Mistrzostwa Młodzików Płock 2012 – Konrad i Ariel w głównych rolach

W Płocku obyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w lekkiej atletyce. Startowali reprezentanci klubów z regionów: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Nasze szanse w konfrontacji zespołowej były niewielkie, ale mieliśmy indywidualności, które wygrały swe konkurencje. Na uznanie zasługują przede wszystkim Konrad Bukowiecki z Gwardii Szczytno i Ariel Kalwasiński z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. Zwycięstwa odnieśli też: Klaudia Owczarek z Jedynki Bartoszyce, Mateusz Jackiewicz z LKS Lubawa i sztafeta 4 razy 100 m dziewcząt AZS UWM Olsztyn.

Wyniki

100 metrów młodziczek

Finał A

1 Natalia ADAMCZYK 97-10-20 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 13.19

2 Kamila DRABIK 97-04-28 RLMKS Orlęta Radom(MAZ) 13.29

3 Magdalena AMBROZIAK 97-03-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka(MAZ) 13.59

4 Aleksandra DZWIGAŁA 97-10-24 OKLA Ostrołęka(MAZ) 13.68 =PB

5 Klaudia WAŻYŃSKA 97-02-01 MUKS Płock(MAZ) 13.69

6 Alicja STOKOWSKA 97-09-12 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 13.70

7 Patrycja ŁAZIŃSKA 98-04-20 KS Orzeł Warszawa(MAZ) 13.75

8 Kinga BYSZEWSKA 98-04-22 UKS Sprint 2020 Warszawa(MAZ) 13.97

FINAŁ B

1 Paulina PALUCH 98-12-03 ULKS Jedlińsk(MAZ) 13.74

2 Natalia WANIEK 98-09-20 RLTL ZTE Radom(MAZ) 13.87

3 Aleksandra ORYSIAK 98-11-05 MKS Durasan Płońsk(MAZ) 13.97

4 Paulina POTASZNIK 98-12-09 GUKS Asy Dywity(WMZ) 14.08

5 Dominika BUZOR 97-05-03 RLTL ZTE Radom(MAZ) 14.08

6 Paulina LAWRENC 97-01-18 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński(WMZ) 14.29

7 Paulina WYRĘBEK 98-01-09 WLKS Iganie Nowe(MAZ) 14.38

8 Natalia NOWAK 97-12-10 OKLA Ostrołęka(MAZ) 14.57

……………………………………………………………………………… 

17 Magdalena KARCZEWSKA 97-04-02 LKS Lubawa 14.45 PB

19 Agata LICZNERSKA 98-06-10 MKS Truso Elbląg 14.51

21 Kamila KAZIN 98-04-11 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 14.69

26 Klaudia JAKUBOWSKA 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn 15.11

300 metrów młodziczek

1 Zofia PRACZUKOWSKA 98-01-26 UKS Sprint 2020 Warszawa 41.65

2 Kamila DRABIK 97-04-28 RLMKS Orlęta Radom 42.79

3 Natalia ADAMCZYK 97-10-20 MKS Pogoń Siedlce 43.06

…………………………………………………………………

6 Paulina ZIÓŁKOWSKA 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn 44.06 1

9 Oliwia MALMON 98-06-10 MOS Zatoka Braniewo 44.44 =PB 1

11 Natalia ZIELIŃSKA 97-06-17 GUKS Asy Dywity 45.29 PB 1

13 Paulina LAWRENC 97-01-18 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 45.71

14 Monika Sylwia BORKOWSKA 98-11-16 KS AZS UWM Olsztyn 45.73

16 Paulina POTASZNIK 98-12-09 GUKS Asy Dywity 46.26

17 Karolina MALINOWSKA 97-06-14 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 46.49

20 Kamila KAZIN 98-04-11 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 47.15

21 Zaborowska OKTAWIA 99-02-24 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 47.99

22 LICZNERSKA 98-06-10 MKS Truso Elbląg 48.05

26 Marika RUMIŃSKA 97-06-20 LKS Lubawa 48.67 PB

27 Justyna SANKOWSKA 98-11-06 KS AZS UWM Olsztyn 49.25 PB

31 Angelika JĘDRASZEK 00-08-24 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 53.79

600 metrów młodziczek

1 Klaudia OWCZAREK 97-02-24 UKS Jedynka Bartoszyce 1:38.45

2 Zuzanna PYSZEL 97-06-15 MKS Polonia Warszawa 1:39.12

3 Michaela RUTKOWSKA 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn 1:39.77

…………………………………………………………………….

