Marianna Biskup z „Laurem Królowej Sportu” – Ciągle znakomita!

Marianna Biskup z Elbląga została uhonorowana zaszczytną nagrodą – „Laurem Królowej Sportu”, którą po raz pierwszy wręczono lekkoatletom – weteranom. Pani Marianna od lat zdobywa medale w halach i na stadionach całego świata. Jej kolekcja tytułów z imprez mistrzowskich międzynarodowych i krajowych jest imponująca. To wspaniały przykład dla młodzieży, szczególnie, że Laureatka jest na co dzień nauczycielką w Gimnazjum nr 5 w Elblągu.

 

„Laur Królowej Sportu” został wręczony podczas tradycyjnej Lekkoatletycznej Gali w Bydgoszczy, gdzie oficjalnie podsumowano prestiżowy ranking o „Złote Kolce”. W tym roku – sezonie mistrzostw świata, główne nagrody odebrali: złoty medalista w skoku o tyczce  – Paweł Wojciechowski i wieloboistka Karolina Tymińska. Wzbogacenie tej uroczystości o wyróżnienie weteranów jest znakomitym pomysłem, tym bardziej, że lekkoatletyka wśród osób starszych jest coraz bardziej popularna i znakomicie realizuje ideę zdrowego trybu życia.

Pani Marianna jest obecnie najbardziej utytułowaną zawodniczka wśród weteranów w regionie warmińsko-mazurskim, jest także reprezentantką sporej grupy, która wspólnie wyjeżdża na imprezy sportowe, po prostu cieszy się życiem.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a przede wszystkim dobrego samopoczucia.

Fot. R. Biskup

{gallery}biskup8{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x