II Wieczorny Memoriał Marka Kowalskiego – W Nowym Mieście Lubawskim jak w domu

Fot. KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
W piątek (17 września)godzinie 18:00 na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się uroczyste otwarcie II Wieczornego Memoriału Lekkoatletycznego Marka Kowalskiego. W zawodach wzięło udział około 200 dziewcząt i chłopców. Zanotowano 392 osobostarty. Impreza zakończyła się o godz. 21:55.

W uroczystości otwarcia udział wzięli: rodzina śp. Marka Kowalskiego – żona Lucyna, starosta nowomiejski Pan Andrzej Ochlak, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank, dyrektorzy szkół nowomiejskich, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, prezes Warmińska – Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki Pan Szymon Niestatek, pułkownik Pan Ambroży Brzozowski oraz radny Pan Krzysztof Hoppe. Wszystkich uczestników powitał burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank, a otwarcia dokonała żona śp. Marka Kowalskiego Pani Lucyna Kowalska.

Zawodnicy biorący udział w zawodach za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy sponsorowane przez Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim. Wszyscy uczestnicy częstowani byli ciepłą herbatą oraz ciastem sponsorowanym przez rodzinę śp. Marka Kowalskiego.

KS Szkoła Lekkiej Olsztyn pod wrażeniem

Informacje o starcie swoich zawodników i wrażeniach z imprezy przesłali nam trenerzy KS Szkoła Lekkiej Olsztyn.

Starty w Nowym Mieście to dla nas zawsze wielka radość. Zawodnicy rywalizowali przy sztucznym oświetleniu, co dodawało zawodom wyjątkowego klimatu. Zdobyliśmy aż 10 medali! Zuzia Targońska 2 złota (skok w dal oraz 200m). Hubert Kruszewski w sprincie na 100 i 200m. Maja Zieja na 200m. Aniela Kędzior na 300m. Natalia Suchodolska w skoku w dal. Adam Sztomberski (60m i 300m). Magda Radłowska w biegu na 60m. Niezwykła atmosfera i gościnność to znak rozpoznawczy tamtejszego środowiska z prezesem Mirosławem Urbanowskim na czele. Wyjątkowa postawa burmistrza Józefa Blanka, który spędził z młodzieżą całe zawody mimo wieczorowej pory, dekorując zwycięzców do ostatniej konkurencji.  Trenerzy opiekunowie: Beata Adamowicz, Małgorzata Polewacz oraz Paweł Pytlarczyk

