Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS Lidzbark 2021 – Na pięknym stadionie łatwiej o rekordy

Fot. lidzbark. pl
W Lidzbarku odbyły się I Indywidualne Mistrzostw Lekkoatletyczne Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, nad którymi patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wystartowało 250 zawodników z 6 powiatów Obiekt w Lidzbarku należy do najpiękniejszych i najbardziej nowoczesnych w regionie. Dobre warunki sprawiły, że wielu startujących ustanowiło swe rekordy życiowe

Zadbano też o odpowiednią oprawę. Uczestnicy zostali wprowadzeni na stadion w rytm muzyki marszowej z Flagą Szkolnego Związku Sportowego. Wszystkich powitał wiceprzewodniczący Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Urbanowski, a uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Miasta i Gminy Lidzbark Maciej Sitarek.

W uroczystości brali również udział: wiceburmistrz Miasta i Gminy Lidzbark Janusz Bielecki oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Marek Ziółkowski.

Wyniki

60 m – Dziewczęta 2009 i młodsi

1 Trokowska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 8,65

2 Suchodolska Natalia SP Nr 2 Olsztyn 8,96

3 Nagajewska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 8,97

4 Radłowska Magdalena SP Nr 2 Olsztyn 9,01

5 Kędzior Aniela SP Nr 2 Olsztyn 9,10

6 Pytlarczyk Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 9,16

7 Kostyra Julia KS Jelonki Dobre Miasto 9,26

8 Randzio Oliwia SP Nr 2 Olsztyn 9,38

9 Marchlińska Klaudia SP Nr 1 Pisz 9,45

10 Hiszpańska Elżbieta SP Nr 2 Olsztyn 9,55

11 Danelczyk Weronika SP Nr 2 Olsztyn 9,58

12 Kawera Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto 9,78

13 Czaplejewicz Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 9,91

13 Plaga Julia SP Wilkasy 9,91

15 Skóra Antonina SP Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim 9,96

16 Maciejewska Zuzanna SP Nr 2 Olsztyn 10,00

17 Marciniak Julia KS Jelonki Dobre Miasto 10,03

18 Fanslau Nastia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,05

19 Niewidziana Lena SP Nr 1 Działdowo 10,14

20 Wiska Karina SP Nr 2 Olsztyn 10,15

21 Żuralska Wiktoria SP Nr 1 Iłowo – Osada 10,33

22 Piątkowska Justyna SP Stare Dłutowo 10,38

23 Kalk Daria SP Nr 1 Działdowo 10,42

24 Niedźwiadek Kaja KS Jelonki Dobre Miasto 10,56

25 Chmielewska Maria SP Nr 1 Iłowo – Osada 10,65

26 Kalisz Julia KS Jelonki Dobre Miasto 10,72

27 Gadomska Anna KS Jelonki Dobre Miasto 10,75

28 Matyskiel Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 10,77

29 Bułak Nikola SP Nr 1 Działdowo 10,86

30 Zdziarstek Kaja KS Jelonki Dobre Miasto 10,96

31 Wiaterek Izabela SP Nr 1 Iłowo – Osada 11,07

Skok w dal ze strefy – Dziewczęta 2009 i młodsi

1 Cytlał Maria SP Nr 1 Działdowo 4,68

2 Nagajewska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 4,30

3 Suchodolska Natalia SP Nr 2 Olsztyn 4,17

4 Radłowska Magdalena SP Nr 2 Olsztyn 4,15

5 Plaga Julia SP Wilkasy 4,07

6 Somionka Amelia SP Wilkasy 3,87

7 Hiszpańska Elżbieta SP Nr 2 Olsztyn 3,80

8 Kowara Faustyna KS Jelonki Dobre Miasto 3,56

9 Kozłowska Maja SP Wilkasy 3,50

10 Żóralska Wiktoria SP Nr 1 Iłowo – Osada 3,40

