Mistrzostwa Województwa LZS U18 i Open Olsztyn 2021 – LUKS Orneta z jakością

Fot. LUKS Orneta facebook
Na stadionie w Kortowie odbyły się w niedzielę (23 maja) Mistrzostwa Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce w kat. U18 i Open. Startowali zawodnicy prawie wszystkich sekcji w regionie, nawet tych nie zrzeszonych w LZS. Rozegrano też konkurencje dla najmłodszych (U14). W klasyfikacji zespołowej (medalowej) zwyciężyli lekkoatleci LUKS Orneta, którzy wywalczyli aż siedem złotych krążków. Ekipa nie była liczna, za to miała indywidualności. Wiktoria Rutkowska zdobyła trzy medale: dwa złote (100 m i 200 m) i brązowy (sztafeta 4 razy 100 m).

Zwycięzcy ciekawszych konkurencji: mężczyźni:kobiety: Anastazja Kuś (AZS UWM Olsztyn) 12.72, 300 m: Lena Sadurska (AZS UWM) 40.88, 400 m: Julia Twardowska (AZS UWM) 58.76, 800 m: Kinga Kornacka (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 2.18.67, skok wzwyż: Julia Piędziak (Kłobuk Lidzbark Warmiński) 1.65, w dal: Zuzanna Kopko (Sokół Węgorzewo) 5.01. pchnięcie kulą: Joanna Marszelewska (NKS Nowe Miasto Lubawskie) 15.10, mężczyźni: 100 m: Dawid Rumiński (LUKS Orneta) 11.47, 200 m: Jakub Kozacki (AZS UWM) 21.72, 300 m: Wojciech Wasielewski (MOSiR Działdowo) 38.82, 400 m Michał Kijewski (Sokół Węgorzewo) 52.12, pchnięcie kulą: Karol Kijewski (Jurand Szczytno) 15.21, rzut dyskiem: Karol Kijewski 47.06.

Klasyfikacja drużynowa (medalowa)

1 LUKS Orneta 7 3 5

2 UKS Sokół Węgorzewo 3 3 2

3 Orka Iława Athletics 2 2 1

4 Kłobuk Lidzbark Warmiński 2 2 0

5 MKL Jurand Szczytno 2 1 2

6 Polonia Pasłęk 2 1 0

Wyniki indywidualne

100 m kobiet LZS

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta (WN) 12.26 SB

2 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa (WN) 12.97 PB

3 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa (WN) 13.04 PB

4 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 13.09 PB

5 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 13.11 PB

6 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 13.56 PB

7 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda (WN) 13.64 PB

8 ZALEWSKA Marta 2004-04-26 LKS Lubawa (WN) 13.77 PB

100 metrów kobiet

1 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.72

2 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 12.78

3 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.85 PB

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.10

5 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.64

6 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.82 PB

7 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.94

8 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.97

eliminacje

9 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 14.11 PB

10 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.16 PB

11 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 14.17

12 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 LKS Korab Olecko (WN) 14.24

13 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 14.27 PB

14 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.35 (346)