Wyniki

Rzut dyskiem – Dziewczęta 2006 i starsi

1 Marszelewska Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 35,07

2 Kołodziejska Patrycja LKS Lubawa 30,86

3 Ligman Patrycja LKS Lubawa 30,72

Rzut Dyskiem – Dziewczęta 2008 – 2007

1 Rams Milena LKS Lubawa 23,75

2 Rykaczewska Nikola LKS Lubawa 23,14

3 Krotowska Nikola LKS Lubawa 21,49

4 Kołodziejska Karolina LKS Lubawa 16,82

Rzut Dyskiem – Chłopcy 2006 i starsi

1 Ewertowski Mateusz LKS Lubawa 38,95

Rzut piłeczką palantową – Dziewczęta 2012 – 2014

1 Kowalewska Aleksandra SP Kurzętnik 13,20

Skok w dal ze strefy – Dziewczęta 2012 – 2014

1 Kowalewska Aleksandra SP Kurzętnik 3,05

Skok w dal ze strefy – Chłopcy 2012 – 2014

1 Stoszek Nikol NKS Nowe Miasto Lubawski 2,90

2 Ankowski Igor SP nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 2,80

60 m – Dziewcząt 2012 – 2014

1 Kalisz Julia KS Jelonki Dobre Miasto 9,00

2 Matyskiem Martyna Jelonki Dobre Miasto 9,01

3 Janowska Antonina SP Kurzętnik 9,04

4 Szczech Olga SP Kurzętnik 9,07

Pchnięcie Kulą 2 kg – Dziewczęta 2009 – 2011

1Jackowska Kinga GUKS ASY Dywity 12,64

2 Malinowska Amelia LKS Lubawa 7,22

3Ankowska Inga SP nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,78

4 Dmochewicz Klaudia LKS Lubawa 6,30

Pchnięcie Kulą 3 kg – Dziewczęta 2007 – 2008

1 Krotowska Nikola LKS Lubawa 8,26

2 Rykaczewska Nikola LKS Lubawa 7,42

3 Urbanowicz Julia SP Wilkasy 7,12

4 Kołodziejska Karolina LKS Lubawa 6,12

5 Szpanowska Olga SP nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 4,70

Pchnięcie Kulą 3 kg – Dziewczęta 2006 i starsi

1 Marszelewska Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 13,40

2 Ligman Patrycja LKS Lubawa 12,76

3 Kucińska Klaudia LKS Lubawa 12,62

Skok wzwyż – Dziewczęta 2007 – 2008

1 Jaroszewska Aleksandra SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 1,30

2 Labicka Oliwia LKS Lubawa 1,25

3 Tomaszewska Lena KS Jelonki Dobre Miasto 1,20

4 Polak Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 1,00

PK Pytlarczyk Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 1,05

Skok wzwyż – Chłopcy 2007 – 2008

1 Piotrowicz Michał SP Kurzętnik 1,42

2 Górski Bartłomiej SP Wilkasy 1,35

3 Sulej Fryderyk SP Wilkasy 1,35

4 Stępień Paweł SP Tereszewo 1,35

5 Góralczyk Zbigniew SP Wilkasy 1,30

6 Ząbkiewicz Kacper SP Tereszewo 1,15

60m – Chłopcy 2012 – 2014

1 Stoszek Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 1,37

2 Ankowski Igor NKS Nowe Miasto Lubawskie 10,41

Skok w dal ze strefy – Dziewczęta 2009 – 2011

1 Nagajewska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 4,14

2 Suchodolska Natalia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 4,08

3 Bartkowska Maja LKS Lubawa 4,08

4 Trokowska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 3,98

5 Safiejko Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 3,85

6 Kanicz Maja LKS Lubawa 3,84

7 Hiszpańska Elżbieta Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 3,75

8 Plaga Julia SP Wilkasy 3,74

9 Raczkowska Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 3,70

10 Marciniak Julia KS Jelonki Dobre Miasto 3,60

11Rutecka Agata LKS Lubawa 3,50

12 Kowara Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto 3,43

12 Chorągiewska Ewelina LKS Lubawa 3,43

14 Kowalczyk Nina SP Kurzętnik 3,30

15 Kozłowska Maja SP Wilkasy 3,29

16 Auda Karolina SP Kurzętnik 3,24

17 Duda Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 3,18

18 Czaplejewicz Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 3,17

19 Jankowska Nadia SP Kurzętnik 3,15

20 Duda Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 3,05

20 Kłosowska Julia SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,05

20 Kozłowska Lena SP Wilkasy 3,05

23 Górska Lena SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,58

24 Perłowska Anita SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,48

PK Matyskiel Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 3,00

PK Kalisz Julia KS Jelonki Dobre Miasto 3,09

60m – Dziewczęta 2009 – 2011

1 Nagajewska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 8,04

2 Trokowska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 8,05

3 Radłowska Magdalena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,22

4 Suchodolska Natalia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,27

5 Ruszczyńska Lena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,42

6 Kostyra Julia KS Jelonki Dobre Miasto 8,51

7 Marciniak Julia KS Jelonki Dobre Miasto 8,57

8 Kędzior Aniela Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,60

9 Safiejko Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,67

10 Raczkowska Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,68

11 Pytlarczyk Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 8,74

12 Wawrzyn Milena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,83

13 Kowara Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto 9,05

14 Skóra Antonina SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,06

14 Bartkowska Maja LKS Lubawa 9,06

14 Randzio Oliwia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,06

17 Soboczyńska Eliza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,09

18 Mówka Maja SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 9,11

19 Daszkiewicz Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,15

19 Beczak Lilia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,15

