I Memoriał Romualda Wojnowskiego Olecko 2021 – Lekkoatleci ruszyli z kopyta…

Fot. Zbigniew Malinowski/Głod Olecka
W sobotę (8 maja) na stadionie MOSiR w Olecku odbył się I memoriał Romualda Wojnowskiego trenera i organizatora życia lekkoatletycznego w tym mieście. Startowało ponad 340 uczestników z większości sekcji warmińsko-mazurskich, także goście z bardzo mocnych klubów Podlasia i Mazowsza. Wobec takiej frekwencji program był bardzo napięty, każdy łaknie startu by jak najlepiej przygotować się do tegorocznych imprez mistrzowskich.

Rywalizowano w większości konkurencji lekkoatletycznych w pięciu grupach wiekowych (senior, junior U20, junior młodszy U19, młodzik U16 i dzieci U14). Poziom był oczywiście zróżnicowany, ale obecność na pięknym oleckim obiekcie zawodników, którzy już ujawnili swój talent, była gwarancją dobrych rezultatów. Biorąc pod uwagę zawodników Warmii i Mazur na pierwszy plan wysuwają się wyniki miotaczy Karola Kijewskiego (Jurand Szczytno) 17.26 (kula 5 kg) oraz Joanny Marszelewskiej (NKS Nowe Miasto Lubawskie) 15.31 (kula 3 kg). Oboje triumfowali również w rzucie dyskiem. Podobnie Jakub Borkowski (Jurand), który seniorską kulą osiągnął 15.93. Podwójne zwycięstwo odniosła Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewo): w skoku w dal – 5.58 i trójskoku – 12.34. Warto zwrócić uwagę na dobrą postawę lekkoatletów: UKS Atos Woźnice, GUKS Asy Dywity i Sokoła Węgorzewo, swoje starty zaakcentowali reprezentanci małych sekcji takich jak Jelonki Dobre Miasto czy Masuria Jęcznik.

Zwycięzcy z Warmii i Mazur.

100 m K16: Zuzanna Majewska (AZS UWM Olsztyn) 13.11, 100 m K14: Patrycja Maleszka (GUKS Asy Dywity) 13.93, 200 m K Aleksandra Lis (AZS UWM) 25.94, 300 m K16: Alicja Piechocka (AZS UWM) 42.43, 300 m K14: Daria Nagórska (Masuria Jęcznik) 45.88, 600 m K16: Maria Garbino (Asy Dywity) 1.48.55, 600 m K14 Amelia Jaszczur (Atos Woźnice) 1.51.70, 800 K: Julia Twardowska (AZS UWM) 2.18.16, 400 m ppł K: Alexandra Fuczek (Jurand Szczytno) 70.28, 80 m ppł U16 Kinga Pełka (Atos Woźnice) 13.56. pchnięcie kulą KU18: Joanna Marszelewska (NKS Nowe Miasto Lubawskie) 15.31, rzut dyskiem K18: Joanna Marszelewska (NKS Nowe Miasto Lubawskie) 35.14, rzut oszczepem U20: Gabriela Guca (Sokół Węgorzewo) 28.28, skok wzwyż U14: Karina Todryk (Sokół Węgorzewo) 1.15, skok w dal K: Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) 5.48, skok w dal U16: Wiktoria Wądołowska (Atos Woźnice) 4.76. trójskok K: Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) 12.24, wieloskok U16: Wiktoria Wądołowska (Atos Woźnice) 10.15, 100 m M: Damian Soból (AZS UWM) 11.17, 100 m M16: Dawid Kostyra (Jelonki Dobre Miasto) 12.11, 100 m M14: Hubert Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) 13.95, 300 m M16: Stanisław Kosiorek (Atos Woźnice) 43.14, 300 m M14: Iwo Urbanowicz (Asy Dywity) 45.64, 600 m M: Jakub Dąbkowski (MOSiR Działdowo) 1.32.00, 1500 m: Kacper Kłoczko (Korab Olecko) 4.45.11, pchnięcie kulą M20: Kacper Ruciński (Jurand Szczytno) 14.28, pchnięcie kulą M18: Karol Kijewski 17.26, pchnięcie kulą M16: Kacper Krawcewicz (Atos Woźnice) 11.80, rzut dyskiem M: Jakub Borkowski (Jurand Szczytno) 41.74, rzut dyskiem M20: Kacper Ruciński (Jurand Szczytno) 43.34, pchnięcie kulą M18: Karol Kijewski (Jurand Szczytno) 46.23, rzut oszczepem M16: Bartosz Jama (UKS Jedyneczka Giżycko), skok w dal M16: Stanisław Kosiorek (Atos Woźnice) 5.14, skok w dal M14: Hubert Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) 4.47

