Mistrzostwa Województwa LDK Olecko 2021 – Talenty są wszędzie i w to trzeba wierzyć

Fot. CSiR Susz
W niedzielę (13 czerwca) odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Lekkoatletyka dla Każdego” 1.Memoriał Wiesława Czerniakowskiego. Program LDK istnieje już kilka lat i sprawdza się znakomicie. Dzięki niemu najmłodsi są objęci systematycznymi treningami, nie mówić już, że z tego grona pochodzą największe talenty. To dzięki tej permanentnej ciągłości szkolenia polska lekkoatletyka od wielu lat jest na topie. Na Warmii i Mazurach też istnieje wiele ośrodków LDK, które prowadza pasjonaci, a jednocześnie wykwalifikowani trenerzy.

W Olecku rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i formule open. Była okazja by sprawdzić formę na pięknym obiekcie, bo krajowe imprezy mistrzowskie coraz bliżej. Startowali zawodnicy większość ośrodków w regionie. Nie było jakiejś szczególnej dominacji, każdy miał w składzie swoje atuty i to cieszy, bo potwierdza prawdę, że talenty rodzą się wszędzie, trzeba je znaleźć, zachęcić i przekonać do uprawiania sportu.

Wyniki

60 metrów dziewcząt

Finał

1 RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.01

2 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg (WN) 9.16 PB

3 SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.26

4 DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.37

5 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 9.41 PB

6 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 9.47

7 ADAMOWICZ Aleksandra 2011-12-12 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 9.73 PB

8 KORALEWSKA Weronika 2011-01-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 10.05

Rzut piłeczką palantową dziewcząt

1 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 19.50

2 JAKIMOWSKA Maja 2010-05-09 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 17.50

3 LIBERACKA Wiktoria 2010-08-12 LKS Lubawa (WN) 17.00

4 KIROL Klaudia 2011-08-16 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 15.50

5 FIJOREK Lena 2010-03-19 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 15.00

6 SAMOJŁOWICZ Julia 2010-02-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 13.50

60 metrów chłopców

Finał

1 WNUK Bartosz 2010-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.06

2 WILAN Maciej 2010-09-17 UKS Atos Woźnice (WN) 9.54 PB

3 JANKOWSKI Przemysław 2010-07-20 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.71

4 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9.95 SB

5 JADUSIŃSKI Błażej 2010-11-06 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10.03

6 KACPROWICZ Miłosz 2010-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.04

7 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.12

8 MUREK Antoni 2010-01-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.20

Rzut piłeczką palantową chłopców

1 MŁYNARCZYK Fabian 2010-04-22 UKS Atos Woźnice (WN) 43.0

2 STEFANOWICZ Jakub 2010-06-08 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 32.5

3 POLIMARCZYK Robert 2010-08-10 UKS Atos Woźnice (WN) 27.0

4 RAMS Dawid 2010-04-18 LKS Lubawa (WN) 24.5

5 HOMONCIK Jan 2011-02-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 23.5

6 BUKOWIECKI Alex 2013-08-24 MKL Jurand Szczytno (WN) 11.0

Pchnięcie kulą chłopców (4kg)

