Mistrzostwa Województwa LZS w przełajach Pasęk 2012 – Marcowa selekcja

W Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyły  się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych pod patronatem Burmistrza. Młodzież walczyła  o tytuły, ale głównym celem imprezy  był przegląd i wstępna selekcja uzdolnionej sportowo młodzieży do uprawiania lekkiej atletyki. W Mistrzostwach uczestniczyli: zawodnicy Ludowych Klubów Sportowych, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, a także szkół W imprezie dominowali gospodarze, którzy wygrali rywalizacje gminna i klubową (Polonia Pasłęk), ale w poszczególnych biegach pokazali się też reprezentanci: Nowego Miasta Lubawskiego, Lubawy i Działdowa

 

Wyniki

1000 METRÓW DZIEWCZĄT 1999 I MŁODSZE

1 Kolterman Dominika  KS Polonia Pasłęk

2 Adamczyk Patrycja  KS Polonia Pasłęk

3 Miellicka Nikolleta  Morąg

4 Niedbalska Emilia  Sp 2 Pasłęk

5 Kamińska Monika  Pojezierze Ełckie

6 Jackiewicz Izabela GUKS ASY DYWITY

7 Walczak Aleksandra Pasłęk

8 Łukowska Natalia  Pojezierze Ełckie

9 Gajdarenko Kinga SP 2 Pasłęk

10 Potaś Julia MLKS  Ostróda

11 Kucińska Marta MLKS Ostróda

12 Grubert Natalia GUKS ASY DYWITY

13 Smolińska Paulina GUKS ASY DYWITY

14 Niedbalska Izabela KS Polonia Pasłęk

15 Walczak Katarzyna Pasłęk

16 Strachota Agata Zalewo

17 Flis Aleksandra KS Pasłęk

18 Majek Milena Zalewo

19 Grzyb Joanna KS Pasłęk

20 Riopka Monika Pasłęk

21 Zakreta Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie

22 Złamańczuk Aleksandra KS Pasłęk

23 Sałak Oliwia  Zalewo

24 Buczyńska Aleksandra Pasłęk

25 Młynarczyk Dominika SP Bukwałd/Dywity/

26 WIŚNIEWSKA EWELINA ZALEWO

25 KOSOWSKA PAULINA PASŁĘK

28 SZATKOWSKA MAJA ZIELONKA PASŁĘCKA

29 KRUK DARIA   PASŁĘK

30 ZALMAN DOMINIKA  ZALEWO

31 JANISZEWSKA MONIKA GUKS ASY DYWITY

32 WAWER ALEKSANDRA  POLONIA PASŁĘK

33 SZRAMOWSKA MAŁGORZTA  ZALEWO

34 SAKOWSKA OLIWIA  TUŁAWKI /DYWITY/

35 WOJCIECHOWSKA LIDIA ZALEWO

36 DOBRZYŃSKA WIOLETA PASŁĘK

37 GRELOCH SANDRA PASŁĘK

38 ZAWLICH WIKTORIA PASŁĘK

39 CIEŚLA MARTA PASŁĘK

40 TABOR ANNA PASŁĘK

41 CZAPLICKA KAMILA ZALEWO

42 DRAMIŃSKA GABRIELA ZALEWO

43 NOJMAN KATARZYNA PASŁĘK

44 BATKOWSKA IZABELA PASŁĘK

45 KOWALCZYK WERONIKA ZALEWO

46 ZYSKA NATALIA MORĄG

47 ZIOMEK ALEKSANDRA SP BUKWAŁD/Dywity/

48 BREWKA JULIA ZALEWO