21 Plaga Julia SP Wilkasy 9,16

22 Niedźwiadek Kaja KS Jelonki Dobre Miasto 9,22

23 Konecka Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,25

24 Kułakowska Julia SP Tereszewo 9,26

25 Krzysztoń Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,30

26 Brzosko Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,34

27 Buras Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,38

28 Dudzisz Barbara Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,40

29 Grzybowska Kinga Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,44

30 Cegielska Maria SP Brzozie Lubawskie 9,48

31 Kruszewska Aleksandra SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 9,52

32 Danelczyk Weronika Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,57

33 Czaplejewicz Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 9,58

34 Hiszpańska Elżbieta Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,60

35 Pucuła Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,65

36 Duda Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 9,75

37 Krzykowska Martyna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,79

38 Duda Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 9,85

39 Wisko Karina Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,87

40 Majsiuk Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,88

41 Trzycińska Aleksandra Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,93

42 Łukaszewicz Aniela Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,95

43 Malicka Weronika Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,04

43 Wietecha Magdalena SP Tereszewo 10,04

45 Kurczycka Emilia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,05

46 Szczepkowska Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,16

47 Sienkiewicz Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,20

48 Pokropska Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,22

49 Szulc Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,24

50 Fanslau Nadia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,31

51 Helbrecht Lena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,35

52 Świtalska Maria Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,48

53 Borkowska Zofia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,49

54 Olejnik Pola Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,50

55Czernik Iga Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,53

56 Laskowska Alina SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,55

56 Wietecha Marta SP Tereszewo 10,55

58 Wiergowska Zofia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,60

59 Górska Lena SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,00

60 Kłosowska Julia SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,06

61 Kotewicz Oliwia SP Tereszewo 11,14

62 Żaczkiewicz Mija Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 11,15

63 Rutkowska Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 11,32

64 Perłowska Anita SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 12,03

60m – Chłopców 2009 – 2011

1 Falkowski Antoni SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 8,65

2 Machujski Adam SP Kurzętnik 8,93

3 Sztomberski Adam Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 8,98

4 Jankowski Przemysław KS Jelonki Dobre Miasto 9,01

5 Pytlarczyk Jan KS Jelonki Dobre Miasto 9,07

6 Szkutnik Maksymilian SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,15

7 Bochenek Igor SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,19

8 Przeradzki Antonio SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,23

9 Wiergowski Antoni SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,41

10 Wronka Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 9,49

11 Rak – Stanku Franciszek SP Wilkasy 9,52

12 Jabłoński Piotr SP Wilkasy 9,55

13 Kruszyński Szymon SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 9,69

14 Kacprowicz Miłosz Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,76

15 Kowalczyk Korneliusz SP Kurzętnik 9,77

16 Piotrowicz Antoni LKS Lubawa 9,81

17 Grabowski Filip SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,95

18 Kostrzewa Adam Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 9,96

19 Stefanowicz Jakub Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,03

20 Dreszer Marcel LKS Lubawa 10,05

21 Bogucki Piotr Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,17

22 Kamiński Bartłomiej SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,22

23 Robaczewski Dominik SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,23

24 Hinc Jakub SP 2Nowe Miasto Lubawskie 10,29

25 Ławnicki Wiktor KS Jelonki Dobre Miasto 10,31

26 Limanowicz Hubert SP Wilkasy 10,45

27 Przybylski Ksawery SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,52

28 Duda Max Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,55

29 Bućwiło Mikołaj Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 10,68

30 Kobusiński Ignacy SP 3 Nowe Miasto Lubawskie 10,73

31 Tański Konstanty Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 11,57

32 Dziemiela Michał SP Wilkasy 11,60

33 Górny Jan Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 11,87

100m – Dziewcząt 2006 i starsi

1 Chomik Marta GUKS ASY Dywity 12,85

2 Ługiewicz Alina Zespół Szkół im. C.K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie12,86