8 Paulina MARCINIAK 98-01-26 MOS Zatoka Braniewo 1:44.25 1

9 Hanna POLEWACZ 98-08-10 KS AZS UWM Olsztyn 1:45.49 PB 1

16 Dominika WRZESIŃSKA 98-03-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:51.57

20 Martyna PIECZUŁAJTIS 97-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1:55.68

23 Natalia GRAMAN 98-11-07 LKS Lubawa 1:59.64

1000 metrów młodziczek

1 Natalia GREFKOWICZ 97-1 01-18 RKS Skra Warszawa 3:12.33

2 Kamila PAWŁOWSKA 00-07-18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:14.36

3 Natalia MIKULAK 97-04-07 KS AZS UWM Olsztyn 3:14.49 PB

………………………………………………………………

11 Milena KĘDZIA 97-06-18 KS AZS UWM Olsztyn 3:22.15

12 Patrycja CIOSEK 97-04-02 MKS Truso Elbląg 3:22.66

14 Kornelia PRZESTRZELSKA 98-11-24 MKS Pogoń Siedlce 3:25.01

17 Aleksandra ŻUK 97-06-22 GUKS Asy Dywity 3:28.47 PB

22 Monika DOBRZYŃSKA 98-02-23 GUKS Asy Dywity 3:35.14

100 m ppł młodziczek (76,2)

Finał A

1 Anna OBŁĘKOWSKA 97-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa(MAZ) 15.40

2 Justyna PALUCH 97-02-28 ULKS Jedlińsk(MAZ) 15.71 PB

3 Monika OSICA 97-05-03 MKS Durasan Płońsk(MAZ) 16.63

4 Aleksandra ULMER 98-03-01 UKS Sprint 2020 Warszawa(MAZ) 16.99 PB

5 Maja KACPERKIEWICZ 98-03-30 RLTL ZTE Radom(MAZ) 17.06

6 Ilona STECKIEWICZ 97-12-04 MKS Pułtusk(MAZ) 17.32

7 Marlena ŚLUSARCZYK 97-8 05-07 ULKS Jedlińsk(MAZ) 17.80

8 Monika NOGAJ 97-01-25 UKS Starówka Radom(MAZ) 18.63

Finał B

1 Paulina BUŁKA 98-04-06 UKS Starówka Radom(MAZ) 17.80 1

2 Weronika SZWED 97-08-04 UKS Starówka Radom(MAZ) 18.26 1

3 Kamila PELC 97-11-01 UKS Starówka Radom(MAZ) 18.36 1

4 Julia DYMAREK 98-11-07 UKS Starówka Radom(MAZ) 19.43

5 Alicja PIOTROWSKA 98-01-24 LKS Lubawa(WMZ) 24.94 

300 metrów ppł młodziczek

1 Zofia PRACZUKOWSKA 98-01-26 1 UKS Sprint 2020 Warszawa 45.58

2 Justyna PALUCH 97-02-28 ULKS Jedlińsk 47.08

3 Dominika SŁOMIŃSKA 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn 48.12

……………………………………………………………

11 Natalia ZIELIŃSKA 97-06-17 GUKS Asy Dywity 51.55 PB 1

12 Natalia MICHAŁOWSKA 98-07-07 KS AZS UWM Olsztyn 51.79

15 Karolina MALINOWSKA 97-06-14 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 53.01

17 Monika Sylwia BORKOWSKA 98-11-16 KS AZS UWM Olsztyn 54.31

19 Justyna SANKOWSKA 98-11-06 KS AZS UWM Olsztyn 58.30

4×100 metrów młodziczek

1 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 52.15 SB( Paulina ZIÓŁKOWSKA 97-04-28 Dominika SŁOMIŃSKA 97-11-11 Natalia MICHAŁOWSKA 98-07-07 Alicja STOKOWSKA 97-09-12)

2 ULKS Jedlińsk(MAZ) 53.77

3 MUKS Płock(MAZ) 55.75

Skok w dal młodziczek

1 Aleksandra DZWIGAŁA 97-10-24 OKLA Ostrołęka(MAZ) 4.94 SB +0.3 3

2 Natalia WANIEK 98-09-20 RLTL ZTE Radom(MAZ) 4.91 -0.7 2

3 Anna OBŁĘKOWSKA 97-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa(MAZ) 4.90

……………………………………………………………….

11 Marika RUMIŃSKA 97-06-20 LKS Lubawa(WMZ) 4.11

13 Magdalena KARCZEWSKA 97-04-02 LKS Lubawa(WMZ) 4.03 SB

18 Klaudia JAKUBOWSKA 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 3.57 SB

21 Monika KORNELUK 98-04-09 MKS Truso Elbląg(WMZ) 3.45

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 Maja ŚLEPOWROŃSKA 98-12-02 MKS Pułtusk(MAZ) 13.01 PB

2 Aleksandra MICHAŁEK 97-04-10 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 11.47 PB

3 Sara RADAKOVIĆ 97-01-18 AKL Ursynów Warszawa(MAZ) 10.97

……………………………………………………..