1 PAWELCZYK Szymon 2008-11-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 5.00

2 STAŃCZAK Maciej 2009-01-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 4.67

600 metrów K U12

1 DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:01.22 PB

2 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 2:04.28

3 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 2:04.34

4 TUCKA Martyna 2010-01-25 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:09.20

5 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:13.70

6 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg (WN) 2:16.10

Skok w dal ze strefy K U12

1 RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.17 PB

2 SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.03 PB

3 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa (WN) 3.71 PB

4 TUCKA Martyna 2010-01-25 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 3.69

5 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.68 PB

6 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 3.59

600 metrów M U12

1 WNUK Bartosz 2010-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:02.04 PB

2 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 2:02.77 PB

3 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:03.71

4 KAMIŃSKI Filip 2010-05-31 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:12.22

5 STEFANOWICZ Jakub 2010-06-08 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:13.51 PB

6 RĘBOWSKI Mateusz 2010-12-08 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:16.41

Skok w dal ze strefy M U12

1 WILAN Maciej 2010-09-17 UKS Atos Woźnice (WN) 3.87

2 HOMONCIK Jan 2011-02-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.82

3 MUREK Antoni 2010-01-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.59

4 KAMIŃSKI Filip 2010-05-31 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 3.39

5 POLIMARCZYK Robert 2010-08-10 UKS Atos Woźnice (WN) 3.23

6 BZYMEK Igor 2010-01-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.10

100 metrów K U14

Finał

1 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta (WN) 13.54

2 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 13.69

3 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.86

4 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.88 PB

5 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.99

6 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.28 PB

7 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 14.49

8 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.53

300 metrów K U14

1 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 45.86

2 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 45.96

3 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta (WN) 47.63

4 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 47.63

1 ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 48.20 PB

2 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.75 PB

1000 metrów K U14

1 BARICA Kinga 2008-08-09 CSiR Susz (WN) 3:41.79

2 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3:46.48

3 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3:50.17

4 TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3:51.00

5 WACHUŁA Julia 2009-05-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3:52.99

6 SMOSARSKA Julia 2008-03-05 MLKS Ostróda (WN) 3:53.18

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

1 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 10.29

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9.79 PB

3 FURTAK Zuzanna 2008-03-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 9.17 PB

4 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 8.02 PB

5 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 7.26

6 FELSKA Angelika 2009-03-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 6.41

Skok w dal ze strefy K U14

1 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice (WN) 4.67 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.61 PB

3 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.49

4 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 4.43

5 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.23

6 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.13

100 metrów M U14

Finał

1 ZŁOTNIK Karol 2008-04-16 LKS Korab Olecko (WN) 13.30

2 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 13.40 PB

3 NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 13.71

4 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 14.09

5 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 14.67

6 GIERAK Jakub 2008-12-20 LKS Korab Olecko (WN) 14.80 PB

7 JUREWICZ Adam 2008-10-21 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 14.99

8 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa (WN) 15.11

300 metrów M U14

1 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 43.82

2 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 48.83

3 ZŁOTNIK Karol 2008-04-16 LKS Korab Olecko (WN) 49.88

4 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 50.03

5 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 51.27

6 GONTARCZYK Wiktor 2008-06-18 Orka Iława Athletics (WN) 52.06

1000 metrów M U14

1 ŁOŃSKI Mateusz 2008-01-01 LUKS Orneta (WN) 4:24.94

2 SZWEDKO Szymon 2008-01-18 LUKS Orneta (WN) 4:36.22

Skok w dal ze strefy M U14

1 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.76 PB

2 NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 4.63

3 JUREWICZ Adam 2008-10-21 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.50 PB

4 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.30 PB

5 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.26 PB

6 SZCZERBIK Szymon 2009-10-26 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 3.93

100 metrów K U16

Finał

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 12.82

2 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.99

3 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 13.45 =PB

4 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.52 PB

5 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.54

6 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.80 PB

7 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 LKS Korab Olecko (WN) 13.96

