Lekkoatletyka dla każdego Białystok 2015 – Potężna armia Paziów „Królowej”

Fot. sport.bartoszyce.pl

W hali Zespołu Szkół Rolniczych SMS w Białymstoku odbyły się w niedzielę (22 listopada) międzywojewódzkie zawody ogólnopolskiego projektu „Lekkoatletyka dla każdego”. Akcja ma zachęcić dzieci do uprawiania sportu. W stolicy Podlasia oprócz gospodarzy wystąpiła bardzo duża grupa adeptów z Warmii i Mazur w dwóch kategoriach wiekowych: 2002 i 2003/2005 i młodsi. Reprezentacja składała się z dziewcząt i chłopców wielu miejscowości.

Staraliśmy się sklasyfikować lekkoatletów z Warmii i Mazur oddzielnie, ale nawet nie o kolejność tu chodzi. Najważniejsze, że dzieci biorą udział w tego typu zawodach. Może to sprawi, że pokochają sport i tego dużego grona wyłonią się prawdziwe perełki. Na to liczymy. Cieszyć się będziemy jeśli wielu z tych młodych już zawodników pozostanie w kontakcie z kultura fizyczna jak najdłużej i niekoniecznie muszą być rekordzistami.

Wyniki

Chłopcy

60 m

2003-2005

1 KAMIŃSKI Kacper 03-01-01 SP 10 Olsztyn WN 8.28

2 DUNAJEWSKI JAKUB 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 8.66

3 ZYŚKOWSKI Damian 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 8.87

4 SOBÓL Damian 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 8.94

5 PEROWICZ Michał 03-01-01 SP Ostróda WN 8.95

6 TARANOWSKI Oliwier 04-01-01 SSP 2 Iława WN 9.05

7 GREŚ BARTŁOMIEJ 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 9.09

8 KASPROWICZ Miłosz 03-01-01 SSP 2 Iława WN 9.20

9 JACKOWSKI Mateusz 05-01-01 SP Lubawa WN 9.26

10 JASIK Adrian 03-01-01 SSP 2 Iława WN 9.28

11 BIEŃKOWSKI Michał 05-01-01 SP 2 Olsztyn WN 9.37

12 ROMOTOWSKI Kacper 04-01-01 SP 2 Ełk WN 9.45

13 DEKARSKI Kacper 04-01-01 SSP 2 Iława WN 9.48

14 ŻOŁĄDŹ Maksymilian 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 9.50

15 PIEKUT Kacper 03-01-01 SP Ostróda WN 9.51

16 ZABUSKI Jakub 03-01-01 SP 7 Olsztyn WN 9.52

17 DRESZLER Patryk 03-01-01 SP Lubawa WN 9.56

18 CEJMEROWSKI IGOR 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 9.56

19 FIJAŁKOWSKI Jakub 06-01-01 SP4 Orneta WN 9.60 PK

20 CHMIEL DAWID 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 9.73

21 GRZYWACZ Kacper 03-01-01 SSP 2 Iława WN 9.78

22 JAKUBOWSKI Mateusz 03-01-01 SP Złotowo WM 9.79

23 GRZYWACZ Dominik 05-01-01 SSP 2 Iława WN 9.81

24 DZIEGAŃSKI Piotr 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 9.96

25 SKOCZEK Brajan 04-01-01 SP 4 Ełk WN 9.96

26 ZALEWSKI Bartosz 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 9.99

27 PICHNIK BARTOSZ 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 10.00

28 CZAPLIŃSKI Jakub 04-01-01 SP4 Orneta WN 10.00

29 WÓJTOWICZ Jakub 04-01-01 SP Kraszewo WN 10.08

30 WALESIAK Jakub 03-01-01 SP Kraszewo WN 10.10

31 FREDO RADOSŁAW 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 10.12

32 DZIEGAŃSKI Mariusz 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 10.15

33 BYKOWSKI BARTŁOMIEJ 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 10.15

34 IWASZKO Mateusz 04-01-01 SP 4 Ełk WN 10.15