5 Katarzyna BURAKIEWICZ 97-07-26 PKS Gwardia Szczytno(WMZ) 10.46 PB

7 Patrycja BIERNACKA 98-06-26 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 9.81 PB

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1 Maja ŚLEPOWROŃSKA 98-12-02 MKS Pułtusk(MAZ) 34.96 3

2 Izabela MENDYK 98-01-27 CWKS Vęgoria Węgorzewo(WMZ) 33.72 2

3 Joanna KAŹMIERCZAK 98-07-08 MKS Pułtusk(MAZ) 33.43

……………………………………………………………….

10 Beata KULKOWSKA 98-03-24 LKS Lubawa(WMZ) 23.02 1

11 Alicja PIOTROWSKA 98-01-24 LKS Lubawa(WMZ) 22.35 PB

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 Dominika ORLIKOWSKA 97-07-11 MUKS Płock(MAZ) 37.56 PB

2 Patrycja BIERNACKA 98-06-26 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 31.26

3 Eliza STRZEMBECZNA 97-06-02 MUKS Płock(MAZ) 30.22 PB

100 metrów młodzików

Finał A

1 Ariel KALWASIŃSKI 97-04-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 11.57 PB

2 Wiktor BIEŃKOWSKI 97-01-01 LKS Lubawa(WMZ) 11.77 PB

3 Bartosz WÓJCIK 97-12-28 WLKS Iganie Nowe(MAZ) 11.79 PB

4 Kamil KWIATKOWSKI 97-08-09 MKS Durasan Płońsk(MAZ) 11.87

5 Jacek ZAPERTY 97-02-14 AZS-AWF Warszawa(MAZ) 11.98

6 Konrad ŻOCHOWSKI 97-02-23 WLKS Iganie Nowe(MAZ) 12.18 PB

7 Piotr CICHOCKI 98-04-29 MKS Pułtusk(MAZ) 12.40

8 Adrian BORYSIUK 97-10-02 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 12.53

Finał B

1 Jakub WALCZAK 97-10-06 ULKS Jedlińsk(MAZ) 12.53

2 Julian BACZEWSKI 98-03-16 UKS Kusy Warszawa(MAZ) 12.73

3 Adam GRALEWICZ 97-03-18 MKS Durasan Płońsk(MAZ) 12.81

4 Marcin ZAWŁOCKI 98-01-06 MKS Durasan Płońsk(MAZ) 13.28

5 Zachariasz LUTY 98-07-05 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 13.35

300 metrów młodzików

1 Patryk ADAMCZYK 94-01-05 UKS Kusy Warszawa 36.36

2 Krzysztof CIURZYŃSKI 97-01-07 RKS Skra Warszawa 38.45 PB

3 Mariusz PALUCH 97-11-05 MKS Pogoń Siedlce 38.70 PB

………………………………………………………………

5 Wiktor BIEŃKOWSKI 97-01-01 LKS Lubawa 39.13 PB 1

6 Piotr WOŁYNIEC 97-01-09 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 39.63 1

8 Jakub NOWAK 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn 41.00 PB 1

15 Jakub MACIESZA 98-01-19 MKS Truso Elbląg 43.54

600 metrów młodzików

1 Daniel ŻOCHOWSKI 97-01-06 MKS Polonia Warszawa 1:29.12

2 Michał LEWANDOWSKI 97-11-23 MKS Durasan Płońsk 1:30.04

3 Rafał KWIATKOWSKI 97-06-19 MKS Polonia Warszawa 1:30.48 PB

……………………………………………………………..

4 Cezary MATEUSIAK 97-02-22 UKS Jedynka Bartoszyce 1:31.28

10 Dawid SKOCZYLAS 97-01-29 UKS Jedynka Bartoszyce 1:36.22

11 Oskar BRZUSZCZAK 99-01-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:38.10

1000 metrów młodzików

1 Mateusz JACKIEWICZ 97-01-02 LKS Lubawa(WMZ) 2:47.04

2 Bartłomiej MATUSZEWSKI 97-01-20 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 2:48.04

3 Piotr KOĆ 97-02-26 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 2:48.78 PB

……………………………………………………………………….