15 MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 GUKS Asy Dywity (WN) 14.35 (350)

16 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa (WN) 14.53 PB

17 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.54 PB

18 SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.56

19 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg (WN) 14.59

20 MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 LKS Korab Olecko (WN) 14.68 PB

21 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 14.72 PB

22 KORZUN Wiktoria 2007-06-11 LKS Korab Olecko (WN) 14.88 PB

23 WYŻKIEWICZ Oliwia 2005-04-07 MKS Truso Elbląg (WN) 14.93

24 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 14.99

25 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 15.08 PB

26 SADOWSKA Maja 2007-07-26 LKS Lubawa (WN) 15.17 PB

27 GIZULEWSKA Julia 2007-02-03 LUKS Orneta (WN) 15.34 PB

28 RYNKUN Dominika 2007-01-29 LUKS Orneta (WN) 15.35

29 CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 15.36 PB

30 MĘTEL Antonina 2009-06-23 LUKS Orneta (WN) 15.63

31 JANKOWSKA Oliwia 2007-10-24 MKS Truso Elbląg (WN) 15.90 PB

32 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa (WN) 16.61 PB

33 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 17.61 PB

34 LEWICKA Weronika 2007-11-27 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 18.07

200 metrów kobiet

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta (WN) 25.52 SB

2 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.58 SB PK

3 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.73 PB PK

4 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 26.83 PB

5 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.02 PK

6 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 27.08

7 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.08 SB PK

8 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 27.23 PK

9 ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 LKS Lubawa (WN) 27.45 PB

10 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 27.48 PB PK

11 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg (WN) 28.04 PK

12 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 28.24 PB

13 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda (WN) 28.30 PB

14 MAŁKOWSKA Paulina 2004-09-10 LKS Lubawa (WN) 28.98

15 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 29.02 PK

16 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 29.72 PK

17 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 29.84 PK

18 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg (WN) 30.03 PK

19 PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 LKS Korab Olecko (WN) 30.46

20 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 30.67 PB PK

21 WYŻKIEWICZ Oliwia 2005-04-07 MKS Truso Elbląg (WN) 31.19 PK

23 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko (WN) 31.35 SB

24 SADOWSKA Maja 2007-07-26 LKS Lubawa (WN) 32.75 PK

300 metrów kobiet

1 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 40.88

2 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 43.55

3 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 44.88 PB

4 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda (WN) 44.96 PB

5 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 45.56 PB

6 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 46.43 PB

7 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.67 SB

8 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.82

9 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa (WN) 47.73 PB

10 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 48.43 PB

11 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.96 PB

12 SMOSARSKA Julia 2008-03-05 MLKS Ostróda (WN) 49.24

13 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 49.30 PB

14 JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 MLKS Ostróda (WN) 49.76 PB

15 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 49.82

16 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 50.54

17 CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 52.35 PB

18LEWICKA Weronika 2007-11-27 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 53.70

400 metrów kobiet

1 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 58.76 PB PK

2 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 59.16 PK

3 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics (WN) 1:00.46

4 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:01.40

5 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg (WN) 1:01.60 PK

6 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice (WN) 1:01.73

7 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg (WN) 1:03.65 PK

8 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:03.79

9 FRYDRYCH Martyna 2005-08-05 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:11.77

600 metrów kobiet

1 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:42.92 SB

2 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:47.60 PB

3 STEYKA Alicja 2007-04-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1:47.70 PB

4 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:49.59

5 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:50.67 PB

6 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:50.87 SB

7 JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:54.36

8 MIŁKOWSKA Anna 2008-01-28 LKS Masuria Jęcznik (WN) 1:54.38 PB

9 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:54.67 PB

10 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 1:57.81 PB

11 MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 GUKS Asy Dywity (WN) 2:07.70

12 KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:13.07

13 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:57.52

14 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics (WN) 2:07.16

15 WISKA Karina 2010-12-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:17.28

16 ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 KS Zamek Kurzętnik (WN) 2:17.74

17 KAMOLA Michalina 2008-05-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:58.02 PB

18 DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:01.45 PB

19 WACHUŁA Julia 2009-05-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:04.58 PB

20 SKWAREK Kornelia 2008-09-24 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:22.28 PB

800 metrów kobiet

1 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 2:18.67 SB

2 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:34.23

3 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg (WN) 2:34.92 PB PK

4 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 2:36.19

5 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg (WN) 2:40.38 PK

6 WLIZŁO Anna 2005-10-16 MKS Truso Elbląg (WN) 2:42.56 PK

7 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg (WN) 2:53.49 PK

1500 metrów kobiet

1 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4:52.47

2 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda (WN) 5:35.00

100 m pł K U18

1 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics (WN) 15.06 SB

2 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics (WN) 17.18

400 m pł kobiet

1 FUCZEK Alexandra 2003-04-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 1:09.93

2 DUDZIEC Martyna 2004-08-27 MKL Jurand Szczytno (WN) 1:10.52

3 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:11.68 PK

4 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics (WN) 1:12.80

4 razy 100 metrów kobiet

1 LKS Lubawa (MAŁKOWSKA Paulina, ZALEWSKA Marta, ZDROJEWSKA Wiktoria, SZAUER Anna) 52.46 SB

2 UKS Atos Woźnice (BIEGAJ Oliwia, MURACH Maja, WAWRZYNOWICZ Julia, WĄDOŁOWSKA Wiktoria) 52.48 SB

3 KS AZS UWM Olsztyn ) (FALĘCKA Pola, BIAŁCZAK Maja, JELENIEWICZ Nikola, SUGIER Laura) 53.63 SB

4 LUKS Orneta (RYNKUN Dominika, MĘTEL Zuzanna, GIZULEWSKA Julia , RUTKOWSKA Wiktoria) 54.32 SB

5 MLKS Ostróda (WASILAK Julia, OSTROWSKA Dominika, KALISZ Julia, WARZYŃSKA Zuzanna) 54.56

6 LKS Korab Olecko(MUSKAŁA Nikola, WARSIEWICZ Karolina , KOŁODZIEJ Dominika, KORZUN Wiktoria 56.56

Pchnięcie kula K U18 (3 kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 15.10

