I rzut Ligi Juniorów Warszawa 2012 – Doskonały początek AZS UWM Olsztyn

Na obiektach warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbył się I rzut ligi lekkoatletycznej juniorów (grupa D), w którym uczestniczył olsztyński AZS UWM. Kortowianie spisali się doskonale zajmując drugie miejsce w tych zawodach, a ponieważ rywalizacja ma charakter korespondencyjni, szacunkowo powinni znaleźć się w czołowej szóstce w kraju. Po I rzucie 16 najlepszych klubów ze wszystkich stref jesienią rozegra imprezą finałową, po której zostanie ustalona kolejność w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Juniorów. Jesteśmy dobrej myśli i powinniśmy znaleźć się w ścisłej czołówce

 

W rywalizacji ligowej nieistotne są zajęte miejsce w konkurencjach. Konkretny rezultat przeliczany jest według tabel na punkty i ich suma decyduje o pozycji zespołu. W Warszawie startowali tez zawodnicy poza konkursem)

 Juniorzy

100 metrów 

OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 11.38 q 116

DĄBROWSKI Paweł 96-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 11.99 PB PK

DAWID Bartosz Oskar 96-03-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 12.47 PK

ZALEWSKI Karol 93-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 10.94 q 142

KĘSICKI Maciej emanuel 94-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 12.33 PK

ROLKA Cezary 96-08-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 11.75

200 metrów 

WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 24.40 88

JABŁOŃSKI Adam 94-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 21.81 SB 148

400 metrów 

GIESZCZYŃSKI Rafał 94-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 49.72 134

ADAMSKI Kacper 95-12-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 51.80 112

HADER Rafał 95-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 54.30 89

SZABLEWSKI Tomasz 93-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 53.52 96

DĄBROWSKI Paweł 96-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 52.81 PB PK

SKRZECZ Remigiusz 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 53.28 PB PK

ILSKI Piotr 95-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 54.61 PB PK

ŁUGOWSKI Patryk 95-01-04 MLKS Ostróda WMZ 54.63 PB PK

800 metrów 

KAJETANEK Paweł 94-06-30 MLKS Ostróda WMZ 2:00.00 PK

MATEUSIAK Cezary 97-02-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 2:08.60 PK

TAMBOR Michał 94-08-12 KS Jeziorak Iława WMZ 2:11.68 PK

ZARZECZNY Łukasz 96-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:26.96 PK

EWERTOWSKI Damian 96-05-15 MLKS Ostróda WMZ 2:01.29 PB PK

MISIEWICZ Michał 95-12-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:02.12 PB 96

KACZMARSKI Mateusz 94-12-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:02.75 93

BACZEWSKI Mateusz 95-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:58.43 114

MYSZKIEWICZ Maciej 96-11-06 KS Jeziorak Iława WMZ 2:12.25 PK

SOKÓŁ Krzysztof 96-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:31.16 PK

1500 metrów 

CHMIELIŃSKI Mateusz 95-05-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 4:29.94 73

ŁĘGOWSKI Robert 96-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 4:30.31 PK

4 razy 100 metrów

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Rafał GIESZCZYŃSKI , Adam JABŁOŃSKI , Mateusz OSTAPIUK ,Karol ZALEWSKI ) 41.20 178

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Cezary ROLKA Paweł DĄBROWSKI Bartosz Oskar DAWID Kacper WIESIOŁEK) 46.25 PK

4 razy 400 metrów

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Kacper ADAMSKI Mateusz BACZEWSKI Rafał HADER Tomasz SZABLEWSKI ) 3:28.41 135

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Kacper ADAMSKI Mateusz BACZEWSKI Rafał HADER Tomasz SZABLEWSKI ) 3:43.07 PK

Pchnięcie kula (5 kg)

MUCZYŃ Piotr 93-06-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 14.82 130

Rzut oszczepem (juniorzy młodsi)

 ŁUKASIK Szymon 96-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 47.30

Rzut oszczepem

ĆWIK Wojciech 94-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 62.04 PB 138

Rzut dyskiem

MENDYK Daniel 93-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 43.31 124

{AdmirorGallery}karolz25{/AdmirorGallery}

Juniorki

100 metrów 

STOKOWSKA Alicja 97-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 14.36 PK