7 Adrian JUDEK 98-02-07 MKS Truso Elbląg(WMZ) 2:57.22

10 Dariusz NOWAK 97-11-21 MKS Truso Elbląg(WMZ) 3:04.65

2000 metrów młodzików

1 Michał ROGUSKI 97-07-24 MKS Pogoń Siedlce(MAZ) 5:59.65 PB 3

2 Mateusz KACZOR 97-03-03 UKS Starówka Radom(MAZ) 6:00.08 PB 2

3 Wojciech MENDRALA 97-05-30 MUKS Płock(MAZ) 6:06.59 2

……………………………………………………………….

4 Marcin SPUSTEK 97-05-21 MKS Truso Elbląg(WMZ) 6:21.16

8 Jan FIEDUCIK 97-10-01 UKS Jedynka Bartoszyce(WMZ) 6:36.30

9 Maciej FERENC 98-07-28 UKS Jedynka Bartoszyce(WMZ) 6:36.75

10 Ryszard SUDUJKO 97-04-11 KS AZS UWM Olsztyn(WMZ) 6:43.86

11 Maciej WÓJCICKI 97-04-01 MKS Truso Elbląg(WMZ) 6:49.67

13 Oskar JAGIELSKI 97-12-05 UKS Jedynka Bartoszyce(WMZ) 6:59.47

110 m ppł młodzików

Finał A

1 Ariel KALWASIŃSKI 97-04-11 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 15.57 PB 3

2 Oskar JĘDRASZEK 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 15.90 PB 2

3 Wiktor PŁOKITA 97-07-06 UKS Starówka Radom(MAZ) 17.10 PB 2

4 Jakub BORKOWSKI 97-03-14 UKS LA Basket Warszawa(MAZ) 17.17 PB 1

5 Kamil PERKUSZEWSKI 97-04-18 UKS Starówka Radom(MAZ) 17.33 PB 1

6 Gerard RUTKOWSKI 97-06-29 RLTL ZTE Radom(MAZ) 17.76 PB 1

7 Filip BYKOWSKI 98-06-01 RLTL ZTE Radom(MAZ) 18.91 1

8 Adrian FIJAŁKOWSKI 97-03-08 RLTL ZTE Radom(MAZ) 19.72 PB

300 metrów ppł młodzików

1 Juliusz WILK 97-02-02 1 UKS LA Basket Warszawa 41.68 PB

2 Oskar JĘDRASZEK 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 41.73 PB

3 Kamil PERKUSZEWSKI 97-04-18 UKS Starówka Radom 43.45 PB

………………………………………………………………………….

6 Piotr WOŁYNIEC 97-01-09 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 45.69

8 Jakub NOWAK 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn 46.35

Skok wzwyż młodzików

1 Tien CHU 97-06-05 RKS Skra Warszawa(MAZ) 1.90 PB 3

2 Adam KAMIŃSKI 98-05-12 MKS Pułtusk(MAZ) 1.70

3 Damian MAŁEJKYJ KS Piast Wilczęta(WMZ) 1.70

………………………………………………………………..

5 Jakub MOSKAL 98-03-12 CWKS Vęgoria Węgorzewo(WMZ) 1.60 1

6 Jakub MACIESZA 98-01-19 MKS Truso Elbląg(WMZ) 1.60 PB

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 Konrad BUKOWIECKI 97-03-17 PKS Gwardia Szczytno(WMZ) 16.38 3

2 Tomasz ZELMA 97-02-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 14.21 2

3 Łukasz BLOCH 97-01-13 MKS Pułtusk(MAZ) 13.82

…………………………………………………………………..

4 Łukasz ŁUKSZO 97-01-19 PKS Gwardia Szczytno(WMZ) 13.26

9 Radosław KOŁODZIEJSKI 98-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 10.32

Rzut oszczepem młodzików (600)

1 Przemysław BABIARZ 97-03-12 RLTL ZTE Radom(MAZ) 46.29

2 Rafał WRÓBLEWSKI 97-05-11 MKS Pułtusk(MAZ) 45.92

3 Arkadiusz POLAK 97-04-30 WLKS Iganie Nowe(MAZ) 45.76 PB

……………………………………………………………………..

4 Mateusz FIGGER 98-01-01 LKS Lubawa(WMZ) 42.59

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 Konrad BUKOWIECKI 97-03-17 PKS Gwardia Szczytno(WMZ) 62.23

2 Łukasz BLOCH 97-01-13 MKS Pułtusk(MAZ) 47.36

3 Szymon GODLEWSKI 97-10-28 MKS Pułtusk(MAZ) 45.53

……………………………………………………………………

5 Łukasz ŁUKSZO 97-01-19 PKS Gwardia Szczytno(WMZ) 43.76

13 Radosław KOŁODZIEJSKI 98-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WMZ) 31.50

15 Damian PAWŁOWSKI 97-02-12 MOS Zatoka Braniewo(WMZ) 28.64

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x