Mistrzostwa Elbląga w Biegach Przełajowych – Bażantarnia pełna życia

Fot. MOSiR Elblag
W niedzielę (12 września) w Parku Bażantarnia odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Elbląga w Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło prawie 200 uczestników, którzy mieli do wyboru dwa dystanse: 10 km i 5 km. Na dłuższym zwyciężył Kamil Ołowski (Dzierzgoń), która o ponad dwie minuty wyprzedził Dominika Fedana (Morąg). Trzeci przybiegł Jacek Guzowski (Elbląg). Wśród pa triumfowała Leti Stojanowska przed Alicja Pakiełą i Magdalena Ziemińska (wszystkie Elbląg).

Czołowe trójki nie były brane pod uwagę w klasyfikacjach grup wiekowych. Zwycięzcy kategorii: U20: Ewa Chełchowska (Olsztyn) i Daniel Jarzębiński (Elbląg), U30: Paula Rogalska (Elbląg) i Michał Łoniewski (Elbląg), U40: Agnieszka Kwiatkowska (Elbląg) i Marcin Sikora (Dzierzgoń), U50: Katarzyna Kliczewska (Elbląg) i Jacek Kowalski (Elbląg), 60+: Małgorzata Dordzik (Elbląg) i Piotr Oldejarczyk (Elbląg)

W biegu na 5 km prowadzono tylko klasyfikacje open. Wśród mężczyzn zwyciężył Artem Maltsev (Elbląg) drugi był Karol Fercho (Elbląg), a trzeci Paweł Kurczewski (Łęcze). W rywalizacji pań bezkonkurencyjna okazała się Martyna Waśniewska z Elbląga – druga na mecie, następnie finiszowały: Kamila Grynis i Aleksandra Pakieła (obie Elbląg)

Dystans 10 km

1 OŁOWSKI KAMIL M 1 M 30 DZIERZGOŃ 00:45:11.07

2 FEDAN DOMINIK M 2 M 20 MORĄG 00:47:20.80

3 GUZOWSKI JACEK M 3 M 40 ELBLĄG 00:47:43.32

4 KOWALSKI JACEK M 4 M 50 1 ELBLĄG JACKO 00:48:08.32

5 SIKORA MARCIN M 5 M 40 1 DZIERZGOŃ 00:48:20.03

6 JARZĘBIŃSKI DANIEL M 6 M 20 1 ELBLĄG 00:49:09.60

7 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 7 M 40 2 ELBLĄG ECM ELHURT 00:49:58.26

8 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 8 M 50 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK. ELBLĄG 00:50:27.55

9 JANECKI KRZYSZOF M 9 M 40 3 PIENIĘŻNO 00:51:41.31

10 OLSZEWSKI ROMAN M 10 M 40 4 00:52:03.20

11 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW M 11 M 40 5 ELBLĄG 00:52:20.35

12 PAWLAK MICHAŁ M 12 M 20 2 ELBLAG 00:52:39.61

13 KLUCZYK ARTUR M 13 M 20 3 ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM 00:52:39.73

14 BANACH KRZYSZTOF M 14 M 40 6 ELBLĄG 9 BKPANC 00:52:53.17

15 JABŁONKA GRZEGORZ M 15 M 40 7 ELBLĄG 00:53:07.31

16 STOJANOWSKA LETI K 1 ELBLĄG III LO ELBLĄG 00:53:18.43

18 ŁONIEWSKI MICHAŁ M 17 M 30 1 ELBLĄG KONTRA ELBLĄG 00:54:17.10

19 PAKIEŁA ALICJA K 2 K 20 ELBLĄG 00:54:23.86

20 GRYNIS PAWEŁ M 18 M 30 2 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG 00:55:17.73

21 TOMASZEWICZ MICHAŁ M 19 M 30 3 ELBLĄG #BEZ_ELBLĄG 00:55:55.04

23 PŁATKOWSKI MARCIN M 21 M 40 8 ELBLĄG 00:56:46.18

24 FRANKOWSKI WOJCIECH M 22 M 30 4 ELBLĄG WAKACJE.PL 00:57:17.43

25 SZARKO MACIEJ M 23 M 40 9 ELBLĄG BIEGAJ Z BARTKIEM 00:57:42.94

26 CZYZEWSKI BARTEK M 24 M 20 5 ELBLĄG 00:58:07.24

28 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 26 M 30 5 ELBLĄG 00:58:24.08

