Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w przełajach – Talenty są wszędzie

Prawie 230 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w miniony weekend w Mistrzostwach Powiatu Gołdapskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Trasa wokół Stadionu Miejskiego była wymagająca, dostosowana do wieku i możliwości zawodników. Cieszy fakt, że oprócz uczniów szkół z Gołdapi na starcie znalazło się wielu uczestników z małych miejscowości. Okazuje się, że przełaje cieszą się tam dużą popularnością, a co ważne jest tam wiele talentów, o czy świadczą wyniki Mistrzostwa Powiatu.

 

Wyniki

Dziewczęta SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

1 Parat Michalina SP 3 LA OSiR Gołdap

2 Szczęsna Kinga SP w Pogorzeli

3 Buczyńska Natalia SP Żytkiejmy

4 Olszewska Wiktoria SP Żytkiejmy

5 Kondraciuk Maja UKS Trójka SP 3 Gołdap

6 Szlempo Wiktoria UKS Trójka SP 3 Gołdap

7 Kaszuba Oliwia UKS Trójka SP 3 Gołdap

8 Kasperuk Aleksandra UKS Trójka SP 3 Gołdap

9 Wyrostek Laura UKS Trójka SP 3 Gołdap

10 Naruszewicz Gabriela UKS Trójka SP 3 Gołdap

Chłopcy SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

1 Gromko Szymon SP Żytkiejmy

2 Kalwajtys Hubert SP Żytkiejmy

3 Iwo Januszkiewicz SP3 LA OSiR Gołdap

4 Urbanowicz Krystian SP Żytkiejmy

5 Poreda Jakub UKS Trójka SP 3 Gołdap LA OSiR

6 Osiński Miłosz UKS Trójka SP 3 Gołdap

7 Kulmaczewski Maciej UKS Trójka SP 3 Gołdap

8 Andruszkiewicz Norbert SP w Pogorzeli

9 Lutecki Marcel SP Dubeninki

10 Kozłowski Oskar UKS Trójka SP 3 Gołdap

Dziewczęta SOSW dystans 1000m

1 Wójcik Marzena SP Grabowo

2 Kisielecka Aleksandra SOSW Gołdap

3 Olszewska Katarzyna SOSW Gołdap

Chłopcy SOSW dystans 1000m

1 Grzeszczuk Patryk SOSW Gołdap

2 Krusiński Patryk SOSW Gołdap

Dziewczęta SP rocz. 2002 i mł. dystans 600 m

1 Ostapionek Weronika SP Dubeninki

2 Juszkiewicz Gabriela SP Grabowo

3 Prokopczyk Natalia SP 1 Gołdap

4 Jankowska Oliwia UKS Trójka SP 3 Gołdap LA OSiR

5 Jarzębowicz Natalia SP 1 Gołdap

6 Brodowska Weronika SP Jabłońskie

7 Piwowarczyk Marlena UKS Banie Mazurskie

8 Kuskowska Paulina SP 3 LA OSiR Gołdap

9 Szczęsna Patrycja SP w Pogorzeli

10 Hurec Amelia SP 1 Goldap

Chłopcy SP rocz. 2002 i mł. dystans 800 m

1 Taudul Kacper SP3 LA OSiR Gołdap

2 Wójtowicz Dariusz SP 3 UKS Trójka

3 Gromko Hubert SP Żytkiejmy

3 Kopcych Łukasz UKS Banie Mazurskie

4 Świerzbin Jakub UKS Banie Mazurskie

5 Polanis Kuba SP w Pogorzeli

6 Lutecki Sebastian SP Dubeninki

7 Szlempo Dawid UKS SP 3 Gołdap

8 Sztabiński Kacper UKS Banie Mazurskie

9 Piszczek Jakub UKS Trójka SP 3 Gołdap LA OSiR 11

10 Trzasko Dawid SP Grabowo 10

Dziewczęta SP rocz. 2000 i mł. dystans 800 m

1 Dziatkowska Weronika SP 1 LA OSiR Gołdap

2 Chmielewska Katarzyna Lider Grabowo

3 Ziętek Katarzyna SP Jabłońskie

4 Piela Dominika ULKS Lider Grabowo

5 Szyszkowska Karolina UKS SP 3 Gołdap

6 Leszczyńska Julia SP 3 LA OSiR Gołdap

7 Misiewicz Arleta ULKS Lider Grabowo

8 Bednarz Aleksandra SP Grabowo

9 Meller Katarzyna ULKS Lider Grabowo

10 Szporak Adela SP w Pogorzeli

Chłopcy SP rocz. 2000 i mł. dystans 1000 m

