Halowe MP juz za dwa tygodnie – Najbliżej do Grudziądza

Do Halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce coraz bliżej. Reprezentanci sekcji olsztyńskich starają się przystosować do startów pod dachem i co weekend próbują swych sil w mityngach. Największa popularnością cieszy się Grudziądz, gdzie tym razem sprawdzali formę lekkoatleci z Lubawy, Elbląga, Nowego Miasta Lubawskiego, Pasłęka i Dywit.

 

Prezentujemy rezultaty uzyskane przez zawodników Warmii i Mazur bez podawania miejsc (wyjątkiem są konkurencje techniczne) . Zwłaszcza w sprintach odbyło się bardzo wiele serii. Należy się tylko cieszyć, że reprezentanci wspomnianych miejscowości korzystają z każdej okazji by dobrze przepracować sezon zimowy.

 

 

 

Wyniki

 

60 metrów kobiet

FINAŁ B

5 LIS Martyna 94-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ 8.38

Eliminacje

LIS Martyna 94-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ 8.27 PB qA

ZELMA Milena 88-12-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 9.54

JESIONOWSKA Adrianna 94-02-23 MKS Truso Elbląg WMZ 8.54

MARKISZ Emilia 94-12-29 MKS Truso Elbląg WMZ 8.97

GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WMZ 8.58

JANKOWSKA Joanna 95-08-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 8.65 PB

ŻOCHOWSKA Paulina 96-07-04 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 8.94

JAKUBOWSKA Karolina 95-03-10 LKS Lubawa WMZ 8.65

WRZESIŃSKA Magdalena 00-01-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 10.91

MALINOWSKA ElŜbieta 95-07-20 GUKS ASY Dywity WMZ 8.87 PB

KARCZEWSKA Magdalena 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 8.91

ŁOJEK Katarzyna 97-01-07 MKS Truso Elbląg WMZ 9.54

ZIELIŃSKA Natalia 97-06-17 GUKS ASY Dywity WMZ 8.88 PB

SARNOWSKA Anita 94-11-05 MKS Truso Elbląg WMZ 8.94 PB

MALISZEWSKA Magdalena 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 9.50

WICHERT Patrycja 98-01-06 GUKS ASY Dywity WMZ 8.78

MAJDAŃSKA Oliwia 99-04-18 SKLA Słupsk POM 9.13

PIOTROWICZ Sandra 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 9.54

SULIKOWSKA Martyna 98-04-23 GUKS ASY Dywity WMZ 9.65

LICZNERSKA Agata 98-06-10 MKS Truso Elbląg WMZ 9.84

KORNELUK Monika 98-04-09 MKS Truso Elbląg WMZ 10.47

200 metrów kobiet

JAKUBOWSKA Karolina 95-03-10 LKS Lubawa WMZ 29.34

WICHERT Patrycja 98-01-06 GUKS ASY Dywity WMZ 30.25

JESIONOWSKA Adrianna 94-02-23 MKS Truso Elbląg WMZ 32.21

SARNOWSKA Anita 94-11-05 MKS Truso Elbląg WMZ 29.73

MARKISZ Emilia 94-12-29 MKS Truso Elbląg WMZ 31.15

MALISZEWSKA Magdalena 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 32.63

300 metrów kobiet

LIS Martyna 94-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ 44.89 PB

JANKOWSKA Joanna 95-08-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 45.94 PB

BRZOZOWSKA Angelika 96-03-14 LKS Lubawa WMZ 50.23

KRAUZEWICZ Justyna 96-01-01 LKS Lubawa WMZ 52.76

KUTZA Kinga 98-05-29 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 49.05

ZIELIŃSKA Natalia 97-06-17 GUKS ASY Dywity WMZ 48.19

PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 53.02

OKTAWIA Zaborowska 99-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 53.30

600 metrów kobiet

JANKOWSKA Katarzyna 93-12-03 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1:47.89

ADAMCZYK Dominika 95-08-11 MKL Toruń KPO 1:48.55 PB

MALINOWSKA ElŜbieta 95-07-20 GUKS ASY Dywity WMZ 1:51.25

TARKA Angelika 94-10-06 MKS Truso Elbląg WMZ 1:58.38 PB

SULIKOWSKA Martyna 98-04-23 GUKS ASY Dywity WMZ 2:00.50

WRZESIŃSKA Dominika 98-03-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 2:03.58