11 Kozłowska Lena SP Wilkasy 3,37

12 Szymańska Emilia SP Nr 1 Iłowo – Osada 3,32

13 Pytlarczyk Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 3,27

14 Czaplejewicz Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 3,20

15 Kalisz Julia KS Jelonki Dobre Miasto 3,06

16 Matyskiel Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2,90

17 Piątkowska Justyna SP Stare Dłutowo 2,87

18 Szulc Alicja SP Nr 1 Iłowo – Osada 2,73

Kula 2 kg – Dziewczęta 2009 i młodsi

1 Cytlał Maria SP Nr 1 Działdowo 9,98

2 Ankowska Inga SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,69

3 Kożuszek Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 7,63

4 Kalk Daria SP Nr 1 Działdowo 6,64

5 Kostyra Julia KS Jelonki Dobre Miasto 6,56

6 Szczech Kinga SP Nr 1 Działdowo 6,54

Kula 3 kg – Dziewczęta 2007 – 2008

1 Urbanowicz Julia SP Wilkasy 5,95

2 Kozłowska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 3,80

60 m – Chłopców 2009 i młodsi

1 Uciński Mateusz SP Stare Dłutowo 8,96

2 Szkamelski Tomasz SP Nr 2 Iława 9,10

3 Wnuk Bartosz SP Nr 2 Olsztyn 9,50

4 Białaszonek Adrian SP Wilkasy 9,56

4 Łukwiński Alan SP Nr 2 Iława 9,56

6 Szkutnik Maksymilian SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,62

7 Gajewski Kacper SP Nr 1 Iłowo – Osada 9,68

8 Kacprowicz Miłosz SP Nr 2 Olsztyn 9,71

9 Sztomberski Adam SP Nr 2 Olsztyn 9,78

10 Jankowski Przemysław KS Jelonki Dobre Miasto 9,79

11 Kostkowski Szymon SP Nr 1 Iłowo – Osada 9,87

12 Bochenek Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,96

13 Żonokowski Miłosz SP Nr 1 Iłowo – Osada 9,98

15 Lisowski Oliwier KS Jelonki Dobre Miasto 10,02

16 Błaszkiewicz Michał SP Stare Dłutowo 10,07

17 Rogowski Adam SP Nr 1 Iłowo – Osada 10,21

18 Belka Hubert KS Jelonki Dobre Miasto 10,56

19 Wrona Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 10,84

20 Ankowski Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 11,00

21 Ciesielski Wojciech SP Nr 1 Iłowo – Osada 11,07

22 Kostrzewa Wiktor SP Nr 2 Dobre Miasto 11,16

23 Napiórkowski Michał SP Nr 1 Iłowo – Osada 11,26

24 Szulęcki Igor KS Jelonki Dobre Miasto 11,28

25 Poczykowski Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 11,48

26 Sikorski Adam SP Nr 1 Iłowo – Osada 12,02

27 Szpakowski Marcin SP Nr 1 Iłowo – Osada 12,23

Skok wzwyż – Dziewcząt 2007 – 2008

1 Jaroszewska Aleksandra SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 135

2 Zygiel Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 120

3 Bigaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 120

4 Tomaszewska Lena KS Jelonki Dobre Miasto 120

100 m – Dziewcząt 2007 – 2008

1 Jurowska Lidia SP Wilkasy 13,85

2 Balicka Laura SP Nr 2 Iława 13,91

3 Jaszczur Amelia SP Nr 1 Pisz 14,19

4 Nosek Maja SP Nr 1 Pisz 14,45

5 Bigaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 14,50

6 Harajda Zuzanna SP Nr 2 Iława 14,72

7 Nawrot Lena SP Nr 2 Iława 14,88

8 Pawłowska Oliwia SP Nr 1 Lidzbark 15,17

9 Budzińska Magdalena SP Stare Dłutowo 15,76

10 Jabłońska Weronika SP Nr 2 Iława 15,77

11 Szatkiewicz Martyna SP Nr 2 Iława 16,06

12 Nawrocka Oliwia SP Nr 1 Działdowo 16,36

13 Złotocha Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 16,71