2 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.26 PB PK

3 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 12.04 PK

4 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 11.28 PB

5 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 8.36 PB PK

6 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 7.39 PK

7 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 7.16 PK

8 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 7.06 PK

9 KULAK Miłka 2007-07-16 MKL Jurand Szczytno (WN) 6.48 PB PK

10 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 5.64 PK

Rzut dyskiem kobiet (1 kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 34.54

2 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 28.03

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 32.79 PB

2 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 32.08

3 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa (WN) 28.75 PB

4 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa (WN) 22.04 PB

5 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 18.93

6 KULAK Miłka 2007-07-16 MKL Jurand Szczytno (WN) 17.21 PB

7 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.82

Rzut oszczepem K U18 (500 g)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21-02-06 LKS Lubawa WN 38.23 PB PK

2 BANASIEWICZ Magdalena 03-07-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 36.94

3 ADAMCZYK Martyna 04-01-06 KS Polonia Pasłęk WN 34.50 PK

4 GRZYWACZ Agata 06-04-04 LKS Lubawa WN 29.02

5 PIELECH Amelia 31-03-07 KS Polonia Pasłęk WN 27.95 PK

6 MIESIKOWSKA Marta 31-07-05 LKS Lubawa WN 25.57 SB

7 NIEDZIELA Julia 01-01-06 LKS Lubawa WN 25.17 PK

8 RAMS Milena 10-08-07 LKS Lubawa WN 24.43 PB PK

9 KOŁODZIEJSKA Karolina 23-06-08 LKS Lubawa WN 21.22 PK

10 PIĘDZIAK Julia 11-02-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 20.26

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 SUSKA Gabriela2 6-07-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 29.87

2 GRUCA Gabriela 27-05-03 UKS Sokół Węgorzewo WN 29.02

Skok wzwyż kobiet

1 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 1.65

2 ŻYLIS Adela 2005-09-28 KS Polonia Pasłęk (WN) 1.45 PB

3 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 1.35 PK

4 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1.30 PK

5 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 1.25 PK

Skok w dal kobiet LZS

1 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.01 PB

2 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.74

3 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 4.42

4 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice (WN) 4.40

5 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity (WN) 3.80

Skok w dal kobiet

1 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 4.91 PB

2 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.68 PB

3 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 4.54

4 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.32 PB

5 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.91

100 metrów mężczyzn + LZS

1 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta (WN) 11.47 PB

2 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 11.59

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 11.65 PK

4 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 11.67 PB

5 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 11.91 PK

6 RAFIŃSKI Jakub 2003-05-14 LKS Lubawa (WN) 12.08 PB

7 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.12 PK

MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 UKS Atos Woźnice (WN) 11.84 – nie wystartował w finale