Wyniki

100 metrów kobiet

1. KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok (PD) 12.76

2. ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.93

3. CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.00

4. KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.33

5. CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity (WN) 13.36

6. JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.40

7. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.60

8. KOPKO Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.66 SB

9. GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.76

10. DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol (PD) 13.76 SB

11. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 15.02 PB

100 metrów K U16

1. MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.11

2. MURACH Maja UKS Atos Woźnice (WN) 13.13

3. TARGOŃSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.76

4. DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.98 PB

5. FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.04

6. SOKOŁOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.10 PB

7. SOKOŁOWSKA Wiktoria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.24 SB

8. CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik (WN) 14.26 PB

9. SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.35

10. AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.40 PB

11. GÓRNA Dorota GUKS Asy Dywity (WN) 14.42 SB

12. WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko (WN) 14.43 PB

13. BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.44

14. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 14.50 PB

15. SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.60

16 .JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.71

17. SZULKOWSKA Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.79 PB

18. MUSKAŁA Nikola LKS Korab Olecko (WN) 14.89

19. GURZYŃSKA Julia KS Zamek Kurzętnik (WN) 15.11

20. KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko (WN) 15.41

21. RADECKA Weronika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 15.42 PB

22.GOLON Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 15.45

23. BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity (WN) 15.69

24. CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 15.70

25. KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.61 PB

26. ZEBZDA Judyta UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.14

27.GRUCA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.69

28. LEDOCHOWICZ Marcelina UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 17.84

100 metrów K U14

1. MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity (WN) 13.93 PB

2. SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo (WN) 14.17 PB

3. TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.23

4. DRABIO Oliwia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 14.74

5. TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko (WN) 14.77 PB

6. RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity (WN) 14.85 PB

7. KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.89

8. LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.13

9. DĄBROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 15.34

10. PIETRZYK Ewa KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.38

11.JACKOWSKA Kinga GUKS Asy Dywity (WN) 15.40

12. KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko (WN) 15.52

13. KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.59

14. ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.60

15. ZYŚK Amelia OKLA Ostrołęka (MZ) 15.62

16. BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.65

17. KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.85

18. KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.97

19. CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity (WN) 16.03

20 . HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.07 PB

21. RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.24

22. MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.48

23. PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.67

24. POŁOMSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.72

25. JAZIC Paula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.86

26. ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik (WN) 16.94

27. SZANCIŁO Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 17.06

28. MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.19

29. ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 17.22

30. WINCZA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 17.38

31. LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.44

32 KOWARA Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.73

33. KOWALEWSKA Nadia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 18.03

34. SKWAREK Kornelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 18.77

35. SUROWIEC Milena UKS Sokół Węgorzewo (WN) 20.43

200 metrów kobiet

1. LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.94

2. KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok (PD) 26.04

3. MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów (PD) 26.42 SB

4. ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.55

5. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.96 SB

6. BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.34

7. KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.49

8. CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk (WN) 28.09

9. DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.27 PB

10. FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno (WN) 28.33

11. ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.60 PB

12. CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity (WN) 28.64

13. BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice (WN) 28.66

14. DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno (WN) 28.76

15. ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 28.95

16. FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 29.09 PB

17. DŁUGOZIMA Agata KS Prefbet-Sonarol (PD) 29.44 SB

18. CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik (WN) 29.73

19. GÓRNA Dorota GUKS Asy Dywity (WN) 29.89

20. PIOTROWSKA Rozalia LKS Korab Olecko (WN) 30.54 SB

21. OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity (WN) 31.36

22. MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko (WN) 32.01 SB

23. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 32.50