300 metrów K U16

1 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.32 PB

2 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 44.55

3 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 45.07

4 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 45.09 PB

5 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 46.03 PB

6 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 46.09 PB

600 metrów K U16

1 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:41.22 PB

2 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity (WN) 1:43.24 PB

3 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda (WN) 1:46.11

4 STEYKA Alicja 2007-04-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:46.70 PB

5 SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:52.47 PB

6 GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:52.64

80 metrów pł K U16

1 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 14.07 PB

2 LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07 Orka Iława Athletics (WN) 15.01

300 m ppł K U16

1 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 50.48

2 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.81 PB

3 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 52.58 PB

4 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 52.73

1000 m przeszkody K U16

1 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:21.43

2 NELKE Marta 2006-05-10 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:00.10

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 12.33

2 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.00

3 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9.66 PB

4 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 8.40 PB

5 KOSAKOWSKA Dominika 2006-09-05 LKS Korab Olecko (WN) 8.19

6 WISZNIEWSKA Weronika 2006-07-09 LKS Korab Olecko (WN) 6.54

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa (WN) 41.05 PB

2 NIEDZIELA Julia 2006-01-01 LKS Lubawa (WN) 30.38 SB

3 KOSAKOWSKA Dominika 2006-09-05 LKS Korab Olecko (WN) 25.82

4 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa (WN) 23.99

5 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 23.62 PK

6 WISZNIEWSKA Weronika 2006-07-09 LKS Korab Olecko (WN) 21.90

Skok w dal K U16

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.12

2 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.76

3 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 4.71

Wieloskok K U16

1 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 10.48 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9.32 PB PK

3 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 9.15

4 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 8.42 =PB

100 metrów M U16

Finał

1 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 11.84

2 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko (WN) 12.35 PB

3 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.65

4 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.65 =PB

5 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik (WN) 12.93

6 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 13.34 PB

7 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.46 SB

8 GUTTMAN Filip 2007-10-12 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 13.68

300 metrów M U16

1 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics (WN) 40.17 PB

2 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 40.89

3 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 41.04

4 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.94

5 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 46.00

6 GUTTMAN Filip 2007-10-12 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 46.38

600 metrów M U16

1 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 1:32.53 PB

2 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik (WN) 1:35.82 PB

3 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:38.82

4 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:40.12

5 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:49.02

6 LEWICKI Norbert 2007-11-27 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 1:58.33 PB

300 m ppł M U16

1 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 41.65 PB

2 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 42.29

3 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik (WN) 47.21

1000 m przeszkody M U16

1 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa (WN) 2:53.70

2 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 3:23.19

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 13.69 PK

2 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 11.55

3 GALIŃSKI Mateusz 2005-10-13 LKS Lubawa (WN) 10.89 PK

4 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.47 PB

5 CĄKAŁA Jan 2007-07-11 MKL Jurand Szczytno (WN) 8.60

6 JAMA Bartosz 2006-11-02 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 8.13 PB

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa (WN) 38.36 PK

2 JAMA Bartosz 2006-11-02 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 32.24 PB

3 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 24.61

4 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 20.13

Skok w dal M U16

1 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 5.62

2 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 5.10 PB

3 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 5.04

4 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.99

5 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.82

6 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice (WN) 4.55

Wieloskok M U16

1 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice (WN) 10.68

2 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.64 PB

3 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 10.38

100 metrów K

1 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok (PD) 12.64

2 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa (WN) 12.86 PB

3 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 13.25

4 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa (WN) 13.27 PB

5 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity (WN) 14.87

6 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 15.30

200 metrów kobiet

1 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 27.94 PB

2 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda (WN) 29.15 PB

3 KALISZ Julia 2005-02-07 MLKS Ostróda (WN) 30.64

4 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity (WN) 31.17 PB

400 metrów kobiet

1 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 63.18

2 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda (WN) 68.44

3 KALISZ Julia 2005-02-07 MLKS Ostróda (WN) 71.16

100 metrów M

1 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 11.57 SB

2 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics (WN) 12.20

3 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 12.31 PB

200 metrów mężczyzn

1 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 22.80

2 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta (WN) 23.07

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 23.92 SB

4 RAFIŃSKI Jakub 2003-05-14 LKS Lubawa (WN) 23.93

5 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 24.49 PB

6 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics (WN) 24.99 PB

400 metrów mężczyzn

1 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik (WN) 55.32

2 GRAŻUL Alan 2004-08-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) 57.95

3 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 59.99

4 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 60.08

5 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 61.86

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyla Olecko Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x