GRAMAN Natalia 98-01-01 LKS Lubawa WMZ 2:09.20

PIOTROWICZ Sandra 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 2:17.30

MALINOWSKA Ewa 99-08-23 GUKS ASY Dywity WMZ 2:11.97

1000 metrów kobiet

WISNIEWSKA Katrin 95-10-21 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3:21.94

KISIELEWSKA Dorota 97-07-21 MKS Truso Elbląg WMZ 3:41.19 PB

60 metrów ppł młodziczek (76.2/8.20)

GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WMZ 10.47

ŁOJEK Katarzyna 97-01-07 MKS Truso Elbląg WMZ 11.37

Skok wzwyż kobiet

2 śELEŹNIAK Izabela 94-01-08 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 1.65

9 NOWOŚWIAT Agnieszka 95-01-29 MKS Truso Elbląg WMZ 1.50 =PB

10 OKSENIUK Agnieszka 96-03-23 MKS Truso Elbląg WMZ 1.45

Skok w dal kobiet

9 GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WMZ 4.41

11 BRZOZOWSKA Angelika 96-03-14 LKS Lubawa WMZ 4.12

13 KARCZEWSKA Magdalena 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 4.04

60 metrów mężczyzn

FINAŁ B

4 JANKOWSKI Michał 92-04-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.36

Eliminacje

JANKOWSKI Michał 92-04-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.42

RUDZIŃSKI Karol 92-02-26 MKS Truso Elbląg WMZ 7.39 PB qB

JANKOWSKI BłaŜej 96-01-01 LKS Lubawa WMZ 8.08

BARANOWSKI Michał 93-02-19 MKS Truso Elbląg WMZ 7.50 =PB

OLENDER Michał 96-03-27 MKL Toruń KPO 7.54

PENKALA Kornel 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 9.03

BIEŃKOWSKI Wiktor 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 7.96

ŻURAWSKI Krystian 96-07-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.55 PB

CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WMZ 7.79 PB

KALWASIŃSKI Ariel 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 7.96 SB

OCHENKOWSKI Cezary 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 8.59 PB

JAKUBOWSKI Dawid 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 9.00

JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 8.44 SB

200 metrów mężczyzn

JANKOWSKI Michał 92-04-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 25.09

BIEŃKOWSKI Wiktor 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 26.54 SB

JAKUBOWSKI Dawid 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 30.36

300 metrów mężczyzn

ŻURAWSKI Krystian 96-07-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 41.06 PB

ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WMZ 42.64

600 metrów mężczyzn

GODLEWSKI Damian 94-08-11 MKS Truso Elbląg WMZ 1:34.45

BANACKI Marcin 94-08-19 LKS Lubawa WMZ 1:40.20

NEUMANN Paweł 98-03-20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 2:07.73

1000 metrów męzczyzn

ZAWACKI Sylwester 93-12-27 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 2:45.20 PB

SŁUPSKI Rafał 94-01-01 LKS Lubawa WMZ 3:02.40

STOŻYŃSKI Jakub 95-03-14 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 3:15.18

MARSZELEWSKI Paweł 96-05-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 2:57.95

2000 metrów mężczyzn

KONICZ Arkadiusz 93-01-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 5:57.27

ZAWACKI Przemysław 92-10-12 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 6:00.37

DOMŻALSKI Krystian 93-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 6:21.52

JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 LKS Lubawa WMZ 6:47.76

60 metrów ppł juniorów mł.

BANACKI Marcin 94-08-19 LKS Lubawa WMZ 9.40 PB

Skok wzwyż mężczyzn

2 KORNELUK Mateusz 93-06-23 MKS Truso Elbląg WMZ 2.00 SB

4 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1.90 PB

Skok w dal mężczyzn

11 ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WMZ 5.33 PB

16 OCHENKOWSKI Cezary 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 4.70 PB

17 KALWASIŃSKI Ariel 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 4.50

19 PENKALA Kornel 97-01-01 LKS Lubawa WMZ 3.69

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x