Konrad Bukowiecki rekordzistą Europy (21.39) – Mityng w Lidzbarku Warmińskim pełen młodzieży

Podczas mityngu lekkoatletycznego w Lidzbarku Warmińskim Konrad Bukowiecki (rocznik 1997) uzyskał w pchnięciu kulą (6 kg) rezultat 21.39. To nieoficjalny rekord Europy juniorów młodszych. Jak podaje strona internetowa PZLA to siódmy wynik w historii światowej lekkoatletyki. Miotacz Gwardii Szczytno jest oczywiście liderem tabel europejskich i wiceliderem światowych. Podczas mityngu startowało wiele młodziezy z województwa.(wyniki dalej)

Konrad Bukowiecki ma w tym roku wystartować w dwóch wielkich imprezach Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Chinach jako junior młodszy (obowiązuje kula 5 kg) i w mistrzostw świata juniorów które odbędą się w amerykańskim Eugene.

Kto pchał dalej kula 6-kilogramową?

Nowozelandczyk Jacko Gill (23.00 w 2013),

Niemiec David Storl (22.73 w 2009),

Chorwat Edis Elkasević (21.96 w 2002),

Egipcjanin Mustafa Amer Ahmed (21.79 w 2014),

Polak Krzysztof Brzozowski (21.78 w 2012)

Chorwat Marin Premeru (21.68 w 2009).