 ŁĘGOWSKA Ewelina 95-02-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 13.90 78

ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 13.78 PK

SANKOWSKA Justyna 98-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 14.71 PB PK

200 metrów 

SZCZERBACZEWICZ 96-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 26.18 122

BUJNICKA Patrycja 93-07-21 MLKS Ostróda WMZ 27.84

ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 28.19 PK

BORKOWSKA Monika Sylwia 98-11-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 28.76 PB PK

400 metrów 

BRZEZICKA Justyna 94-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 57.76 PB 132

OWCZAREK Klaudia 97-02-24 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 59.17 PB PK

 PACHOLCZYK Adrianna 96-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:00.70 108

 BUJNICKA Patrycja 93-07-21 MLKS Ostróda WMZ 1:01.10 PK

RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:02.56 PK

800 metrów 

STRUCIŃSKA Martyna 95-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:13.35 136

STRUCIŃSKA Daria 94-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:19.50 SB 117

TRZECIAK Magdalena 95-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 2:21.30 112

1500 metrów 

JAREMKO Nina 94-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 5:17.88 PK

2 km z przeszkodami

KOPEĆ Lucyna 93-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 7:58.15 103

3000 metrów 

LULIŃSKA Kamila 95-02-04 KS Jeziorak Iława WMZ 11:10.90 PK

WANTOWSKA Aleksandra 96-11-02 KS Jeziorak Iława WMZ 11:52.63 PK

STAŃCZAK Dominika 96-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 12:03.34 PK

400 metrów ppł

MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:06.64 117

SŁOMIŃSKA Dominika 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 1:11.02 PK

4 razy 100 metrów

KS AZS UWM Olsztyn WMZ (Justyna BRZEZICKA Ewelina ŁĘGOWSKA Beata MILANOWSKA Aleksandra SZCZERBACZEWICZ) 50.24 =SB 135

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Dominika SŁOMIŃSKA Alicja STOKOWSKA Paulina ZIÓŁKOWSKA Michaela RUTKOWSKA) 53.31 PK

4 razy 400 metrów

KS AZS UWM Olsztyn WMZ ( Magdalena TRZECIAK Adrianna PACHOLCZYK Daria STRUCIŃSKA

Martyna STRUCIŃSKA )4:01.00 135

Pchnięcie kula juniorek młodszych

KOWALCZYK Żaneta 95-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 8.09 PK

Rzut oszczepem juniorek młodszych

KOWALCZYK Żaneta 95-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 23.23

Rzut oszczepem

CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 32.38 PK

Rzut dyskiem

CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 32.07 PB 106

Kolejność w zawodach w Warszawie

1. KS Podlasie Białystok 25 3340

2. KS AZS UWM Olsztyn 25 3079

3. UKS Kusy Warszawa 25 3031

4. KS Podlasie Białystok II 25 2852

5. OKLA Ostrołęka 25 2568

6. AZS-AWF Warszawa 23 2539

7. LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 24 2498

8. MUKS Płock 25 2486

9. RKS Skra Warszawa 20 2384

10. LKS Narew Kurpiewski Łomża 23 2279

11. MKS Durasan Płońsk 20 1831

12. MKS Polonia Warszawa 18 1443

13. RLTL ZTE Radom 10 1176

Kolejność po zawodach we wszystkich strefach:

1 KS Podlasie Białystok3340

2 SL WKS Zawisza Bydgoszcz  3283

3 MKS MOS Wrocław  3130

4 KS AZS UWM Olsztyn 3079

5 KS AZS AWFiS Gdańsk 3052

6 UKS Kusy Warszawa  3031

7 ZLKL Zielona Góra 3026

8 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2980

9 KS Agros Zamość  2923

10 TL Pogoń Ruda Śląska  2877

11 CWKS Resovia Rzeszów  2866

12 MKL Toruń  2854

13 KU AZS UMCS Lublin  2830

14 SL Olimpia Poznań  2828

15 WKS Wawel Kraków  2817

16 CKS Budowlani Częstochowa  2764

Ta „16” wystąpi jesienią w zawodach finałowych bez zaliczania punktów z I rzutu

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x