Czwartki la w Lidzbarku Warmińskim (II) (FOTO) – Forma rośnie i coraz więcej rekordów

Drugi tej wiosny czwartek lekkoatletyczny w Lidzbarku Warmińskim odbył się znów we wtorek (29 kwietnia), ale przecież nie ma to żadnego znaczenia. Najważniejsze, że forma młodych sportowców rośnie i na stadionie padają rekordy, co cieszy szczególnie nauczycieli, którzy też maja swoją rywalizację. Przed zawodnikami jeszcze szansa by podreperować dorobek i zakwalifikować się do finału krajowego.

Wyniki

60 metrów

Chłopcy

2001

1. WARDAL DAMIAN NSP KREKOLE 9.41

2. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 9.52

3. SAWICKI BARTŁOMIEJ SP 4 LIDZBARK W 9.75

4. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 9.81

5. ŚWIETLIKOWSKI ERYK SP 1 LIDZBARK W 9.89

6. ANTOSIEWICZ KONRAD SP KRASZEWO 9.95

GP

1. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 140

2. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 140

3. KARAŹNIEWICZ SAMUEL SP WILKASY 137

2002

1. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 8.70

2. PRADO-SUCE WIKTOR SP 4 LIDZBARK W 9.07

3. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 9.33

4. TOPOLNICKI PIOTR SP 1 LIDZBARK W 9.42

5. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 9.74

6. KUŹMOWICZ CEZARY SP 1 LIDZBARK W 9.81

GP

1. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 404

2. PRADO-SUCE WIKTOR SP 4 LIDZBARK W 289

3. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 288

2003

1. BAKUN DOMINIK UKS ATOS 9.22

2. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS 9.43

3. MALEWICKI BARTOSZ SP WILKASY 9.57

4. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 9.92

5. BIELUŃ KAMIL SP 3 LIDZBARK W 9.92

6. BAKUN KACPER UKS ATOS 10.10

GP

1. BAKUN DOMINIK UKS ATOS WOŹNICE 354

2. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS WOŹNICE 274

3. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 236

Dziewczęta

2001

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 8.95

2. NIEDŹWIEDZKA PATRYCJA SP 3 LIDZBARK W 9.21

3. SYRNICKA KINGA SP UPAŁTY 9.83

4 WINIARZ NATALIA SP WILKASY 9.99

5. APANOWICZ OLIWIA SP KRASZEWO 10.25

6 WRÓBLEWSKA KATARZYNA SP UPAŁTY 10.50

GP

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 309

2. WOJCIECHOWSKA JULIA SP 4 LIDZBARK W 301

3. CZERECH IZABELA SP WILKASY

2002

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 9.42

2. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS 9.46

3. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 9.83

4. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 10.12

5. RACHUBA JULIA SP 4 LIDZBARK W 10.27

6. SUSKA GABRIELA SP KRASZEWO 10.32

GP

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 256

2. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS WOŹNICE 184

3. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK W 181

2003

1. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 9.89

2. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 9.91

3. KUBAS KAROLINA UKS ATOS 10.08

4. JUCHNIEWICZ ZUZANNA SP WILKASY 10.27

5. KASPEROWICZ HANIA SP 4 LIDZBARK W 10.37

6. WAWRZYNOWICZ JULIA UKS ATOS 10.49

GP

1 ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 247

2. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 240

3. KUBAS KAROLINA UKS ATOS WOŹNICE 161

300 metrów

chłopcy

2001

1.ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 43.73

GP

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 315

2. ANTOSIEWICZ KONRAD SP KRASZEWO 0

2002

GP

1. OBUCHOWICZ HUBERT GUKS ASY DYWITY 102

2. WÓJTOWICZ MATEUSZ SP KRASZEWO 66

3. .MALEWICZ ALEKSANDER SP 3 LIDZBARK W 16

2003

1.RAMOTOWSKI RAFAŁ SP 3 LIDZBARK W 55.44

GP

1. RAMOTOWSKI RAFAŁ SP 3 LIDZBARK W 63

2. DAJNOWSKI KACPER SP 4 LIDZBARK W 9

3. OJŻANOWSKI JAKUB NSP KREKOLE 0

Dziewczęta

2001

1 RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK W 49

2. GÓRCZAK IZABELA GUKS ASY DYWITY 35

3. TKACZUK WERONIKA NSP KREKOLE 0

2002

1. WIŚNIOWSKA MARTYNA SP 4 LIDZBARK W 54.36

2. PYTLARCZYK KAROLINA SP 4 LIDZBARK W 54.75

3. WOŁK ALEKSANDRA SP 3 LIDZBARK W 61.10

GP

1. WIŚNIOWSKA MARTYNA SP 4 LIDZBARK W 119

2. PYTLARCZYK KAROLINA SP 4 LIDZBARK W 103

3. FISZER NATALIA GUKS ASY DYWITY 28

2003

1. CZERNIEWICZ KINGA SP 3 LIDZBARK W 55.93 56

2. STANKIEWICZ JULIA SP 3 LIDZBARK W 63.62 8

3. OLKOWSKA JUSTYNA SP 1 LIDZBARK W 65.25 2

4. CHOMAŃSKA KORNELIA SP WILKASY 81.29 0

GP

1. RUMIŃSKA JUSTYNA GUKS ASY DYWITY 83

2. CZERNIEWICZ KINGA SP 3 LIDZBARK W 56

3. STANKIEWICZ JULIA SP 3 LIDZBARK W 8

600 metrów

2001

1. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK W 2.02.60

2 GÓRCZAK IZABELA GUKS ASY 2.13.78

3. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 2.23.15

GP

1. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK W 193

2. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 74

3. GÓRCZAK IZABELA GUKS ASY DYWITY 38

2002

GP

1. RUSIN KATARZYNA SP WILKASY 124

{AdmirorGallery}lidzb65{/AdmirorGallery}

1000 metrów

2001

1. LASKA KAROL SP UPAŁTY 3.32.38

2. TOMKOWSKI RAFAŁ SP WILKASY 3.32.57

3. TOMASZEWICZ SEBASTIAN SP WILKASY 3.47.46

4. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS 3.50.78

GP

1. LASKA KAROL SP UPAŁTY 131

2. TOMKOWSKI RAFAŁ SP WILKASY 92

3. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS WOŹNICE 51 24

2002

1. MISZTUK KAROL SP UPAŁTY 4.04.08

GP

1. NEUMANN DAWID UKS ATOS WOŹNICE 125

2. MISZTUK KAROL SP UPAŁTY 57

3. TOMKOWSKI SZYMON SP WILKASY 14

2003

1.PÓŁTORAK PAWEŁ SP WILKASY 4.30.05

GP

1. PÓŁTORAK PAWEŁ SP WILKASY 5

Rzut piłeczką palantową

2001

1. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS 48.50

2. DEMIANIUK MACIEJ SP WILKASY 48.00

3. ŚWIETLIKOWSKI ERYK SP 1 LIDZBARK W 48.00

4. KNABE MATEUSZ SP 4 LIDZBARK W 42.00

5. SAWICKI BARTŁOMIEJ SP 4 LIDZBARK W 41.50

6. WICIŃSKI RAFAŁ SP 4 LIDZBARK W 40.00

GP

1. KNABE MATEUSZ SP 4 LIDZBARK W 311

2. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS WOŹNICE 304

3. DEMIANIUK MACIEJ SP WILKASY 288

2002

1. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 50.00

2. MELKNER SZYMON UKS ATOS 43.00

3. PERKOWSKI JAKUB UKS ATOS 41.50

4. POLONIS MICHAŁ UKS ATOS 35.50

5. KOWALEWSKI JACEK SP 1 LIDZBARK W 32.00

6. TRAJNOWICZ BARTŁOMIEJ SP UPAŁTY 32.00

GP

1. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 497

2. PERKOWSKI JAKUB UKS ATOS WOŹNICE 413

3. MELKNER SZYMON UKS ATOS WOŹNICE 364