Ogólnopolski Mityng LA Lidzbark Warmiński

Wyniki

100 metrów kobiet

1 Karolina CIESIELSKA 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 12.48

2 Aleksandra SZCZERBACZEWICZ 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 12.82

3 Alicja POTASZNIK 2000-04-24 GUKS Asy Dywity(WN) 12.95 PB

4 Paulina POTASZNIK 1998-12-09 GUKS Asy Dywity(WN) 13.04

5 Natalia POLAK 1999-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 13.37

6 Klaudia NAZAROWICZ 2000-03-09 KS Polonia Pasłęk(WN) 13.89 =PB

7 Klaudia JAKUBOWSKA 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 14.13

200 metrów kobiet

1 Beata MILANOWSKA 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 26.94

2 Paulina ZIÓŁKOWSKA 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 28.55

3 Małgorzata PRUSIŃSKA 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 28.76

4 Julia ŻUKOWSKA 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn 29.20

5 Alicja PIOTROWSKA 1998-01-24 LKS Lubawa(WN) 30.76

300 metrów kobiet

1 Magdalena BARTCZAK 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn 44.66 PB

2 Klaudia JAKUBOWSKA 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn 45.43 SB

3 Natalia MICHAŁOWSKA 1998-07-07 KS AZS UWM Olsztyn 47.03

4 Oliwia POŁUJAŃSKA 2001-06-22UKS Jedynka Bartoszyce 47.28 PB

5 Weronika HANOWSKA 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn 47.85

6 Aleksandra BALICKA 2000-01-15UKS MOSiR Działdowo 47.87 PB

7 Oliwia Jolanta MAZURKIEWICZ 2000-10-29 KS AZS UWM Olsztyn 47.96 PB

8 Aleksandra TREMBICKA 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn 48.15

9 Natalia JUCHNOWSKA 2002-01-01UKS MOSiR Działdowo 53.10 PB

10 Julia PIELECH 2001-11-19UKS Gimpas Pasłęk 53.76

11 Katarzyna KUCZYŃSKA 2000-03-09UKS Jedynka Bartoszyce 54.12

12 Paulina LIDKE 2003-01-01UKS MOSiR Działdowo 55.33

400 metrów kobiet

1 Paulina ZIÓŁKOWSKA 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 60.08

2 Magdalena BARTCZAK 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 61.89 SB

3 Martyna STRUCIŃSKA 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 62.84

4 Patrycja CIOSEK 1997-04-02 MKS Truso Elbląg 63.24

5 Dominika MADEJ 1997-01-27 UKS Mały Jeziorak Iława 64.58

6 Wiktoria ORZOŁ 2000-12-01 OKLA Ostrołęka(MZ) 67.67

800 metrów kobiet

1 Agata KOŁECKA 1996-07-06 UKS Mały Jeziorak Iława 2:16.39 PB

2 Paulina MARCINIAK 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo(WN) 2:17.14 PB

3 Karolina KARCZEWSKA 1996-07-02 MLKS Ostróda(WN) 2:22.38

4 Magdalena STOLARCZYK 1996-08-05 MLKS Ostróda(WN) 2:39.96

1000 metrów kobiet

1 Adrianna PACHOLCZYK 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:58.15 PB

2 Zofia TERCJAK 1999-08-17 UKS Atos Woźnice(WN) 3:06.49 PB

3 Aleksandra TREMBICKA 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:08.59 PB

4 Jagoda KAMIŃSKA 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:09.08 SB

5 Karolina GREBER 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 3:12.06

6 Kinga GRABOWSKA 2000-04-10 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:12.50 PB

7 Martyna WARDA 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:14.37

8 Małgorzata TERCJAK 1999-08-17 UKS Atos Woźnice(WN) 3:16.21 PB

9 Dominika ŁOJEWSKA 2000-06-25 GUKS Asy Dywity(WN) 3:27.99

10 Natalia GRUBERT 2000-02-17 GUKS Asy Dywity(WN) 3:29.94

11 Kornelija OGORODNIK 2000-12-16 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:32.68

12 Monika KOŁATKA 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława 3:34.10

13 Katarzyna PRZYBYSZEWSKA 1999-06-11 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:34.52 PB

14 Maja LEMANOWICZ 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:38.06

3000 metrów kobiet

1 Martyna KONARZEWSKA 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo(WN) 10:23.20

2 Martyna WARDA 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10:26.68

3 Michaela RUTKOWSKA 1997-04-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10:40.62 PB

4 Magdalena TRZECIAK 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10:43.95 PB

5 Justyna SZAJNER 1997-05-29 MLKS Ostróda(WN) 10:51.54

6 Dominika SŁOMIŃSKA 1997-11-11 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10:56.46

7 Weronika HANOWSKA 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 11:07.18

8 Milena KĘDZIA 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 11:20.50

300 metrów pł kobiet

1 Beata MILANOWSKA 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 47.89

2 Małgorzata PRUSIŃSKA 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 53.23

3 Wioleta KITEWSKA 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 54.73

4 Julia ŻUKOWSKA 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 55.59

5 Julia KUBICKA 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 60.24

Trójskok kobiet

1 Patrycja BELKA 1996-01-01 Gim. nr1 Lidzbark Warmiński 10.43 (1.2)

2 Jonata JAWORSKA 1999-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 9.43 (2.4)

Skok w dal kobiet

1 Magdalena ŻEBROWSKA 1996-05-29 OKLA Ostrołęka(MZ) 5.49 3.2

2 Natalia POLAK 1999-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 5.13 PB 1.5

3 Klaudia NAZAROWICZ 2000-03-09 KS Polonia Pasłęk(WN) 5.05 PB 2.2

4 Aleksandra OLEWIECKA 2000-11-16 OKLA Ostrołęka(MZ) 4.75 PB 0.6

5 Patrycja BELKA 1996-07-07 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 4.72 SB 2.0

6 Jonata JAWORSKA 1999-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 4.72 PB 2.6

Skok wzwyż kobiet

1 Hanna WYŻLIC 1999-01-01 LKS Lubawa(WN) 1.45 PB

2 Aleksandra NAWROCKA 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 1.45 PB

3 Alicja GOŁĄBEK 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 1.35 SB

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 Izabela MENDYK 1998-01-27 KS Polonia Pasłęk(WN) 37.94 PB

2 Magdalena JABŁOŃSKA 1996-06-06 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 33.89 PB

3 Aleksandra MICHAŁEK 1997-04-10 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 31.53 PB

4 Dorota CZAJKA 1993-02-25 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 30.60

5 Angelika PĘKAŁA 1997-04-20 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 25.87 PB

6 Monika ŁĄCZYŃSKA 1995-02-04 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 22.42 SB

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 Magdalena JABŁOŃSKA 1996-06-06 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10.96 PB