35 ADAMOWICZ Szymon 04-01-01 SP 6 Olsztyn WN 10.22

36 GODLEWSKI Michał 05-01-01 SP 2 Olsztyn WN 10.22

37 JODKO Mateusz 04-01-01 SP1 Orneta WN 10.31

38 DIRŻANOWSKI Jakub 04-01-01 SP 4 Ełk WN 10.34

39 MARCINIAK Szymon 05-01-01 SP1 Orneta WN 10.41

40 SZUBZDA Jakub 04-01-01 SP 34 Olsztyn WN 10.55

41 MNICH Adam 04-01-01 SP 34 Olsztyn WN 10.59

42 URBANOWICZ Filip 05-01-01 SP 4 Ełk WN 10.70

43 RYTEL Kacper 04-01-01 SP 4 Ełk WN 10.90

44 SKOCZYLAS DANIEL 04-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 11.14

45 ZAPOŁOWSKI Michał 05-01-01 SP 3 Kętrzyn WN 11.20

46 KLUKAS Jacek 05-01-01 SP Kraszewo WN 11.58

47 GOLECKI Micahł 04-01-01 SP1 Orneta WN 11.80

48 JURGIELEWICZ Kacper 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 11.84

49 RAFAŁOWSKI Dawid 04-01-01 SP 2 Ełk WN 13.08

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

2002

1 TOMCZYK Wojciech 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 8.11

2 FIGGER Marcin 02-01-01 OLA Lubawa WN 8.42

3 KARCZEWSKI Wojciech 02-01-01 OLA Lubawa WN 8.68

4 GRZEGOWSKI Jakub 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.05

5 PRZYBYSZ Jakub 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.10

6 TKACZUK Mateusz 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.22

7 RUCIŃSKI Kacper 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.93

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Piłka lekarska

2003-2005

1 KAMIŃSKI Kacper 03-01-01 SP 10 Olsztyn WN 11.20

2 DUNAJEWSKI JAKUB 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 9.20

3 ADAMCZYK Hubert 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 8.00

4 CHMIEL DAWID 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 7.40

5 SZUBZDA Jakub 04-01-01 SP 34 Olsztyn WN 7.20

6 GREŚ BARTŁOMIEJ 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 7.20

7 SZKOŁA DOMINIK 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 7.20

8 CEJMEROWSKI IGOR 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 6.40

9 GOŁECKI MICHAŁ 04-01-01 SP1 Orneta WN 6.40

10 ZŁOTOŚ Radosław 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 5.20

11 ZABUSKI Jakub 03-01-01 SP 7 Olsztyn WN 6.40

12 DAŃKÓW ANDRZEJ 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 5.20

13 JODKO Łukasz 05-01-01 SP1 Orneta WN 5.00

14 SKOCZYLAS DANIEL 04-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 5.00

15 PIECHNIK BARTOSZ 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 4.80

16 FIJAŁKOWSKI Jakub 06-01-01 SP4 Orneta WN 4.80

17 JODKO Mateusz 04-01-01 SP1 Orneta WN 4.80

18 LINDORF Adrian 05-01-01 SP Bażyny WN 4.60

19 BIELIŃSKI Jakub 07-01-01 SP4 Orneta WN 4.20

20 MARCINIAK SZYMON 05-01-01 SP1 Orneta WN 4.20

21 FREDO RADOSŁAW 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 4.20

22 SOBCZYŃSKI WIKTOR 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 4.20

23 BYKOWSKI BARTŁOMIEJ 05-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 4.00

24 CHWASZCZ Paweł 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 3.80

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Kula (3 g)

