II Warmińskie Biegi Rasząg 2010 – Przełaje dobre na wszystko

Wprawdzie inauguracja sportowego roku szkolnego nastąpi we wtorek (21 września) na nowym stadionie w Lidzbarku Warmińskim, ale już w miniony weekend młodzież wystartowała w tradycyjnych Warmińskich Biegach Przełajowych 2010. Nad imprezą pieczę przejęło Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, które od lat patronuje przełajom, które w środowisku wiejskim i małych miasteczek cieszą się szczególną popularnością. Tym razem powody do radości mieli uczniowie z Pisza i Biskupca, którzy wygrali klasyfikacje zespołowe szkół podstawowych i gimnazjów.

Najważniejsze, że jest to impreza masowa, gdzie rzeczywiście startuje kilkuset uczestników o zróżnicowanych umiejętnościach. Niektórzy już poczuli bakcyla lekkiej atletyki, inni mają nadal szanse. Udział w takiej imprezie – to pierwszy krok. Nauczyciele i trenerzy z uwagą śledzili biegaczy, jesteśmy przekonani, że wiele nazwisk zapisali do notesów.

To oczywiście pierwsza na taką skalę impreza w nowym roku szkolnym. Życzymy młodzieży by sport w ich życiu naprawdę odgrywał właściwą rolę. Wierzcie nam. Codzienny trening, a potem dobry wynik w zawodach przynoszą wiele satysfakcji.

Wyniki

Dziewczęta (klasy IV)

1 Ostrowska Natalia SP1 Pisz Pisz
2 Greber Karolina SP1 Bartoszyce Bartoszyce
3 Bagrowska Katarzyna Lipowina Braniewo
4 Frątczak Kamila SP2 Biskupiec Biskupiec
5 Swatowska Paulina Lipowina Braniewo
6 Stefańska Klaudia Bisztynek Bisztynek
7 Klik Oliwia Borki Wielkie Biskupiec
8 Antosiewicz justyna SP1 Pisz Pisz
9 Ptak Nikolina Okartowo Orzysz
10 Gąska Klaudia Jeziorany Jeziorany
11 Dąbkowska Agata Dąbrówka Orzysz
12 Chmielewska Katarzyna Grabowo Gołdap
13 Piankowska Aleksandra SP1 Pisz Pisz
14 Stefańska Justyna Bisztynek Bisztynek
15 Arciszewska Wiktoria SP1 Pisz Pisz
16 Daria Waszczuk Jeziorany Jeziorany
17 Radziszewska Sandra Jeziorany Jeziorany
18 Pipczyńska Dagmara Jeziorany Jeziorany
19 Opońska Marzena Czerwonka Biskupiec
20 Żelozko Wiktoria SP1 Pisz Pisz

Dziewczęta (klasy V)

1 Błaszczyk Natalia Jeziorany Jeziorany
2 Muraszkiewicz Małgorzata SP3 Dobre Miasto Dobre Miasto
3 Łukaszewicz Wiktoria SP3 Dobre Miasto Dobre Miasto
4 Ryś Dominika Lipowina Braniewo
5 Chodań Aleksandra Lutry Kolno
6 Wiśniewska Patrycja Biesal Gietrzwałd
7 Komsta Anna SP2 Biskupiec Biskupiec
8 Mazanek Angelika Łankiejmy Korsze
9 Kwiatkowska Joanna Jeziorany Jeziorany
10 Kwiatkowska Ula Jeziorany Jeziorany
11 Ośka Klaudia Orzysz Orzysz
12 Wrona Izabela Lutry Kolno
13 Szydlik Aleksandra Czerwonka Biskupiec
14 Laudańska Angelika SP1 Pisz Pisz
15 Charubin Wiktoria SP1 Pisz Pisz
16 Tryton Dominika Kolno Kolno
17 Wójtowicz Aniela Czerwonka Biskupiec
18 Budna Weronika Franknowo Jeziorany
19 Szczygło Natalia Jeziorany Jeziorany
20 Chamyga Dominika Czerwonka Biskupiec

