I Wiosenne Biegi Przełajowe w Okartowie 2015 – Najwięcej było…przedszkolaków

W I Wiosennych Biegach Przełajowych w Okartowie (21 maja) wystartowało około 300 uczestników Gminy Orzysz przede wszystkim młodzież szkolna i...przedszkolaki, których było najwięcej. Impreza odbywała się pod hasłem „Polska Biega i WF z klasą. Ze szkól najliczniejszą reprezentacją w Okartowie zameldowała się SP w Orzyszu, która też sięgnęła po końcowy triumf w dodatkowej punktacji szkół podstawowych.

Wiosenne Biegi Przełajowe były uwerturą Orzyskim Biegiem Ulicznym. Tegoroczn odbędzie sie 12 czerwca i z całą pewnością do rywalizacji przystąpią też dorośli.

Wyniki

Kat. open – mężczyźni

1.Arnista Bartłomiej Gim. Orzysz

2 Tyszka Konrad LO Orzysz

3. Oleksiński Kamil Gim. Orzysz

4.Głażewski Maciej LO Orzysz

5.Ogonowski Michał Mewa Okartowo

6.Kausz Mateusz Mewa Okartowo

Kat. open – kobiety

1.Kowalczuk Magda LO Orzysz

2.Kubiak Wiktoria LO Orzysz

3.Rogalla Patrycja ZS Dąbrówka

4.Rydzewska Dorota Gim. Orzysz

Kat. klasy III gimnazjum – dziewczęta

1.Gajewska Agnieszka Gim. Orzysz

2.Patyniuk Aleksandra Gim. Orzysz

Kat. klasy III gimnazjum – chłopcy

1.Niksa Krzysztof Gim. Orzysz

2.Jakubczyk Arek Gim. Orzysz

3.Wójcik Michał Gim. Orzysz

4.Podeszwik Kamilk Gim. Orzysz

5.Łatacz Patryk Gim. Orzysz

6.Lewandowski Sebastian Gim. Orzysz

Kat. klasy II gimnazjum – dziewczęta

1.Wróblewska Julia Gim. Orzysz

2.Dąbrowska Alicja ZS Dąbrówka

3.Rogalla Agnieszka ZS Dąbrówka

4.Podkulińska Natalia Gim. Orzysz

5.Pogorzelska Monika Gim. Orzysz

6.Piątek Agnieszka Gim. Orzysz

Kat. klasy II gimnazjum – chłopcy

1.Sosnowski Karol ZS Dąbrówka

2.Bartosz Rozberg ZS Dąbrówka

3.Piwko Karol ZS Dąbrówka

Kat. klasy I gimnazjum – dziewczęta

1.Ferenc Katarzyna Gim. Orzysz

2.Opacka Julia Gim. Orzysz

3.Kozłowska Anna Gim. Orzysz

4.Pilch Agata ZS Dąbrówka

Kat. klasy I gimnazjum – chłopcy

1.Ośka Jakub Gim. Orzysz

2.Zajkowski Gabriel Gim. Orzysz

3.Bańka Daniel SP Orzysz

4.Dziatkowiak Patryk Gim. Orzysz

5.Banach Dawid SP Orzysz

6.Stachelek Maciej Gim. Orzysz

7.Stypułkowski Kacper Gim. Orzysz

8.Krajewski Piotr Gim. Orzysz

9.Rozberg Krystian SP Okartowo

Kat. klasy VI szkół podstawowych – dziewczęta    

1.Kozicka Klaudia SP Orzysz

2.Włodkowska Adrianna ZS Dąbrówka

3.Englender Weronika SP Orzysz

4.Giglewicz Wiktoria SP Orzysz

5.Najda Wiktoria SP Okartowo

6.Klimaszewska Patrycja SP Orzysz

7.Niksa Katarzyna SP Okartowo

8.Filipek Dominika SP Orzysz

Kat. klasy VI szkół podstawowych – chłopcy

1.Łabuda Mateusz SP Orzysz

2.Cieślukowski Kosma SP Orzysz