1 ŻUCHOWSKI Kacper 01-01-01 OLA Lubawa WN 7.92 PK

2 FIGGER Marcin 02-01-01 OLA Lubawa WN 7.15

3 MODRZEWSKI Miłosz 02-01-01 OLA Lubawa WN 6.72

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Skok wzwyż

2003-2005

1 ROMOTOWSKI Kacper 04-01-01 SP 2 Ełk WN 1.30

2 RAFAŁOWSKI Dawid 04-01-01 SP 2 Ełk WN 1.25

3 SKOCZEK Brajan 04-01-01 SP 4 Ełk WN 1.25

4 RYTEL Kacper 04-01-01 SP 4 Ełk WN 1.00

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Skok w dal

2003-2005

1 PEROWICZ Michał 03-01-01 SP Ostróda WN 4.46

2 JAKUBOWSKI Mateusz 03-01-01 SP Złotowo WN 4.39

3 ZYŚKOWSKI Damian 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 4.14

4 SOBÓL Damian 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 4.13

5 SZKOŁA DOMINIK 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 4.04

6 PIEKUT Kacer 03-01-01 SP Ostróda WN 4.02

7 DRESZLER Patryk 03-01-01 SP Lubawa WN 3.99

8 JASIK Adrian 03-01-01 SSP 2 Iława WN 3.95

9 DEKARSKI Kacper 04-01-01 SSP 2 Iława WN 3.95

10 JACKOWSKI Mateusz 05-01-01 SP Lubawa WN 3.90

11 BIEŃKOWSKI Michał 05-01-01 SP 2 Olsztyn WN 3.90

12 WALESIAK Jakub 03-01-01 SP Kraszewo WN 3.84

13 GRZYWACZ Kacper 03-01-01 SSP 2 Iława WN 3.82

14 ŻOŁĄDŹ Maksymilian 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.81

15 DZIEGAŃSKI Mariusz 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.59

16 KASPROWICZ Miłosz 03-01-01 SSP 2 Iława WN 3.58

17 ZALEWSKI Bartosz 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 3.53

18 DZIEGAŃSKI Piotr 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.46

19 WÓJTOWICZ Jakub 04-01-01 SP Kraszewo WN 3.43

20 IWASZKO Mateusz 04-01-01 SP 4 Ełk WN 3.40

21 ADAMOWICZ Szymon 04-01-01 SP 6 Olsztyn WN 3.37

22 GOLECKI Micahł 04-01-01 SP1 Orneta WN 3.37

23 MNICH Adam 04-01-01 SP 34 Olsztyn WN 3.33

24 MARCINIAK Szymon 05-01-01 SP1 Orneta WN 3.30

25 GODLEWSKI Michał 05-01-01 SP 2 Olsztyn WN 3.21

26 URBANOWICZ Filip 05-01-01 SP 4 Ełk WN 3.18

27 DIRŻANOWSKI Jakub 04-01-01 SP 4 Ełk WN 3.00

28 KLUKAS Jacek 05-01-01 SP Kraszewo WN 2.90

29 JURGIELEWICZ Kacper 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 2.85

30 SALACZYŃSKI Wiktor 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 2.60

31 ZŁOTOŚ Radosław 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 2.22

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

2002

1 TOMCZYK Wojciech 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 5.23

2 KARCZEWSKI Wojciech 02-01-01 OLA Lubawa WN 4.51

3 GRZEGOWSKI Jakub 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 4.27

4 TKACZUK Mateusz 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 4.25

6 PRZYBYSZ Jakub 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 3.83

7 RUCIŃSKI Kacper 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 3.19

{AdmirorGallery}podlasiela27{/AdmirorGallery}

Dziewczęta

2002

1 PETNIUNAS Wiktoria 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 8.68

2 KAMIŃSKA Paulina 02-01-01 OLA Lubawa WN 8.94

3 WISZOWATA GABRIELA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 9.25