24. GOLON Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 33.04

25. BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity (WN) 33.78

300 metrów K U16

1. PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.43

2. BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 42.54 PB

3. BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice (WN) 44.72 PB

4. SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.03 PB

4. JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.31

5. ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 46.52 PB

6. SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.06 SB

7. BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk (WN) 47.17 PB

8. JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik (WN) 47.40 PB

9. WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko (WN) 47.47

10. EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.78 SB

11. SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 48.26

12. ORZOŁEK Maria Anna KS Podlasie Białystok (PD) 48.57

13. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 49.06

14.TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka (MZ) 49.30

15. MILEWSKA Karolina UKS Technik Augustów (PD) 49.36

16.GURZYŃSKA Julia KS Zamek Kurzętnik (WN) 49.39

17. ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.61 PB

18. MUSKAŁA Nikola LKS Korab Olecko (WN) 49.77

19. KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko (WN) 49.88

20. OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity (WN) 50.34 PB

21. ZARĘBA Oliwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 50.83

22. GRUCA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 52.70

23. CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 53.17

24. KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 57.69

25. LEDOCHOWICZ Marcelina UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 63.04

300 metrów K U14

1. NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik (WN) 45.88 PB

2. MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity (WN) 46.61

3. NOSEK Maja UKS Atos Woźnice (WN) 47.73

4. TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.49

5. KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 48.86

6. NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.97 PB

7. ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.24

8. KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 50.87

9. KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk (WN) 51.81 PB

10. TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 51.87 PB

11. KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko (WN) 51.88

12. RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity (WN) 52.21 PB

13. RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.75 PB

14. ŻEBROWSKA Weronika LKS Masuria Jęcznik (WN) 53.22

15. MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity (WN) 53.29 PB

16. POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 53.50

17. KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 53.78

18. ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 54.52

19. BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 54.66

20 MACIEJEWSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 55.62

21. ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.87

22.SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 57.32

23. MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 58.59

24. LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 59.28

25. SKWAREK Kornelia UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 59.41

26. ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik (WN) 59.87 PB

27. SZANCIŁO Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 59.89

27. JAZIC Paula KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 61.81

600 metrów K U16

1. GARBINO Maria GUKS Asy Dywity (WN) 1:48.95

2. ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:49.00 PB

3. STEYKA Alicja UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:51.75 PB

4. FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik Augustów (PD) 2:00.53

5. WNUKOWSKA Justyna UKS Technik Augustów (PD) 2:01.05 PB

6. OZYGAŁA Julia UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 2:25.85

600 metrów K U14

1. JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice (WN) 1:51.70

2. WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:54.29

3. MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:58.93

4. DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów (PD) 2:00.40 PB

5. CZULEWICZ Kamila UKS Technik Augustów (PD) 2:04.25 PB

6. KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:05.98

7. SZACUŃ Maja UKS Technik Augustów (PD) 2:07.45 PB

8. WACHUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:07.75

9. WRÓBLEWSKA Monika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 2:11.89

10. PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:12.39

11. SENDROWSKA Laura OKLA Ostrołęka (MZ) 2:24.23

800 metrów kobiet

1. TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:18.16

2. DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:22.97

3. ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:31.87

4. ZIELIŃSKA Natalia OKLA Ostrołęka (MZ) 2:44.89 PB

5. KAMIŃSKA Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 3:26.53

1000 metrów K U16

1. KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów (PD) 3:11.45 PB

2. MURAWSKA Julia UKS Technik Augustów (PD) 3:23.36 PB

80 metrów pł K U16

1. PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice (WN) 13.56 PB

2. SALIK Oliwia UKS Technik Augustów (PD) 14.61 PB

3. JUROWSKA Lidia KS Podlasie Białystok (PD) 14.89

4. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 14.94

300 m ppł K U16

1. SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Białystok (PD) 51.12

2. GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów (PD) 52.64

3. ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk (WN) 53.04

4. SALIK Oliwia UKS Technik Augustów (PD) 53.48 PB

5. BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn (WN) 56.27 PB

6. BECZAK Alicja OKLA Ostrołęka (MZ) 59.94

400 m pł kobiet

1. FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno (WN) 70.28 PB

2. DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno (WN) 70.35

3. SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów (PD) 71.62

4×100 metrów K

1.CZĘCZEK Michalina, JANUCHTA Kinga, GOŁOTA Zuzanna, KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn (WN) 50.70