2 Dorota CZAJKA 1993-02-25 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10.31 SB

3 Monika ŁĄCZYŃSKA 1995-02-04 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 10.44

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

1 Aleksandra MICHAŁEK 1997-04-10 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 13.17

2 Izabela MENDYK 1998-01-27 KS Polonia Pasłęk(WN) 9.62 PB

3 Angelika PĘKAŁA 1997-04-20 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 9.48 PB

4Alicja ŚWIDER 1997-11-06 KS AZS UWM Olsztyn 9.34

5 Katarzyna KON 1997-11-13 KS AZS UWM Olsztyn 7.43

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 Weronika MIECZKOWSKA 1999-01-02 LKS Lubawa(WN) 11.25 PB

2 Klaudia WALCZAK 1999-08-02 UKS Atos Woźnice(WN) 10.32 PB

3 Eliza PŁUŻYCKA 2000-01-01 KS Piast Wilczęta(WN) 9.84 PB

4 Magdalena JARZĄBEK 2000-01-18 LKS Lubawa(WN) 8.33 SB

5 Wiktoria JAKUBOWSKA 2000-01-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 8.11 PB

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 Julia MROZOWICZ 2000-06-12 KS AZS UWM Olsztyn 8.08

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1 Eliza PŁUŻYCKA 2000-01-01 KS Piast Wilczęta(WN) 26.53 PB

2 Wiktoria JAKUBOWSKA 2000-01-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 19.80 SB

3 Magdalena JARZĄBEK 2000-01-18 LKS Lubawa(WN) 15.93 SB

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 Weronika MIECZKOWSKA 1999-01-02 LKS Lubawa(WN) 43.63 PB