4 TYKARSKA Adrianna 02-01-01 OLA Lubawa WN 9.27

5 GIEDO Wiktoria 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.33

6 FLORKOWSKA Katarzyna 02-01-01 OLA Lubawa WN 9.61

7 RYCHCIK Patrycja 02-01-01 OLA Lubawa WN 9.62

8 SELWOCKA Kaja 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 9.75

9 HERMAN Kornelia 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.83

10 OSSOWSKA Karolina 02-01-01 OLA Lubawa WN 10.07

11 LUTO Patrycja 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 10.39

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

2003-2005

1 RUMIŃSKA Matylda 03-01-01 SP Frączki Ol. WN 8.76

2 UZARSKA JULIA 03-01-01 SP Lubawa WN 8.83

3 MILEJSKA Matylda 03-01-01 SP 29 Olsztyn WN 8.93

4 WOJCIECHOWSKA Wiktoria 03-01-01 SP Kraszewo WN 9.21

5 WROŃSKA Laura 03-01-01 SP Lubawa WN 9.29

6 MIECHOWICZ Zuzanna 03-01-01 SP Kraszewo WN 9.33

7 FAFIŃSKA Emilia 03-01-01 SP Złotowo WN 9.45

8 STAWICKA Maja 03-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 9.49

9 TOŚ Katarzyna 03-01-01 SP 3 Olsztyn WN 9.53

10 SIEMIENIUK Wiktoria 03-01-01 SP Choroszcz PD 9.53

11 SULLEY Samanta 04-01-01 SSP 2 Iława WN 9.56

12 CZĘCZEK Michalina 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 9.63

13 JAKUBOWSKA Patrycja 03-01-01 SP Lubawa WN 9.65

14 KRAUSCHAR Julia 03-01-01 SP 101 Olsztyn PD 9.71

15 DĄBROWSKA Aleksandra 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 9.77

16 CHMIELEWSKA Aleksandra 04-01-01 SP 2 Ełk WN 9.81

17 BÓŁKOWSKA Olga 03-01-01 SP 6 Olsztyn WN 9.88

18 SZCZEPAŃSKA Maja 03-01-01 SP 25 Olsztyn PD 9.88

10 RENC Dominika 03-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 9.93

20 ŁOTYSZ Kinga 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 9.94

21 MALINOWSKA Gabriela 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 10.00

22 ZAPAŁOWSKA Klaudia 03-01-01 SP 3 Kętrzyn WN 10.01

23 RACHUBKA Wiktoria 03-01-01 SP 25 Olsztyn WN 10.07

24 BARTNIKOWSKA Małgorzata 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 10.08

25 TROCIUK Martyna 04-01-01 SP1 Orneta WN 10.09

26 TWARDOWSKA Julia 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 10.10

27 KOZAKIEWICZ Roksana 03-01-01 SP1 Orneta WN 10.12

28 KOWALCZYK Weronika 05-01-01 SP 25 Olsztyn WN 10.18

29 WOŹNIAK Paulina 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 10.22

30 BRYŁA Julia 04-01-01 SP Ostróda WN 10.22

31 CHWESIUK Kinga 05-01-01 SP Spręcowo WN 10.30

32 CZYŻEWSKA Magdalena 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 10.34

33 GAJDEL Nikola 05-01-01 SSP 2 Iława WN 10.37

34 MACHNIO Milena 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 10.38

35 TRZCIAŁKOWSKA Wiktoria 04-01-01 SSP 2 Iława WN 10.42

36 LEMBOWICZ Kornelia 05-01-01 SSP 2 Iława WN 10.43

37 SZUNIEWICZ Beata 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 10.47

38 SKARŻYŃSKA Katarzyna 04-01-01 SP 4 Ełk WN 10.54

39 SIKORA Weronika 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 10.61

40 BAKUŁA Aleksandra 03-01-01 SP 4 Lidzbark Warmiński WN 10.69