3 Dąbrówka Michalina Zespół Szkół w Kurzętniku 12,91

4 Bieńkowska Aleksandra GUKS ASY Dywity 12,92

5 Kopka Zuzanna SP Wilkasy 13,04

6 Targońska Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 13,10

7 Łaszenkow Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 13,17

8 Abram Maria Zespół Szkół im. C.K. Norwida NoweMiasto Lubawskie13,22

PK Jackowska Kinga GUKS ASY Dywity 12,92

Pchnięcie Kulą 3 kg – Chłopcy 2009 – 2011

1 Koźmiński Arek SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 7,65

2 Jaroszewski Jakub SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,43

3 Jaroszek Ignacy SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,17

4 Lewandowski Hubert SP Kurzętnik 6,92

5 Domżalski Wojciech SP Kurzętnik 6,60

6 Ławnicki Wiktor KS Jelonki Dobre Miasto 6,20

7 Jankowski Przemysław KS Jelonki Dobre Miasto 4,53

Pchnięcie Kulą 4 kg – Chłopcy 2007 – 2008

1 Stępień Marcin SP Marzęcice 12,96

2 Domżalski Patryk SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 8,71

3 Mazur Beniamin SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 7,94

4 Kasprowicz Jan SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 7,13

5 Rumiński Bartosz SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,03

6 Margalski Paweł LKS Lubawa 6,90

7 Hinc Olaf SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,72

Pchnięcie Kulą 5 kg – Chłopcy 2006 i starsi

1 Ewertowski Mateusz LKS Lubawa 12,65

2 Moczadło Miłosz Zespół Szkół im. C.K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 11,47

3 Kłosowski Kamil Zespół Szkół im. C.K. NorwidaNowe Miasto Lubawskie 9,77

100m Chłopcy – 2006 i starsi

1 Samulewicz Jan Zespół Szkół im. C.K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 10,50

2 Stępień Marcin Zespół Szkół im. C.K. Norwid Nowe Miasto Lubawskie 10,90

3 Tiwończuk Oskar SP Wilkasy 11,11

4 Gaudecki Kacper Zespół Szkół im. C.K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 11,12

5 Łutowicz Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 12,29

6 Czepski Mateusz GUKS ASY Dywity 12,68

7 Piskorski Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 12,71

100m Dziewcząt – 2007 – 2008

1 Szauer Julia LKS Lubawa 13,10

2 Zieja Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 13,15

2 Biegaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 13,15

4 Rudnik Maria SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 13,16

5 Banach Maja LKS Lubawa 13,18

6 Cegielska Roksana Zespół Szkół im. C.K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 13,19

7 Kamińska Laura LKS Lubawa 13,25

8 Polak Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 13,30

8 Jurowska Lidia SP Wilkasy 13,30

10 Tomaszewska Lena KS Jelonki Dobre Miasto 13,35

11 Kanicz Aleksandra LKS Lubawa 13,37

12 Zygiel Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 13,40

13 Labicka Oliwia LKS Lubawa 13,50

13 Cieślikowska Nadia LKS Lubawa 13,50

15 Kozłowska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 13,62

16 Sadowska Maja LKS Lubawa 13,70

17 Depczyńska Wiktoria LKS Lubawa 13,82

18 Jaroszewska Ola SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 13,88

19 Jakubowska Jowita LKS Lubawa 13,97

20 Kamińska Magda SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 14,97

21 Rogowska Klaudia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 16,98

100m Chłopców – 2007 – 2008

1 Góralczyk Kacper SP Wilkasy 11,95

2 Kostyra Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 11,98

3 Kruszewski Hubert Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 12,15

4 Ebernikiel Alek Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 12,30

5 Skocki Piotr SP Kurzętnik 12,31

6 Kowalkowski Cezary SP Kurzętnik 12,37

7 Preuss Miłosz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 12,70

8 Dudulski Michał SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 12,80

9 Zakręta Bartosz LKS Lubawa 12,90

10 Górski Bartłomiej SP Wilkasy 13,09

11 Góralczyk Zbigniew SP Wilkasy 13,16

12 Micek Filip SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 13,20

13 Zubkiewicz Kacper SP Tereszewo 13,23

14 Raciborski Kacper SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 13,30

15 Śmiech Paweł SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 13,32

16 Jeda Michał SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 13,45

17 Hincmann Franciszek SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 13,57

18 Pokojski Kewin SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 14,13

19 Sulej Fryderyk SP Wilkasy 14,40

Skok w dal ze strefy – Chłopcy 2009 – 2011

1 Kowalczyk Korneliusz SP Kurzętnik 4,00

2 Domżalski Wojciech SP Kurzętnik 3,77

3 Lewandowski Hubert SP Kurzętnik 3,76

4 Pytlarczyk Jan KS Jelonki Dobre Miasto 3,52

5 Jabłoński Piotr SP Wilkasy 3,50

6 Rak – Stakun Franciszek SP Wilkasy 3,48

7 Truszczyński Szymon LKS Lubawa 3,42

8 Komorowski Kamil SP Tereszewo 3,29

9 Dreszler Marcel LKS Lubawa 3,28