2 Aleksandra PRZYSTASZ 2000-02-11 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 23.82

3 Zuzanna MELNYK 2000-01-01 LKS Lubawa 22.38

4 Hanna WYŻLIC 1999-01-01 LKS Lubawa(WN) 21.15 SB

5 Małgorzata ZAPAŚNIK 1999-01-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 17.50

6 Julia MROZOWICZ 2000-06-12 KS AZS UWM Olsztyn 16.94

7 Wiktoria JAKUBOWSKA 2000-01-17 KS AZS UWM Olsztyn 11.00

100 metrów mężczyzn

1 Przemysław ADAMSKI 1996-12-27 UKS Atos Woźnice(WN) 11.16

2 Rafał SŁUPSKI 1994-09-08 LKS Lubawa(WN) 11.61

3 Kacper WIESIOŁEK 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn 11.77

4 Paweł JAGUSZEWSKI 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 11.91

5 Michał BARTNIKOWSKI 1996-03-01 KS AZS UWM Olsztyn 12.01 PB

6 Jakub PLISZKA 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno(WN) 12.17

7 Marcin GRECZKO 1999-01-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 12.43

eliminacje

9 Mateusz PLONA 1998-01-01UKS Atos Woźnice 12.20

10 Rafał KRAWCZYK 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 12.24

11 Jakub DUTKA 2000-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 12.54

12 Wojciech JURKIEWICZ 1999-08-02 LKS Lubawa 12.58

13 Jacek MAZUREWICZ 1996-01-25UKS Mały Jeziorak Iława 12.58

14 Jakub DRZEWIŃSKI 2000-06-08 LKS Lubawa 12.69 PB

15 Maciej BRZÓZKA 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn 12.70 PB

16 Kamil PIKURA 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn 12.89 PB

17 Tomasz BARTNICKI 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn 12.98

18 Oskar JUCHNOWSKI 1998-01-01UKS MOSiR Działdowo 13.00

19 Artur TYMIŃSKI 1998-08-08UKS MOSiR Działdowo 13.02

20 Damian SZYMAŃSKI 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn 13.05

21 Wiktor ZABULEWICZ 2001-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 13.71

22 Grzegorz CYBULSKI 2000-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 13.73

23 Grzegorz SZUMNY 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 15.60

200 metrów mężczyzn

1 Rafał SŁUPSKI 1994-09-08 LKS Lubawa 22.73 PB

2 Kacper WIESIOŁEK 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn 23.27

3 Paweł JAGUSZEWSKI 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn 23.88

4 Michał BARTNIKOWSKI 1996-03-01 KS AZS UWM Olsztyn 24.18

5 Jakub PLISZKA 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno 24.26 PB

6 Maciej MYSZKIEWICZ 1996-11-06UKS Mały Jeziorak Iława 24.53

7 Jacek MAZUREWICZ 1996-01-25UKS Mały Jeziorak Iława 25.04

8 Sebastian RYBKA 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn 25.52

9 Michał SZUMNY 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 25.74

10 Mateusz DZIADKO 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn 25.93

300 metrów mężczyzn

1 Zbigniew ROGOWSKI 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn 37.02

2 Cezary MATEUSIAK 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn 37.31 PB

3 Rafał KRAWCZYK 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 38.43 PB

4 Mateusz JACKIEWICZ 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn 39.29

5 Maciej BRZÓZKA 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn 39.30

6 Kamil PIKURA 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn 40.06 PB

7 Wojciech JURKIEWICZ 1999-08-02 LKS Lubawa 40.06

8 Tomasz BARTNICKI 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn 40.43 PB

9 Damian SZYMAŃSKI 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn 40.91

10 Artur TYMIŃSKI 1998-08-08UKS MOSiR Działdowo 42.47

11 Jakub DUTKA 2000-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 43.50

12 Natan TYBOROWSKI 2001-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 44.44

13 Grzegorz CYBULSKI 2000-01-01 KS AZS UWM Olsztyn 45.38

400 metrów mężczyzn

1 Zbigniew ROGOWSKI 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 50.86

2 Maciej NOWAKOWSKI 1998-09-01 LKS Lubawa(WN) 52.65 SB

3 Rafał KLIMEK 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 56.37 PB

800 metrów mężczyzn

1 Cezary ROLKA 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:01.08 PB

2 Piotr ILSKI 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:02.49 PB

3 Maciej MYSZKIEWICZ 1996-11-06 UKS Mały Jeziorak Iława 2:04.63 PB

4 Marek KAMROWSKI 1996-10-01 MLKS Ostróda(WN) 2:06.02

5 Piotr RZERZUCHOWSKI 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:11.83

1000 metrów mężczyzn

1 Dominik GONERA 1997-06-09 UKS Mały Jeziorak Iława 2:49.53

2 Grzegorz ZAHORSKI 1999-03-09 MOS Zatoka Braniewo(WN) 2:50.55 PB

3 Konrad SZCZĘSNY 1999-02-18 GUKS Asy Dywity(WN) 2:50.59 PB

4 Dawid GREBER 1999-04-02 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 2:51.66 PB

5 Michał TAMBOR 1994-08-12 UKS Mały Jeziorak Iława 2:54.85

6 Błażej JABŁOŃSKI 2000-09-01 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:01.54

7 Mateusz ŁAWRESZUK 1999-05-18 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:03.45

8 Michał BŁASZCZYK 2000-10-20 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:09.32 PB

9 Bartłomiej PAWŁOWSKI 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 3:22.69 PB

10 Daniel ŁOJEWSKI 2001-09-11 GUKS Asy Dywity(WN) 3:40.53

3000 metrów mężczyzn

1 Mateusz JACKIEWICZ 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 8:58.20

2 Michał KANIGOWSKI 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 9:13.33 PB

3 Dariusz NOWAK 1997-11-21 MKS Truso Elbląg(WN) 9:15.83

4 Cezary MATEUSIAK 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn 9:17.00

5 Dominik GONERA 1997-06-09 UKS Mały Jeziorak Iława 9:36.84

6 Bartosz KOZŁOWSKI 1996-04-30 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 9:47.85

7 Maciej WÓJCICKI 1997-04-11 MKS Truso Elbląg(WN) 9:54.28

8 Maciej FERENC 1998-07-28 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 9:56.42

300 metrów pł młodzików

1 Sebastian RYBKA 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 43.37 PB

2 Wojciech SZON 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 43.67 PB

3 Szymon ZAWADZKI 1999-01-01 LKS Lubawa(WN) 44.64

4 Kasper JABŁOŃSKI 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 45.32 PB

5 Mateusz DZIADKO 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 45.67

Skok w dal mężczyzn

1 Przemysław ADAMSKI 1996-12-27 UKS Atos Woźnice(WN) 6.91 PB 1.8

2 Mateusz PLONA 1998-01-01 UKS Atos Woźnice(WN) 5.75 SB 2.6

3 Jakub MOSKAL 1998-03-12 KS Polonia Pasłęk(WN) 5.71 2.5

4 Grzegorz SZUMNY 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 3.89 0.7

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 Alicja ŚWIDER 1997-11-06 KS AZS UWM Olsztyn 22.40