41 RATAJCZAK Gabrysia 06-01-01 SP Ostróda WN 10.71

42 MARKOWSKA Ola 05-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 10.72

43 OLCHANOWSKA Wiktoria 03-01-01 SP 2 Ełk WN 10.81

44 KUCZYŃSKA Karolina 04-01-01 SP 4 Ełk WN 10.83

45 OLBRYŚ Zuznna 04-01-01 SP Ostróda WN 10.85

46 RESZKA Julia 04-01-01 SP 25 Olsztyn WN 10.88

47 MACKIEWICZ Nikola 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 10.88

48 DZWOLAK Alicja 03-01-01 SP Ostróda WN 10.90

49 ANDRZEJEWSKA Karolina 03-01-01 SP1 Orneta WN 10.97

50 PRUSISZ Shanon 05-01-01 ZS nr 1 Kętrzyn WN 10.99

51 ŚLIWINSKA Oliwia 05-01-01 SP Ostróda WN 11.00

52 STUPIŃKO Dominika 03-01-01 SP1 Orneta WN 11.01

53 LACHOWICZ KINGA 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 11.05

54 HULANICKA Zuzanna 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 11.07

55 KAWKA Natalia 03-01-01 SP1 Orneta WN 11.21

56 OLSZAK Wiktoria 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 11.26

57 INTEREWICZ Natalia 04-01-01 SP 3 Ełk WN 11.30

58 ŚWIĘCKA Julia 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 11.43

59 MACKIEWICZ Oliwia 06-01-01 SP Ostróda WN 11.47

60 OLEJNIK Maja 07-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 11.47 PK

61 KRÓLIKOWSKA Aleksandra 05-01-01 SP Ostróda WN 11.58

62 ROMAŃSKA Oliwia 06-01-01 SP 2 Pasłęk WN 11.60

63 PIETRZYKOWSKA Martyna 05-01-01 SP 2 Pasłęk WN 11.63

64 KOZŁOWSKA Gabriela 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 11.67

65 OGÓREK Karolina 05-01-01 SP 3 Pasłęk WN 11.68

66 WIŚNIEWSKA Agata 07-01-01 SP 16 Elbląg WN 11.69

67 ADAMCZYK Martyna 06-01-01 SP 3 Pasłęk WN 11.72

68 KOPEĆ Amelia 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 11.97

69 PRZEKOPSKA Wiktoria 04-01-01 SP 2 Ełk WN 12.04

70 ZBOROWSKA Julia 04-01-01 ZS nr 1 Kętrzyn WN 12.08

71 XU Nina 04-01-01 SP Ostróda WN 12.08

72 OSTROWSKA Maja 05-01-01 SP Ostróda WN 12.20

73 OCHOCKA Alicja 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 12.69

74 NASIŃSKA Aleksandra 04-01-01 SP Kat. Olsztyn WN 12.99

75 SŁAWIŃSKA Kinga 04-01-01 SP 25 Olsztyn WN 14.07

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Piłka lekarska

2003-2005

1 KOZŁOWSKA Nicol 03-01-01 SP Złotowo WM 11.80

2 BÓŁKOWSKA Olga 03-01-01 SP 6 Olsztyn WN 11.40

3 MALINOWSKA Gabriela 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 10.60

4 PIANK Kornelia 04-01-01 SP 25 Olsztyn PD 10.60

5 ROMAŃSKA Julia 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 10.60

6 ŚLIWINSKA Oliwia 05-01-01 SP Ostróda WN 10.00

7 ZAPAŁOWSKA Klaudia 03-01-01 SP 3 Kętrzyn WN 9.80

8 KRAUSCHAR Julia 03-01-01 SP 101 Olsztyn PD 9.80

9 CZYŻEWSKA Magdalena 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 9.60

10 PRZEKOPSKA Wiktoria 04-01-01 SP 2 Ełk WN 9.40

11 ŁOTYSZ Kinga 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 9.20

12 ZŁOTOŚ Natalia 04-01-01 SP 10 Olsztyn WN 8.80

13 KOZŁOWSKA Gabriela 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 8.60

14 CHWESIUK Kinga 05-01-01 SP Spręcowo WN 8.80