Dziewczęta (klasy VI)

1 Pliszka Oliwia SP2 Biskupiec Biskupiec
2 Boryczka Aneta SP2 Biskupiec Biskupiec
3 Stańczak Patrycja SP2 Biskupiec Biskupiec
4 Surówka Aneta Tuławki Dywity
5 Bazydło Karolina SP1 Pisz Pisz
6 Grabowska Paulina SP1 Pisz Pisz
7 Dylewska Magda Franknowo Jeziorany
8 Koziatek Agata Lipowina Braniewo
9 Dutkiewicz Danuta SP3 Biskupiec Biskupiec
10 Szmigiel Aneta SP1 Pisz Pisz
11 Zagozdon Karolina Grzęda Bisztynek
12 Wysocka Oliwia SP1 Pisz Pisz
13 Wyrwas Natalia SP1 Pisz Pisz
14 Ścirko Małgorzata SP3 Biskupiec Biskupiec
15 Łyko Natalia Lipowina Braniewo
16 Gontarz Aneta SP3 Biskupiec Biskupiec
17 Oleksiej Daria Dąbrówka Orzysz
18 Rudyk Lidia Czerwonka Biskupiec
19 Tkaczyk Katarzyna Kolno Kolno
20 Domalewska Karolina Lipowina Braniewo

Chłopcy (klasy IV)

1 Skaradziński Mateusz SP1 Pisz Pisz
2 Lewandowski Dominik SP1 Bartoszyce Bartoszyce
3 Piankowski Przemek SP1 Pisz Pisz
4 Borkowski Hubert SP1 Pisz Pisz
5 Kośnik Szymon Lutry Kolno
6 Kudelski Marek Jeziorany Jeziorany
7 Więczkowski Kacper Bęsia Kolno
8 Piecychna Krystian Czerwonka Biskupiec
9 Włodarski Michał Bęsia Kolno
10 Aniśko Patryk Lipowina Braniewo
11 Orzoł Kamil Węgoj Biskupiec
12 Chodań Mateusz Czerwonka Biskupiec
13 Przybyszewski Paweł SP3 Biskupiec Biskupiec
14 Antosiewicz Krzysztof SP1 Pisz Pisz
15 Kuczyński Kewin Bisztynek Bisztynek
16 Rosiak Łukasz Franknowo Jeziorany
17 Rogucki Jakub Czerwonka Biskupiec
18 Radziszewski Marcel Jeziorany Jeziorany
19 Szczerbuk Aleksander SP3 Dobre Miasto Dobre Miasto
20 Pardo Maciej SP1 Pisz Pisz

Chłopcy (klasy V)

1 Piskorz Daniel Czerwonka Biskupiec
2 Suchy Jacek Grabowo Gołdap
3 Prus Dawid Biesal Gietrzwałd
4 Borcun Kacper Waplewo Olsztynek
5 Rokuszewski Sebastian SP1 Pisz Pisz
6 Bednarek Krystian Biesal Gietrzwałd
7 Graba Rafał Kolno Kolno
8 Zyśk Rafał Kolno Kolno
9 Rossa Maciej SP3 Biskupiec Biskupiec
10 Koniecki Filip Lipowina Braniewo
11 Niksa Krzysztof Okartowo Orzysz
12 Chorzępa Jan Sp1 Bartoszyce Bartoszyce
13 Lanczewski Grzegorz Grabowo Gołdap
14 Jeżewski Patryk Bęsia Kolno
15 Kasprzak Sebastian SP2 Biskupiec Biskupiec
16 Brewczak Mateusz Lipowina Braniewo
17 Brzeziński Kacper Radostowo Jeziorany
18 Drozdowski Maciej Bęsia Kolno
19 Nowak Błażej Lipowina Braniewo
20 Antosiak Cezary Tuławki Dywity

Chłopcy (klasy VI)