29 SZCZEPAŃSKI ARTUR M 27 M 30 6 ELBLAG 00:58:38.96

30 BIENIEK DOMINIK M 28 M 30 7 ELBLĄG 00:59:52.81

31 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 3 K 40 ELBLĄG ETT 01:00:10.86

32 JANKOWSKI KAROL M 29 M 40 10 IŁAWA BGS IŁAWA 01:00:29.33

33 ROGALSKA PAULA K 4 K 30 1 ELBLĄG 10 km 01:00:46.51

34 TATAROWICZ WOJCIECH M 30 M 30 8 ELBLĄG 01:01:26.07

36 PAŃCZUK ROBERT M 32 M 40 11 ELBLĄG DOM BROKERSKI 01:01:46.28

37 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 5 K 40 1 ELBLĄG 01:01:49.29

38 OLEJARCZYK PIOTR M 33 M 60+ 1 ELBLĄG 01:02:06.85

39 WASKO LUKAS M 34 M 30 9 ELBLĄG MND-NE 01:02:42.77

40 JAKSZEWICZ SŁAWOMIR M 35 M 40 12 ELBLĄG 01:02:48.42

41 CZEPURNYCH MARTA K 6 K 30 2 ELBLĄG 01:03:00.61

42 WITEK JĘDRZEJ M 36 M 20 6 ELBLĄG 01:03:02.38

43 KLICZEWSKA KATARZYNA K 7 K 50 1 ELBLĄG 01:03:03.72

44 JASINSKI MATEUSZ M 37 M 30 10 ELBLĄG SENVION TEAM 01:03:09.63

45 NARODOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 30 11 ELBLAG 01:04:00.35

46 RIDINGER MICHAŁ M 39 M 30 12 ELBLĄG 01:04:19.23

47 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 40 M 40 13 ELBLĄG 01:04:21.09

48 LIPSKA BOŻENA K 8 K 50 2 ELBLĄG 01:04:31.54

49 JEZIORSKI ROBERT M 41 M 40 14 ELBLĄG AUTOS 01:04:43.93

50 BORSUKOWICZ MACIEJ M 42 M 30 13 ELBLĄG 01:05:01.20

52 ZAJDEL JAREK M 44 M 40 15 ELBLĄG HYDROPRESS 01:06:07.96

54 JABŁOŃSKI GRZEGORZ M 45 M 40 16 ELBLĄG 01:06:56.16

56 CHEŁCHOWSKA EWA K 10 K 20 1 OLSZTYN BRBK 01:08:07.99

57 GDULA ROMAN M 47 M 50 7 GRONOWO ELBLĄSKIE 01:09:25.84

58 WEBER MAGDALENA K 11 K 40 2 ELBLĄG 01:09:31.02

60 WYLAŹ JOANNA K 12 K 30 4 ELBLĄG 01:10:37.51

61 DEPUTAT WOJCIECH M 49 M 40 18 ELBLĄG GRUPA BIEGOWA NDI 01:10:40.99

62 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M 50 M 40 19 ELBLĄG 10 km 01:10:47.07

63 SAMBOR SŁAWOMIR M 51 M 40 20 ELBLĄG 01:12:20.72

64 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 13 K 30 5 ELBLĄG #BKKSE 01:12:46.21

65 SZYMAŃSKA JOANNA K 14 K 40 3 ELBLĄG 01:12:46.11

66 GÓRSKA BEATA GÓRSKA K 15 K 30 6 MILEJEWO 01:13:20.42

67 KASZUBSKA NINA K 16 K 30 7 ELBLAG 01:13:50.75

68 KARBOWSKI RAFAŁ M 52 M 30 14 ELBLĄG 01:17:36.00

69 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA K 17 K 40 4 ELBLĄG 01:19:47.81

70 DORDZIK MAŁGORZATA K 18 K 60+ 1 ELBLĄG 01:19:47.78

71 STOJANOWSKA KLEO K 19 K 40 5 ELBLĄG 01:20:41.68

72 KAPTUR ROMAN M 53 M 60+ 2 ELBLĄG EL-AKTYWNI 01:22:04.07

73 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 54 M 40 21 ELBLĄG 01:25:44.33

74 ORZOŁ KATARZYNA K 20 K 50 3 ELBLĄG 01:42:38.53

Dystans 5 km

1 MALTSEV ARTEM M 1 ELBLĄG KLUGETEAM 00:18:51.17

2 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 1 ELBLĄG KLUGETEAM 00:19:24.11