Eliminacje

9 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 12.10 PB

10 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 12.11 PB PK

11 ZDROJEWSKI Bastian 2006-03-28 MKS Truso Elbląg (WN) 12.17 PB PK

12 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.25 PB PK

13 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg (WN) 12.32 PB PK

14 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 12.36 PB PK

15 BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 UKS Atos Woźnice (WN) 13.10 PB PK

16 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 13.16 PK

17 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 13.32 PB PK

18 OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 13.45 PB PK

19 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 13.67 PB PK

20 MACZAN Igor 2007-08-13 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.85 PB PK

200 metrów mężczyzn

1 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.72 PB PK

2 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 22.64 PK

3 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 22.74 SB PK

4 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta (WN) 22.79 PB

5 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 23.09 PB PK

6 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 23.61

7 RAFIŃSKI Jakub 2003-05-14 LKS Lubawa (WN) 23.74 PB

8 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo (WN) 23.80 PB PK

9 MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 UKS Atos Woźnice (WN) 23.87

10 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 24.56 PK

11 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.73 PB PK

12 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 25.23 PB PK

13 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg (WN) 25.41 PB PK

14 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 25.46 PB PK

15 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 25.48 PK

16 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.83 PK

17 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik (WN) 28.80 PK

300 metrów mężczyzn

1 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 38.82 PB

2 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 40.42 PB

3 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 40.80 PB

4 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik (WN) 41.86 PB

5 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 42.84 PB

6 OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 44.77 PB

7 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 44.89 PB

8 MACZAN Igor 2007-08-13 MKL Jurand Szczytno (WN) 49.01

400 metrów mężczyzn

1 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 52.12

2 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 53.85 PK

3 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics (WN) 55.38

4 ZDROJEWSKI Bartłomiej 2002-08-30 LKS Lubawa (WN) 55.67 SB

5 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 57.64 PK

800 metrów mężczyzn

1 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik (WN) 2:03.02

2 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa (WN) 2:05.04 PK

3 JASZCZUK Michał 1990-01-13 LKS Korab Olecko (WN) 2:10.81

4 OLSZAŃSKI Paweł 1996-04-12 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 2:15.41 PK

5 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg (WN) 2:20.84 PB PK

6 CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 2:22.67 PB PK

7 WYSOCKI Adam 2005-07-27 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:25.77

3000 metrów mężczyzn

1 FLAGA Przemysław 1983-01-27 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 9:14.07 PK

2 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 LKS Korab Olecko (WN) 9:54.90 PB

3 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10:03.66 SB

4 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 10:08.01 PK

5 KASPERSKI Arkadiusz 1970-07-13 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 10:46.62 PK

6 GĄSIOR Piotr 1984-01-05 CSiR Susz (WN) 10:47.72

7 JABŁONKA Krystian 1981-12-03 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 10:52.59 PK

8 GĄSIOR Paweł 1986-10-29 CSiR Susz (WN) 11:56.42

9 NOWAK Jerzy 1964-12-07 KB Sporting Międzyzdroje (ZP) 12:06.84 PK

400 m pł M U18

1 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk (WN) 1:03.73

2 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 1:04.79

3 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice (WN) 1:10.88

4 razy 100 metrów mężczyzn

1 LUKS Orneta (KAMIŃSKI Sebastian, LINDORF Adrian, STEFANOWICZ Maciej, RUMIŃSKI Dawid 47.45

2 UKS Atos Woźnice (MORGAŚ Tomasz, WAWRZYNOWICZ Dawid, MALINOWSKI Adrian, MAJEWSKI Dawid BRODOWSKI Olaf, KOSIOREK Stanisław) 48.74

Pchnięcie kulą M U20 (6 kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 14.80 SB

Pchnięcie kulą M U18 (5 kg)

1 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.21

2 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 13.97

3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) 12.88

4 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 12.28 PB PK

5 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 12.14 PB PK

6 GALIŃSKI Mateusz 2005-10-13 LKS Lubawa (WN) 10.80

7 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.66

8 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 9.79 SB PK

Rzut dyskiem M U20 (1.75 kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 45.32

Rzut dyskiem M U18 (1.5 kg)

1 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 47.06

2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) 42.36

3 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 41.32

4 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 31.03

Rzut dyskiem M U16 (1 kg)

1 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 35.30 PB

2 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 28.92

3 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 28.70

Rzut oszczepem U18 (700 g)

1 MAJEWSKI Jakub 09-02-04 LKS Lubawa WN 40.05

Rzut oszczepem mężczyzn (800 g)

1 CYTLAŁ Artur 09-01-03 KS Polonia Pasłęk WN 58.13 PB

Skok wzwyż mężczyzn

1 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg (WN) 1.65 PB PK

Skok w dal mężczyzn + LZS

1 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 5.94 PB

2 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 5.61

3 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 5.42

4 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 4.96 PK

5 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.86 PB PK

6 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.84 PK

60 metrów K U14

1 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta (WN) 8.60 PB

2 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 8.77

3 RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 8.96

4 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno (WN) 9.06

5 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 9.06 PB

6 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz (WN) 9.19 PB

7 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.22

8 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 9.25 PB

9 KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 LKS Korab Olecko (WN) 9.27

10 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.28

11 SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.30

12 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 9.31 PB

13 LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.33

14 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.39

15 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 9.43 PB

16 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 9.44

17 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg (WN) 9.45

18 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 9.49 PB

19 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.51

20 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 9.56 PB

21 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 9.61

22 SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 CSiR Susz (WN) 9.64 PB

23 NAKIELSKA Aleksandra 2009-07-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.71

24 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 9.72

25 MIROS Wiktoria 2008-11-12 LUKS Orneta (WN) 9.74

26 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.77

27 HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.77

28 TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.78

29 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 9.80

30 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 9.81 PB

31 PIETRZYK Ewa 2009-12-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.86

32 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.87

33 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 9.99

34 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa (WN) 9.99 PB

35 POŁOMSKA Aleksandra 2009-06-25 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.06

36 KOWARA Faustyna 2009-02-15 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.09

37 JAZIC Paula 2009-07-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.15

38 PARCIAK Hanna 2010-10-26 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.17

39 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.18

40 SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 10.21

41 LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.25

42 DĄBROWSKA Dominika 2008-02-24 LUKS Orneta (WN) 10.26

43 ŁUTOWICZ Oliwia 2009-11-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.29

