Halowe „Sobótki” Lubawa 2013 – Świetna zabawa pod dachem

W poprzedni weekend w „Sobótkach” lekkoatletycznych w Lubawie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.. Tydzień później w hali widowiskowo-sportowej w Lubawie zjawiła się młodzież z gimnazjów i szkół ponagimnazjalnych. Startowano w podobnych konkurencjach: 30 m, skok w dal , pchnięcie kulą, oraz bieg 600 m. Oczywiście LKS Lubawa organizuje imprezę przede wszystkim z myślą o zawodnikach swojej gminy, ale mile widziani są goście z zewnątrz. Z zaproszenia skorzystali lekkoatleci z Dywit z trenerem Szymonem Niestatkiem, były też elbląskie akcenty, bo udział Krystiana Tredera (obecnie ucznia LO w Pasłęku) trudno uznać gościnny.

Najważniejsze, że inicjatywa trenerów LKS” Lubawa”   Marka Tykarskiego i  Leszka Kołodziejskiego cieszy się dużym powodzeniem i jest dużą atrakcją zimowych miesięcy.

Wyniki

Bieg na 30m dziewcząt rocznik 1999

1 Oliwia Siemińska Gimnazjum Lubawa 5,21

2 Natalia Ziółkowska Gimnazjum Kazanice LKS 5,38

3 Agata Bulińska Gimnazjum Kazanice 5,42

4 Hanna Wyżlic Gimnazjum Kazanice LKS 5,66

Bieg na 30m dziewcząt rocznik 1998-97

Eliminacje

Marika Rumińska Gimnazjum Lubawa LKS 5,10

Monika Dobrzyńska GUKS Dywity 5,26

Magdalena Wiśniewska Gimnazjum Lubawa 5,36

Katarzyna Kaczorowska Gimnazjum Lubawa LKS 5,37

Martyna Sulikowska GUKS Dywity 5,42

Beata Kulkowska Gimnazjum Mroczno LKS 5,43

Emilia Mazerska Gimnazjum Lubawa 5,53

Justyna Brzezicka Gimnazjum Lubawa 5,80

Finał

1 Marika Rumińska Gimnazjum Lubawa LKS 5,17

2 Monika Dobrzyńska GUKS Dywity 5,28

3 Katarzyna Kaczorowska Gimnazjum Lubawa LKS 5,32

4 Magdalena Wiśniewska Gimnazjum Lubawa 5,42

Bieg na 30m dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne

Eliminacje

Joanna Grzybowska LO Lubawa LKS 4,69

Angelika Brzozowska LO Lubawa LKS 5,11

Karolina Dzik LO Elbląg 5,28

Agnieszka Żuralska LO Lubawa LKS 5,56

Anna Kurkielewicz Gimnazjum Lubawa 5,99

Finał

1Joanna Grzybowska LO Lubawa LKS 4,68

2 Angelika Brzozowska LO Lubawa LKS 5,05

3 Karolina Dzik LO Elbląg 5,25

4 Agnieszka Żuralska LO Lubawa LKS 5,55

Bieg na 30m chłopców rocznik 1999

Eliminacje

Wojciech Jurkiewicz Gimnazjum Sampława LKS 4,67

Mateusz Zawadzki Gimnazjum Lubawa 4,70

Antoni Łukaszewicz Gimnazjum Prątnica LKS 4,74

Karol Karkut Gimnazjum Lubawa 4,81

Karol Wojtkiewicz Gimnazjum Lubawa LKS 4,92

Tymoteusz Ostrowski Gimnazjum Sampława LKS 5,00

Adrian Kościński Gimnazjum Lubawa 5,12

Albert Graszek Gimnazjum Lubawa 5,20

Mateusz Wasilewski (1998) Gimnazjum Lubawa 5,32

Paweł Jankowski Gimnazjum Kazanice 5,35

Aleksander Szczepański Gimnazjum Lubawa 5,36

Michał Guzowski Gimnazjum Kazanice 6,03

PK Szymon Zawadzki Gimnazjum Kazanice 5,12

FINAŁ

1 Wojciech Jurkiewicz Gimnazjum Sampława LKS 4,67

2 Mateusz Zawadzki Gimnazjum Lubawa 4,70

3 Antoni Łukaszewicz Gimnazjum Prątnica LKS 4,86

4 Karol Karkut Gimnazjum Lubawa 4,94

Bieg na 30m chłopców rocznik 1998-97

Eliminacje

Wiktor Bieńkowski Gimnazjum Grodziczno LKS 4,48

Patryk Burdach Gimnazjum Lubawa 4,58

Damian Laskowski Gimnazjum Lubawa 4,72

Dominik Biedrzycki Gimnazjum Lubawa 4,85

Jakub Jarzębowski Gimnazjum Lubawa 4,86

Piotr Leliwa Gimnazjum Lubawa 4,88

Cezary Ochenkowski Gimnazjum Kazanice 4,93

Maciej Biedrzycki Gimnazjum Lubawa 4,95