10 Wiśniewski Oliwier SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,20

10 Limanowicz Hubert SP Wilkasy 3,20

12 Antczak Krystian SP Tereszewo 3,10

12 Kobusiński Ignacy SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,10

14 Lewicki Igor SP Tereszewo 3,08

15 Przybylski Ksawery SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 2,98

16 Dziemiela Nikodem SP Wilkasy 2,90

17 Koźmiński Arek SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie Skoki spalone

300m – Chłopców 2009 – 2011

1 Sztomberski Adam Olsztyn 48,09

2 Machujski Adam SP Kurzętnik 51,24

3 Przeradzki Antonio SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 53,16

4 Pytlarczyk Jan KS Jelonki Dobre Miasto 53,22

5 Bogucki Piotr Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 54,16

6 Komorowski Kamil SP Tereszewo 56,40

7 Kostrzewa Adam Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 56,70

8 Anczak Krystian SP Tereszewo 56,73

8 Stefanowicz Jakub Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 56,73

10 Górny Jan Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 57,05

11 Jankowski Przemysław KS Jelonki Dobre Miasto 57,28

12 Osmański Radosław SP Kurzętnik 58,58

13 Duda Max Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,00,99

14 Tański Konstanty Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,31

15 Wronka Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 1,02,62

16 Wiśniewski Oliwier SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 1,03,35

17 Bućwiło Mikołaj Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,03,53

18 Truszczyński Szymon SP Tereszewo 1,04,00

19 Lewicki Igor SP Tereszewo 1,10,78

20 Domińczak Gordian SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 1,14,57

300m Dziewczęta 2009 – 2011

1 Kędzior Aniela Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 47,85

2 Kostyra Julia KS Jelonki Dobre Miasto 52,24

3 Randzio Oliwia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 53,41

4 Chorągiewska Ewelina LKS Lubawa 54,18

5 Roszkowska Oliwia SP Kurzętnik 54,33

6 Rutecka Agata LKS Lubawa 54,37

7 Kozłowska Maja SP Wilkasy 54,42

8 Wietecha Magdalena SP Tereszewo 55,26

9 Kozłowska Lena SP Wilkasy 55,31

10 Krzykowska Martyna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 55,33

11 Konicz Maja LKS Lubawa 55,41

12 Trokowska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 55,59

13 Nagajewska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 55,66

14 Pytlarczyk Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 56,41

15 Marciniak Julia KS Jelonki Dobre Miasto 56,45

16 Kowara Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto 56,46

17 Wietecha Marta SP Tereszewo 56,65

18 Kułakowska Julia SP Tereszewo 56,74

19 Danelczyk Weronika Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 56,97

20 Wiska Karina Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 57,05

21 Niedźwiadek Maja KS Jelonki Dobre Miasto 57,18

22 Gołębiowska Lena SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 58,01

23 Borkowska Zofia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 58,09

24 Beczak Lilia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 58,20

25 Trzcińska 58,75

26 Gabryś Maria MUKS Brodnica 59,41

27 Kalisz Julia KS Jelonki Dobre Miasto 59,46

28 Czaplejewicz Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 1,00,21

29 Duda Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 1,00,30

30 Buras Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,00,36

31 Czernik Iga Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,15

32 Szczepkowska Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,22

33 Wawrzyn Milena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,32

34 Ruszczyńska Lena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,38

35 Radłowska Magdalena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,70

36 Pucuła Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,01,76

37 Łukaszewicz Aniela Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,02,03

38 Pokojska Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,02,82

39 Matyskiel Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 1,02,92

40 Majsiuk Hanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,03,42

41 Daszkiewicz Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,03,46

42 Sienkiewicz Julianna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,03,64

43 Krzysztoń Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,03,68

44 Malicka Weronika Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,04,0 15

45 Duda Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 1,04,71

46 Rutkowska Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,04,78

47 Kurczycka Emilia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,05,86

48 Laskowska Nina SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 1,06,00