2. DYMEK Iga, BORKO Amelia, EJDYS Emilia, MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn II 52.23

3. TARGOŃSKA Zuzanna, SOSNOWSKA Hanna, ŻYWICKA Zuzanna, ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 58.24

4. OLSZEWSKA Julia, GÓRNA Dorota, BIEŃKOWSKA Aleksandra, MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 58.26

5. MARCINIAK Julia, ŁASZENKOW Amelia, KOZŁOWSKA Aleksandra, ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 61.53

4×100 metrów K U14

1. CHOJNOWSKA Adrianna, RADŁOWSKA Joanna, JACKOWSKA Kinga, MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity II 57.73

2. BIGAJ Nikola, NAGAJEWSKA Aleksandra, KOSTYRA Julia, TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 57.80

3. KOŻUSZEK Dominika, POLAK Zuzanna,PYTLARCZYK Zofia, TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto II 62.20

4. WIĘCKOWSKA Emilia, KĘDZIOR Aniela, PIETRZYK Ewa, LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 62.70

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

1. PRZYBYSZ Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 11.34

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1. MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 15.31 PB

2. BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo DNS

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1. PIERZCHANOWSKA Daria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.01

2. POLKOWSKA Kornelia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 8.24

3. NURKIEWICZ Anna LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 6.91

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1. TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol (PD) 47.73

2. OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka (MZ) 37.02

3. MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka (MZ) 37.02

4. PRZYBYSZ Patrycja OKLA Ostrołęka (MZ) 31.36

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

1. MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 35.14 PB

2. GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka (MZ 3.93

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1. ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik Augustów (PD) 22.69

2. POLKOWSKA Kornelia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 22.36 PB

3. NISIO Julia OKLA Ostrołęka (MZ) 21.84

4. GRZEGORCZYK Karolina UKS Technik Augustów (PD) 15.00

Rzut oszczepem K U20 (600)

1. GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo (WN) 28.28 PB

Rzut oszczepem K U18 (500)

1. BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo (WN) 37.31 PB

2. SKOWROŃSKA Amelia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka DNS

Rzut oszczepem K U16 (500)

