Czwartki la w Lidzbarku Warmińskim – Tak zaczynały największe gwiazdy…

Rozpoczęła się nowa edycja czwartków lekkoatletycznych. Idea powstała jeszcze latach 60—tych i dzięki nie m. in. „nasza królowa” miała się znakomicie. Talenty wyłowione przez trenerów podczas mityngów młodzieżowych stały się później wilki gwiazdami tej dyscypliny. Pomysł „odkurzył” przed kilkoma laty Marian Woronin – znakomity sprinter. Opracowano szczegółowy system zawodów, które najpierw mają one charakter regionalny, a potem najlepsi spotykają się w wielkim finale. Najważniejsze, że przewidzianych jest wiele startów, a punktacja motywuje uczestników. Pan Marek Olszewski – trener sekcji LUKS Warmia Lidzbark Warmiński przesłał nam wyniki drugiej tegorocznej imprezy.Dziękujemy.

Wyniki

60 metrów

rocznik 2000

Chłopcy

1. SZYMONOWICZ SZYMON SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 8,68 74

2. CZERWIŃSKI PAWEŁ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 8,75 70

3. BIELUŃ KACPER KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 9,15 50

4. TRUBIŁO PRZEMEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 9,17 49

5. KAPELIŃSKI MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 9,23 47

6. KONDRATOWICZ X KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 9,73 27

7. KRAJEWSKI JACEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,03 18

8. JUREWICZ MATEUSZ MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,08 16

9. STASZYŃSKI MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,20 13

10. PANAS MACIEJ GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 10,88 0

11. GÓRSKI MACIEJ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,93 0

12. JASIŃSKI DAMIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,34 0

13. RACHUBA SZYMON TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 11,80 0

14. STASEWICZ DOMINIK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 12,13 0

Dziewczęta

1. DUDKIEWICZ PAULINA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 8,88 92

2. CIEREPSKA MAŁGORZATA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,15 76

3. CIEPŁA ANNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 9,16 76

4. PASTUSIAK KINGA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 9,36 65

5. STARUCH KLAUDIA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,65 51

6. SCHARMACH SANDRA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 10,06 34

7. ŁUKIAN KAROLINA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 10,06 34

8. ŻELICHOWSKA KAROLINA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 10,47 20

9. KOWALCZYK DOMINIKA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 11,76 0

10.CIECIERA NATALIA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 12,96 0

Rocznik 2001

Chłopcy

1 ŁAGOCKI MICHAŁ KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 9,32 67

2. KARAŹNIEWICZ SAMUEL MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 9,64 52

3. SZUMNY GRZEGORZ SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 9,64 52

4. SZATKOWSKI PIOTR TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,80 44

5. KORYCKI EMANUEL MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 9,93 39

6. DZICZEK ARKADIUSZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 10,24 27

7. ŻUKOWSKI DAMIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,29 26

8. KRASNICKAS ROBERT GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 10,35 24

9. RUBAŻEWICZ KAMIL OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,39 22

10.TOMASZEWICZ SEBASTIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,40 22

11. WIŚNIEWSKI DAWID MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,68 14

12. ANTOSIEWICZ KONRAD SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 10,95 8

13. BAZYDŁO NORWID GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,06 5

14. MIL DAWID MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,09 5

15. MAZUREK MICHAŁ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 11,16 4

16. LUTRZYKOWSKI MICHAŁ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 11,18 3

17. DEMIANIUK MACIEJ MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,20 3

18. STANULEWICZ MICHAŁ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 11,64 0

19. KOZŁOWSKI MIKOŁAJ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 11,94 0

Dziewczęta

1. 29. WOJCIECHOWSKA JULIA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,45 68

2. 30. GOŁĄBEK ALICJA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 9,60 60

3. 34. KIMONT JULIA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 10,22 33

4. 140. PRUSIŃSKA JOWITA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 10,31 30

5. 35. WINIARZ NATALIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,31 30

6. 141. JAWORSKA MIRELLA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,89 12

7. 32. RYDZEWSKA PATRYCJA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 11,04 9

8. 36. RYBKA KATARZYNA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 14,52 0

9. 162. ZWOLIŃSKA ALEKSANDRA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 15,32 0

