Mikołajkowo w Muzeum Sportu – Na pierwszym planie Krystyna Pieczulis

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego z okazji Mikołaja zaprasza na spotkanie z wybitną lekkoatletką, zawodniczką AZS UWM Olsztyn – Krystyną Pieczulis która odwiedzi muzeum i spotka się z kibicami w dniu  08. grudnia 2011 r. /czwartek/ o godz. 11.00 w siedzibie Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, al. Piłsudskiego 44, (hala „Urania”II piętro).

 

Specjalizuje się w biegach średnich, długich oraz maratonie. W ponad trzydziestoletniej karierze sportowej trudno jest wymienić wszystkie Jej sukcesy. Krystyna Pieczulis startowała na stadionach  i trasach maratońskich niemal na całym świecie.  Jak powiedziała ostatnio: „…właśnie w tym roku rozpoczęłam obiegać kulę  ziemską po raz czwarty, ale Olsztyn jest mi bardzo bliski. Tu wygrałam 10 razy z rzędu uliczny Bieg Jakubowy”.

To rzeczywiście robi wrażenie. Reprezentowała Polskę na wielu imprezach lekkoatletycznych, startowała w sztafetach maratońskich. W najbliższych planach są starty w kolejnych imprezach rangi mistrzowskiej kategorii weteranów.

O przebiegu kariery, startach na arenach całego świata, planach na najbliższe lata, życiu pozasportowym będzie można usłyszeć podczas spotkania w muzeum.

Serdecznie zapraszamy !

Wstęp wolny !

{gallery}kry5{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x