSO” ELBLĄG    30.63

26JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 30.66

27DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 30.73

28 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 30.92

29 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 31.03

30SMOLIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 31.16

31 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 31.29

32 TARKA ANGELIKA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 31.71

300m

1 LIS MARTYNA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 40.84

2 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 40.90

3 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 42.16

4 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 42.88

5 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97  KS AZS-UWM OLSZTYN 43.24

6 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 43.38

7 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN    45.13

8 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 45.94

9 MALMON OLIWIA 98 MOS ZATOKA BRANIEWO 46.49

10 KAZIN KAMILA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 46.86

11 PROKOPIUK ALICJA 97 MOS ZATOKA BRANIEWO 47.12

12 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 47.49

13PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 47.75

14 ROMAŃSKA NATALIA 98 LUKS ORNETA 48.01

15 GRAJEWSKA ANNA 98 KS JEZIORAK IŁAWA 48.48

16 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 49.07

17 KAPUSTO AGNIESZKA 00 MOS ZATOKA BRANIEWO 51.01

18 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 51.35

19 KLIMASZEWSKA JAGODA 00 KS JEZIORAK IŁAWA 51.87

20 DUDKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 52.07

21 POŁUJAŃSKA OLIWIA 01  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 52.43

22 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 57.62

600m

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:33.11

2 OWCZAREK KLAUDIA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:34.19

3 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:39.68

4 SARNOWSKA ANITA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1:40.61

5 ŁADA ALICJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1:44.16

6 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:48.80

7 CIOSEK PATRYCJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1:49.99

8 MARCINIAK PAULINA 98 MOS ZATOKA BRANIEWO    1:50.55

9 KAŹMIERCZAK ANNA 96 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:50.98

10 SOKALSKA MARTYNA 98  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:51.54

11 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 1:52.41

12 BURZACKA EMILIA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO     1:54.00

13 GREBER KAROLINA 00 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:54.90

14 KOŁATKA MONIKA 97 KS JEZIORAK IŁAWA 1:57.71

800m

1 TRZECIAK MAGDALENA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN  2:20.83

1000m

1 LISOWSKA ALEKSANDRA  90 KS AZS-UWM OLSZTYN 2:55.47

2 STRUCIŃSKA DARIA 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:02.10

3 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:02.49

4 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:03.22

5 BIRYŁO URSZULA 95 MOS ZATOKA BRANIEWO 3:07.42

6 LULIŃSKA KAMILA 95 KS JEZIORAK IŁAWA    3:16.71

7 KRUPA ALEKSANDRA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:16.80

8 STAŃCZAK DOMINIKA 96 KS AZS-UWM OLSZTYN      3:19.62

9 FREDO KAROLINA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:20.48

10 WANTOWSKA ALEKSANDRA 96 KS JEZIORAK IŁAWA 3:22.74

11 TATAREWICZ ANGELIK  98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:28.30

12 GRAMAN NATALIA 98 LKS LUBAWA 3:30.28

13 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:34.12

14 TARKA ANGELIKA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:36.97

kula  (4kg)

1 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 12.82

2 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 9.82

3 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96   LKS LUBAWA 9.76

4 ŁĄCZYŃSKA MONIKA 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.70

5 BARTNIKOWSKA RENATA  95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.08

6 WIŚNIEWSKA JOANNA 96   LKS LUBAWA 8.56

7 ŻAMEJĆ ANNA 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.47

8 JĘDRYCHOWSKA ERYKA 96 LKS LUBAWA    7.80

9 GAWROŃSKA ANNA 94       UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 7.20

10 KOWALCZYK ŻANETA 95   KS AZS-UWM OLSZTYN   6.49

kula  (3kg)

1 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 9.60

2 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.70

3 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 8.24

4 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA    99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 6.28