1. NURKIEWICZ Anna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 18.13

Skok wzwyż kobiet

1. ŁAPSZYS Dominika KS Prefbet-Sonarol (PD) 1.50 PB

2. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 1.25 PB

Skok wzwyż K U16

1. DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka (MZ) 1.58

2. AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.40

Skok wzwyż K U14

1. TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1.15

2. KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawski DNS

Skok w dal kobiet

1. NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.48

2. KOPKO Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.00

3. PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka (MZ) 4.82

4. SPASZEWSKA Katarzyna GUKS Asy Dywity (WN) 3.89 PB

Skok w dal K U16

1. WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice (WN) 4.76 PB

2. PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice (WN) 4.73 PB

3.MURACH Maja UKS Atos Woźnice (WN) 4.63

4. GOLON Karolina OKLA Ostrołęka (MZ) 4.16 PB

5. KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.06

6. ZYSKOWSKA Wiktoria UKS Technik Augustów (PD) 4.06

7. MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity (WN) 3.92

8. TARGOŃSKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.62

Skok w dal ze strefy K U14

1. DOBKOWSKA Daria OKLA Ostrołęka (MZ) 4.47 PB

2. JASZCZUR Amelia UKS Atos Woźnice (WN) 4.36

3. DĄBROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 4.18

4. SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.12

5. DRABIO Oliwia LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 4.11

6. CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.10

7. NOSEK Maja UKS Atos Woźnice (WN) 4.06

8. LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.01

9. NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.97

10.TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.79

11. ZYŚK Amelia OKLA Ostrołęka (MZ) 3.77

12. PIETRZYK Ewa KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.75

13. SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.73

14. POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.63

15. SOBCZAK Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 3.57

16. HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.52

17. WIĘCKOWSKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.51

18. KOWARA Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.51

19. BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 3.49

20. KOWALEWSKA Nadia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.23

21. POŁOMSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.16

22. WINCZA Hanna UKS Sokół Węgorzewo (WN) 2.89

Trójskok kobiet

1. NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo (WN) 12.24

2. JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.68

Wieloskok K U16

1. WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice (WN) 10.15

2. SOKOŁOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.60

3. SOKOŁOWSKA Wiktoria LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.18

4. SZULKOWSKA Paulina LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 9.07

5. DOBKOWSKA Daria OKLA Ostrołęka (MZ) 8.89

6. RADECKA Weronika LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (MZ) 8.81

7. OWCZARSKA Emilia OKLA Ostrołęka (MZ) 8.59

8. ORZOŁEK Maria Anna 2 KS Podlasie Białystok (PD) 8.49

9. ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 8.42

10. JUROWSKA Lidia KS Podlasie Białystok (PD) 8.34

11. CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo (WN) 7.74

100 metrów mężczyzn

1. SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.17

2. OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.38

3. JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok (PD) 11.39

4. DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol (PD) 11.43

5. FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.81

6. PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 11.95

7. POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.23 SB

8. OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.31

9. KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.51 PB

10. SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 12.87 PB

100 metrów M U16

1.KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.71

2. PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko (WN) 12.89 PB

3. GÓRLACZYK Kacper Stefan KS Podlasie Białystok (PD) 12.99

4. ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.08

5. KRUSZEWSKI Hubert KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.10

6. SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.39 PB

7. ŚLIWIŃSKI Łukasz UKS Atos Woźnice (WN) 13.64

8. BAGIŃSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.66

9. OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 13.80

10. SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk (WN) 13.89

11. BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik (WN) 14.00 PB

12. SIERAKOWSKI Kacper UKS Sokół Węgorzewo (WN) 14.60

13. GÓRNY Antoni KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.97 PB

14. LEWICKI Norbert UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 15.98

100 metrów M U14

1. NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.95

2. DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.00

3. JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.17

4. ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów (PD) 15.27

5. GIERAK Jakub LKS Korab Olecko (WN) 15.46 PB

6. AUGUSTYNIAK Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.63

7. SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko (WN) 16.55

8. DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.56

9. BARSZCZ Oskar UKS Sokół Węgorzewo (WN) 16.62

200 metrów mężczyzn

1. JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok (PD) 22.87

2. FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.16

3. OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.92

4. PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 24.61 SB

5. POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.63

6. ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol (PD) 25.09

7. KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.72

8. SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 26.29 PB

300 metrów M U16

1. KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice (WN) 43.14 SB

2. ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 43.22

3. SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.34 PB

4. SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik (WN) 43.52 PB

5. KRUSZEWSKI Hubert KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 43.80

6. KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 44.28 PB

7. SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk (WN) 44.70

8. ŚLIWIŃSKI Łukasz UKS Atos Woźnice (WN) 45.32

9. SIERAKOWSKI Kacper UKS Sokół Węgorzewo (WN) 45.56

10. BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik (WN) 46.55 PB

11. OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 48.33

12. MARKOWSKI Michał UKS Gimpas Pasłęk (WN) 49.07 PB

