Mały Memoriał Zb. Ludwichowskiego Olsztyn 2021 – W deszczu, ale z zapałem

Kilka godzin przed Głównym Memoriałem Zbigniewa Ludwichowskiego we wtorek (31 sierpnia) na stadionie AZS UWM w Kortowie rywalizowali młodzi lekkoatleci. Przybyli reprezentanci większości sekcji z Warmii i Mazur, także z Podlasia. Na przeszkodzie stanęła fatalna aura (padający deszcz), która na pewno przeszkodziła w uzyskiwaniu optymalnych wyników. Ale udział młodzieży był ważny, bo postać wybitnego trenera i Jego sympatia lekkoatletycznego narybku była powszechnie znana.

Rozegrano kilka konkurencji w których zwyciężyli: konkurencje biegowe: 100 metrów: Anastazja Kuś (AZS UWM Olsztyn) i Jakub Dąbkowski (UKS MOSiR Działdowo), 300 metrów: Laura Sugier (AZS UWM Olsztyn) i Jakub Dąbkowski (UKS MOSiR Działdowo), 600 metrów: Nikola Jeleniewicz (AZS UWM Olsztyn) i Maciej Janicki (AZS UWM Olsztyn), konkurencje rzutowe: kula: Klaudia Kucińska (LKS Lubawa), Kinga Jackowska (GUKS Asy Dywity), Mateusz Ewertowski (LKS Lubawa), Jakub Jaroszewski (NKS Nowe Miasto Lubawskie), dysk: Zofia Konopka (UKS MOSiR Działdowo), Mateusz Ewertowski (LKS Lubawa), Marcin Stępień (NKS Nowe Miasto Lubawskie), oszczep: Maria Anna Orzołek (KS Podlasie Białystok) i Kacper Stefan Góralczyk (KS Podlasie Białystok)

100 metrów U16 K

1 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.93

2 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.19

3 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 13.21

4 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 13.92

5 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 14.07

6 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 14.13 (124)

7 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.13 (129)

8 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.16

9 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 14.25 PB

10 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.32

11 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik (WN) 14.33

12 BARICA Kinga 2008-08-09 CSiR Susz (WN) 14.38

13 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.84

14 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 14.85 =SB

15 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.89

16 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 14.92

17 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.95

18 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.14

19 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 15.17

20 RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.25

21 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.32

22 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 15.36 (355)

23 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.36 (359)

24 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 15.42 PB

25 ZIEJA Maja 2008-03-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.43 (425)

26 DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.43 (429) PB

27 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.47 PB

28 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 15.51

29 KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.63

30 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.85 PB

31 SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 CSiR Susz (WN) 15.87

32 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 16.03

33 KAPELA Aleksandra 2008-12-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.07

34 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.10

35 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.22

36 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 16.39

37 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.62

38 KOCHALSKA Julia 2009-07-10 CSiR Susz (WN) 16.65

39 ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.77 PB

40 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.85

41 KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 17.24

42 KOCHALSKA Zuzanna 2009-07-10 CSiR Susz (WN) 17.63 PB

100 metrów U16 M

1 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 12.16

2 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 12.78 PB

3 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 12.86

4 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.93

5 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 13.30 PB

6 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.69

7 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 13.98

8 SZTOMBERSKI Adam 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.94

9 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 15.06

10 WNUK Bartosz 2010-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.88 YC

300 metrów U16K

1 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 44.01

2 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 45.14

3 ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.81 PB

4 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.24 PB

5 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.35

6 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 47.87

7 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 48.32

8 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 48.34

9 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.48

10 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa (WN) 48.64

11 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 49.06

12 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 49.14

13 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 49.56

14 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.61

15 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik (WN) 49.69

16 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.77

17 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 51.62 PB

18 ZIEJA Maja 2008-03-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 51.79 PB

19 KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.44

20 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 52.52

21 DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.77

22 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 53.24

300 metrów U16M

1 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 37.16 SB

2 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 39.23

3 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 39.39

4 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 40.40 PB

1 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 41.71 PK

2 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 42.60

3 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 46.13

1 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 47.64 PB

2 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 48.91

3 SZTOMBERSKI Adam 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 49.48 PB

600 metrów U16K

1 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:41.09 PB

2 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:43.80

3 SMOLICZ Pola 2007-06-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:44.89

4 CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 1:45.26

5 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda (WN) 1:45.86 PB

6 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity (WN) 1:47.12

7 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 1:49.79

8 BARICA Kinga 2008-08-09 CSiR Susz (WN) 1:52.41 PB

9 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:52.85

10 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 1:53.90

11 MIŁKOWSKA Anna 2008-01-28 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:54.73

12 ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 KS Podlasie Białystok (PD) 1:55.27

13 NELKE Marta 2006-05-10 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:58.54

14 ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:58.82

15 GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:58.88

16 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:03.30

17 KAMOLA Michalina 2008-05-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:04.03

18 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics (WN) 2:05.26 PB

19 JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 MLKS Ostróda (WN) 2:05.59

20 KANIEWSKA Amelia 2009-09-23 Orka Iława Athletics (WN) 2:17.66

21 ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) 2:22.52

600 metrów U16M

1 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:30.32

2 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:31.35 SB

3 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics (WN) 1:37.00 PB

4 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:39.92

5 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:39.95 PB

6 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity (WN) 1:40.56 PB PK

7 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:41.91

8 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 1:42.66

9 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:42.70 PB

10 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:45.17

11 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 1:46.54

12 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:52.61 YC

Kula U16K (3 kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 12.17

2 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.11

3 BAŁTAKOWSKA Natalia 2006-03-25 KS Podlasie Białystok (PD) 7.71

4 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 7.54 PB

5 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS Podlasie Białystok (PD) 6.53

Kula SPK (2 kg)

1 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 11.13 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.80 PB

3 WĄSIK Zofia 2009-05-31 SKS Sokół Malbork (PM) 9.98 PB

4 LEWANDOWSKA Paulina 2009-09-03 GUKS Asy Dywity (WN) 8.14

Kula U16M (5 kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 13.12

2 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 11.68

3 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.06

4 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.98 PB

Kula chłopców (4 kg)

1 JAROSZEWSKI Jakub 2009-12-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 6.42

Dysk U16 K

1 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 31.73

Dysk U18 M

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 38.32

Dysk U16 M

1 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 40.82

2 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 34.65

3 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 34.27 PB

Oszczep U16K (500 g)

1 ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 KS Podlasie Białystok (PD) 20.46

2 BAŁTAKOWSKA Natalia 2006-03-25 KS Podlasie Białystok (PD) 18.59

Oszczep U16M (600 g)

1 GÓRALCZYK Kacper Stefan 2007-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) 35.09

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyka Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x