100 m – Chłopców 2007 – 2008

1 Malinowski Adrian SP Nr 1 Pisz 12,12

2 Kostyra Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 12,48

3 Zbikowski Kornel SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 12,74

4 Kruszewski Hubert SP Nr 2 Olsztyn 12,89

5 Pawelski Jakub SP Stare Dłutowo 13,03

6 Murawski Paweł SP Nr 1 Lidzbark 13,13

7 Derdulski Filip SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 13,36

8 Ebernikiel Aleksander SP Nr 2 Olsztyn 13,57

9 Czapliński Michał SP Nr 1 Lidzbark 13,72

10 Kozub Maciej SP Wilkasy 13,79

11Garczyński Wiktor SP Nr 1 Lidzbark 14,09

12 Jeda Michał SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,10

13 Kalinowski Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,15

14 Rosankiewicz Cezary SP Marzęcice 14,36

15 Bochenek Miłosz SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,63

16 Bucha Juliusz SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,89

17 Hinc Olaf SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 15,19

18 Gajewski Bartosz SP Stare Dłutowo 15,32

19 Szustkowski Maciej SP Nr 2 Iława 15,45

20 Paszynin Jakub SP Nr 2 Iława 15,84

21 Kepke Sebastian SP Nr 1 Lidzbark 15,84

22 Lisowicz Paulo SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 15,95

23 Gustaw Natan KS Jelonki Dobre Miasto 16,44

100 m – Dziewcząt 2002 i młodsi

I Kopko Zuzanna SP Wilkasy 13,98

2 Łakoma Oliwia ZSZ Kurzętnik 14,41

3 Dąbrowska Michalina ZSZ Kurzętnik 14,56

4 Ucińska Zuzanna LO Lidzbark 15,23

5 Gajewska Aleksandra LO Lidzbark 15,46

6 Górska Julia LO Lidzbark 15,67

7 Gralewska Amelia SP Rybno 16,05

8 Wysocka Amelia ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 17,28

9 Florkowska Julia LO Lidzbark 17,33

Kula 4 kg – Chłopcy 2007 – 2008

1 Domżalski Patryk SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,22

2 Patalon Filip SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 8,97

3 Kazub Maciej SP Wilkasy 7,94

4 Stachowicz Adam SP Nr 1 Działdowo 7,82

5 Paszkowski Adrian SP Wilkasy 6,85

6 Zomkowski Michał SP Wilkasy 4,52

Kula 5 kg – Chłopcy 2002 i młodsi

1 Moczadło Miłosz ZS im. C. K. Norwida w NowymMieście Lubawskim 11,67

2 Kozłowski Wiktor ZS Rybno 9,20

3 Kapiński Mikołaj ZS LO w Lidzbarku 9,07

4 Słakuj Mateusz ZS Rybno 7,30

Kula 3 kg – Chłopcy 2009 i młodsi

1 Jaroszewski Jakub SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,20

2 Jankowski Przemysław KS Jelonki Dobre Miasto 5,14

100 m – Chłopcy 2002 i młodsi

1 Samulewicz Jan ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 11,10

2 Ziółkowski Paweł ZSZ Kurzętnik 12,47

3 Sobczak Błażej ZSZ Kurzętnik 12,66

4 Jaskulski Nikodem ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 13,00

5 Nowiński Mikołaj LO Lidzbark 13,14

6 Lenckowski Paweł ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 13,18

6 Stalęga Gracjan ZSZ Kurzętnik 13,18

8 Kapiński Mikołaj LO Lidzbark 13,23

9 Wrzosek Adrian ZSZ Kurzętnik 13,24

10 Hincman Kacper ZSZ Kurzętnik 13,57

11 Baranowski Filip LO Lidzbark 13,62

12 Graszek Paweł LO Lidzbark 13,64

13 Kozłowski Wiktor Rybno 13,70

14 Florenc Filip ZSZ Kurzętnik 13,90

15 Bojarowski Kamil Rybno 14,08

16 Urban Olivier ZSZ Kurzętnik 14,56