15 KUTA Kinga 03-01-01 SP 6 Olsztyn WN 8.60

16 KOWALCZYK Weronika 05-01-01 SP 25 Olsztyn PD 8.40

17 LACHOWICZ KINGA 03-01-01 SP 1 Bartoszyce WN 8.40

18 KOZAKIEWICZ Roksana 03-01-01 SP1 Orneta WN 7.60

19 OLBRYŚ Zuznna 04-01-01 SP Ostróda WN 7.20

20 OLSZEWSKA Michalina 06-01-01 SSP 2 Iława WN 7.20

21 MACKIEWICZ Oliwia 06-01-01 SP Ostróda WN 7.00

22 MARCINKOWSKA Małgorzata 05-01-01 SP 4 Kętrzyn WN 6.80

23 BEDNARSKA Wiktoria 04-01-01 SP 34 Olsztyn WN 6.80

24 KAWKA Natalia 03-01-01 SP1 Orneta WN 6.80

25 XU Nina 04-01-01 SP Ostróda WN 6.80

26 KOSIOR Ola 05-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 6.60

27 OSTROWSKA Maja 05-01-01 SP Ostróda WN 6.60

28 ZAMIELSKA Martyna 04-01-01 SP 4 Kętrzyn WN 6.00

29 SIKORA Weronika 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 5.80

30 OGÓREK Karolina 05-01-01 SP 3 Pasłęk WN 4.80

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Kula 3 kg

2002

1 SIEMIŃSKA Daria 02-01-01 OLA Lubawa WN 8.78

2 MELNYK Zuzanna 00-01-01 OLA Lubawa WN 7.89 PK

3 TYKARSKA Adrianna 02-01-01 OLA Lubawa WN 7.73

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Skok wzwyż

2003-2005

1 SZYDLIK Klaudia 03-01-01 SP 4 Lidzbark Warmiński WN 1.30

2 ANDRZEJEWSKA Karolina 03-01-01 SP1 Orneta WN 1.25

3 BOWSZA Katarzyna 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 1.20

4 MIECHOWICZ Zuzanna 03-01-01 SP Kraszewo WN 1.20

5 KUCZYŃSKA Karolina 04-01-01 SP 4 Ełk WN 1.15

6 ROMAŃSKA Julia 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 1.15

7 BAKUŁA Aleksandra 03-01-01 SP 4 Lidzbark Warmiński WN 1.05

8 CHMIELEWSKA Aleksandra 04-01-01 SP 2 Ełk WN 1.05

9 ADAMCZYK Martyna 06-01-01 SP 3 Pasłęk WN 1.05

10 OLCHANOWSKA Wiktoria 03-01-01 SP 2 Ełk WN 1.05

11 MACHNIO Milena 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 1.00

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

2002

1 MOKICKA WIKTORIA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 1.35

2 OLESZCZUK ANGELIKA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 1.25

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

Skok w dal

2003-2005

1 UZARSKA JULIA 03-01-01 SP Lubawa WN 4.32

2 WROŃSKA Laura 03-01-01 SP Lubawa WN 4.04

3 FAFIŃSKA Emilia 03-01-01 SP Złotowo PD 4.00

4 KUCA Natalia 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.93

5 RUMIŃSKA Matylda 03-01-01 SP Frączki Ol. WN 3.92

6 WOJCIECHOWSKA Wiktoria 03-01-01 SP Kraszewo WN 3.86

7 SUCHOCKA Zuzanna 03-01-01 SSP 2 Iława WN 3.82

8 STAWICKA Maja 03-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 3.81

9 SZCZEPAŃSKA Maja 03-01-01 SP 25 Olsztyn PD 3.80

10 RENC Dominika 03-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 3.77

11 BIEDRZYCKA Malwina 03-01-01 SP Prątnica PD 3.74

12 PIANK Kornelia 04-01-01 SP 25 Olsztyn PD 3.71

13 SULLEY Samanta 04-01-01 SSP 2 Iława WN 3.70

14 MILEJSKA Matylda 03-01-01 SP 29 Olsztyn WN 3.64

15 BOWSZA Katarzyna 03-01-01 SP 2 Pasłęk WN 3.63

16 BARTNIKOWSKA Małgorzata 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.58

17 WOŹNIAK Paulina 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.52

