Kaper Cup Iława 2013 – Wyjątkowy konkurs z udziałem mistrza Paraolimpiady

W piątek 21 czerwca 2013 r. na boisku wielofunkcyjnym Gimnazjum Samorządowego Nr 1 w Iławie odbędzie się siódma już edycja cieszącego się uznaniem w środowisku lekkoatletycznym Mityngu w Skoku Wzwyż Kobiet i Mężczyzn „Kaper Cup 2013”. Początek zmagań o godz. 19. Wstęp wolny. Start potwierdził również złoty medalista Paraolimpiady z Londynu, Maciej Lepiato! . To fantastyczna wiadomość.

 

Poza tym udział w iławskiej imprezie tradycyjnie juz zapowiedziała szeroka czołówka krajowych, i nie tylko, specjalistów i specjalistów skoku wzwyż. Mamy nadzieję, że pogoda sprzyjać będzie skoczkom i zobaczymy konkurs na najwyższym poziomie. Zawodnicy zawsze mogą liczyć na kibiców, którzy potrafią ich zmobilizować do walki.

Głównymi organizatorami imprezy są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sekcja lekkoatletyczna KS Jeziorak Iława, przy współudziale iławskiej Tawerny „Kaper”, Kas Stefczyka oraz Gimnazjum Samorządowego Nr 1 w Iławie.

{AdmirorGallery}kaper17{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x