3 FERCHO KAROL M 2 ELBLĄG 00:20:04.00

4 KURCZEWSKI PAWEŁ M 3 ŁĘCZE UKP JEDYNKA ELBLĄG 00:20:46.56

5 KAPTEINA ROBERT M 4 GRONOWO GÓRNE PORTEL.PL 00:20:49.86

6 RASZEWSKI KRZYSZTOF M 5 ELBLĄG 00:21:09.68

7 SPORTOWIEC MICHAŁ M 6 ELBLĄG 00:22:01.90

8 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 7 ELBLĄG 00:22:21.36

9 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 8 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 00:22:21.81

10 POPIELARCZYK ROBERT M 9 GRONOWO GÓRNE 00:22:34.63

12 MARKIEWICZ PAWEŁ M 11 ELBLĄG 00:22:39.77

13 SPARZAK TOMASZ M 12 ELBLĄG 00:22:42.50

14 GRYNIS KAMILA K 2 ELBLĄG 00:22:39.77

15 GAPSKI DARIUSZ GAPSKI M 13 ZAWIERZ 00:23:19.78

16 MORAWSKI DAWID M 14 ELBLĄG GE POWER TEAM 00:23:27.20

17 SZNAZA TADEUSZ M 15 ELBLĄG 00:23:33.81

18 GRANICZNY MATEUSZ M 16 ELBLĄG 00:24:22.35

19 SMOLAREK ROBERT M 17 ELBLĄG 00:24:33.51

20 RUTKOWSKI DAWID M 18 ELBLĄG 00:24:39.92

21 KULESZA MACIEJ M 19 ELBLAG 00:24:51.23

22 JAKÓBIAK BARTŁOMIEJ M 20 ELBLĄG 00:25:02.99

23 MALISZEWSKI DAWID M 21 ELBLĄG 00:25:09.56

24 CWIKLINSKI KONRAD M 22 ELBLAG 00:25:09.47

25 ŁABA JERZY M 23 ELBLĄG PRZEWOZY AUTOKAROWE 00:25:14.07

26 PODOLSKI DAMIAN M 24 ELBLĄG 00:26:00.62

27 JELENIEWSKI DAMIAN M 25 ELBLAG 00:26:14.81

28 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 26 ELBLĄG 00:26:20.15

29 PAKIEŁA ALEKSANDRA PAKIEŁA K 3 ELBLĄG 00:26:29.63

30 POGORZEWSKI SŁAWOMIR M 27 ELBLĄG 00:26:33.97

31 DORSZ SZYMON M 28 ELBLĄG 00:26:38.86

32 ROGALSKI RADOSŁAW M 29 ELBLĄG 00:27:06.57

33 ŁAGANOWSKA EWA K 4 ELBLĄG 00:28:09.65

34 CELMER WOJCIECH M 30 ELBLĄG 00:28:09.41

35 BUREĆ ADAM M 31 ELBLĄG 00:28:10.79

36 BROCKI ARTUR M 32 00:28:37.59

37 GŁOWACKA ANNA K 5 ELBLĄG 00:28:37.95

38 STEPANIUK PAWEŁ M 33 ELBLĄG 00:28:29.99

39 MIECZNIKOWSKA ANNA K 6 ELBLĄG 00:28:44.48

40 MŁODZIŃSKA MARIA K 7 ELBLĄG I LO ELBLĄG 00:28:51.98

41 WERNER KAMILA K 8 ELBLĄG 00:28:52.56

42 NAWROCKA JOANNA K 9 BYDGOSZCZ OPEN PL 00:29:21.35

43 PAWŁOSKA KAROLINA K 10 ELBLĄG 00:29:23.18

44 JASIŃSKI ADRIAN M 34 ELBLAG 00:29:22.38

45 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ M 35 ELBLĄG 00:29:25.59

46 GUTOWSKA IZABELA K 11 ELBLAG 00:29:41.06

47 MARCIŃCZUK KATARZYNA K 12 ELBLĄG 00:29:55.44

48 CZĘCZEK BEATA K 13 ELBLAG 00:29:56.08

49 SAMBOR ELŻBIETA K 14 ELBLĄG 00:30:11.95

50 KOBYŁECKA EWA K 15 ELBLĄG 00:30:13.23

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

biegi przełajowe Elbląg sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x