1 Ziółek Dawid SP1 Pisz Pisz
2 Bieńkowski Jan Lipowina Braniewo
3 Kossakowski Michał Orzysz Orzysz
4 Naruć Piotr SP3 Biskupiec Biskupiec
5 Wysocki Norbert SP1 Pisz Pisz
6 Stasik Bartosz SP1 Pisz Pisz
7 Brzeziński Łukasz Lutry Kolno
8 Domżalski Kacper SP1 Pisz Pisz
9 Rybkiewicz Przemek SP2 Biskupiec Biskupiec
10 Bartoszewski Tomasz Kolno Kolno
11 Kossakowski Patryk Orzysz Orzysz
12 Mazanek Mateusz Łankiejmy Korsze
13 Gacioch Arkadiusz Czerwonka Biskupiec
14 Ziółek Norbert SP1 Pisz Pisz
15 Abramczyk Robert Węgoj Biskupiec
16 Pich Krzysztof Czerwonka Biskupiec
17 Bałdyga Marcin Czerwonka Biskupiec
18 Zyśk Marcin Kolno Kolno
19 Rojek Artur Kolno Kolno
20 Święcki Dawid Lipowina Braniewo

Klasyfikacja Szkół Podstawowych

1 Sp1 Pisz Pisz 147
2 SP2 Biskupiec Biskupiec 67
3 Lipowina Braniewo 67
4 Jeziorany Jeziorany 43
5 Czerwonka Biskupiec 32
6 Biesal Gietrzwałd 31
7 SP1 Bartoszyce Bartoszyce 30
8 Lutry Kolno 29
9 SP3 Dobre Miasto Dobre Miasto 28
10 SP3 Biskupiec Biskupiec 24
11 Kolno Kolno 21
12 Orzysz Orzysz 19
13 Grabowo Gołdap 17
14 Bęsia Kolno 14
15 Tuławki Dywity 12
16 Waplewo Olsztynek 11
17 Bisztynek Bisztynek 11
18 Franknowo Jeziorany 9
19 Łankiejmy Korsze 8
20 Okartowo Orzysz 8

Dziewczęta (Gimnazjum klasy I)

1 Kutrasiewicz Daria G nr1 Biskupiec Biskupiec
2 Malinowska Karolina Straduny Ełk
3 Martul Kamila G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
4 Owsiejczuk Natalia Prostki Prostki
5 Murawska Angelika Tuławki Dywity
6 Sierota Paulina Dobre Miasto Dobre Miasto
7 Kmiołek Klaudia KGS Biskupiec Biskupiec
8 Orłowska Joanna Grabowo Gołdap
9 Słowik Monika G nr1 Biskupiec Biskupiec
10 Naccarato Miriam KGS Biskupiec Biskupiec
11 Borowska Izabela Prostki Prostki
12 Kozikowska Karolina Prostki Prostki
13 Milewska Agata Prostki Prostki
14 Rejf Justyna G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
15 Witczak Patrycja G nr1 Biskupiec Biskupiec
16 Kowalewska Karolina Lipowina Braniewo
17 Chamik Agnieszka KGS Biskupiec Biskupiec
18 Goszewska Dominika Bisztynek Bisztynek
19 Daszkiewicz Karolina G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
20 Ostałowska Martyna Jeziorany Jeziorany

Dziewczęta (Gimnazjum klasy II-III)

1 Juszkiewicz Martyna Grabowo Gołdap
2 Syczewska Marlena G nr1 Biskupiec Biskupiec
3 Kasprzak Ewelina G nr1 Biskupiec Biskupiec
4 Orzechowska Sara Jeziorany Jeziorany
5 Stańczak Aleksandra G nr1 Biskupiec Biskupiec
6 Kurgan Monika Lipowina Braniewo
7 Ryś Ewa Lipowina Braniewo
8 Pijewska Patrycja G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
9 Wiewióra Laura Jeziorany Jeziorany
10 Lubowiecka Paulina Jeziorany Jeziorany
11 Gach Anita Kolno Kolno
12 Biedrzycka Agnieszka Straduny Ełk
13 Bojar Alicja Jeziorany Jeziorany
14 Ciechomska Marta Lipowina Braniewo
15 Trapszo Estella KGS Biskupiec Biskupiec
16 Olszewska Aleksandra Jeziorany Jeziorany
17 Kuczyńska Judyta Bisztynek Bisztynek
18 Popławska Maria Nowa Wieś Ełcka Ełk
19 Stefańska Paulina Bisztynek Bisztynek
20 Deluga Karolina Prostki Prostki