rzut dyskiem

1 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 31.45

2 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 26.64

oszczep

1 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 34.31

2 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 29.37

3 PAJĄK AGNIESZKA 96 LKS LUBAWA 27.93

4 ŻAMEJĆ ANNA 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 21.35

5 KOWALCZYK ŻANETA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 20.79

6 JĘDRYCHOWSKA ERYKA 96 LKS LUBAWA 18.09

7 WIŚNIEWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 17.27

wzwyż

1 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

2 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

3 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

4 PESTA JULIA 00 KS JEZIORAK IŁAWA 1.40

5 PESTA KINGA 00 KS JEZIORAK IŁAWA 1.35

6 DUDKIEWICZ PAULINA 00   LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.25

w dal

1 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 5.06

2 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 4.90

3 PANAŚ BOŻENA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.77

4 JAKUBOWSKA KAROLINA  95 LKS LUBAWA  4.63

5 MILEWSKA MAGDA 92 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.62

6 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.55

7 RUMIŃSKA MARIKA 97 LKS LUBAWA 4.08

8 KORNELUK MONIKA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3.62

{AdmirorGallery}otwar6{/AdmirorGallery}

Fot. Luks warmia lidzbark warminski

Mężczyźni

100m 1

1 ZALEWSKI KAROL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 10.58

2 JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 10.90

3 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 11.09

4 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 11.16

5 BARANOWSKI MICHAŁ 93   MKS „TRUSO” ELBLĄG 11.63

6 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 11.68

7 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS „TRUSO” ELBLĄG 11.84

8 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 11.86

9 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 11.97

10 DĄBROWSKI PAWEŁ 96  AZS-UWM OLSZTYN 12.01

11 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.36

12 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA 12.42

13 BACZEWSKI JULIAN 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 12.45

14 LAWRENC MARCIN 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 12.54

15 STANKIEWICZ SEBASTIAN 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 12.67

16 HUL ADAM 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.82

17 REWERS FILIP 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.87

18 GRZELAK JAKUB 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 12.88

19 FIGGER MATEUSZ 98 LKS LUBAWA 13.14

20  GRECZKO MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.38

21 WOJTKIEWICZ KAROL 99  LKS LUBAWA 13.43

22 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.47

23  SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.72

24  MACIESZA JAKUB 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 13.77

25 KRZYŻOPOLSKI MARIUSZ 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 13.81

26 JAKUBOWSKI SEBASTIAN  99 LKS LUBAWA 13.83

27 JABŁOŃSKI KASPER 98  KS AZS-UWM OLSZTYN 13.94

28 GROSS JACEK 99 LKS LUBAWA 14.16

29 GUZOWSKI KRYSTIAN 99 MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.87

30 LANDOWSKI RAFAŁ 00 LKS LUBAWA 14.92

31 KAPELIŃSKI MATEUSZ 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 15.57

200m

1 ZALEWSKI KAROL  93 KS AZS-UWM OLSZTYN 21.38

2 JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 21.65

3 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 22.36

4 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 22.53

5 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 22.74

6 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 23.41

7 BARANOWSKI MICHAŁ 93   MKS „TRUSO” ELBLĄG 23.80

8 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 23.94

SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 23.95

10 ROLKA CEZARY 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 24.33

11 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 24.43

12 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS „TRUSO” ELBLĄG 24.52

13 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 24.73

14 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 24.75

15 MATEUSIAK CEZARY 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 25.48

16 JACKIEWICZ MATEUSZ 97 LKS LUBAWA 25.96

17 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN   26.33

18 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 26.55

19 BACZEWSKI JULIAN 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 26.58

20 KONOPSKI KACPER 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 27.03

21 HUL ADAM 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 27.12

22JUDEK ADRIAN 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 27.25

23 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 27.60

24 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 27.89

25 NOWAK DARIUSZ 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG  28.51

26 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 28.58

300m

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 35.88

2 SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 37.77

3 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 41.16

4 OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS ASY DYWITY 41.59

5 KRAWCZYK RAFAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 44.45

6 JAKUBOWSKI SEBASTIAN  99 LKS LUBAWA 46.17

7 KAPUSTO TOMASZ 99 MOS ZATOKA BRANIEWO 47.24

8 DUDKIEWICZ PIOTR 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 58.06

400m

1 ADAMSKI KACPER 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 51.78

2 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92   UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 52.48

3 ŚWINIARSKI DAWID 89 KS AZS-UWM OLSZTYN 53.08

4 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 54.92

5 HADER RAFAŁ 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 55.01

6 I LSKI PIOTR 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 56.05

7 LIPIŃSKI SZYMON 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 57.12

8 LAWRENC MARCIN 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 58.43

600m

1 BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:22.95

2 WRONOWSKI RAFAŁ 86 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:23.82

3 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 1:25.10

4 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92   UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:26.44