3.Statkiewicz Kacper SP Orzysz

4.Kausz Michał SP Okartowo

5.Sakowski Daniel SP Orzysz

6.Grądziel Dawid SP Orzysz

7.Sztachański Miłosz SP Orzysz

8.Żmuda Bartosz ZS Dąbrówka

Kat. klasy V szkół podstawowych – dziewczęta

1.Toczyńska Angelika SP Orzysz

2.Smaka Amelia SP Orzysz

3.Wróblewska Weronika SP Orzysz

4.Zakrzewska Karolina SP Orzysz

5.Dziatkowiak Aleksandra SP Okartowo

6.Rydzewska Ewa SP Okartowo

Kat. klasy V szkół podstawowych – chłopcy

1.Oleksiński Hubert SP Orzysz

2.Kosiński Jakub SP Orzysz

3.Rogalla Damian SP Okartowo

4.Rozberg Jakub SP Okartowo

5.Kosiorek Kacper SP Orzysz

6.Racis Kamil SP Orzysz

7.Wojtkowski Konrad ZS Dąbrówka

8.Wójcik Jakub SP Orzysz

9.Żaboklicki Bartłomiej SP Orzysz

10.Nowicki Paweł ZS Dąbrówka

11.Dembowski Piotr SP Okartowo

12.Kłos Mateusz SP Orzysz

13.Koszewski Kacper SP Orzysz

Kat. klasy IV szkół podstawowych – dziewczęta

1.Wielowiejska Amelia SP Orzysz

2.Jażdżewska Martyna SP Orzysz

3.Konopka Agata SP Okartowo

4.Maciejewska Angelika SP Okartowo

5.Szajdek Wiktoria SP Orzysz

6.Gawecka Martyna SP Orzysz

7.Lipińska Kinga SP Orzysz

8.Łubowicz Wiktoria SP Orzysz

9.Leśniczy Weronika SP Orzysz

10.Malinowska Weronika SP Orzysz

Kat. klasy IV szkół podstawowych – chłopcy

1.Dziatkowiak Kamil SP Orzysz

2.Komar Jan SP Orzysz

3.Opacki Kacper SP Orzysz

4.Bagiński Marian ZS Dąbrówka

5.Głuszek Kacper SP Orzysz

6.Pietrzak Piotr ZS Dąbrówka

7.Wasilewski Gabriel ZS Dąbrówka

8.Jankowski Jakub SP Okartowo

9.Piątek Radosław SP Okartowo

10.Harnaszkiewicz Adrian SP Orzysz

Kat. klasy III szkół podstawowych – dziewczęta

1.Prokopczuk Natalia SP Okartowo

2.Sosnowska Kaja ZS Dąbrówka

3.Konopka Nadia SP Okartowo

4.Kamińska Oliwia SP Orzysz

5.Gurska Wiktoria ZS Dąbrówka

6.Pankowska Maja SP Orzysz

7.Sowa Gabriela SP Orzysz

8.Borkowska Aleksandra ZS Dąbrówka

9.Berensztajn Simona SP Okartowo

10.Sparzak Patrycja SP Orzysz

11.Pawłowicz Julia SP Orzysz

12.Masny Karina SP Orzysz

Kat. klasy III szkół podstawowych – chłopcy

1.Krasiński Maciej SP Orzysz

2.Kozioł Kacper SP Orzysz

3.Kulesza Jakub SP Orzysz

4.Duda Jakub SP Orzysz

5.Mankiewicz Szymon SP Orzysz

6.Biedrzycki Marcin SP Okartowo

7.Jaroszewicz Hubert SP Okartowo

8.Adamiec Kacper ZS Dąbrówka

9. Kosiński Patryk SP Orzysz

10.Ruszczyk Jakub ZS Dąbrówka

11.Śmiarowski Mateusz SP Orzysz

12.Bryksa Patryk ZS Dąbrówka

Kat. klasy II szkół podstawowych – dziewczęta

1.Neumann Małgorzata ZS Dąbrówka

2.Filipowicz Ewelina SP Orzysz

3.Siedlecka Karolina SP Orzysz

4.Wielowiejska Lena SP Orzysz