1 Zyskowski Grzegorz SP 1 Gołdapskich

2 Urbanowicz Mateusz SP Żytkiejmy

3 Tylenda Szymon SP w Pogorzeli

4 Styk Sebastian SP w Pogorzeli

5 Suchy Maciej SP Grabowo

6 Juszkiewicz Jakub ULKS Lider Grabowo

7 Girtler Hubert UKS SP 2 Gołdap

8 Żamojtuk Maciej SP 1 LA OSiR Gołdap

9 Litwiński Mateusz SP 1 Gołdap

10 Andzulewicz Gabriel UKS SP 2 Gołdap

Dziewczęta SG rocz. 1999 i mł. dystans 1000 m

1 Ćwikowska Magdalena UKS Banie Mazurskie

2 Ołów Edyta Gim. Gołdap LA OSiR

3 Cewkowicz Aleksandra UKS Banie Mazurskie

4 Rzeszotek Angelika UKS Banie Mazurskie

5 Tuchowska Martyna ULKS Lider Grabowo

6 Pałys Wioletta ULKS Lider Grabowo

7 Pujan Martyna UKS Banie Mazurskie

8 Szumlańska Edyta UKS Banie Mazurskie

9 Szymańska Monika UKS Banie Mazurskie

10 Grazul Dominika SP w Pogorzeli

Chłopcy SG rocz. 1999 i mł. dystans 1500 m

1 Suchy Jacek ULKS Lider Grabowo

2 Poreda Konrad Gim. Nr.1 LA OSiR Gołdap

3 Wronowski Albert UKS Banie Bazurskie

4 Lanczewski Grzegorz ULKS Lider Grabowo

5 Pastuszyński Piotr ULKS Lider Grabowo

6 Klaus Mateusz UKS Banie Mazurskie

7 Meller Piotr ULKS Lider Grabowo

8 Kondratowicz Paweł UKS Banie Mazurskie

9 Piasecki Patryk SP w Pogorzeli

10 Tegowski Mariusz UKS SP 3 Gołdap

Dziewczęta SG rocz. 1997 i mł. dystans 1500 m

1 Szablak Julia UKS Banie Mazurskie

2 Chmielewska Paulina ULKS Lider Grabowo

3 Grygajtys Patrycja UKS Banie Mazurskie

4 Mejcz Ola Gim. 1 LA OSiR Gołdap

5 Hawrusik Sylwia UKS Banie Mazurskie

6 Twarowska Karolina Gim. 1 LA OSiR Gołdap

7 Rozmysłowska Magdalena Gim. 1 Boćwinka

8 Balcer Natalia Gim. Grabowo

9 Czereszewska Natalia Gim. Grabowo

10 Mikołajczyk Karolina Gim Dubeninki

Chłopcy SG rocz. 1997 i mł. dystans 2000 m

1 Wielgus Mateusz Gim. Gołdap LA OSiR

2 Zyborowicz Bartłomiej Gim. Dubeninki

3 Stasiński Krystian ULKS Lider Grabowo

4 Żelasko Jakub Gim. Dubeninki

5 Ferenc Mateusz ULKS Lider Grabowo

6 Czereszewski Mateusz ULKS Lider Grabowo

7 Iwanicki Wojciech ZSZ Gołdap

8 Karwel Sebastian SP Dubeninki

Dziewczęta SPG rocz. 1996 i mł. dystans 1500 m

1 Wojda Maria LA OSiR Gołdap

Chłopcy SPG rocz. 1996 i mł. dystans 2000m

1 Iwanicki Wojciech ZSZ Gołdap

Dziewczęta SPG rocz. 1993 i mł. dystans 2000m

1 Sieczkowska Agata LO Gołdap

2 Wilczewska Iga LO Gołdap

3 Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap

Chłopcy SPG rocz. 1993 i mł. dystans 3000m

1 Kurkowski Pawel UKS Jantar

2 Słomski Maciej UKS Jantar

3 Ciołek Mateusz UKS Jantar

Kobiety rocz. 1992 i st. dystans 2000 m

1 Wołyniec Emilia Gołdap

2 Żabicka Marta Łowcy Przygód Gołdap

3 Tramp Małgorzata Łowcy Przygód Gołdap

Mężczyźni rocz. 1992 i st. dystans 3000 m

1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie

2 Borucki Dariusz Łowcy Przygód Gołdap

3 Szlaszyński Przemysław Gołdap

4 Żamojtuk Daniel PSP Gołdap

5 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap

6 Paszkowski Hubert Gołdap

7 Słomski Maciej UKS Jantar

8 Kotowicz Grzegorz Budry

9 Królczyk Tadeusz Łowcy Przygód Gołdap

10 Górski Ryszard Łowcy Przygód Gołdap

Fot.goldap info

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x