Skok wzwyż – Chłopcy 2007 – 2008

1 Góralczyk Kacper SP Wilkasy 160

2 Orzechowski Olgierd SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 140

3 Domeracki Cezary SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 140

4 Bochenek Miłosz SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 135

5 Góralczyk Zbigniew SP Wilkasy 130

6 Derdulski Filip SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 120

Skok w dal ze strefy – Chłopcy 2009 i młodsi

1 Górski Jakub SP Wilkasy 4,40

2 Dudkowski Artur SP Nr 2 Iława 4,38

3 Uciński Mateusz SP Stare Dłutowo 4,34

4 Duchna Grzegorz SP Nr 4 Działdowo 4,29

5 Kacprowicz Miłosz SP Nr 2 Olsztyn 4,13

6 Białaszonek Adrian SP Wilkasy 4,00

7 Wnuk Bartosz SP Nr 2 Olsztyn 3,80

8 Pytlarczyk Jan KS Jelonki Dobre Miasto 3,76

9 Żaglowski Miłosz SP Nr 1 Iłowo – Osada 3,67

10 Motrkowski Filip SP Nr 1 Iłowo – Osada 3,33

11 Błaszkiewicz Michał SP Stare Dłutowo 3,30

12 Ankowski Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 2,95

13 Kępczyński Przemysław SP Nr 1 Iłowo – Osada 2,94

14 Stoszek Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 2,85

300 m – Dziewcząt 2009 i młodsi

1 Trokowska Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 46,93

2 Kędzior Aniela SP Nr 2 Olsztyn 48,00

3 Kostyra Julia KS Jelonki Dobre Miasto 48,46

4 Randzio Oliwia SP Nr 2 Olsztyn 49,59

5 Kozikowska Alicja SP Nr 1 Pisz 52,83

6 Mozarczyk Maja SP Nr 2 Iława 54,13

7 Marciniak Julia KS Jelonki Dobre Miasto 55,22

8 Chmielewska Maria SP Nr 1 Iłowo – Osada 56,13

9 Wojenkowska Oliwia SP Nr 2 Iława 56,55

10 Soboczyńska Luiza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 56,75

11 Kozłowska Lena SP Wilkasy 57,86

12 Skóra Antonina SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 58,64

13 Soboczyńska Eliza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 58,83

14 Kozłowska Maja SP Wilkasy 59,03

15 Fanslau Nastia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 59,33

16 Gadomska Anna KS Jelonki Dobre Miasto 59,76

17 Szymańska Emilia SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,00,31

18 Zdziarstek Kaja KS Jelonki Dobre Miasto 1,01,21

19 Niedźwiadek Kaja KS Jelonki Dobre Miasto 1,01,34

20 Lendzion Karolina SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,02,01

21 Miłobędzka Julia SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,02,21

22 Radzka Maja SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,04,57

23 Szulc Alicja SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,06,62

24 Włodarska Lena SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,08,14

25 Prelewicz Milena SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,08,67

26 Wiaterek Izabela SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,21,49

300 m – Chłopców 2009 i młodsi

1 Duchna Grzegorz SP Nr 4 Działdowo 49,88

2Wnuk Bartosz SP Nr 2 Olsztyn 50,50

3 Łukwiński Oliwier SP Nr 2 Iława 50,55

4 Ratkiewicz Antoni SP Dobre Miasto 52,52

5 Sztomberski Adam SP Nr 2 Olsztyn 53,05

6 Letkiman Adrian SP Nr 1 Iłowo – Osada 53,50

7 Kostkowski Szymon SP Nr 1 Iłowo – Osada 54,10

8 Przeradzki Antonio SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 55,55