18 KOZAKIEWICZ Roksana 03-01-01 SP1 Orneta WN 3.41

19 TOŚ Katarzyna 03-01-01 SP 3 Olsztyn WN 3.41

20 DĄBROWSKA Aleksandra 03-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.40

21 CZĘCZEK Michalina 04-01-01 SP 22 Olsztyn WN 3.38

22 JAKUBOWSKA Patrycja 03-01-01 SP Lubawa WN 3.37

23 SKARŻYŃSKA Katarzyna 04-01-01 SP 4 Ełk WN 3.33

24 TRZCIAŁKOWSKA Wiktoria 04-01-01 SSP 2 Iława WN 3.28

25 GAJDEL Nikola 05-01-01 SSP 2 Iława WN 3.26

26 STUPIŃKO Dominika 03-01-01 SP1 Orneta WN 3.24

27 PROSIŃSKA Monika 05-01-01 SP Ostróda WN 3.22

28 TWARDOWSKA Julia 04-01-01 SP 30 Olsztyn WN 3.18

29 BRYŁA Julia 04-01-01 SP Ostróda WN 3.15

30 DZWOLAK Alicja 03-01-01 SP Ostróda WN 3.15

31 MARKOWSKA Ola 05-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 3.06

32 ZŁOTOŚ Natalia 04-01-01 SP 10 Olsztyn WN 3.05

33 SŁAWIŃSKA Kinga 04-01-01 SP 25 Olsztyn PD 3.04

34 MACKIEWICZ Nikola 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 3.01

35 NASIŃSKA Aleksandra 04-01-01 SP Kat. Olsztyn WN 3.00

36 RATAJCZAK Gabrysia 06-01-01 SP Ostróda WN 3.00

37 LEMBOWICZ Kornelia 05-01-01 SSP 2 Iława WN 3.00

38 RACHUBKA Wiktoria 03-01-01 SP 25 Olsztyn PD 2.95

39 TROCIUK Martyna 04-01-01 SP1 Orneta WN 2.92

40 PRUSISZ Shanon 05-01-01 ZS nr 1 Kętrzyn WN 2.84

41 INTEREWICZ Natalia 04-01-01 SP 3 Ełk WN 2.81

42 KRÓLIKOWSKA Aleksandra 05-01-01 SP Ostróda WN 2.80

43 KOSIOR Ola 05-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 2.80

44 OLEJNIK Maja 07-01-01 SP 1 Kętrzyn WN 2.79 PK

45 SZUNIEWICZ Beata 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 2.78

46 ROMAŃSKA Oliwia 06-01-01 SP 2 Pasłęk WN 2.78

47 PIETRZYKOWSKA Martyna 05-01-01 SP 2 Pasłęk WN 2.74

48 ŚWIĘCKA Julia 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 2.73

49 OLSZEWSKA Michalina 06-01-01 SSP 2 Iława WN 2.70

50 OCHOCKA Alicja 05-01-01 SP 10 Olsztyn WN 2.62

51 HULANICKA Zuzanna 04-01-01 SP 2 Pasłęk WN 2.55

52 KOPEĆ Amelia 05-01-01 SP 22 Olsztyn WN 2.52

53 OLSZAK Wiktoria 04-01-01 SP 3 Olsztyn WN 2.48

54 ZBOROWSKA Julia 04-01-01 ZS nr 1 Kętrzyn WN 2.23

{AdmirorGallery}ladla27{/AdmirorGallery}

2002

1 KAMIŃSKA Paulina 02-01-01 OLA Lubawa WN 4.31

2 SIEMIŃSKA Daria 02-01-01 OLA Lubawa WN 4.28

3WISZOWATA GABRIELA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 4.13

4 PETNIUNAS Wiktoria 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 4.09

5 GIEDO Wiktoria 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 3.90

6 OLESZCZUK ANGELIKA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 3.89

7 FLORKOWSKA Katarzyna 02-01-01 OLA Lubawa WN 3.78

8 MOKICKA WIKTORIA 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 3.76

9RYCHCIK Patrycja 02-01-01 OLA Lubawa WN 3.72

10 SELWOCKA Kaja 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 3.64

11 LUTO Patrycja 02-01-01 GIM nr2 Olecko WN 3.56

12 OSSOWSKA Karolina 02-01-01 OLA Lubawa WN 3.14

13 HERMAN Kornelia 02-01-01 Gim 7 Olsztyn WN 3.10

lekka atletyka sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x