Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Narzym 2021 – Podwójni medaliści

Fot. W-M Z LZS facebook
W niedzielę (14 listopada) w Narzymiu (gmina Iłowo-Osada) odbyły się  Mistrzostwa Warmińsko-Warmińskiego Open i Mistrzostwa W-M Z LZS w Biegach Przełajowych. Startowało około 130 uczestników z 14 klubów. Rozegrano w sumie osiem konkurencji. Rozdano po dwa komplety medali. W klasyfikacji zespołowej Mistrzostw LZS zwyciężył GUKS Asy Dywity przed UKS MOSiR Działdowo i KS Zamek Kurzętnik.

Mistrzami województwa w formule open zostali: Martyna Konarzewska (UKS MOSiR Działdowo) i Michał Rodziewicz (MKS Truso Elbląg), rocznik 2006/2007: Milena Trochimczuk (MKS Truso Elbląg) i Maciej Janicki (AZS UWM Olsztyn) , rocznik 2008/2009: Emilia Kaca (CSiR Susz) i Bartosz Zakreta (LKS Lubawa), rocznik 2010 i młodsi: Lena Szymańska (UKS MOSiR Działdowo) i Piotr Piątek (LUKS Asy Dywity).

Złote medale mistrzostw województwa LZS zdobyli: rocznik 2005 i młodsi: Martyna Konarzewska (UKS MOSiR Działdowo) i Damian Rutkowski (KS Zamek Kurzętnik), rocznik 2006/2007: Oliwia Zygiel (KS Jelonki Dobre Miasto) i Marcel Piotrowicz (KS Zamek Kurzętnik), rocznik 2008/2009: Emilia Kaca (CSiR Susz) i Bartosz Zakreta (LKS Lubawa), rocznik 2010 i młodsi: Lena Szymańska (UKS MOSiR Działdowo) i Piotr Piątek (KUKS Asy Dywity).

Organizatorami imprezy byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenia LZS w Olsztynie, Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gmina Iłowo-Osada i GOKiS Iłowo Osada. Gospodarze nie tylko znakomicie przygotowali trasy, ale też zadbali o gorący posiłek.

Klasyfikacja drużynowa

1 GUKS ASY DYWITY 142

2 UKS MOSiR DZIAŁDOWO 132

3 KS ZAMEK KURZĘTNIK 126

4 LKS LUBAWA 116

5 KS JELONKI DOBRE MIASTO 115

6 ORKA IŁAWA ATHLETICS 85

7 KS ISKRA NARZYM 77

8 MLKS OSTRÓDA 71

9 UKS GIMPAS PASŁĘK 64

10 CSIR Susz 58

11 UKS ISKRA IŁOWO 15

12 AZS UWM OLSZTYN 0

13 MKS „TRUSO” ELBLĄG 0

14 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 0

Wyniki indywidualne

W nawiasie miejsca zajęte w klasyfikacji LZS

Dystans 3000 metrów mężczyzn (2005 i starsi)

1 Rodziewicz Michał MKS „TRUSO” ELBLĄG

2(1) Rutkowski Damian KS ZAMEK KURZĘTNIK 20

3 Bendyk Marcin KS AZS UWM Olsztyn

4(2)Zienkiewicz Piotr UKS GIMPAS PASŁĘK 17

5(3) Bartkowski Zbigniew UKS MOSiR DZIAŁDOWO 15

6 Świeczkowski Michał KS AZS UWM Olsztyn 0

7(4) Czapski Mateusz GUKS ASY DYWITY 13

8(5) Mederski Leon UKS MOSiR DZIAŁDOWO 12

Dystans 2000 metrów kobiet (2005 i starsze)

1(1) Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo 20

2 Twardowska Julia KS AZS UWM Olsztyn

3 (2) Pawłowska Dorota KS ZAMEK KURZĘTNIK 17

4 Leśniewska Małgorzata MKS „TRUSO” ELBLĄG

5 Hulanicka Patrycja MKS „TRUSO” ELBLĄG

6 (3)Wróbel Patrycja UKS GIMPAS PASŁĘK 15

7 (4) Wasilak Julia MLKS OSTRÓDA 13

8 (5) Falba Wioletta UKS MOSiR Działdowo 12

9 (6) Warzyńska Zuzanna MLKS OSTRÓDA 11

10 (7) Kalisz Julia MLKS OSTRÓDA 10

11(8) Zdrojewska Wiktoria LKS LUBAWA 9

12 (9) Przyborska – Gross Michalina KS ISKRA NARZYM 8

13 (10)Szauer Anna LKS LUBAWA 7

14 (11) Małkowska Paulina LKS LUBAWA 6

15 (12) Szempek Iga MLKS OSTRÓDA 5

Dystans 2000 metrów chłopców (2006/07)

