Lidzbarskie Mistrzostwa z emocjami i rekordami (Foto, wyniki) – Lekkoatletyka naprawdę dla każdego

We wtorek (17 lutego) w hali przy ul. Polnej odbyły się VI Otwarte Halowe Mistrzostwa Lidzbarka Warmińskiego w lekkiej atletyce. Stawiły się reprezentacje wszystkich lidzbarskich szkół podstawowych oraz NSP Krekole, SP Kraszewo i SP Żegoty. Zawody połączone były z promocją programu rozwoju lekkiej atletyki: "LEKKOATLETYKA SPORT DLA KAŻDEGO"

Konkurencje dostosowane były do możliwości lidzbarskiego obiektu, a wiec: bieg na 30 m ze startu niskiego, trzyskok z miejsca, pchnięcie kulą, skok wzwyż, bieg dług: 4 okrążenia dziewczęta, 6 okrążeń chłopcy.

Emocji i dobrej zabawy nie zabrakło. Kilkoro zawodników zdobyło dwa medale. Jak dowiadujemy się na klubowym facebooku na uwagę zasługuje wynik zaledwie 11 letniej Julii Piędziak w skoku wzwyż /IV klasa/, uczennicy SP 1, która uzyskała wynik 125 cm. W tej konkurencji zwyciężyła Oliwia Krawczyk /SP1/ – 130 cm ,taką samą wysokość pokonał zwycięzca wśród chłopców Jakub Staroń /SP1/.

Emocje były w biegach sprinterskich, gdzie dwóch zawodników zdobyło pierwsze miejsce Mateusz Wójtowicz /SP Kraszewo/ i Dominik Bejnar /SP 4/ – wynik 4,44. Najszybszą sprinterką okazała się Milena Wroniewicz /SP1/ – 4,82.

Najsilniejszymi w pchnięciu kulą: Krzysztof Szymański /SP1/ – 9,08 /4kg/ oraz Gabriela Suska /SP Kraszewo/ – 8,00 /3kg/

W konkurencji trójskoku z miejsca wygrali: Martyna Wiśniowska /SP4/ – 6,50 i Krzysztof Szymański – 7,20.

W biegach średnich triumfowali: Wiktor Prado /SP4/ i Martyna Wiśniowska /SP4/

{AdmirorGallery}lidzbla18{/AdmirorGallery}

Wyniki

Skok wzwyż

dziewczęta

1 Krawczyk Oliwia 2002 SP 1 Lidzbark – 135 cm

2 Piędziak Julia SP 1 Lidzbark – 125 cm

PK Konklewska Weronika 2004 SP 1 Lidzbark – 115

3 Białkowska Zuzanna 2002 SP Żegoty – 105 cm

4 Tomaszewska Karolina 2003 NSP Krekole – 100 cm

5 Wojciechowska Diana 2003 SP Żegoty – 95 cm

chłopcy

1 Staroń Jakub 2002 SP 1 Lidzbark – 130 cm

2 Suski Jakub 2002 SP 1 Lidzbark – 120 cm

3 Perlejewski Przemek 2002 NSP Krekole – 115 cm        

4 Bieluń Kamil 2003 SP 3 Lidzbark – 115 cm

5 Stypik Konrad 2002 SP Kraszewo – 110

6 Mazany Dawid 2002 SP 3 Lidzbark – 110 cm

7 Kimbar Michał 2002 SP 4 Lidzbark- 100 cm

7 Pażuś Klaudiusz 2003 NSP Krekole – 100 cm

9 Okuń Paweł 2004 SP Żegoty – NM

9 Kanclerz Jakub 2002 SP 4 Lidzbark – NM          

Bieg 30 m:

dziewczęta

1. Wroniewicz Milena 2002 – SP 1 Lidzbark – 4.82 /el.4.63/

2. Dydra Antonina 2003 – SP 3 Lidzbark – 4.84 /El.4.96/

3. Drozd Klaudia 2002 – SP 3 Lidzbark – 4.91 /El.5.01/

4. Tomaszewska Karolina 2003 – NSP Krekole – 5.11 /El.4.92/

5. Filipiak Eliza 2004 – NSP Krekole – 5.18 /El.5.01/

6. Sajkowska Magdalena 2002 – SP Kraszewo – 5.03

7. Tomczak Katarzyna 2002 – SP Kraszewo – 5.15

8. Borkowska Karolina 2002 – SP 4 Lidzbark – 5.18

9. Mickiewicz Sandra 2002 – SP 1 Lidzbark – 5.28

10. Modrzejewska Karolina 2004 – SP Żegoty – 5.83

PK. Krawczyk Oliwia 2002 – SP 1 Lidzbark – 4.94

chłopcy

1. Wójtowicz Mateusz 2002 – SP Kraszewo – 4.44 /El.4.58/

1. Bejnar Dominik 2002 – SP 4 Lidzbark – 4.44 /El.4.60/

3. Kuźmowicz Cezary 2002 – SP 1 Lidzbark – 4.58 /El.4.70/

4. Flont Tymoteusz 2002 – SP 1 Lidzbark – 4.59 /El.4.68/

5. Prado Wiktor 2002 – SP 4 Lidzbark – 4.86

6. Mazany Dawid 2002 – SP 3 Lidzbark – 4.91

6. Marcinkowski Kacper 2002 – NSP Krekole – 4.91

8. Topczewski Adam 2002 – SP Żegoty – 4.98

9. Kuhn Mikołaj 2002 – NSP Krekole – 5.15

9. Bąkowski Bartosz 2003 – SP Żegoty – 5.17

11. Malewicz Aleksander 20 02 – SP 3 Lidzbark – 5.17

11. Wójtowicz Jakub 2004 – SP Kraszewo – 5.24

Trójskok z miejsca:

dziewczęta

1. Wiśniowska Martyna 2002 – SP 4 Lidzbark – 6.50

2. Skiba Marta 2002 – SP 1 Lidzbark – 6.25

3. Czerniewicz Kinga 2003 – SP 3 Lidzbark – 6.00

4. Mickiewicz Sandra 2002 – SP 1 Lidzbark – 5.90

5. Karpicka Partycja 2002 – SP 3 Lidzbark – 5.60

6. Rachuba Julia 2002 – SP 4 Lidzbark – 5.55

7. Białkowska Zuzanna 2002 – SP Żegoty – 5.50

8. Wojciechowska Diana 2003 – SP Żegoty – 5.40 /5.40/

9. Filipiak Eliza 2004 – NSP Krekole – 5.40 /5.15/

chłopcy

1. Szymański Krzysztof 2002 – SP 1 Lidzbark – 7.20

2. Barchański Krzysztof 2002 – SP 3 Lidzbark – 6.90

3. Malewicz Aleksander 2002 – SP 3 Lidzbark – 6.30

4. Kuhn Mikołaj 2002 – NSP Krekole – 6.25

5. Wójtowicz Mateusz 2002 – SP Kraszewo – 6.15

6. Kanclerz Jakub 2002 – SP 4 Lidzbark – 5.95 /5.95, 5.95/

7. Kimbar Michał 2002 – SP 4 Lidzbark – 5.95 /5.95, x/

8. Świetlikowski Artur 2002 – SP 1 Lidzbark – 5.90

9. Stypik Konrad 2002 – SP Kraszewo – 5.75

10. Marcinkowski Kacper 2002 – NSP Krekole – 5.45

11. Bąkowski Bartosz 2003 – SP Żegoty – 5.10

4. Pchnięcie kulą:

dziewczęta /3 kg./

1. Suska Gabriela 2002 – SP Kraszewo – 8.00

2. Budzyńska Wiktoria 2002 – SP 4 Lidzbark – 7.71

3. Augun Patrycja 2002 – SP 3 Lidzbark – 7.05

4. Ślusarska Zofia 2002 – SP 1 Lidzbark – 6.62

5. Skiba Marta 2002 – SP 1 Lidzbark – 6.14

6. Karpicka Patrycja 2002 – SP 3 Lidzbark – 6.12

7. Targońska Paulina 2002 – SP Kiwity – 5.98

8. Borkowska Karolina 2002 – SP 4 Lidzbark – 5.80

9. Ostrowska Oliwia 2003 – NSP Krekole – 5.52

chłopcy /4 kg./

1. Szymański Krzysztof 2002 – SP 1 Lidzbark – 9.08

2. Barchański Krzysztof 2002 – SP 3 Lidzbark -8.32

3. Topczewski Adam 2002 – SP Żegoty – 8.29

4. Wzorek Adrian 2002 – SP 3 Lidzbark – 7.81

5. Adamowicz Jan 2002 – SP 4 Lidzbark – 6.78

6. Bukowicz Kornel 2002 – SP 4 Lidzbark – 6.74

7. Suski Jakub 2002 – SP 1 Lidzbark – 6.17

8. Madej Bartłomiej 2002 – SP Żegoty – 5.91

5. Bieg 4/6 okrążeń:

dziewczęta /4 okrążenia/

1. Wiśniowska Martyna 2002 – SP 4 Lidzbark – 1:14,82

2. Czerniewicz Kinga 2003 – SP 3 Lidzbark – 1:15,40

3. Wroniewicz Milena 2002 – SP 1 Lidzbark – 1:17,37

4. Suska Gabriela 2002 – SP Kraszewo – 1:17,89

5. Rachuba Julia 2002 – SP 4 Lidzbark – 1:21,16

6. Tomczak Katarzyna 2002 – SP Kraszewo – 1:24,25

7. Modrzejewska Monika 2004 – SP Żegoty – 1:26,15

8. Kozioł Wiktoria 2003 – SP 3 Lidzbark – 1:26,32

9. Targońska Paulina 2003 – SP Żegoty – 1:33,79

10. Konklewska Weronika 2004 – SP 1 Lidzbark – 1:39,94

chłopcy /6 okrążeń/

1. Prado Wiktor 2002 – SP 4 Lidzbark – 1:49,91

2. Kuźmowicz Cezary 2002 – SP 1 Lidzbark 0 1:57,67

3. Kowal Patryk 2002 – SP 3 Lidzbark – 1:58,26

4. Bejnar Dominik 2002 – SP 4 Lidzbark – 2:01,09

5. Wójtowicz Jakub 2004 – SP Kraszewo – 2:01,36

6. Madej Bartosz 2002 – SP Żegoty – 2:01,70

7. Rogman Mateusz 2002 – SP 3 Lidzbark – 2:08,82

8. Wrotny Przemek 2002 – SP 1 Lidzbark – 2:09,64

9. Kmiołek Bartosz 2004 – SP Kraszewo – 2:12,79

10. Madejski Mateusz 2003 – NSP Krekole – 2:15,23

11. Perlejewski Przemek 2003 – NSP Krekole – 2:21,27

PK. Bieluń Kamil 2002 – SP 3 Lidzbark – 1:56,12

PK. Okuń Paweł 2004 – SP Żegoty – 1:57,03

PK. Stypik Konrad 2002 – SP Kraszewo – 2:23,17

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyka Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x