13. ZIEŃCINA Oskar UKS Technik Augustów (PD) 50.58

14. LEWICKI Norbert UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 52.14

300 metrów M U14

1. URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity (WN) 45.64 PB

2. DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo (WN) 50.59 PB

3. ZIEŃCINA Karol UKS Technik Augustów (PD) 50.93

4. KARWOWSKI Filip UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 51.31

5. DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.32

400 metrów mężczyzn

1. KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok (PD) 50.00

2. LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 51.68 PB

3. SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 52.78 PB

600 metrów mężczyzn

1. DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:32.00

2. WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:32.13

3. RUTKOWSKI Michał KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:37.76

4. BIELAWSKI Maciej UKS Technik Augustów (PD) 1:39.97 PB

5. BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:40.30

6. OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:46.98 PB

7. WOJDYŁO Adam KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:49.27

8. WASILEWSKI Jakub UKS Technik Augustów (PD) 1:51.18 PB

9. GÓRNY Antoni KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:51.70

10. ZAWADZKI Kamil UKS Technik Augustów (PD) 1:57.33

11. NOWAK Jakub UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 1:58.91

12. GUTTMAN Franciszek UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:25.09

800 metrów mężczyzn

1. DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:57.28

2. JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:58.61

3. SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik Augustów (PD) 1:59.35

4. FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol (PD) 1:59.93

5. DUCHNOWSKI Igor KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:00.74

6. JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:05.98

7. MACIOCH Szymon KS Prefbet-Sonarol (PD) 2:10.35

8. CZERNIEWSKI Karol UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:32.20

9. ZABIELSKI Mateusz OKLA Ostrołęka (MZ) 2:41.10

1000 metrów M U16

1. WALICKI Adam KS Podlasie Białystok (PD) 3:01.04

2. PRAWDZIK Wiktor UKS Technik Augustów (PD) 3:05.69

3. BRZUZY Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 3:11.13 PB

4. PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik (WN) 3:12.04 PB

5. FILIPKOWSKi Mariusz UKS Technik Augustów (PD) 3:28.68

1500 metrów mężczyzn

1. KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko (WN) 4:45.11

2. WALENDYKIEWICZ Tadeusz 1SL Salos Suwałki (PD) 4:49.80

3. PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Ostrołęka (MZ) 4:52.97

3000 metrów mężczyzn

1. DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol (PD) 8:38.86 PB

2. JASZCZUK Michał LKS Korab Olecko (WN) 9:57.70

3. JUREWICZ Dariusz LKS Korab Olecko (WN) 10:01.35

4. ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10:09.79

5. KULCZYNIEC Grzegorz LKS Korab Olecko (WN) 10:21.70

2000 m przeszkody mężczyzn

1. JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów (PD) 6:56.98

2. BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok (PD) 7:13.71

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

1. NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka (MZ) 16.84 PB

2. BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno (WN) 15.93

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1. RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno (WN) 14.28

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1. KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno (WN) 17.26 PB

2. AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno (WN) 12.64

3. WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 10.97

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1. KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice (WN) 11.80 PB

2. STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.28

3. DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 10.74

4. WÓJTOWICZ Bartosz UKS MOSiR Działdowo (WN) 8.95

5. KOSENKO Mykyta UKS Technik Augustów (PD) 8.92

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

1. BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno (WN) 41.74

2. NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka (MZ) 41.26

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

1. RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno (WN) 43.34

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1. KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno (WN) 46.23

2. AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno (WN) 44.35

3. WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 32.41 PB

4. WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 31.31 PB

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1. DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Ostrołęka (MZ) 41.41 PB

2. STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 35.07 PB

3. WÓJTOWICZ Bartosz UKS MOSiR Działdowo (WN) 34.65 PB

4. KRAWCEWICZ Kacper UKS Atos Woźnice (WN) 30.60 PB

5. ŁADA Igor OKLA Ostrołęka (MZ) 29.75

Rzut oszczepem M U18 (700)

1. WOŁYNIEC Dawid KS Prefbet-Sonarol (PD) 44.41

Rzut oszczepem M U16 (600)

1. JAMA Bartosz UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 27.59

Skok wzwyż M U14

1. PIÓRKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 1.40

Skok w dal mężczyzn

1. TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok (PD) 6.67

Skok w dal M U16

1. KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice (WN) 5.14 PB

2. MIEDZIAK Alan UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.95

3. WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice (WN) 4.74

4. KOSENKO Mykyta UKS Technik Augustów (PD) 4.72

5. BAGIŃSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.70

6. HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 4.59

Skok w dal ze strefy M U14

1. NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.47

2. ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów (PD) 4.33

3. DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.07 =PB

4. DUCHNOWSKI Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.98

5. JUREWICZ Adam UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.86

6. KONDRACKI Mateusz UKS Technik Augustów (PD) 3.73

7. AUGUSTYNIAK Piotr UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 3.64

8. GIERAK Jakub LKS Korab Olecko (WN) 3.59

9. BARSZCZ Oskar UKS Sokół Węgorzewo (WN) 3.10

10. SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko (WN) 2.82

Wieloskok M U16

1. GÓRLACZYK Kacper Stefan KS Podlasie Białystok (PD) 10.21

2. KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.94

3. HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno (WN) 9.79 PB

4. ŁADA Igor OKLA Ostrołęka (MZ) 8.97

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dobre Miasto Dywity Działdowo' lekka atletyla nowe miasto lubawskie Olecko Olsztyn sport młodzieżowy Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x