Konrad Bukowiecki nie wystartuje w HME – Jak pech to pech

Fot. Konrad Bukowiecki facebook
W przededniu rozpoczęcia Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Konrad Bukowiecki (AZS UWM Olsztyn) złamał duży palec prawej stopy, co oczywiście wyklucza go z udziału w najważniejszej imprezie sezonu pod dachem. Wprawdzie w zawodach poprzedzających HME wyniki daleko odbiegały od jego możliwości, ale znalazł się w składzie biało-czerwonych, a ostatnie treningi wyglądały obiecująco. Wiadomo też, że eksplozja formy u Konrada mogła nastąpić w każdej chwili. Jak pech to pech.

Na ostatnim treningu doznałem kontuzji, która eliminuje mnie ze startu na Halowych Mistrzostwach Europy. Ciężko mi się z tym pogodzić, ale diagnoza jest jasna – złamanie z przemieszczeniem dużego palca w prawej stopie. Zamiast rywalizacji czeka mnie operacja, a później rehabilitacja. Mocno trzymam kciuki za całą reprezentację Polski, ale tym razem niestety będę je trzymał w domu przed telewizorem. Walczcie tam mocno!! – napisał ma facebooku Konrad Bukowiecki

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Konrad Bukowiecki lekkoatletya Olsztyn sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x