5.Kleszczewska Julia SP Okartowo

6.Serowik Kalina SP Orzysz

7.Łagosz Agata SP Orzysz

8.Galczak-Ślęzak Antonina SP Orzysz

9.Krawczyk Natalia SP Orzysz

10.Szajdek Beata SP Orzysz

Kat. klasy II szkół podstawowych – chłopcy

1.Łubowicz Piotr SP Orzysz

2.Patyniuk Jakub SP Okartowo

3.Pilch Michał SP Okartowo

4.Pankiewicz Jakub SP Orzysz

5.Ośka Szymon SP Orzysz

6.Rogalla Kacper SP Okartowo

7.Dziki Natan SP Orzysz

8.Topka Mateusz SP Orzysz

9.Gajewski Kacper SP Orzysz

10.Wójcik Szymon SP Orzysz

11.Hertmanowicz Antoni SP Okartowo

12.Ślesiński Kacper SP Orzysz

13.Jasik Szymon SP Okartowo

14.Kalus Antoni SP Okartowo

15.Kozicki Piotr SP Orzysz

16.Rybasow Marcin SP Orzysz

17.Kosiński Sebastian SP Orzysz

18.Filipkowski Miłosz SP Orzysz

19.Nagórny Mikołaj SP Orzysz

Kat. klasy I szkół podstawowych – dziewczęta

1.Fijoł Natasza SP Orzysz

2.Patyniuk Katarzyna SP Okartowo

3.Pilch Kinga SP Okartowo

4.Cichocka Klaudia SP Orzysz

5.Stasik Amelia SP Orzysz

6.Podkulińska Julia SP Orzysz

7.Piniaha Paulina ZS Dąbrówka

8.Leśniczy Amelia SP Orzysz

9.Najda Julia ZS Dąbrówka

10.Piwko Izabela ZS Dąbrówka

11.Szewczyk Agata SP Orzysz

12.Krawiec Wiktoria SP Orzysz

13.Jaśków Nadia SP Orzysz

14.Gujska Rozalia SP Orzysz

15.Grudzińska Wiktoria SP Orzysz

16.Kamińska Małgorzata SP Orzysz

17.Krzynówek Emilia SP Orzysz

18.Drążek Natalia SP Orzysz

19.Dawidowicz Izabela SP Orzysz

20.Zdorska Zuzanna SP Orzysz

21.Zajkowska Nikolina SP Orzysz

22.Grądzka Ewelina SP Okartowo

23.Romejko Oliwia SP Okartowo

24.Krzyżewska Urszula SP Orzysz

25.Szajdek Weronika SP Orzysz

26.Bazan Amelia SP Orzysz

27.Zaręba Aleksandra SP Orzysz

28.Rupacz Oliwia SP Orzysz

29.Sęk Wiktoria SP Orzysz

30.Jabłońska Justyna SP Orzysz

Kat. klasy I szkół podstawowych – chłopcy

1.Chrzanowski Mateusz SP Orzysz

2.Jakubowski Igor SP Orzysz

3.Ogonowski Jakub ZS Dąbrówka

4.Słapiński Szymon SP Orzysz

5.Dardziński Piotr SP Okartowo

6.Węgrzyn Bartłomiej SP Orzysz

7.Dziatkowiak Paweł SP Okartowo

8.Czesla Adam ZS Dąbrówka

9.Koszewski Bartosz SP Orzysz

10.Nagórny Mateusz SP Orzysz

11.Badorek Dominik SP Orzysz

12.Zwierzyński Piotr SP Orzysz

13.Grądzki Bartosz SP Orzysz

14.Nosek Mateusz SP Orzysz

15.Chmielewski Patryk SP Orzysz

16.Stachelek Kacper SP Orzysz

17.Czuba Kacper SP Orzysz

18.Jabłoński Grzegorz SP Orzysz

19.Kochanowski Piotr SP Orzysz

20.Ślesiński Mariusz SP Orzysz

21.Banach Dorian SP Orzysz

22.Makowski Paweł SP Okartowo

23.Adamski Filip SP Orzysz

24.Hertmanowicz Jan SP Okartowo

25.Dardziński Paweł SP Okartowo

