Drużynowe Mistrzostwa W-M Z LZS U14 i U16 Lubawa 2021 – Gospodarze bezkonkurencyjni

Fot. Dominika Sadowska
W Lubawie odbyły się w niedzielę (5 września) Drużynowe Mistrzostwa W-MZLZS U14 i U16 w lekkiej atletyce. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn. Zawodnicy w swoich konkurencjach zdobywali punkty dla zespołu, a liczyło się zajęte miejsce. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli gospodarze – LKS Lubawa, drugie miejsce przypadło Jelonkom Dobre Miasto a brąz wywalczył zespół z Dywit. W imprezie wystartowali poza konkursem lekkoatleci AZS UWM Olsztyn i MKS Truso Elbląg.

Organizatorami zawodów byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, OSIR Lubawa oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

Klasyfikacja drużynowa

1 LKS Lubawa 117 pkt.

2 Jelonki Dobre Miasto 70 pkt.

3 Asy Dywity 68 pkt.

4 Atos Woźnice 60 pkt.

5 NKS Nowe Miasto Lubawskie 34 plt.

6 Polonia Pasłęk 32 pkt.

7 Jurand Szczytno 29 pkt.

8 MOSiR Działdowo 26 pkt.

9 Orka Iława 26 pkt.

10 Zamek Kurzętnik 12 pkt.

11 Gimpas Pasłęk 12 pkt.

12 MLKS Ostróda 10 pkt.

Wyniki

Kobiety

300 metrów przez płotki U16

1 ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.84

2 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 51.89

3 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 54.31

4 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 58.08

Rzut oszczepem U14 (400 g)

1 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 26.31 PB

Rzut oszczepem K16 (500 g)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa (WN) 38.80

2 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 36.78 PB

3 NIEDZIELA Julia 2006-01-01 LKS Lubawa (WN) 32.00 PB

4 GRZYWACZ Agata 2004-04-06 LKS Lubawa (WN) 27.90 PK

5 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa (WN) 27.57 PB PK

6 MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 LKS Lubawa (WN) 27.18 SB PK

7 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk (WN) 26.88

100 metrów kobiet K16

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 13.09

2 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 13.85 PB

3 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 13.93

4 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.96

5 GÓRNA Dorota 2006-03-21 GUKS Asy Dywity (WN) 14.41

6 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.45 PB

7 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.46

8 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 14.54 PB

9 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 14.79

10 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.91

11 LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07 Orka Iława Athletics (WN) 15.04

12 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 15.06 PB

13 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.08 PB

14 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.12

15 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 15.15 PB

16 DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 LKS Lubawa (WN) 15.22 PB

17 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 15.28 PB

18 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.30

19 ZADWORNA Laura 2009-03-30 GUKS Asy Dywity (WN) 15.35

20 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 15.39 PB

21 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 GUKS Asy Dywity (WN) 15.70

22 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.56

23 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.66

24 KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 16.94

Pchnięcie kulą K16 (3 kg)

1 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.97

2 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 11.69

3 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 9.33

4 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk (WN) 8.35

5 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 7.47

6 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 6.75

Skok w dal K16

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.10

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 4.84

3 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.71 PK

4 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.56 PB

5 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 4.43 PB PK

6 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa (WN) 4.35

7 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.15

8 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.10

9 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.54

10 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa (WN) 3.47 PK

11 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 3.29

12 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.14

600 metrów K16

1 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:43.71 PK

2 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda (WN) 1:45.91

3 STEYKA Alicja 2007-04-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:46.97

4 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity (WN) 1:47.48

5 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 1:49.23 PK

6 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 1:51.77

7 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 1:54.50 PB PK

8 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:56.16 PK

9 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 1:56.85 PB PK

10 GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:57.11

11 KAMOLA Michalina 2008-05-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:57.31 PB

12 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 1:57.53

13 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 1:58.32

14 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 1:59.82

15 LEWANDOWSKA Paulina 2009-09-03 GUKS Asy Dywity (WN) 2:01.86

16 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:02.53 PB PK

17MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:05.33 PK

18 KAPELA Aleksandra 2008-12-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:05.85 PK

19 ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) 2:25.53

800 metrów kobiet

1 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:19.83

2 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg (WN) 2:26.20

3 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg (WN) 2:27.07

4 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:28.26 SB

5 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:28.74

6 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda (WN) 2:33.20

Pchnięcie kulą dziewcząt SP (2 kg)

1 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 11.47 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.19