Bartosz Okołowski Gimnazjum Lubawa 4,96

Szymon Wilbrandt Gimnazjum Sampława LKS 4,96

Michał Lewalski Gimnazjum Lubawa 5,09

Tomasz Kurkielewicz Gimnazjum Lubawa 5,12

Arkadiusz Brzozowski Gimnazjum Kazanice 5,23

Łukasz Lewalski Gimnazjum Lubawa 5,24

Mateusz Wasilewski Gimnazjum Lubawa 5,32

Damian Domazer Gimnazjum Lubawa 5,35

PK Mateusz Figger Gimnazjum Kazanice 4,72

Finał

1 Wiktor Bieńkowski Gimnazjum Grodziczno LKS 4,48

2 Patryk Burdach Gimnazjum Lubawa 4,55

3 Damian Laskowski Gimnazjum Lubawa 4,60

4 Dominik Biedrzycki Gimnazjum Lubawa 4,74

Bieg na 30m chłopców szkoły ponadgimnazjalne

1 Rafał Słupski LO Lubawa 4,52

2 Patryk Zawadzki LO Lubawa 4,70

PK Damian Maciołek TE Lubawa 4,75

Bieg na 600m dziewcząt rocznik 1999

1 Sylwia Karczewska Gimnazjum Lubawa 2,03,55

2 Weronika Brzozowska Gimnazjum Kazanice 2,23,83

Bieg na 600m dziewcząt rocznik 1998-97

1 Monika Dobrzyńska GUKS Dywity 1,54,54

2 Lidia Raduszewska Gimnazjum Lubawa 1,58,04

3 Alicja Piotrowska Gimnazjum Grodziczno LKS 1,58,46

4 Natalia Graman Gimnazjum Kazanice LKS 2,00,54

5 Martyna Sulikowska GUKS Dywity 2,03,60

6 Emilia Mazerska Gimnazjum Lubawa 2,04,80

PK Marika Rumińska Gimnazjum Lubawa LKS 1,54,22

Bieg na 600m dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne

1 Karolina Dzik IV LO Elbląg 1,56,99

2 Sylwia Wiśniewska LO Lubawa 2,03,99

3 Anna Kurkielewicz Gimnazjum Lubawa 2,30,90

Bieg na 600m chłopców rocznik 1999

1 Konrad Szczęsny GUKS Dywity 1,45,44

2 Tymoteusz Ostrowski Gimnazjum Sampława LKS 1,46,27

3 Szymon Zawadzki Gimnazjum Kazanice LKS 1,47,69

4 Sebastian Jakubowski Gimnazjum Lubawa LKS 1,49,76

5 Antoni Łukaszewski Gimnazjum Prątnica LKS 2,05,26

6 Piotr Rochewicz Gimnazjum Kazanice 2,19,54

7 Michał Guzowski Gimnazjum Kazanice 2,28,47

Bieg na 600m chłopców rocznik 1998-97

1 Wiktor Bieńkowski Gimnazjum Grodziczno LKS 1,39,08

2 Maciej Nowakowski Gimnazjum Lubawa 1,39,10

3 Maciej Biedrzycki Gimnazjum Lubawa 1,41,99

4 Aleksander Dudek Gimnazjum Lubawa 1,43,65

5 Łukasz Wojdat Gimnazjum Lubawa 1,44,24

PK Tomasz Kurkielewicz Gimnazjum Lubawa 1,49,42

PK Bartosz Okołowski Gimnazjum Lubawa 1,50,86

PK Mateusz Wasielewski Gimnazjum Lubawa 1,55,82

Bieg na 600m chłopców szkoły ponadgimnazjalne

1 Rafał Słupski LO Lubawa LKS 1,32,60

2 Damian Maciołek TE Lubawa LKS 1,33,28

Skok w dal dziewcząt rocznik 1999

1 Wiktoria Wrońska Gimnazjum Lubawa 4,60

2 Sylwia Karczewska Gimnazjum Lubawa 4,34

3 Natalia Rybińska Gimnazjum Lubawa 4,30

4 Weronika Mieczkowska Gimnazjum Kazanice LKS 4,20

5 Natalia Ziółkowska Gimnazjum Kazanice LKS 4,08

6 Agata Bulińska Gimnazjum Kazanice 3,77

7 Weronika Warpas Gimnazjum Kazanice 2,95

Skok w dal dziewcząt rocznik 1998-97

1 Marika Rumińska Gimnazjum Lubawa LKS 4,40

2 Natalia Graman Gimnazjum Kazanice LKS 4,10

3 Alicja Piotrowska Gimnazjum Grodziczno LKS 4,00

4 Emilia Mazerska Gimnazjum Lubawa 3,82

5 Karolina Lewandowska Gimnazjum Lubawa 3,33

6 Ewelina Maciołek Gimnazjum Lubawa 3,20

Skok w dal dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne

1 Joanna Grzybowska LO Lubawa LKS 5,42

2 Angelika Brzozowska LO Lubawa LKS 4,50LO Lubawa LKS 4,50

Skok w dal chłopców rocznik 1999

1 Szymon Zawadzki Gimnazjum Kazanice LKS 5,05

2 Wojciech Jurkiewicz Gimnazjum Sampława LKS 4,94