1 Janicki Maciej KS AZS UWM OLSZTYN

2 (1) Piotrowicz Marcel KS ZAMEK KURZĘTNIK 20

3 (2) Wasielewski Wojciech UKS MOSiR DZIAŁDOWO 17

4 (3) Soroka Jakub UKS GIMPAS PASŁĘK 15

5 (4)Rutkowski Michał KS ZAMEK KURZĘTNIK 2007 5 13

6(5) Skocki Piotr KS ZAMEK KURZĘTNIK 12

7(6) Dąbkowski Jakub UKS MOSiR DZIAŁDOWO 11

8(7) Cieszewski Adam ORKA IŁAWA ATHLETICS 10

9 Spacht Wojciech AZS UWM OLSZTYN

10 Bieńkowski Marcin KS AZS UWM OLSZTYN

11(8) Kostyra Dawid KS JELONKI DOBRE MIASTO 9

12 Guttman Filip UKS JEDYNKA BARTOSZYCE

13 Wojdyło Adam KS AZS UWM OLSZTYN

14 Koszela Krystian KS AZS UWM OLSZTYN

15 Zawiśliński Michał KS AZS UWM OLSZTYN

16(9) Birbach Wiktor KS ZAMEK KURZĘTNIK 8

17 Obiedziński Sebastian KS AZS UWM OLSZTYN

18 Skowron RafałUKS JEDYNKA BARTOSZYCE

19 Ogólewicz Dominik UKS JEDYNKA BARTOSZYCE

Dystans 1500 metrów dziewcząt (2006/2007)

1 Trochimczuk Milena MKS „TRUSO” ELBLĄG

2(1) Zygiel Oliwia KS JELONKI DOBRE MIASTO 20

3 Jeleniewicz Nikola KS AZS UWM OLSZTYN

4(2) Zienkiewicz Kinga UKS GIMPAS PASŁĘK 17

5(3) Ostrowska Dominika MLKS OSTRÓDA 15

6(4) Minta Zuzanna MLKS OSTRÓDA 13

7(5) Rawińska Emilia GUKS ASY DYWITY 12

8 Sasin Weronika KS AZS UWM OLSZTYN

9 Nelke Marta KS AZS UWM OLSZTYN

10 Włodarska Zuzanna KS AZS UWM OLSZTYN

11(6) Szczypińska Kaja ORKA IŁAWA ATHLETICS 11

12 (7)Depczyńska Wiktoria LKS LUBAWA 10

13(8) Barwińska Wiktoria KS ISKRA NARZYM 9

14(9) Pankiewicz Agata KS ISKRA NARZYM 8

15 (10) Szaner Julia LKS LUBAWA 7

16 Moszczyńska Alicja KS AZS UWM OLSZTYN

17(12) Sadowska Maja LKS LUBAWA 6

Dystans 1000 metrów chłopców (2008/2009)

1(1) Zakreta Bartosz LKS LUBAWA 20

2 (2) Gustaw Natan KS JELONKI DOBRE MIASTO 17

3 (3) Miśtal Michał UKS ISKRA IŁOWO 15

4 (4) Sokołowski Antoni KS ISKRA NARZYM 13

5 (5) Duchna Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 12

6 (6) Skrycki Karol GUKS ASY DYWITY 11

7 (7) Kopeć Bartosz ORKA IŁAWA ATHLETICS 10

8 (8) Osiecki Jan KS ISKRA NARZYM 9

9 (9) Synakowski Wiktor KS ISKRA NARZYM 8

Dystans 800 metrów dziewcząt (2008/2009)