26.Arnista Jakub SP Orzysz

27.Cąkała Jan SP Orzysz

28.Głuszek Marcin SP Orzysz

29.Drabent Radosław SP Orzysz

30.Zalewski Kacper SP Orzysz

31.Dąbrowski Mikołaj SP Orzysz

32.Dudek Jakub SP Orzysz

33.Tomczak Dominik SP Orzysz

34.Rata Marcin SP Orzysz

35.Baczewski Ksawery SP Orzysz

{AdmirorGallery}okartowo76{/AdmirorGallery}

Kat. przedszkola i maluchy – dziewczęta

1.Piekarska Kornelia Niezapominajka

2.Pływacz Iga Niezapominajka

3.Maćkowska Lena Niezapominajka

4.Dawidowicz Olga SP Orzysz

5.Żuk Gabriela Niezapominajka

6.Sokołowska Julia Niezapominajka

7.Jasińska Maja Niezapominajka

8 Zalewska Domonika Niezapominajka

9.Dudzińska Sandra Niezapominajka

10.Wierzbicka Oliwia Niezapominajka

11.Skwarska Oliwia Niezapominajka

12.Dzika Blanka Niezapominajka

13.Wołkowicz Kinga Niezapominajka

14.Mrówka Mariola Niezapominajka

15.Kominek Wiktoria Niezapominajka

16.Kowalczyk Ewa Niezapominajka

17.Migdał Aleksandra Niezapominajka

18.Czuba Karolina SP Orzysz

19.Sawicka Patrycja SP Orzysz

20.Cichocka Anna SP Orzysz

Kat. przedszkola i maluchy – chłopcy

1.Brzostek Krzysztof ZS Dąbrówka

2.Pogorzelski Krystian Niezapominajka

3.Bukowski Ksawery Niezapominajka

4.Wyrwicz Paweł SP Orzysz

5.Fabiszewski Filip SP Orzysz

6.Mroczko Nikodem Niezapominajka

7.Hajdo Bartosz SP Orzysz

8.Lomott Igor SP Orzysz

9.Akacki Szymon Niezapominajka

10.Sulewski Bartosz Niezapominajka

11.Dubliński Kacper Niezapominajka

12.Suchta Filip Niezapominajka

13.Bogdan Wojciech Niezapominajka

14.Sienkiewicz Wojciech Niezapominajka

15.Pietrzak Jakub ZS Dąbrówka

16.Piekarski Samuel Niezapominajka

17.Ostrowski Jakub SP Orzysz

18.Sokołowski Marcel Niezapominajka

19.Suchta Tomasz Niezapominajka

20.Chmielewski Wiktor SP Orzysz

21.Rozwadowski Daniel Niezapominajka

22.Serba Jakub SP Orzysz

23.Pawelczyk Igor SP Okartowo

24.Brzózka Dominik SP Orzysz

25.Dardziński Mikołaj SP Okartowo

26.Nowik Karol SP Orzysz

27.Urbański Oskar Niezapominajka

28.Gałązka Antoni Niezapominajka

29.Mroczek Filip Niezapominajka

30.Brandt Kacper Niezapominajka

31.Niedbała Filip SP Okartowo

32.Roskowiński Aleksander Niezapominajka

33.Roskowiński Borys Niezapominajka

34.Siedlecki Daniel Niezapominajka

35.Lemański Kacper Niezapominajka

36.Trepanowski Mateusz Niezapominajka

37.Malinowski Krystian Niezapominajka

38.Dąbrowski Aleksander Niezapominajka

39.Ziental Bartłomiej SP Orzysz

40.Ziental Szymon SP Orzysz

41.Sokołowski Jakub SP Orzysz

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyka Orzysz sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x