3 Aleksander Szczepański Gimnazjum Lubawa 4,79

4 Mateusz Zawadzki Gimnazjum Lubawa 4,78

5 Albert Graszek Gimnazjum Lubawa 4,61

6 Patryk Jankowski Gimnazjum Lubawa 4,45

7 Sebastian Jakubowski Gimnazjum Lubawa LKS 4,38

8 Lukasz Orzechowski Gimnazjum Kazanice 4,04

9 Adrian Kościński Gimnazjum Lubawa 4,35

10 Karol Wojtkiewicz Gimnazjum Lubawa LKS 4,22

11Michał Żuralski Gimnazjum Kazanice 4,15

Skok w dal chłopców rocznik 1998-97

1 Mateusz Figger Gimnazjum Kazanice LKS 5,42

2 Damian Laskowski Gimnazjum Lubawa 5,40

3 Maciej Nowakowski Gimnazjum Lubawa 5,37

4 Arkadiusz Brzozowski Gimnazjum Kazanice 5,01

5 Patryk Burdach Gimnazjum Lubawa 4,92

6 Przemysław Kłosowski Gimnazjum Lubawa 4,92

7 Bartosz Okołowski Gimnazjum Lubawa 4,83

8 Cezary Ochenkowski Gimnazjum Kazanice 4,81

9 Partyk Jankowski Gimnazjum Lubawa 4,78

10 Dominik Biedrzycki Gimnazjum Lubawa 4,67

11 Tomasz Kurkielewicz Gimnazjum Lubawa 4,66

12 Mateusz Wasielewski Gimnazjum Lubawa 4,54

13 Aleksander Dudek Gimnazjum Lubawa 4,51

14 Damian Domazer Gimnazjum Lubawa 4,17

15 Łukasz Lewalski Gimnazjum Lubawa 4,04

PK Bieńkowski Wiktor Gimnazjum Grodziczno LKS 5,55

Skok w dal chłopców szkoły ponadgimnazjalne

1Patryk Zawadzki LO Lubawa LKS 6,02

2 Damian Maciołek TE Lubawa LKS 5,97

3 Krystian Treder LO Pasłęk 5,21

PK Rafał Słupski LO Lubawa LKS 6,02

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg dziewcząt rocznik 1999

1 Weronika Mieczkowska Gimnazjum Kazanice LKS 16,39

2 Hanna Wyżlic Gimnazjum Kazanice LKS 13,71

3 Wiktoria Wrońska Gimnazjum Lubawa 12,68

4 Weronika Warpas Gimnazjum Kazanice 10,55

5 Patrycja Banacka Gimnazjum Kazanice 9,93

Pchnięcie piłką lekarską 2 kg dziewcząt rocznik 1998-97

1 Beata Kulkowska Gimnazjum Mroczno LKS 12,12

2 Katarzyna Kaczorowska Gimnazjum Lubawa LKS 10,47

3 Julia Jacuńska Gimnazjum Lubawa 9,13

4 Kamila Treder Gimnazjum Kazanice 9,11

5 Małgorzata Pokojska Gimnazjum Kazanice 9,08

6 Olga Zielińska Gimnazjum Lubawa 8,39

7 Justyna Brzezicka Gimnazjum Lubawa 8,39

8 Aleksandra Niesiobęcka Gimnazjum Lubawa 7,28

PK Marika Rumińska Gimnazjum Lubawa 8,54

Pchnięcie piłką lekarską 2 kg dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne

1 Sylwia Wiśniewska LO Lubawa 11,42

2 Agnieszka Żuralska LO Lubawa LKS 8,88

PK Angelika Brzozowska LO Lubawa 10,85

PK Karolina Dzik IV LO Elbląg 10,52

Pchnięcie piłką lekarską 2 kg chłopców rocznik 1999

1 Michał Żuralski Gimnazjum Kazanice LKS 13,93

2 Patryk Jankowski Gimnazjum Lubawa 12,63

3 Szymon Kaczyński Gimnazjum Lubawa 12,05

4 Karol Karkut Gimnazjum Lubawa 10,38

PK Szymon Zawadzki Gimnazjum Kazanice LKS 12,61

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg chłopców rocznik 1998-97

1 Mateusz Figger Gimnazjum Kazanice 14,47

2 Patryk Jankowski Gimnazjum Lubawa 13,89

3 Jakub Jarzębowski Gimnazjum Lubawa 13,73

4 Jakub Zglenicki Gimnazjum Lubawa 12,28

5 Robert Polewaczyk Gimnazjum Lubawa 12,04

6 Przemek Kłosowski Gimnazjum Lubawa 11,17

7 Michał Lewalski Gimnazjum Lubawa 10,79

8 Piotr Leliwa Gimnazjum Lubawa 10,18

Pchnięcie piłka lekarską 3 kg chłopców szkoły ponadgimnazjalne

1 Krystian Treder LO Pasłęk 19,19

PK Patryk Zawadzki LO Lubawa 14,06

PK Rafał Słupski LO Lubawa 14,05

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x