5 SZABLEWSKI TOMASZ 93 KS AZS-UWM OLSZTYN     1:26.65

6 ROLKA CEZARY 95 KS AZS-UWM OLSZTYN   1:26.79

7 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:27.25

8 KACZMARSKI MATEUSZ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:27.58

9 JACKIEWICZ MATEUSZ 97  LKS LUBAWA 1:28.09

10 ILSKI PIOTR 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:28.74

11 ŁĘGOWSKI ROBERT 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:30.30

12 MATEUSIAK CEZARY 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:31.13

13 MYSZKIEWICZ MACIEJ 96 KS JEZIORAK IŁAWA 1:31.70

14 ZARZECZNY ŁUKASZ 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:39.58

15 SUDUJKO RYSZARD 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:40.62

16 JAGIELSKI OSKAR 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:40.75

17 GREBER DAWID 99 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:50.09

18 FIGAT BARTOSZ 99 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:51.28

19 FREDO MAREK 01 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:54.06

20  JAGIELSKI MACIEJ 99 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:58.46

1000m

1 ŚWINIARSKI DAWID 89 KS AZS-UWM OLSZTYN 2:32.24

2 GOSPODAREK TOMASZ 89 KS AZS-UWM OLSZTYN   2:35.13

3 HWEDORUK MACIEJ 96 MOS ZATOKA BRANIEWO     2:37.79

4 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:39.05

5 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 88 KS AZS-UWM OLSZTYN 2:40.20

6 KANIGOWSKI MICHAŁ 90    KS AZS-UWM OLSZTYN 2:45.02

7 CHMIELIŃSKI MATEUSZ 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 2:47.34

8 KONOPSKI KACPER 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:48.12

9 WYDRĄŻEK FILIP 96 KS JEZIORAK IŁAWA 2:49.75

10 TAMBOR MICHAŁ 94 KS JEZIORAK IŁAWA 2:50.13

11 LIPIŃSKI SZYMON 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 2:50.81

12BYTNER KAMIL 95 KS JEZIORAK IŁAWA 2:53.44

13SKOCZYLAS DAWID 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:56.79

14 SPUSTEK MARCIN 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:01.45

15 JUDEK ADRIAN 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG    3:02.78

16 SOKÓŁ KRZYSZTOF 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:05.37

17 FERENC MACIEJ 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:05.40

18 NOWAK DARIUSZ 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG  3:12.43

19 WÓJCICKI MACIEJ 97 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:13.88

kula  (7.26kg)

1 ŚWIRSKI DAWID 92 WKS VĘGORIA WĘGORZEWO 13.63

kula  (6kg)

1 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.55

2 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.31

kula  (5kg)

1 ŁACHACZ PATRYK 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 12.14

2 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94   LKS LUBAWA 11.47

kula  (5kg) – młodzicy

1 BUKOWIECKI KONRAD 97   PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 16.84

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.23

3 MICHALCZYK BARTLOMIEJ 98 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 6.01

rzut dyskiem  (1.75kg)

1 MENDYK DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.78

2 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN     45.33

3 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 43.71

4 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94   LKS LUBAWA 37.63

rzut dyskiem  (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 59.30

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 38.44

oszczep  (800g)

1 ĆWIK WOJCIECH 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 58.76

2 SZCZEBIOT KAROL 81 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 52.59

3 KORNELUK MATEUSZ 93 MKS „TRUSO” ELBLĄG 49.08

4 ZIELIŃSKI DANIEL 89 KS AZS-UWM OLSZTYN 48.42

5 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW 91 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.22

oszczep (700g)

1 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 55.29

2 ŁUKASIK SZYMON 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 43.28

3 ŁACHACZ PATRYK 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 40.50

4 GÓRNY MATEUSZ 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 29.02

5 PODGÓRSKI SEBASTIAN 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 21.63

Oszczep 600g)

1 SZCZEPANIK ADAM 98 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 35.70

2 FIGGER MATEUSZ 98 LKS LUBAWA 33.71

3 SYREWICZ ŁUKASZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 23.67

4 SARNACKI MICHAŁ 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 20.45

5 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN   17.96

6 JANKOWSKI MARCIN 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 17.10

wzwyż

1 KORNELUK MATEUSZ 93    MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.90

2 LAWRENC DAMIAN 92 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.90

3 PESTA JAKUB 95 KS JEZIORAK IŁAWA 1.80

4 WIATROWSKI JAKUB 94 KS JEZIORAK IŁAWA 1.75

5 TKACZYK FILIP 96 KS JEZIORAK IŁAWA 1.55

6 WRÓBLEWSKI MATEUSZ 93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.55

7 JANKOWSKI MARCIN 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.50

8 BACZEWSKI JULIAN 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

9 SYREWICZ ŁUKASZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

10 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.40

11 KAPELIŃSKI MATEUSZ 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.35

12 DUDKIEWICZ PIOTR 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.30

w dal

1 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 5.98

2 WRÓBLEWSKI MATEUSZ    93 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 5.31

3 KRZYŻOPOLSKI MARIUSZ   98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 4.54

4 KRAWCZYK RAFAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.42

5 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 4.36

6 STANKIEWICZ SEBASTIAN 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 4.17

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x