Rocznik 2002

Chłopcy

1. BEJNAR DOMINIK TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,56 64

2. NEUMANN DAWID BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 9,56 64

3. BAKUN DOMINIK BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 9,64 60

4. PRADO-SUCE WIKTOR TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 9,64 60

5. MELKNER SZYMON BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 9,94 46

6. KUHN MIKOŁAJ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 9,98 44

7. KUŹMOWICZ CEZARY OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,17 36

8. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,22 34

9. DAJNOWSKI KAMIL TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 10,24 34

10. WROTNY PRZEMEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,24 34

11. WÓJTOWICZ MATEUSZ SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 10,34 30

12. MARCINKOWSKI KACPER OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,37 29

13. PERKOWSKI JAKUB BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 10,48 25

14. PERLEJEWSKI PRZEMEK OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,49 25

15. SZCZEPANEK BARTOSZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 10,68 19

16. GŁADKOWSKI DOMINIK MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,68 19

17. SCHARMACH TOMASZ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 10,76 16

18. REJCHEL JEREMIASZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 11,00 10

19. ZIELIŃSKI PIOTR MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,01 10

20. WIECH WOJCIECH OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 11,03 10

21. DUDKIEWICZ PAWEŁ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 11,05 9

22. MAGUN DARIUSZ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 11,26 5

23. WALENTYNOWICZ JAKUB MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,53 1

24. SURAWSKI BARTOSZ GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,55 0

25. PAŻUŚ KLAUDIUSZ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 11,58 0

26. JUSIS SZYMON TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 11,77 0

27. WALUŚ KEWIN GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,82 0

28. PASTUŁA MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 11,93 0

29. DANISZEWSKI BOGDAN TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 14,70 0

Dziewczęta

1. KRAWCZYK OLIWIA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 9,97 62

2. CZERWIŃSKA NATALIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,39 42

3. CIUPA ANGELIKA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 10,41 41

4. KRYNICKA PAULINA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 10,45 40

5. WRONIEWICZ MILENA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,49 38

6. TOMASZEWSKA KAROLINA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,53 37

7. CIUPA JULIA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 10,58 35

8. SKRZYPEK AMELIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,62 33

9. KOWALCZYK KAMILA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,64 32

10. KOSOWSKA MAGDALENA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,85 25

11. GÓRYNOWICZ- ALEKSANDRA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 10,85 25

12. MICKIEWICZ SANDRA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 10,88 24

13. BUCHOLSKA ADA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 10,92 23

14. ZANIEWSKA PAULINA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 10,94 22

15. WALENTYNOWICZ MARTYNA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 11,03 19

16. SKORUPSKA URSZULA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 11,04 19

17. TOMCZAK KATARZYNA SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 11,05 19

18. PODGÓRSKA JULIA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,38 10

19. RUSIN KATARZYNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,40 10

20. SUSKA GABRYSIA SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 11,44 9

21. RACHUBA JULIA HOŁOWIENKO RENATA SP 4 LIDZBARK 11,49 8

22. DĄBROWSKA MARCELINA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 11,73 3

23. SOCHA DARIA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 11,81 2

24. KOWALSKA DOMINIKA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,92 0

25. HARASIM ANNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 12,46 0

26. 3. KILJAŃSKA WERONIKA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 13,17 0

27. 18. PYTLAK KAROLINA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 13,22 0

300 metrów

rocznik 2000

Chłopcy

1. RAMOTOWSKI PAWEŁ KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 49,21 46

Dziewczęta

1. POTASZNIK ALICJA NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 46,21 110

2. JATKIEWICZ IZABELA NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 52,09 52

3. SZEPEL OLGA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 66,57 0

Rocznik 2001

Dziewczęta

1. GÓRCZAK IZABELA NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 53,28 52

2. RAWIŃSKA ZUZANNA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 56,23 30

3. POWIDEŁ ALEKSANDRA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 59,45 12

Rocznik 2002

Chłopcy

1. OBUCHOWICZ HUBERT NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 51,71 73

600 metrów

rocznik 2000

Dziewczęta

1. STENCEL PAULINA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 2,18.00 29

Rocznik 2001

Dziewczęta

1. MELLER MAGDALENA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 2,24.46 19

2. SKRAJDA KLAUDIA HOŁOWIENKO RENATA SP 4 LIDZBARK 2,41.43 1

Chłopcy

1. LASKA KAROL GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 4,07.38 19

2. KOWALSKI DAWID GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 4,16.79 10

Rocznik 2002

Chłopcy

1. CZERNIAWSKI KACPER GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 4,21.97 10

1000 metrów rocznik 2000

1. 119. GALUS ADAM MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,58.11 16