1(1) Kaca Emilia CSIR Susz 20

2 Wojciechowska Pola KS AZS UWM Olsztyn

3 Wojeńska Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn

4 (2) Barica Kinga CSIR Susz 17

5 (3) Rogińśka Oliwia ORKA IŁAWA ATHLETICS 15

6 (4)Kostyra Julia KS JELONKI DOBRE MIASTO 13

7 (5) Lubicka Oliwia LKS LUBAWA 2

8 (6) Tomaszewska Lena KS JELONKI DOBRE MIASTO 11

9 (7)Trokowska Amelia KS JELONKI DOBRE MIASTO 10

10 (8) Kamińska Laura LKS LUBAWA 9

11 Łojewska Justyna KS AZS UWM Olsztyn

12 (9) Siecińska Zuzanna CSIR Susz 8

13 (10) Górnik Martyna CSIR Susz 7

14 (11) Kanicz Aleksandra LKS LUBAWA 6

15 (12) Jakubowska Jowita LKS LUBAWA 5

16 (13) Pytlarczyk Zofia KS JELONKI DOBRE MIASTO 4

17 (14)Polak Zuzanna KS JELONKI DOBRE MIASTO 7 3

18 (15) Bigaj Nikola KS JELONKI DOBRE MIASTO 2

19 Grygoriewa Ilyzawieta UKS JEDYNKA BARTOSZYCE

20 (16) Bartkowska Maja LKS LUBAWA 1

21 (17) Chojnowska Adrianna GUKS ASY DYWITY 1

22 (18) Iwanow Anna CSIR Susz 1

23 (19) Zabłocka Alicja ORKA IŁAWA ATHLETICS 1

Dystans 800 metrów chłopców (2010 i młodsi)

1 (1) Piątek Piotr GUKS ASY DYWITY 20

2 (2) Pytlarczyk Jan KS JELONKI DOBRE MIASTO 17

3 (3) Kuźniewski Hubert ORKA IŁAWA ATHLETICS 15

4 (4) Otremski Oskar KS ZAMEK KURZĘTNIK 13

5 (5) Piątek Adam GUKS ASY DYWITY 12

6 (6) Skocki Kamil KS ZAMEK KURZĘTNIK 11

7 (7) Krupski Szymon ORKA IŁAWA ATHLETICS 10

8 (8) Jankowski Przemysław KS JELONKI DOBRE MIASTO 9

9 (9) Bęcławski Igor KS ISKRA NARZYM 8

10 (10) Cieciński Szymon KS ISKRA NARZYM 7

11 (11) Płocharski Wojciech ORKA IŁAWA ATHLETICS 6

12 (12) Skerda Marcin GUKS ASY DYWITY 5

13 (13) Rzeszot Maksymilian GUKS ASY DYWITY 4

14 (14) Czubkowski Łukasz GUKS ASY DYWITY 3

15 (15) Przyborowski Gabriel MLKS OSTRÓDA 2

Dystans 600 metrów dziewcząt (2010 i młodsze)

1 (1) Szymańska Lena UKS MOSiR Działdowo 20

2 (2) Wiśniewska Olga LKS Lubawa 17

3 (3) Markiewicz Amelia GUKS ASY DYWITY 15

4 (4) Pietrzak Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 13

5 (5) Stolarczyk Danuta GUKS ASY DYWITY 12

6 Trochimczuk Michalina MKS „TRUSO” ELBLĄG

7 (6) Świtalska Zuzanna GUKS ASY DYWITY 11

8 (7) Sękowska Dominika GUKS ASY DYWITY 10

9 (8)Kliniewska Lena KS ZAMEK KURZĘTNIK 9

10 (9) Grabowska Amelia GUKS ASY DYWITY 8

11 (10) Kaczerowska Magdalena ORKA IŁAWA ATHLETICS 7

12 (11) Nadarzyńska Malwina KS ISKRA NARZYM 6

13 (12)Borkowska Maja GUKS ASY DYWITY 5

14 (13) Turek Agata CSiR SUSZ 4

15 (14) Szczech Olga KS ZAMEK KURZĘTNIK 3

16 (15) Gajewska Dominika MLKS OSTRÓDA 2

17 (16) Napiórkowska Maja KS ISKRA NARZYM 1

18 (17) Szalkowska Hanna CSiR SUSZ 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

biegi przełajowe Dobre Miasto Dywity Działdowo' Elbląg Iłowo Osada Kurzętnik Narzym Olsztyn Ostróda sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x