9 Pawłowski Piotr SP Nr 2 Iława 57,71

10 Lisowski Oliwier KS Jelonki Dobre Miasto 58,90

11 Mozarczyk Marcel SP Nr 2 Iława 59,42

12 Piotrkowski Filip SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,00,41

13 Wronka Bartosz KS Jelonki Dobre Miasto 1,01,29

14 Rengel Bartosz SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,03,32

15 Kostrzewa Wiktor SP Nr 2 Dobre Miasto 1,04,63

16 Cegielski Aleks SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,04,96

17 Belka Hubert KS Jelonki Dobre Miasto 1,05,10

18 Paczkowski Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 1,08,74

19 Gajewski Kacper SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,15,40

20 Rogowski Adam SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,16,42

21 Kalk Szymon SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,17,53

22 Szulęcki Igor KS Jelonki Dobre Miasto 1,18,02

23 Ciesielski Wojciech SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,22,55

24 Kępczyński Przemysław SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,29,59

25 Sikorski Adam SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,32,15

26 Napiórkowski Michał SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,33,61

27 Szpakowski Marcin SP Nr 1 Iłowo – Osada 1,33,89

300 m – Dziewcząt 2007 – 2008

1 Jurowska Lidia SP Wilkasy 48,65

2 Kryger Klaudia SP Nr 2 Iława 50,07

3 Sobotka Weronika SP Nr 2 Iława 50,53

4 Baranik Oliwia SP Nr 2 Iława 54,29

5 Kowalkowska Maja SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 55,24

6 Jastrowska Lena SP Nr 2 Iława 56,22

7 Budzińska Magda SP Stare Dłutowo 59,34

300 m – Chłopców 2007 – 2008

1 Kosakowski Miłosz SP Nr 1 Pisz 39,00

2 Kemski Maciej SP Nr 2 Iława 42,08

3 Ebernikiel Aleksandra SP Nr 2 Olsztyn 43,03

4 Gajewski Szymon SP Nr 2 Iława 44,65

5 Nowak Filip SP Nr 2 Iława 46,32

6 Rohde Jan SP Nr 2 Iława 47,91

7 Góralczyk Zbigniew SP Wilkasy 49,40

8 Gajewski Bartosz SP Stare Dłutowo 51,83

9 Gustaw Natan KS Jelonki Dobre Miasto 52,77

Skok w dal – Dziewcząt 2002 i młodsi

1 Kopko Zuzanna LO Giżycko 4,79

2 Świniarska Klaudia ZS Rybno 4,25

3 Bigaj Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 4,18

4 Łaszenkow Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 4,17

5 Polak Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 4,15

6 Ucińska Zuzanna LO Lidzbark 4,02

7 Jakielska Klaudia ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 3,88

8 Gajewska Aleksandra LO Lidzbark 3,85

8 Florkowska Julia LO Lidzbark 3,37

10 Abram Marika ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 3,26

400 m – Dziewcząt 2002 i młodsi

I Ługiewicz Alina ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 1,06,00

2 Łaszenkow Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 1,08,31

3 Dombrowska Paulina LO Rybno 1,15,89

4 Brzozowska Klaudia LO Lidzbark 1,17,36

5 Świniarska Wiktoria LO Lidzbark 1,21,18

6 Stopczyńska Olga LO Lidzbark 1,29,67

7Tara Izabela LO Rybno 1,39,60

8 Rucińska Zuzanna LO Rybno 1,45,84

Dysk – Mężczyzn 2002 i młodsi

1 Skakuj Mateusz 14,51

Dysk – Mężczyzn 2007 – 2008

1 Góralczyk Kacper SP Wilkasy 33,56

2 Stachowicz Adam SP Nr 1 Działdowo 18,68