Skok w dal

rocznik 2000

Chłopcy

1. RAMOTOWSKI PAWEŁ KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 4,04 56 

2. KRAJEWSKI JACEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,94 51

3. GALUS ADAM MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,44 31

4. STASZYŃSKI MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 3,37 28

5. PANAS MACIEJ GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 3,22 23

Dziewczęta

1. CIEPŁA ANNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 4,32 101

2. GRUBERT NATALIA NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 3,94 78

3. DUDKIEWICZ PAULINA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,93 78

4. KOWALCZYK DOMINIKA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 3,13 37

Rocznik 2001

Chłopcy

1. KARAŹNIEWICZ SAMUEL MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,46 55

2. SZUMNY GRZEGORZ SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 3,44 54

3. KORYCKI EMANUEL MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,35 50

4. LASKA KAROL GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 3,32 48

5. ANTOSIEWICZ KONRAD SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 3,20 43

6. MAZUREK MICHAŁ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 3,19 42

7. RUBAŻEWICZ KAMIL OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 3,08 37

8. MIL DAWID MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,00 34

9. KRASNICKAS ROBERT GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 2,95 32

Dziewczęta

1. GOŁĄBEK ALICJA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,43 65

2. RAWIŃSKA ZUZANNA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,37 61

3. KIMONT JULIA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 3,12 47

4. JAWORSKA MIRELLA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,11 47

5. RYDZEWSKA PATRYCJA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 3,04 43

6. SKRAJDA KLAUDIA HOŁOWIENKO RENATA SP 4 LIDZBARK 3,02 42

7. MELLER MAGDALENA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 2,85 34

8. PRUSIŃSKA JOWITA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 2,79 31

Rocznik 2002

Chłopcy

1. DAJNOWSKI KAMIL TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 3,59 68

2. SZCZEPANEK BARTOSZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 3,55 66

3. PRADO-SUCE WIKTOR TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 3,51 64

4. NEUMANN DAWID BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 3,43 59

5. KUHN MIKOŁAJ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 3,43 59

6. GŁADKOWSKI DOMINIK MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,42 59

7. BAKUN DOMINIK BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 3,23 49

8. KUŹMOWICZ CEZARY OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 3,20 47

9. WÓJTOWICZ MATEUSZ SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 3,08 42

10. MARCINKOWSKI KACPER OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 2,93 35

11. PAŻUŚ KLAUDIUSZ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 2,47 16

Dziewczęta

1. CZERWIŃSKA NATALIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,43 85

2. SKRZYPEK AMELIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,18 68

3. DĄBROWSKA MARCELINA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 3,11 64

4. CIUPA ANGELIKA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 3,09 62

5. KOWALCZYK KAMILA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 2,98 56

6. TOMASZEWSKA KAROLINA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 2,97 55

7. CIUPA JULIA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 2,85 48

8. SKORUPSKA URSZULA BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 2,49 28

9. HARASIM ANNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 2,38 22

Skok wzwyż

rocznik 2000

Chłopcy

1. SZYMONOWICZ SZYMON SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 1,50 119

2. KAPELIŃSKI MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 1,35 93

3. STARZYKOWSKI KRYSTIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 1,10 54

Dziewczęta

1. PASTUSIAK KINGA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 1,40 129

2. SZEPEL OLGA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 1,10 68

Rocznik 2001

Chłopcy

1. WIŚNIEWSKI DAWID MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 1,05 62

2. DUDKIEWICZ PIOTR OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 1,05 62

Dziewczęta

1. WINIARZ NATALIA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 1,10 78

Rocznik 2002

Dziewczęta

1. KRAWCZYK OLIWIA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 1,00 90

2. BUCHOLSKA ADA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 1,00 90