3 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 9.08 PB

4 LEWANDOWSKA Paulina 2009-09-03 GUKS Asy Dywity (WN) 8.06

5 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 7.20

6 LIBERACKA Wiktoria 2010-08-12 LKS Lubawa (WN) 5.99 PK

7 ANKOWSKA Inga 2009-09-14 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 5.59 PK

300 metrów U16

1 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 40.81 PB PK

2 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.94 PK

3 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.51 PK

4 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.93 PK

5 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 45.32 PB

6 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.85 PK

7 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 46.48 PK

8 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.57 PK

9 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.92 PK

10 ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.26 PB PK

11 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 47.35 PK

12 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.29

13 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 48.68

14 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 48.68 PB PK

15 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.74

16 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.76

17 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.98

18 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.38 PB

19 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 50.07 PB

20 ZADWORNA Laura 2009-03-30 GUKS Asy Dywity (WN) 50.08

21 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 50.36

22 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno (WN) 50.59

23 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics (WN) 50.69 PB

24 KANIEWSKA Amelia 2009-09-23 Orka Iława Athletics (WN) 52.12

25 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 52.19

26 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 GUKS Asy Dywity (WN) 52.41

27 MINTA Zuzanna 2006-07-23 MLKS Ostróda (WN) 52.65 PK

28 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 52.69 PB

29 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 52.91

30 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 53.56

31 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 54.41 PB

32 WĘDROWSKA Natalia 2008-09-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 54.68 PK

33 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 55.88

34 KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 55.89 PK

35 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.64

200 metrów kobiet

1 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.18

2 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 27.08

3 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.15

4 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.22

5 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 28.57

6 MAŁKOWSKA Paulina 2004-09-10 LKS Lubawa (WN) 28.89

7 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda (WN) 28.89

8 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 29.08

9 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg (WN) 29.29

10 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 29.37

11 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 29.69 SB

12 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg (WN) 30.45 PB

13 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg (WN) 31.42

14 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity (WN) 33.32

Mężczyźni

Rzut oszczepem U18

1 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa (WN) 40.88

300 metrów przez płotki U16

1 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 41.94

Pchnięcie kulą M16 (5 kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 12.86

2 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 11.64

3 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.39

4 CĄKAŁA Jan 2007-07-11 MKL Jurand Szczytno (WN) 9.27 PB

Pchnięcie kulą chłopców (4 kg)

1 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 7.50

2 JAROSZEWSKI Jakub 2009-12-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6.20

100 metrów mężczyzn M16 (+0.7)

1 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.22 PK

2 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.03 PK

3 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.07 PB PK

4 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.07 PB PK

5 ZDROJEWSKI Bartłomiej 2002-08-30 LKS Lubawa (WN) 12.30 PB PK

6 RAFIŃSKI Jakub 2003-05-14 LKS Lubawa (WN) 12.38 PK

7 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa (WN) 12.39 PB PK

8 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.59 PB

9 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 12.73 PB PK

10 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.86 PB

11 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.94

12 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 13.66

13 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice (WN) 13.79

14 JARZĘBOWSKI Sebastian 2008-04-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) PK

15 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa (WN) 14.58 PB

16 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 14.61 PB

17 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.78

18 SZKUTNIK Maksymilian 2009-04-16 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 15.87 PK

19 TESSAR Filip 2009-12-17 UKS MOSiR Działdowo (WN) 16.28 PB

20 DRESZLER Marcel 2010-07-08 LKS Lubawa (WN) 16.76 PK

Skok w dal M16

1 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 5.07

2 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 5.06

3 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 5.05

4 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.67 PB

5 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice (WN) 4.66

6 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.18

7 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa (WN) 3.56

600 metrów M16

1 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:28.14 PB PK

2 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:32.71 PB PK

3 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:35.34 PB PK

4 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:36.66 PB

5 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity (WN) 1:37.86 PB PK

6 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:40.91 PB

7 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:40.99 PB PK

800 metrów mężczyzn

1 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:00.03 SB

2 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:01.60 PB

3 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg (WN) 2:02.15 PB

4 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg (WN) 2:22.29

300 metrów M16

1 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 34.39 PB PK

2 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 39.41

3 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 41.70 PB

4 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.32 PK

5 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 42.37 PB

6 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity (WN) 43.08 PB PK

7 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 43.50 PB

8 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.74 PB PK

9 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 43.82

10 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice (WN) 45.02 PB

11 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 48.67

12 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo 55.10

13 PRZYBOROWSKI Gabriel 2010-12-19 MLKS Ostróda (WN) 1:02.74 PK

200 metrów mężczyzn

1 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 22.87

2 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.28

3 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 23.42 PB

4 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.92 PB

5 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.27 PB

6 ZDROJEWSKI Bartłomiej 2002-08-30 LKS Lubawa (WN) 24.38 PB

7 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.58 PB

8 RAFIŃSKI Jakub 2003-05-14 LKS Lubawa (WN) 24.59

9 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 25.19 PB

10 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 25.37 PB

11 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa (WN) 25.45 PB

12 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice (WN) 26.01 PB

13 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 28.23

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyla LKS Lubawa sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x