2003

1. WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW SP WILKASY 36.00

2. BIELUŃ KAMIL SP 3 LIDZBARK W 34.50

3. ZWOLIŃSKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 32.00

4. SURAWSKI BARTOSZ SP UPAŁTY 31.50

5. BĄK HUBERT SP WILKASY 30.00

6. KRZEMPEK TOMASZ SP WILKASY 29.50

GP

1. SURAWSKI BARTOSZ SP UPAŁTY 400

2. WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW SP WILKASY 381

3. PLUTA PATRYK SP WILKASY 319

dziewczęta

2001

1. APANOWICZ OLIWIA SP KRASZEWO 26.50

2. SIERGIEJ ALEKSANDRA UKS ATOS 21.00

GP

1. APANOWICZ OLIWIA SP KRASZEWO 252

2. 1SZURAWSKA KLARA SP 4 LIDZBARK W 125

3. SIERGIEJ ALEKSANDRA UKS ATOS WOŹNICE 68

2002

1. SUSKA GABRIELA SP KRASZEWO 31.50

2. SZORDYKOWSKA WIKTORIA SP KRASZEWO 28.00

3. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK W 26.50

4. SAJKOWSKA MAGDALENA SP KRASZEWO 24.00

5. TOMCZAK KATARZYNA SP KRASZEWO 22.50

6. PACHULSKA ALICJA SP KRASZEWO 20.00

GP

1 SUSKA GABRIELA SP KRASZEWO 442

2. SAJKOWSKA MAGDALENA SP KRASZEWO 248

3. TOMCZAK KATARZYNA SP KRASZEWO 237

2003

1. CZERNIEWICZ KINGA SP 3 LIDZBARK W 27.50

2. PYTLAK KAROLINA SP WILKASY 20.00

3. STANKIEWICZ JULIA SP 3 LIDZBARK W 17.00

GP

1. PYTLAK KAROLINA SP WILKASY 274

2. CZERNIEWICZ KINGA SP 3 LIDZBARK W 88

3. STANKIEWICZ JULIA SP 3 LIDZBARK W 46

Skok w dal

Chłopcy

2001

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 4.40

2. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 3.93

3. ŻUKOWSKI DAMIAN SP WILKASY 3.91

4. WARDAL DAMIAN NSP KREKOLE 3.85

5. LASKA KAROL SP UPAŁTY 3.72

6. KRASNICKAS ROBERT SP UPAŁTY 3.45

GP

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 4 258 72 67 55 64

2. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 5 238 51 60 45 39 43

3. LASKA KAROL SP UPAŁTY 5 197 42 56 35 34 30

2002

1. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 4.42

2. PRADO-SUCE WIKTOR SP 4 LIDZBARK W 3.99

3. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 3.88

4. KUŹMOWICZ CEZARY SP 1 LIDZBARK W 3.83

5. WÓJTOWICZ MATEUSZ SP KRASZEWO 3.76

6. TOPOLNICKI PIOTR SP 1 LIDZBARK W 3.66

GP

1. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 397

2. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 342

3. NEUMANN DAWID UKS ATOS WOŹNICE 337

2003

1. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS 4.01

2. 4BAKUN DOMINIK UKS ATOS 3.96

3. MALEWICKI BARTOSZ SP WILKASY 3.81

4. RAMOTOWSKI SP 3 LIDZBARK W 3.65

5. BAKUN KACPER UKS ATOS 3.64

6. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 3.57

GP

1. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS WOŹNICE 447

2. BAKUN DOMINIK UKS ATOS WOŹNICE 363

3. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 326

Dziewczęta

2001

1. NIEDŹWIEDZKA PATRYCJA SP 3 LIDZBARK W 4.16

2. TKACZUK WERONIKA NSP KREKOLE 4.10

3. SYRNICKA KINGA UPAŁTY 4.01

4. WRÓBLEWSKA KATARZYNA SP UPAŁTY 3.33

5. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 3.20

6. ADAMOWICZ KAROLINA SP WILKASY 3.10

GP
1. WOJCIECHOWSKA JULIA SP 4 LIDZBARK W 467

2. SYRNICKA KINGA SP UPAŁTY 339

3. TKACZUK WERONIKA NSP KREKOLE 293

2002

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 3.89

2. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS 3.77

3. GÓRECKA KATARZYNA SP 1 LIDZBARK W 3.20

4. AUGUN PATRYCJA SP 3 LIDZBARK W 3.04

GP

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 531

2. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS WOŹNICE 250

2003

1. KUBAS KAROLINA UKS ATOS 3.56

2. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 3.56

3. KASPEROWICZ HANIA SP 4 LIDZBARK W 3.43

4. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 3.43

5. BOHDANOWICZ PAULINA SP WILKASY 3.42

6. WAWRZYNOWICZ JULIA UKS ATOS 3.39

GP

1. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 441

2. KUBAS KAROLINA UKS ATOS WOŹNICE 380

3. KASPEROWICZ HANIA SP 4 LIDZBARK W 356

{AdmirorGallery}lidz66{/AdmirorGallery}

Skok wzwyż

Chłopcy

2001

1. DUDKIEWICZ PIOTR SP 1 LIDZBARK W 1.35

2. WIŚNIEWSKI DAWID ELŻBIETA SP WILKASY 1.25

GP

1. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 369

2. DUDKIEWICZ PIOTR SP 1 LIDZBARK W 263

3. MIECHOWICZ PAWEŁ SP 4 LIDZBARK W 124

2002

1. STYPIK KONRAD SP KRASZEWO 0.90

GP

1. STYPIK KONRAD SP KRASZEWO 188

2. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 62

2003

1. ŻELEZOWSKI KACPER SP WILKASY 1.15

2. WOŁONSEWICZ ŁUKASZ SP WILKASY 1.00

GP

1. ŻELEZOWSKI KACPER SP WILKASY 319

2. WOŁONSEWICZ ŁUKASZ SP WILKASY 144

3. MALEWICKI BARTOSZ SP WILKASY 67

Dziewczęta

2001

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 1.30

2. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK W 1.25

3. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 1.25

GP

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 382

2. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK W 362

3. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 234

2002

1. DĄBROWSKA MARCELINA SP WILKASY 1.15

2. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 1.15

3. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 1.10

4. WOŁK ALEKSANDRA SP 3 LIDZBARK W 1.05

5. HARASIM ANNA SP WILKASY 1.00

GP

1. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 340

2. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 225

3. DĄBROWSKA MARCELINA SP WILKASY 225

2003

1. JUCHNIEWICZ ZUZANNA SP WILKASY 1.25

2. CHOMAŃSKA KORNELIA SP WILKASY 1.15

3. BIELAWSKA ALEKSANDRA SP WILKASY 1.10

4. POŁOM WIKTORIA SP WILKASY 1.05

5. FABISIAK JOANNA SP WILKASY 1.00

6. ANDRYSZ MAJA SP WILKASY 1.00

GP

1. JUCHNIEWICZ ZUZANNA SP WILKASY 564

2. BIELAWSKA ALEKSANDRA SP WILKASY 488

3. CHOMAŃSKA KORNELIA SP WILKASY 424

Punktacja nauczycieli

1. MILEWICZ-TWOREK ELŻB 13051

2. OLSZEWSKI MAREK 7349

3. BRODOWSKI WOJCIECH 7143

4. SYREWICZ KRZYSZTOF 5857

5. TRUSZCZYŃSKA BARBARA 4723

6. GRIGO JADWIGA 4615

7. KABAŁA EDYTA 2324

8. HOŁOWIENKO RENATA 1992

9. NIESTATEK SZYMON 737

10. MICHAŁEK PIOTR 503

Punktacja szkół

1. SP WILKASY 13051

2. UKS ATOS WOŹNICE 7143

3. SP 4 LIDZBARK W 6715

4. SP KRASZEWO 5857

5. SP 1 LIDZBARK W 5611

6. SP UPAŁTY 4615

7. SP 3 LIDZBARK W 2324

8. NSP KREKOLE 1738

9. GUKS ASY DYWITY 737

10. KS PIAST WILCZĘTA 503

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kraszewo lekka atletyka Lidzbark Warmińi Wilczęta Wilkasy Woźnice

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x