Dysk – Kobiet 2007 – 2008

1 Orzołek Maria SP Wilkasy 16,18

400 m – Mężczyzn 2002 i młodsi

1 Rochewicz Wiktor ZSZ Kurzętnik 1,01,90

2 Kroplewski Wiktor ZSZ Kurzętnik 1,06,80

3 Lewandowski Cezary LO Lidzbark 1,07,67

600 m – Kobiet 2009 i młodsi

1 Kożuszek Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 1,55,65

2 Danelczyk Weronika SP Nr 2 Olsztyn 1,57,24

3Maciejewska Zuzanna SP Nr 2 Olsztyn 1,57,73

4 Skorupska Wiktoria SP Nr 2 Iława 1,59,15

5 Samionka Amelia SP Wilkasy 2,04,62

6 Wiska Karina SP Nr 2 Olsztyn 2,05,50

7 Polakowska Patrycja SP Nr 1 Pisz 2,09,24

8 Najda Izabela SP Nr 1 Pisz 2,20,64

Skok w dal – Chłopców 2002 i młodsi

1 Woldan Marcin ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 5,70

2 Kruszewski Hubert SP Nr 2 Olsztyn 5,15

3 Kamiński Wojciech ZSZ Kurzętnik 5,10

4 Kostyra Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 5,07

5 Ziółkowski Paweł ZSZ Kurzętnik 4,86

6 Pawelski Jakub SP Stare Dłutowo 4,86

7 Dąbrowski Jakub ZS Rybno 4,81

8 Graszek Paweł LO Lidzbark 4,63

9 Nowiński Mikołaj LO Lidzbark 4,53

10 Łutowicz Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 4,47

11 Nawrocki Błażej LO Lidzbark 4,34

11 Bojarowski Kamil ZS Rybno 4,34

600 m – Chłopców 2009 i młodsi

1 Taperek Olaf SP Nr 1 Pisz 1,52,98

2 Górski Jakub SP Wilkasy 1,53,49

3 Nadolski Stanisław SP Nr 2 Iława 2,01,34

4 Pytlarczyk Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2,05,23

5 Kasprowicz Miłosz SP Nr 2 Olsztyn 2,22,83

6 Stoszek Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 2,38,15

800 m – Kobiet 2007 – 2008

1 Zygiel Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2,52,39

2 Tomaszewska Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2,56,45

3 Żywicka Zuzanna SP Nr 2 Olsztyn 2,57,01

4 Kapela Aleksandra SP Nr 2 Olsztyn 2,59,11

5 Szwarc Lena SP Nr 2 Iława 3,12,12

6 Kozłowska Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 3,14,57

7 Lichocka Julita SP Nr 1 Pisz 3,23,18

8 Dembińska Marta SP Nr 2 Iława 3,41,85

800 m – Kobiet 2002 i młodsi

I Kornacka Karolina ZS im. C. K. Norwida w Nowy Mieście Lubawskim 2,34,97

2 Gralewska Jagoda ZS Rybno 3,14,97

1000 m – Chłopców 2007 – 2008

1 Bilicki Bartosz SP Nr 2 Iława 3,13,74

2 Śmigiel Bartosz SP Nr 1 Pisz 3,14,86

3 Chrustowski Leon SP Nr 1 Pisz 3,16,65

4 Ługiewicz Paweł SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 3,23,69

5 Ząbeczki Wojciech SP Nr 2 Iława 3,26,86

6 Paulin Dawid SP Nr 1 Pisz 3,29,74

7 Wszołek Tymoteusz SP Nr 1 Pisz 3,35,96

8 Chlistowski Nikodem SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 4,15,25

1500 m – Chłopców 2002 i młodsi

1 Piórkowski Szymon LO Rybno 4,55,71

2 Malicki Maciej ZS im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 4,55,86

3 Rolka Dawid LO Lidzbark 5,22,51

4 Faliński Michał LO Rybno 5,28,37

5 Leśniewski Jakub ZSZ Kurzętnik 5,39,84

6 Grzywacz Filip ZSZ Kurzętnik 5,43,98

7 Blank Kacper LO Lidzbark 5,45,85

8 Łoziński Miłosz LO Lidzbark 5,52,22

9 Gil Filip LO Lidzbark 5,52,51

10 Bartycha Kuba ZSZ Kurzętnik 6,27,07

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Lekkoatletyka Lidzbark Welski Olsztyn Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x