49 WYSZYŃSKA AGNIESZKA PASŁĘK

50 NOWAK ANNA PASŁĘK

51 WLIZŁO SANDRA PASŁĘK

52 WIŚNIEWSKA WIKTORIA PASŁĘK

53 MACKO IZABELA PASŁĘK

1000 METRÓW chłopców 1999 i młodsi

1 Nowak Michał  SP Pasłęk

2 Tadejewski Mateusz  MLKS Ostróda

3 Kaszkin Dawid  KS Pasłęk

4 Walewander Krystian  Zalewo

5 Michalak Łukasz  GUKS ASY DYWITY

6 JABŁOŃSKI SEBASTIAN  Zalewo

7 MICHAŁOWSKI KUBA MLKS Ostróda

8 PLAWGO JACEK  KS POLONIA PASŁĘK

9 KURACH MATEUSZ UKS GIMPAS SP PASŁĘK

10 DOBROWOLSKI JAKUB SP 3 PASŁĘK

11 GRZYWACZ RAFAŁ  ZIELONKA PASŁĘCKA

12 WIERZBOWSKI MACIEJ KS POLONIA PASŁĘK

13 SŁOWIŃSKI  KS POLONIA PASŁĘK

14 KACZYŃSKI KAMIL SP 3 PASŁĘK

15 KASZUBA MICHAŁ MLKS Ostróda

16 TYSZECKI MICHAŁ SP 3 PASŁĘK

17 SEKUŁA DAWID SP 3 PASŁĘK

18 NOWICKI KACPER ZIEL.PASŁĘCKA

19 FLIS PAWEŁ  KS PASŁĘK

20 SALIŃSKI Łukasz PASŁĘK

21 OSTRĘGA HUBERT UKS GIMPAS SP PASŁĘK

22 MICHALAK KAMIL GUKS ASY DYWITY

23 KONOWALSKI JAKUB PASŁĘK

24 PAWŁOWSKI PIOTR  PASŁĘK

25 MURAWSKI DANIEL PASŁĘK

26 ZAWALICH KACPER PASŁĘK

25 SZATKOWSKI ADRIAN PASŁĘK

28 ROMAN PRZEMYSŁAW PASŁĘK

29 SALIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK

30 SŁOWIKOWSKI PAWEŁ PASŁĘK

31 ZALMAN JAKUB PASŁĘK

32 MAGIERA KONRAD PASŁĘK

33 OLENDER MARCIN PASŁĘK

34 ŻYDANIEC PIOTR PASŁĘK

35 BALEWSKI MICHAŁ PASŁĘK

36 NOWACKI ALEKSANDER PASŁĘK

37 JAWORSKI KACPER PASŁĘK

38 FILASZKIEWICZ HUBERT PASŁĘK

39 LEWICKI PIOTR  PASŁĘK

40 ZAJĄCZKOWSKI DOMINIK PASŁĘK

41 MAZIUK DANIEL  PASŁĘK

42 TOMASZEWSKI MICHAŁ PASŁĘK

43 PIÓRKOWSKI KUBA PASŁĘK

44 TALAREK DAWID PASŁĘK

45 ŻYDANOWICZ MARIUSZ PASŁĘK

46 TUŻYK PATRYK KS POLONIA PASŁĘK

47 HORBA KACPER ZALEWO

48 WIŚNIIEWSKI ARKADIUSZ ZALEWO

49 STEFAŃSKI KUBA PASŁĘK

50 PRZYGODA TOMASZ PASŁĘK

51 RĄCZKA KACPER PASŁĘK

52 SŁOMCZYŃSKI ŁUKASZ PASŁĘK

53 ZAKRZEWSKI MATEUSZ  PASŁĘK

54 ZIMOLZAK KAROL PASŁĘK

55 BARTOWSKI ARTUR PASŁĘK

{gallery}paslek5{/gallery}

Fot.glospasleka.pl

1500 METRÓW DZIEWCZĄT1997 – 98

1 Kuca Kinga NKS NOWE M.LUBAWSKIE

2 MALINOWSKA KAROLINA POJEZIERZE EŁCKIE

3 DOBRZYŃSKA MONIKA GUKS ASY DYWITY

4 GAJDARENKO PAULINA KS PASŁĘK

5 GRAMAN NATALIA LKS Lubawa

6 KUPRJANIUK NATALIA GIMNAZJUM NR 1 PASŁEK

7 ŻUK ALEKSANDRA GIMNAZJUM NR 1 MORĄG

8 ZIELIŃSKA NATALIA GUKS ASY DYWITY

9 SYPEL EWELINA UKS GIMPAS PASŁĘK

10 NOWACKA MAGDALENA  GIMNAZJUM NR 2 PASŁĘK