Chłopcy (Gimnazjum klasy I)

1 Burba Krystian Grabowo Gołdap
2 Kaliczyński Michał G nr1 Bartoszyce Bartoszyce
3 Ferenc Mateusz Grabowo Gołdap
4 Mateusiak Cezary G nr1 Bartoszyce Bartoszyce
5 pitek Patryk Lipowina Braniewo
6 Nowik-Nowicki Jakub G nr2 Morąg Morąg
7 Giemza Daniel G nr2 Morąg Morąg
8 Skoczylas Dawid G nr1 Bartoszyce Bartoszyce
9 Oleksiński Łukasz Orzysz Orzysz
10 Bardziński Radosław Prostki Prostki
11 Zyśk Mateusz Kolno Kolno
12 Romański Rafał Czerwonka Biskupiec
13 Popławski Radosław Dobre Miasto Dobre Miasto
14 Tabaka Mariusz Bisztynek Bisztynek
15 Korszuń Adrian Tuławki Dywity
16 Capłap Karol Bisztynek Bisztynek
17 Złotucha Dawid Jeziorany Jeziorany
18 Leszczenko Hubert Bisztynek Bisztynek
19 Duba Sebastian Nowa Wieś Ełcka Ełk
20 Marczak Mateusz Kolno Kolno

Chłopcy (Gimnazjum klasy II-III)

1 Banaszek Szymon Bisztynek Bisztynek
2 Gołębiowski Mateusz G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
3 Michalski Arkadiusz Dobre Miasto Dobre Miasto
4 Urbanowicz Marek Lipowina Braniewo
5 Orłowski Jakub Prostki Prostki
6 Majrowski Tomasz Dźwierzuty Dźwierzuty
7 Wawrzyniak Damian G nr2 Morąg Morąg
8 Lubowiecki Bartek Kolno Kolno
9 Pokorski Piotr Dobre Miasto Dobre Miasto
10 Konieczka Sebastian Bisztynek Bisztynek
11 Niemotko Przemysław Orzysz Orzysz
12 Mikołajczyk Kamil G nr2 Bartoszyce Bartoszyce
13 Król Kacper Dźwierzuty Dźwierzuty
14 Maćkowiak Mateusz Bisztynek Bisztynek
15 Nawrocki Mateusz Dywity Dywity
16 Puchalski Patryk Dobre Miasto Dobre Miasto
17 Żuk Przemysław Bisztynek Bisztynek
18 Bogdański Sebastian Lipowina Braniewo
19 Brakoniecki Damian Jeziorany Jeziorany
20 Kwiatkowski Sebastian Lipowina Braniewo

Klasyfikacja Klas Gimnazjalnych

1 G nr1 Biskupiec Biskupiec 59
2 Grabowo Gołdap 51
3 Lipowina Braniewo 41
4 G nr2 Bartoszyce Bartoszyce 37
5 Prostki Prostki 32
6 G nr1 Bartoszyce Bartoszyce 31
7 Bisztynek Bisztynek 29
8 Dobre Miasto Dobre Miasto 28
9 Jeziorany Jeziorany 25
10 G nr2 Morąg Morąg 23
11 Straduny Ełk 16
12 KGS Biskupiec Biskupiec 13
13 Kolno Kolno 13
14 Tuławki Dywity 11
15 Dźwierzuty Dźwierzuty 10
16 Orzysz Orzysz 8
17 Czerwonka Biskupiec 2
18 Nowa Wieś Ełcka Ełk 2
19 Dywity Dywity 1

bieg3

bieg4

bieg2

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x