Kaper Cup Iława 2014 – Rekord na pewno zagrożony

W piątek (20 czerwca) na boisku wielofunkcyjnym Gimnazjum Samorządowego Nr 1 w Iławie odbędzie się ósma już edycja Mityngu w Skoku Wzwyż Kobiet i Mężczyzn „Kaper Cup”. Początek zmagań o godz. 19. Wstęp wolny. Impreza ma swoją renomę i nad Jeziorak chętnie przyjeżdżają czołowi zawodnicy z wartościowymi rekordami. Tegoroczny „Kaper Cup” też zapowiada się bardzo interesująco.

Udział w imprezie zapowiedziała szeroka czołówka krajowych, i nie tylko, zawodniczek i zawodników specjalizujących się w skoku wzwyż. Przyjazd do Iławy wstępnie potwierdził m.in doskonale znany w Iławie (brał udział w pierwszych edycjach mityngu „Kaper Cup”) Sylwester Bednarek (RKS Łódź), brązowy medalista mistrzostw świata z z Berlina z 2009 r. (2,32 cm). Nie powinno zabraknąć także współrekordzisty iławskiej imprezy, Piotra Ślebody (GKS Grudziądz), który przed rokiem, wspólnie z Wojciechem Theinerem (AZS AWF Wrocław),pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,28 cm.

Głównymi organizatorami imprezy są Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji przy współudziale iławskiej Tawerny „Kaper” oraz Gimnazjum Samorządowego Nr 1 w Iławie.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława lekka atletyka

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x