11 SŁOWIKOWSKA ELIZA GIMNAZJUM NR 1 PASŁĘK

12 TABOR EWELINA  UKS GIMPAS PASŁĘK

13 SOSNOWSKA ADA ORNETA

14 CHOIŃSKA ANNA GIMZN.NR1 PASŁĘK

15 ŚMIATACZ DOMINIKA ZALEWO

16 JĘDRZEJEWSKA KATARZYNA ZALEWO

17 KRAJEWSKA KINGA ZALEWO

18 CISZEWSKA PAULINA GIMN.NR 1 PASŁĘK

19 KRUPA KLAUDIA UKS GIMPAS PASŁĘK

20 TOMASZEWSKA JOANNA GIMN.TUŁAWKI

21 SURÓWKA ANETA GIMN.TUŁOWKI

22 PLAUGO WIOLETA GIMN.NR 1 PASŁĘK

23 ELBRUDA NATALIA GIMN.NR 1 PASŁĘK

1500 METRÓW chłopców 1997 – 98

1 JACKIEWICZ MATEUSZ LKS LUBAWA

2 GIEMZA DANIEL GIMN.NR 2 MORĄG

3 OBUCHOWICZ KRYSTIAN  GUKS ASY DYWITY

4 WOJCIECHOWSKI BARTEK GIMN.NR 2 MORĄG

5 KUCIŃSKI ADRIAN  GIMN.NR 2 MORĄG

6 CICHOWSKI MATEUSZ UKS ASY DYWITY

7 WLIZŁO DAWID  UKS GIMPAS PASŁĘK

8 RYKOWSKI PIOTR GIMN.NR 2 ORNETA

9 GRADYS MARIUSZ ZALEWO

10 NOWACKI MARIUSZ UKS GIMPAS PASŁĘK

11 DRAMIŃSKI KONRAD ZALEWO

12 SZRAMOWSKI PRZEMYSŁAW ZALEWO

13 LANGOWSKI ANDRZEJ ZALEWO

14 NOWIKIEWICZ PATRYK ZALEWO

15 STAŃCZYK MATEUSZ GIM.NR 1 PASŁĘK

16 HARHAJ KONRAD  GIM.NR 1 PASŁĘK

17 FRYC PATRYK GIM.NR 1 PASŁĘK

18 WASZAJKO ŁUKASZ ZALEWO

19 LENDER MICHAŁ GIM.NR 1 PASŁEK

20 STEFAŃSKI KAMIL GIM.N R 1 PASŁĘK

21GIERCZAK BARTŁOMIEJ GIM.NR 1 PASŁĘK

22 SKOLIMOWSKI BARTEK ZALEWO

23 MYK BENJAMIN GIM.NR 1 PASŁĘK

24 PIETRASIK PIOTR ZALEWO

25 KUBASZEK DAWID GIM.NR 1 PASŁĘK

26 PUCZ MICHAŁ TUŁAWKI/Dywity/

25 WIDUŃ KAMIL GIM.NR 2 MORĄG

26 PUCZ MICHAŁ TUŁAWKI/Dywity/

27 WIDUŃ KAMIL GIM.NR 2 MORĄG

1500 METRÓW DZIEWCZĄT 1995 – 96

1 STANISZEWSKA ŻANETA UKS MOSIR DZIAŁDOWO

2 WIŚNIEWSKA KATRIN NKS NOWE M.LUBAWSKIE

3 MULKITIN PATRYCJA UKS MOSIR DZIAŁDOWO

4 ŁUGOWSKA PATRCYJA UKS MOSIR DZIAŁDOWO

5 MALINOWSKA ELŻBIETA GUKS ASY DYWITY

6 LELMACHER JUSTYNA POJEZIERZE EŁCKIE

7 BURZACKA EMILIA UKS MOSIR DZIAŁDOWO

8 JANKOWSKA JOANNA NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

9 TERECH KINGA GIM.NR 1 PASŁĘK

10 BRZOZOWSKA ANDŻELIKA LKS LUBAWA

11 DOBRZENIECKA KLAUDIA GIMPAS PASŁĘK

12 ROLA KLAUDYNA ORNETA Ostróda

13 DOMOSŁAWSKA EWELINA GIMPAS PASŁĘK

2000 METRÓW chłopców 1995 – 96

1 EWERTOWSKI DAMIAN MLKS OSTRÓDA

2 PASIK ŁUKASZ MLKS OSTRÓDA

3 KOZŁOWSKI BARTOSZ GIMPAS PASŁĘK

4 WODZYŃSKI ARTUR UKS MOSIR DZIAŁDOWO

5 WAWRZYNIAK DAMIAN KS POLONIA PASŁĘK

6 ŁAKOMY DAWID NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