3. WRONIEWICZ MILENA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 1,00 90

4. RUSIN KATARZYNA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 0,95 78

5. KOSOWSKA MAGDALENA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 0,95 78

6. MICKIEWICZ SANDRA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 0,95 78

7. KILJAŃSKA WERONIKA OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 0,90 67

Rzut piłeczka palantowa

rocznik 2000

Chłopcy

1. JUREWICZ MATEUSZ MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 46,00 77

2. RACHUBA SZYMON TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 38,50 60

3. KONDRATOWICZ X KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 36,50 56

4. TRUBIŁO PRZEMEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 33,00 48

5. JASIŃSKI DAMIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 31,00 44

6. STASEWICZ DOMINIK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 28,50 39

7. GÓRSKI MACIEJ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 24,00 29

Dziewczęta

1. CIEREPSKA MAŁGORZATA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 31,50 65

2. ŁUKIAN KAROLINA KABAŁA EDYTA SP 3 LIDZBARK 27,50 54

3. PACZKOWSKA PATRYCJA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 20,50 35

4. STASIŃSKA ALICJA TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 20,00 34

Rocznik 2001

Chłopcy

1. DEMIANIUK MACIEJ MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 43,50 85

2. DZICZEK ARKADIUSZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 37,00 68

3. TOMASZEWICZ SEBASTIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 31,00 53

4. KOWALSKI DAWID GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 31,00 53

5. ŻUKOWSKI DAMIAN MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 27,00 43

6. LUTRZYKOWSKI MICHAŁ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 24,00 36

7. KOZŁOWSKI MIKOŁAJ OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 20,00 27

Dziewczęta

1. GÓRCZAK IZABELA NIESTATEK SZYMON ASY DYWITY 32,50 84

Rocznik 2002

Chłopcy

1. BEJNAR DOMINIK TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 38,50 98

2. PERKOWSKI JAKUB BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 36,50 91

3. MELKNER SZYMON BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 30,00 70

4. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 29,00 67

5. SURAWSKI BARTOSZ GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 28,50 65

6. DUDKIEWICZ PAWEŁ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 26,50 59

7. WALUŚ KEWIN GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 26,50 59

8. WIECH WOJCIECH OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 24,50 52

9. PASTUŁA MATEUSZ OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 24,50 52

10. WROTNY PRZEMEK OLSZEWSKI MAREK SP 1 LIDZBARK 21,00 42

11. ZIELIŃSKI PIOTR MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 21,00 42

12. REJCHEL JEREMIASZ BRODOWSKI WOJCIECH ATOS WOŹNICE 20,50 40

13. CZERNIAWSKI KACPER GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 20,00 39

14. JUSIS SZYMON TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 19,00 36

15. MAGUN DARIUSZ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 15,50 25

16. MIECHOWICZ PAWEŁ TRUSZCZYŃSKA BARBARA SP 4 LIDZBARK 15,50 25

17. WALENTYNOWICZ JAKUB MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 14,00 21

Dziewczęta

1. SUSKA GABRYSIA SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 24,50 75

2. ZANIEWSKA PAULINA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 19,00 53

3. KOWALSKA DOMINIKA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 18,00 49

4. TOMCZAK KATARZYNA SYREWICZ KRZYSZTOF SP KRASZEWO 18,00 49

5. RACHUBA JULIA HOŁOWIENKO RENATA SP 4 LIDZBARK 16,50 44

6. PYTLAK KAROLINA MILEWICZ-TWOREK ELŻBIETA SP WILKASY 14,50 36

7. GÓRYNOWICZ- ALEKSANDRA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 14,50 36

8. PODGÓRSKA JULIA GRIGO JADWIGA SP UPAŁTY 11,50 25

9. SOCHA DARIA OLSZEWSKI MAREK NSP KREKOLE 10,00 20

 

Klasyfikacja Grand Prix

Konkurencja: 1000 m

Grupa: 2000 Chłopcy

1. GALUS ADAM SP WILKASY 48

Grupa: 2001 Chłopcy

1. LASKA KAROL SP UPAŁTY 42

2. KOWALSKI DAWID SP UPAŁTY 27

Grupa: 2002 Chłopcy

1. NEUMANN DAWID ATOS WOŹNICE 59

2. CZERNIAWSKI KACPER SP UPAŁTY 30

Konkurencja: 300 m

Grupa: 2000 Chłopcy

1. SZYMONOWICZ SZYMON SP KRASZEWO 77

2. RAMOTOWSKI PAWEŁ SP 3 LIDZBARK 46

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. POTASZNIK ALICJA ASY DYWITY 222

2. JATKIEWICZ IZABELA ASY DYWITY 52

Grupa: 2001 Chłopcy

1. DZICZEK ARKADIUSZ ATOS WOŹNICE 2

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. GÓRCZAK IZABELA ASY DYWITY 52

2. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK 51

3. POWIDEŁ ALEKSANDRA SP 4 LIDZBARK 12

4. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 1

Grupa: 2002 Chłopcy

1. OBUCHOWICZ HUBERT ASY DYWITY 129

Konkurencja: 60 m

Grupa: 2000 Chłopcy

1. CZERWIŃSKI PAWEŁ SP 1 LIDZBARK 138

2. KAPELIŃSKI MATEUSZ SP 1 LIDZBARK 106

3. SZYMONOWICZ SZYMON SP KRASZEWO 74

4. TRUBIŁO PRZEMEK SP 1 LIDZBARK 64

5. MOŻEJKO PIOTR SP 4 LIDZBARK 59

6. BIELUŃ KACPER SP 3 LIDZBARK 50

7. PANAS MACIEJ SP UPAŁTY 49

8. KRAJEWSKI JACEK SP 1 LIDZBARK 47

9. JUREWICZ MATEUSZ SP WILKASY 35

10. KONDRATOWICZ X SP 3 LIDZBARK 27

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. DUDKIEWICZ PAULINA SP 1 LIDZBARK 182

2. CIEREPSKA MAŁGORZATA SP 4 LIDZBARK 134

3. CIEPŁA ANNA SP WILKASY 106

4. PASTUSIAK KINGA SP 1 LIDZBARK 65

5. ŁUKIAN KAROLINA SP 3 LIDZBARK 58

6. SCHARMACH SANDRA SP 4 LIDZBARK 53

7. STARUCH KLAUDIA SP 4 LIDZBARK 51

8. ŻELICHOWSKA KAROLINA SP 4 LIDZBARK 42

9. CIECIERA NATALIA SP 4 LIDZBARK 18

10.KUCHARSKA NATALIA SP WILKASY 3

Grupa: 2001 Chłopcy

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK 128

2. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 98

3. KARAŹNIEWICZ SAMUEL SP WILKASY 96

4. SZATKOWSKI PIOTR SP 4 LIDZBARK 91

5. ANTOSIEWICZ KONRAD SP KRASZEWO 46

6. PRYSZLAK KONRAD SP 4 LIDZBARK 41

7. KORYCKI EMANUEL SP WILKASY 39

8. KRASNICKAS ROBERT SP UPAŁTY 30

9. RUBAŻEWICZ KAMIL NSP KREKOLE 30

10. BAZYDŁO NORWID SP UPAŁTY 28

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. WOJCIECHOWSKA JULIA SP 4 LIDZBARK 123

2. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK 115

3. KIMONT JULIA SP 3 LIDZBARK 62

4. STEĆ PATRYCJA PIAST WILCZĘTA 53

5. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 53

6. ŁAZORYSZYN WIKTORIA SP KRASZEWO 52

7. PRUSIŃSKA JOWITA SP 3 LIDZBARK 1 30

8. RYDZEWSKA PATRYCJA ATOS WOŹNICE 22

9. JAWORSKA MIRELLA SP 1 LIDZBARK 12

Grupa: 2002 Chłopcy

1. PRADO-SUCE WIKTOR SP 4 LIDZBARK 114

2. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK 110

3. BAKUN DOMINIK ATOS WOŹNICE 103

4. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK 93

5. MELKNER SZYMON ATOS WOŹNICE 81

6. KUŹMOWICZ CEZARY SP 1 LIDZBARK 70

7. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF SP 1 LIDZBARK 69

8. WROTNY PRZEMEK SP 1 LIDZBARK 68

9. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 64

10.NEUMANN DAWID ATOS WOŹNICE 64

Grupa: 2002 Dziewczęta

1. KRAWCZYK OLIWIA SP 1 LIDZBARK 123

2. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK 85

3. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 76

4. KRYNICKA PAULINA SP 4 LIDZBARK 67

5. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 53

6. KURPIEWSKA NATALIA ATOS WOŹNICE 48

7. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 45

8. CIUPA ANGELIKA ATOS WOŹNICE 41

9 GÓRYNOWICZ- FUNDICHELY ALEKSANDRA SP UPAŁTY 39

10. 10. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK 39

Konkurencja: 600 m

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. GRUBERT NATALIA ASY DYWITY 68