44 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.31

45 PUCUŁA Julia 2010-01-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.50

46 ZŁOTUCHA Amelia 2008-12-27 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.51

47 MILLER Aleksandra 2010-01-25 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.57

48 DROZD Maja 2008-08-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.59

49 SĘK Amelia 2009-08-21 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.89

50 PAKUŁA-TAMOU Vivienne 2010-09-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.90

51 OLBRYŚ Amelia 2008-12-09 MKL Jurand Szczytno (WN) 10.91

52 HELBRECHT Lena 2010-08-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.98

53 JAŚKIEWICZ Aleksandra 2010-05-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 11.01

54 JAKUBCEWICZ Maja 2010-12-03 MKL Jurand Szczytno (WN) 11.05

55 UMIŃSKA Maja 2010-09-22 MKL Jurand Szczytno (WN) 11.35

56 CZERNIK Iga 2010-11-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 11.38

57 KURCZYCKA Emilia 2010-08-31 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 11.50

58 SZWENDA Oliwia 2009-09-14 LUKS Orneta (WN) 11.50

59 WOŻNIAK-WASILCZUK Vanessa 2008-11-06 LUKS Orneta (WN) 14.08

300 metrów K U14

1 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 49.43 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 49.78 PB

3 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 50.57 PB

4 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 50.95 PB

5 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 51.48 PB

6 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 51.74 PB

7 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 51.98 PB

8 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 52.05

9 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 52.12 PB

10 KAPELA Aleksandra 2008-12-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.56

11 KORZENIOWSKA Katarzyna 2008-08-07 MKS Truso Elbląg (WN) 52.83

12 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.35

13 ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 53.78 PB

14 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 53.96

15 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 55.77 PB

16 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.62

17 ŻUKOWSKA Emilia 2008-07-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.83

18 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 56.90

19 CELIŃSKA Natalia 2008-10-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 56.99

20 DĄBROWSKA Dominika 2008-02-24 LUKS Orneta (WN) 57.60

21PARCIAK Hanna 2010-10-26 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 59.57

22 UMIŃSKA Maja 2010-09-22 MKL Jurand Szczytno (WN) 59.81

23 PUCUŁA Julia 2010-01-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:00.84

24 SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 UKS Jedynka Bartoszyce (WN) 1:02.25

25 HELBRECHT Lena 2010-08-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:04.02

26 MIERZEJEWSKA Gabriela 2010-12-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 1:04.98

27SĘK Amelia 2009-08-21 MKL Jurand Szczytno (WN) 1:05.99

60 metrów M U14 chłopców

1 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 8.66 PB

2 BUŁAKOWSKI Bartosz 2009-03-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 8.98 PB

3 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 9.21 PB

4 WNUK Bartosz 2010-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.23

5 SZTOMBERSKI Adam 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.55

6 DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.75

7 WOJTALAK Wojciech 2010-05-23 CSiR Susz (WN) 10.07

8 JANKOWSKI Przemysław 2010-07-20 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 10.09

9 KACPROWICZ Miłosz 2010-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.14

10 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.29

11 STEFANOWICZ Jakub 2010-06-08 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.51

12 BLOCH Wojciech 2010-03-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.58

13 BOGUCKI Piotr 2010-03-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.77

14CHOJECKI Lesław 2010-09-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 11.13

15 RAPCEWICZ Jakub 2009-03-14 LUKS Orneta (WN) 11.39

300 metrów M U14

1 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 48.21 PB

2 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 48.58 PB

3 WNUK Bartosz 2010-08-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 49.41

4 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 50.22 PB

5 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 51.98

6 KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 53.32 SB

7 WOJTALAK Wojciech 2010-05-23 CSiR Susz (WN) 55.32 PB

8 JANKOWSKI Przemysław 2010-07-20 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.06

9 JANCEWICZ Witold 2010-05-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.12

10 MUREK Antoni 2010-01-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 59.66

11 CHOJECKI Lesław 2010-09-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 1:00.48

Skok w dal ze strefy M U14

1 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.57 PB

2 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.98

3 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.97 PB

4 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.70

5 DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.64

6 MUREK Antoni 2010-01-29 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.61

7 KACPROWICZ Miłosz 2010-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.33

8 JANCEWICZ Witold 2010-05-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.33

9 SZTOMBERSKI Adam 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.27

10 BOGUCKI Piotr 2010-03-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.26

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekkoatetyka Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x