7 MARSZELEWSKI PAWEŁ NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

8 SABATOWSKI SEBASTIAN NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

9 ŻURAWSKI KRYSTIAN NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

10 KUBIAK WŁADYSŁAW UKS GIMPAS PASŁĘK

11 GOMULSKI KAROL GIM.NR 1 MORĄG

12 KIERSZANOWSKI KAROL ZALEWO

13 ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

14 KOŃCZEWSKI HUBERT GIM.NR 1 PASŁĘK

15 MILEWSKI IWO NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

16 ŁUGOWSKI PATRYK MLKS OSTRÓDA

17 CHOJNICKI KONRAD GIM.NR 1 PASŁĘK

18 BUDREWICZ MACIEJ GIM.NR 2 PASŁĘK

19DYCHA MATEUSZ GIM. NR 1 PASŁĘK

20 MATUSIK BŁAŻEJ GIM. NR 1 MORĄG

21 KLIMEK PAWEŁ NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

22 ROSIAK MICHAŁ UKS GIMPAS PASŁĘK

23 REBAJN ADRIAN TUŁAWKI/Dywity/

24 BUCZYŃSKI GRZEGORZ GIM.NR 1 PASŁĘK

25 KOZŁOWSKI MAREK GIM. NR 1 PASŁĘK

26 KAJETANOL PIOTR MLKS OSTRÓDA

25 JASTRZĘBSKI DAMIAN GIM.NR 2 ORNETA

28 GUDKOWSKI KRZYSZTOF ZALEWO

29 SZAFLIK MARIUSZ GIM.NR 1 PASŁĘK

30 WAWER PAWEŁ GIM. NR 1 PASŁĘK

2000 METRÓW DZIEWCZĄT 1994 i starsze

1 Konarzewska Martyna  UKS MOSIR DZIAŁDOWO

2 BUJNICKA PATRYCJA  MLKS OSTRÓDA

3 JANKOWSKA KATARZYNA NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE

4JANKOWSKA BARBARA POJEZIERZE EŁCKIE

5 ŻUBERTOWSKA PATRYCJA KS POLONIA PASŁĘK

6 KRZEMIŃSKA ROKSANA MLKS OSTRÓDA

7 BURAKOWSKA MILENA MLKS OSTRÓDA

2500 METRÓW chłopców  1994  i starsi

1 TYLICKI MARIUSZ KS POLONIA PASŁĘK

2 KONICZ ARKADIUSZ NKS NOWE M.LUBAWSKIE

3 KOWALSKI KAROL ZSCKR DOBROCIN

4  KAJETANEK PIOTR MLKS OSTRÓDA

5CZERSKI MATEUSZ KS POLONIA PASŁĘK

6 ROMANOWSKI ARKADIUSZ KS POLONIA PASŁĘK

{gallery}dyw5{/gallery}

PUNKTACJA KLUBÓW

1 Polonia Pasłęk  193

2 MLKS Ostróda  157

3 MKS Nowe Miasto Lubawskie 136

4 GUKS Asy Dywity 120

5 UKS Gimpas Pasłęk 106

6 UKS MOSiR Działdowo  91

7 MLKS Pojezierze Ełckie 68

8 LKS Lubawa  40

9 LKR Dobrocin 15

PUNKTACJA GMIN

1 Pasłęk  252

2 Gmina Ostróda  157

3 Dywity  149

4 Nowe Miasto Lubawskie 136

5 Morąg  119

6 Działdowo  91

7 Gmina Ełk  68

8 Zalewo  60

9 Gmina Lubawa  40

10 Dobrocin  15

Organizatorami Mistrzostw byli:

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Klub Sportowy Polonia w Pasłęku, Samorząd Miasta i Gminy Pasłęk, Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x