Finał „czwartków” w Kortowie – Kto pojedzie do Łodzi?

31 maja na stadionie w Kortowie odbyły się finałowe zawodu ‘czwartków lekkoatletycznych” w Olsztynie. Była to impreza podsumowująca cały cykl ( trzy mityngi jesienią i dwa na wiosnę). W przyszłym tygodniu  podana zostanie dokładna lista uczestników finału krajowego (Łódź 22-24 czerwca). W czwartkowych zawodach poznaliśmy medalistów Grand Prix Olsztyna, którzy zostali wyłonieni na innych zasadach (mniej surowe kryteria). W sumie w tegorocznej edycji wystartowało około 300 uczestników roczników: 1999, 2000, 2001. Nim podamy szczegółowe wyniki zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

MEDALIŚCI CYKLU GRAND PRIX OLSZTYNA „CZWARTKI LA”

Rok szkolny 2011/2012

Szkoły:

1.SP 29

2.SP 10

3.SP 2

Nauczyciele:

1.Pawłowski Grzegorz – SP22

2. Kowalewska Julita – SP10

3.Dąbrowski Marek – SP29

Indywidualnie:

skok w dal dziewczęta (rocznik 2001)

1.Godlewska Izabela – SP 2

2.Kalbarczyk Emilia – SP 2

3.Bińczyk Oliwia – SP 10

skok w dal dziewcząt (r.1999)

1.Bielecka Emilia – SP 25

2.Turkowska Angelika – SP 10

3.Myśliwiec Kamila – SP 10

60 m chłopców (rocznik 2000)

1. Dziadko Mateusz – SP 25

2.Szon Wojciech – SP 2

3.Mazurek Igor – SP 29

300 m chłopcy (r.2000)

1.Szymański Damian – SP 25

2.Kozłowski Michał – SP 2

3.Kocenko Bartek – SP 25

300 m chłopcy (r.2001)

1.Mościcki Jakub – SP 10

2.Krotoszyński Filip – SP 2

3.Kozłowski Kamil – SP 2

rzut piłeczką palantową dziewcząt (r.2001)

1.Truskolawska Ola – SP 10

2.Wasilewska Zuzanna – SP 29

3. Lemanowicz Maja – SP 22

skok wzwyż chłopców (r.2001)

1.Trejnis Kuba – SP 29

2-3 Zabolewicz Wiktor – SP 29

Warczak Patryk – SP 29

skok wzwyż dziewcząt (r.2000)

1.Kisiel Anna – SP 29

2.Dmuchowska Wiktoria – SP 29

skok  wzwyż chłopców (r.2000)

1.Kuciński Arkadiusz – SP 25

2. Prusiński Daniel – SP 25

3.Balcerczyk Dawid – SP 25

skok wzwyż chł. (r.1999)

1.Trzciński Kacper – SP 29

2.Klimek Rafał – SP 29

3.Bajkowski Łukasz – SP 25

rzut piłeczką palantową dz. (r.1999)

1.Płocharczyk Julia – SP 29

2.Kuleszo Wiktoria – SP 10

3.Pejas Małgorzata – SP 29

300 m chłopców (r.1999)

1.Klimek Rafał – SP 29

2.Bajkowski Łukasz – SP 25

3.Pikuna Kamil – SP 22

1000 m chł. (r.1999)

1.Buder Michał – SP 10

2.Nadolski Wojciech – SP 10

3.Jarosz Mateusz – SP 2

skok w dal dz. (r.2000)

1.Święcka Julia – SP 10

2.Popławska Agata – SP 2

3.Wilam Wiktoria – SP 29

skok wzwyż dz. (r.2001)

1.Jaśkiewicz Wiktoria – SP 29

60 m dz. (r.2000)

1.Nieciecka Emilia – SP 29

2.Kosakowska Natalia – SP 10

3. Piotrowska Paulina – SP 29

rzut piłką palantową chł. (r.2000)

1.Mazurek Igor – SP 29

2.Ćwikliński Alan – SP 25

3.Kocenko Bartek – SP 25

300 m dz. (r.2001)

1.Kalbarczyk Emilia – SP 2

2.Truskolawska Olga – SP 10

3.Wietrzykowska Julia – SP 2

300 m dz. (r.2000)

1Popławska Agata – SP 2

2.Majcherska Wiktoria – SP 2

3.Skowrońska Wiktoria – SP 2

Skok w dal chł. (r.1999)

1.Błoński Jakub – SP Kat.

2.Greczko Marcin – SP 22

3.Woźniak Michał – SSP 101

rzut pp chł. (r.1999)

1.Jachimowicz Marcin – SP 29

2.Mieczkowski Dominik – SP 10

3.Szuksztul Hubert – SP 29

300 m dz. (r.1999)

1.Bielecka Emilia – SP 25

2.Trembicka Aleksandra – SP 29

3.Pejas Małgorzata – SP 29

600 m dz. (r.2000)

1.Sinitchine Zoja – SP 2

2.Święcka Julia – SP 10

3.Szczęsna Agata – SP 29

rzut pp chł. (r.2001)

1.Drozd Patryk – SP 29

2.Wąsowski Tomasz – SP Kat.

3. Kozłowski Kuba – SP 33

skok w dal chł. (r.2000)

1.Szon Wojciech – SP 2

2.Błaszczyk Michał – SP 25

3.Niemirski Jakub – SP 25

60 m dz. (r.1999)

1Turkowska Angelika – SP 10

2.Kuleszo Wiktoria – SP 10

3.Płocharczyk Julia – SP 29

600 m dz. (r.2001)

1.Godlewska Iza – SP 2

2.Dałek Anna – SP 6

3.Henkiel Patrycja – SP 6

skok w dal chł (r.2001)

1.Lewkowicz Jan – SP 29

2.Romańczuk Paweł – SP 30

3.Kozłowski Kamil – SP 2

60 m dz. (r.2001)

1.Kamińska Magdalena – SP 29

2.Szczepańska Kornelia – SP 29

3.Wasilewska Zuzanna – SP 29

 {AdmirorGallery}czwar31{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x