2 Katarzyna KON 1997-11-13 KS AZS UWM Olsztyn 22.12

Skok wzwyż mężczyzn

1 Krzysztof KARKOWSKI 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 1.86 PB

2 Jakub MOSKAL 1998-03-12 KS Polonia Pasłęk(WN) 1.86 PB

3 Marcin JANKOWSKI 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 1.75 =PB

4 Michał SZUMNY 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 1.75 PB

5 Damian MAŁEJKYJ 1997-04-16 KS Piast Wilczęta(WN) 1.75

6 Jakub ABRAMOWICZ 1999-06-17 UKS Mały Jeziorak Iława 1.65 PB

7 Jakub ROZNERSKI 1999-03-30 UKS Mały Jeziorak Iława 1.60

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 Paweł REGIN 1992-02-27 PKS Gwardia Szczytno(WN) 17.25

2 Sebastian ŁUKSZO 1994-07-29 PKS Gwardia Szczytno(WN) 17.18 PB

3 Andrzej REGIN 1994-02-21 PKS Gwardia Szczytno(WN) 17.06

4 Andrzej NASZKO 1994-05-09 SKLA Słupsk(PM) 15.02

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

1 Andrzej REGIN 1994-02-21 PKS Gwardia Szczytno 42.35

2 Andrzej NASZKO 1994-05-09 SKLA Słupsk 40.10

3 Sebastian ŁUKSZO 1994-07-29 PKS Gwardia Szczytno(WN) 38.97 SB

4 Michał GOLISZEWSKI 1994-02-19 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 38.10

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

1 Konrad BUKOWIECKI 1997-03-17 PKS Gwardia Szczytno(WN) 21.39 PB

2 Marek OPCZYŃSKI 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 9.83 SB

Rzut dyskiem juniorów (1.75kg)

1 Konrad BUKOWIECKI 1997-03-17 PKS Gwardia Szczytno(WN) 52.73 PB

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

1 Konrad BUKOWIECKI 1997-03-17 PKS Gwardia Szczytno 56.96

2 Marek OPCZYŃSKI 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 33.33

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

1 Oskar JUCHNOWSKI 1998-01-01 UKS MOSiR Działdowo(WN) 30.97 PB

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 Szymon JÓŹWIAK 2000-01-01 KS Polonia Pasłęk(WN) 11.76 PB

2 Łukasz SYREWICZ 1999-04-04 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WN) 10.96 PB

3 Marcin JACHIMOWICZ 1999-11-06 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 9.39 PB

4 Igor MAŚLI 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 7.88 SB

5 Adam KUCHCIŃSKI 2000-04-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 6.61 =PB

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 Norbert STEFAŃSKI 1999-01-11 MOS Zatoka Braniewo(WN) 41.89

2 Marcin JACHIMOWICZ 1999-11-06 KS AZS UWM Olsztyn 35.12

3 Adam KUCHCIŃSKI 2000-04-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 28.68

4 Igor MAŚLI 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 27.16 SB

Rzut oszczepem młodzików (600)

1 Hubert WOLANIN 1999-04-11 MOS Zatoka Braniewo(WN) 42.61

2 Marcin JACHIMOWICZ 1999-11-06 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 39.90

3 Szymon ZAWADZKI 1999-01-01 LKS Lubawa(WN) 39.20 PB

4 Adam KUCHCIŃSKI 2000-04-04 KS AZS UWM Olsztyn 22.31

5 Igor MAŚLI 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Gwardia Szczytno Konrad Bukowiecki lekka atletyka Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x