49 Olejnik Pola Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,06,07

50 Grzybowska Kinga Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,06,12

51 Budzisz Barbara Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,07,96

52 Helbrecht Lena Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,08,17

53 Brzosko Julia Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,09,05

53 Żaczkiewicz Mija Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,09,05

55 Szulc Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,11,00

56 Kotewicz Oliwia SP Tereszewo 1,13,00

57 Konecka Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,13,03

58 Świtalska Maria Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 1,17,00

Skok w dal – Chłopcy 2006 i starsi

1 Tiwończuk Oskar SP Wilkasy 5,42

2 Łutowicz Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 4,62

3 Piskorski Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 3,77

Skok w dal – Dziewczęta 2006 i starsi

1Targońska Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 4,71

2 Chomik Marta GUKS ASY Dywity 4,36

3Łaszenkow Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 4,30

4 Zieja Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 3,62

5 Ławicka Natasza Zespół Szkół im. C.K. Norwida wNowym Mieście Lubawskim 3,37

6 Kotewicz Nadia Zespół Szkół im. C.K. Norwid Nowym Mieście Lubawskim 3,21

7 Abram Marika Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 3,19

PK Bigaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 3,89

PK Zygiel Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 3,63

600 m – Dziewcząt 2007 – 2008

1 Zygiel Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 1,54,16

2 Kamińska Laura LKS Lubawa 1,59,92

600m – Chłopców 2007 – 2008

1 Piotrowicz Marcel SP Kurzętnik 1,38,85

2 Stalęga Marcel SP Kurzętnik 1,46,00

3 Preuss Miłosz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 1,51,00

4 Ługiewicz Paweł SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 1,59,08

5 Wiśniewski Błażej SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,01,73

6 Rumiński Bartosz SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 2,02,50

600m – Dziewczęta 2006 i starsi

1 Kornacka Karolina Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 1,43,79

2 Ługiewicz Alina Zespół Szkół im. C.K. Norwida wNowym Mieście Lubawskim 1,43,92

3 Bieńkowska Aleksandra GUKS ASY Dywity 1,59,99

4 Sikorska Nikola Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 2,16,26

600m – Chłopców 2006 i starsi

1 Woldan Marcin Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 1,33,15

2 Czapski Mateusz GUKS ASY Dywity 1,36,82

200m Dziewczęta – 2007 – 2008

1 Jurowska Lidia SP Wilkasy 27,21

2 Banach Maja LKS Lubawa 28,59

3 Jakubowska Jowita LKS Lubawa 29,65

4 Szauer Julia LKS Lubawa 30,17

5 Biegaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 3,42

6 Konicz Aleksandra LKS Lubawa 30,95

7 Zieja Maja Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 31,28

8 Graszek Wiktoria SP Marzęcice 31,28

9 Maja SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 31,31

10 Polak Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 31,63

11 Depczyńska Wiktoria LKS Lubawa 32,88

12 Tomaszewska Lena KS Jelonki Dobre Miasto 33,35

13 Kozłowska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 34,87

14 Cegielska Roksana Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 35,00

15 Rogowska Klaudia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 36,09

16 Kamińska Magda SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 40,98

17 Napiórkowska Joanna SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 41,10

200m – Chłopców 2007 – 2008

1Góralczyk Kacper SP Wilkasy 24,00

2 Kostyra Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 25,17

3 Kruszewski Hubert Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 25,92

4 Birbach Wiktor SP Kurzętnik 28,13

5 Kotłowski Igor SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 28,19

6 Śmiech Paweł SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 30,04

7 Jarzembowski Sebastian SP Marzęcice 30,46

200m – Dziewcząt 2006 – i starsi

1 Kornacka Karolina Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 27,88

2 Targońska Zuzanna Klub Sportowy Szkoła Lekkiej Olsztyn 28,77

3 Łaszewska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 28,82

4 Dąbrowska Michalina Zespół Szkół w Kurzętniku 29,31

PK Kopka Zuzanna SP Wilkasy 28,85

200m – Chłopcy 2006 i starsi – BIEG MEMORIAŁOWY

1 Samulewicz Jan Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 22,91

2 Stępień Mateusz Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 23,43

3 Kryspin Maciej 23,76

4 Łutowicz Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 26,64

5 Gaudecki Kacper Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 30.88

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dywity lekka atletyka lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x