2. STENCEL PAULINA SP 4 LIDZBARK 56

3. SZEPEL OLGA SP WILKASY 10

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 19

2. SKRAJDA KLAUDIA SP 4 LIDZBARK 8

Grupa: 2002 Dziewczęta

1. ŚLIWKA JULIA ATOS WOŹNICE 15

2. ŚLIWKA OLIWIA ATOS WOŹNICE 13

Rzut piłką palantową

Grupa: 2000 Chłopcy

1. JUREWICZ MATEUSZ SP WILKASY 150

2. RACHUBA SZYMON SP 4 LIDZBARK 111

3. TRUBIŁO PRZEMEK SP 1 LIDZBARK 109

4. JASIŃSKI DAMIAN SP WILKASY 89

5. ZANIEWSKI SZYMON SP KRASZEWO 68

6. GÓRSKI MACIEJ SP 1 LIDZBARK 59

7. KONDRATOWICZ X SP 3 LIDZBARK 56

8. STASEWICZ DOMINIK SP 1 LIDZBARK 39

9. BORKOWSKI GRZEGORZ SP KRASZEWO 35

10. JAKSZEWICZ KRYSTIAN SP KRASZEWO 33

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. CIEREPSKA MAŁGORZATA SP 4 LIDZBARK 133

2. ŁUKIAN KAROLINA SP 3 LIDZBARK 108

3. PACZKOWSKA PATRYCJA SP 4 LIDZBARK 65

4. STASIŃSKA ALICJA SP 4 LIDZBARK 34

Grupa: 2001 Chłopcy

1. DEMIANIUK MACIEJ SP WILKASY 175

2. DZICZEK ARKADIUSZ ATOS WOŹNICE 142

3. KOWALSKI DAWID SP UPAŁTY 99

4. TOMASZEWICZ SEBASTIAN SP WILKASY 53

5. ŻUKOWSKI DAMIAN SP WILKASY 43

6. LUTRZYKOWSKI MICHAŁ ATOS WOŹNICE 36

7. KOZŁOWSKI MIKOŁAJ NSP KREKOLE 27

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. GÓRCZAK IZABELA ASY DYWITY 84

2. POWIDEŁ ALEKSANDRA SP 4 LIDZBARK 40

Grupa: 2002 Chłopcy

1. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK 215

2. PERKOWSKI JAKUB ATOS WOŹNICE 177

3. SURAWSKI BARTOSZ SP UPAŁTY 148

4. MELKNER SZYMON ATOS WOŹNICE 146

5. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF SP 1 LIDZBARK 138

6. WIECH WOJCIECH SP 1 LIDZBARK 122

7. DUDKIEWICZ PAWEŁ SP 4 LIDZBARK 116

8. JUSIS SZYMON SP 4 LIDZBARK 82

9. REJCHEL JEREMIASZ ATOS WOŹNICE 80

10.KUŹNIEWSKI PATRYK SP 4 LIDZBARK 73

Grupa: 2002 Dziewczęta

1. SUSKA GABRYSIA SP KRASZEWO 142

2. TOMCZAK KATARZYNA SP KRASZEWO 106

3. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 106

4. PYTLAK KAROLINA SP WILKASY 85

5. RACHUBA JULIA SP 4 LIDZBARK 84

6 GÓRYNOWICZ- FUNDICHELY ALEKSANDRA SP UPAŁTY 74

7. PODGÓRSKA JULIA SP UPAŁTY 69

8. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK 61

9. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK 61

10. WALENTYNOWICZ MARTYNA ATOS WOŹNICE 53

Konkurencja: Skok w dal

Grupa: 2000 Chłopcy

1. KRAJEWSKI JACEK SP 1 LIDZBARK 109

2. GALUS ADAM SP WILKASY 69

3. CZERWIŃSKI PAWEŁ SP 1 LIDZBARK 56

4. RAMOTOWSKI PAWEŁ SP 3 LIDZBARK 56

5. PANAS MACIEJ SP UPAŁTY 49

6. STASZYŃSKI MATEUSZ NSP KREKOLE 28

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. CIEPŁA ANNA SP WILKASY 195

2. DUDKIEWICZ PAULINA SP 1 LIDZBARK 171

3. GRUBERT NATALIA ASY DYWITY 155

4. KOWALCZYK DOMINIKA NSP KREKOLE 37

5. ŻUKOWSKA KLAUDIA SP WILKASY 27

6. KUCHARSKA NATALIA SP WILKASY 26

Grupa: 2001 Chłopcy

1. KARAŹNIEWICZ SAMUEL SP WILKASY 120

2. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 120

3. LASKA KAROL SP UPAŁTY 94

4. ANTOSIEWICZ KONRAD SP KRASZEWO 89

5. RUBAŻEWICZ KAMIL NSP KREKOLE 82

6. KRASNICKAS ROBERT SP UPAŁTY 81

7. MAZUREK MICHAŁ NSP KREKOLE 78

8. KORYCKI EMANUEL SP WILKASY 50

9. PRYSZLAK KONRAD SP 4 LIDZBARK 47

10. BAZYDŁO NORWID SP UPAŁTY 46

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK 138

2. RAWIŃSKA ZUZANNA SP 1 LIDZBARK 122

3. KIMONT JULIA SP 3 LIDZBARK 97

4. RYDZEWSKA PATRYCJA ATOS WOŹNICE 87

5. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 81

6. TKACZUK WERONIKA NSP KREKOLE 50

7. JAWORSKA MIRELLA SP 1 LIDZBARK 47

8. SKRAJDA KLAUDIA SP 4 LIDZBARK 42

9. ŁAZORYSZYN WIKTORIA SP KRASZEWO 34

10. PRUSIŃSKA JOWITA SP 3 LIDZBARK 31

Grupa: 2002 Chłopcy

1. PRADO-SUCE WIKTOR SP 4 LIDZBARK 141

2. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK 137

3. SZCZEPANEK BARTOSZ ATOS WOŹNICE 131

4. NEUMANN DAWID ATOS WOŹNICE 130

5. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 127

6. BAKUN DOMINIK ATOS WOŹNICE 97

7. KUŹMOWICZ CEZARY SP 1 LIDZBARK 96

8. GŁADKOWSKI DOMINIK SP WILKASY 95

9. MARCINKOWSKI KACPER NSP KREKOLE 76

10. KANCLERZ JAKUB SP 4 LIDZBARK 45

Grupa: 2002 Dziewczęta

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 152

2 SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 141

3. KURPIEWSKA NATALIA ATOS WOŹNICE 104 1

4. SKORUPSKA URSZULA ATOS WOŹNICE 74

5. DĄBROWSKA MARCELINA SP WILKASY 64

6. CIUPA ANGELIKA ATOS WOŹNICE 62

7. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 57

8. KOWALCZYK KAMILA NSP KREKOLE 56

9. TOMASZEWSKA KAROLINA NSP KREKOLE 55

10. RUSIN KATARZYNA SP WILKASY 53

Konkurencja: Skok wzwyż

Grupa: 2000 Chłopcy

1. SZYMONOWICZ SZYMON SP KRASZEWO 2 229

2. KAPELIŃSKI MATEUSZ SP 1 LIDZBARK 2 206

3. STARZYKOWSKI KRYSTIAN SP WILKASY 2 123

Grupa: 2000 Dziewczęta

1. SZEPEL OLGA SP WILKASY 136

2. PASTUSIAK KINGA SP 1 LIDZBARK 129

Grupa: 2001 Chłopcy

1. DUDKIEWICZ PIOTR SP 1 LIDZBARK 159

2. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 62

Grupa: 2001 Dziewczęta

1. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 146

2. STEĆ PATRYCJA PIAST WILCZĘTA 132

3. DULSKA DAGMARA SP 1 LIDZBARK 68

Grupa: 2002 Dziewczęta

1. KRAWCZYK OLIWIA SP 1 LIDZBARK 205

2. KILJAŃSKA WERONIKA SP 1 LIDZBARK 134

3. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 90

4. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK 90

5. KOSOWSKA MAGDALENA SP WILKASY 78

6. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK 78

7. RUSIN KATARZYNA SP WILKASY 78

 

Punktacja szkół po 2 czwartkach (20 i 27 września)

1. SP 1 LIDZBARK 3779

2. SP WILKASY 3680

3. SP 4 LIDZBARK 2823

4. ATOS WOŹNICE 2118

5. SP KRASZEWO 1550

6. SP UPAŁTY 1522

7. NSP KREKOLE 928

8. ASY DYWITY 762

9. SP 3 LIDZBARK 749

10. PIAST WILCZĘTA 185

Punktacja nauczycieli

1. OLSZEWSKI MAREK 4707

2. MILEWICZ-TWOREK ELŻB 3680

3. TRUSZCZYŃSKA BARBARA 2509

4. BRODOWSKI WOJCIECH 2118

5. SYREWICZ KRZYSZTOF 1550

6. GRIGO JADWIGA 1522

7. NIESTATEK SZYMON 762

8. KABAŁA EDYTA 749

9. HOŁOWIENKO RENATA 314

10. MICHAŁEK PIOTR 185

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x