Mistrzostwa województwa młodzików – Mogłoby być więcej

W niedzielę na stadionie w Kortowie odbyły się mistrzostwa województwa młodzików w lekkiej atletyce. Przyjechali reprezentanci klubów ze wszystkich zakątków regionu, ale liczba startujących nie była porażająca, tym bardziej, że w wielu konkurencjach poza konkursem startowali starsi zawodnicy. Trenerzy borykają się z wieloma kłopotami. Dwa są podstawowe: mało pieniędzy i coraz słabsze argumenty by przekonać młodzież do uprawiania sportu.

 

Wyłoniliśmy medalistów. Wielu z nich reprezentować nas będzie w Kielcach w małym memoriale Kusocińskiego, który jest uważany za nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej. Powodzenia!

Wyniki

100m K seria 1

1 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.64                                                     

2 STASZEWSKA DOMINIKA 99 PKS „GWARDIA” SZCZYTN 13.69  PK

3 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 13.75 +1.1

4 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.09 +1.1

5 LICZNERSKA AGATA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG     14.89 +1.1

100m K seria 2

1 KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 13.84 +1.2 PK

2 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA       14.63 +1.2

3 ŻABKA ANNA 97 UKS PIAST WILCZĘTA 14.81 +1.2

4 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 15.15 +1.2 PK

5 KARCZEWSKA SYLWIA 99 LKS LUBAWA 15.58 +1.2 PK

6 KORNELUK MONIKA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG     16.29 +1.2

7 NOWAK ALICJA 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 16.60 +1.2 PK

100m K seria 3

1 MAĆKO OLIWIA 97 KS JEZIORAK IŁAWA    13.83 +0.9

2 KANDERSKA ANGELIKA  97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.67 +0.9

3 SANKOWSKA JUSTYNA   98 KS AZS-UWM OLSZTYN 14.93 +0.9

4 ZBOROWSKA INEZ 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.97 +0.9

5 KACZOROWSKA KATARZYNA 98 LKS LUBAWA 15.14 +0.9

6 SAMSELSKA MICHALINA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.63 +0.9

7 PASIUK PAULINA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.78 +0.9

100m K seria 4

1 ŁUGOWSKA PATRYCJA   95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.27 +1.2 PK

2 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.69 +1.2 PK

3 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 13.76 +1.2 PK

4 GRZYBOWSKA JOANNA  96 LKS LUBAWA 13.98  +1.2 PK

5 CZASNOJĆ WIKTORIA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.90 +1.2

6 KRAJEWSKA MARTA 98   LKS LUBAWA 17.10 +1.2

100m K seria 5

1 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.72 +1.5 PK

2 JANKOWSKA BARBARA  94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 12.94 +1.5 PK

3 SARNOWSKA ANITA 94    MKS „TRUSO” ELBLĄG   14.32 +1.5 PK

4 CIOMEK ANNA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.35 +1.5 PK

5 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.34 +1.5

6 KALISZ JUSTYNA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.79 +1.5

100m ppł K (76.2cm) seria 1

1 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.64 +1.2

2 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 20.32 +1.2

300m K seria 1

1 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 43.41                                                     

2 OWCZAREK KLAUDIA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 43.71                                            

3 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY46.35  

4 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 46.36 PK

5 LERMACHER JUSTYNA 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 46.83 PK

6 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 46.93                                   

7 CIOSEK PATRYCJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 47.22                                                            

8 KACZOROWSKA KATARZYNA 98 LKS LUBAWA     50.79                                                      

300m K seria 2

1 ZAWISTOWSKA WERONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 46.30 PK

2 ŁADA ALICJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG  46.75      

3 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 49.12                                                          

4 LICZNERSKA AGATA 98   MKS „TRUSO” ELBLĄG  50.58                                                       

5 ŚLIWIŃSKA EDYTA 98 UKS ATOS WOŹNICE 50.68

6 MACIOROWSKA KAMILA 98 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 53.82                                           

7 SANKOWSKA JUSTYNA   98 KS AZS-UWM OLSZTYN 54.25                                                  

8 KALISZ JUSTYNA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 55.64                                                              

300m K seria 3

1 BUJNICKA PATRYCJA      93 MLKS OSTRÓDA 45.24 PK

2 SARNOWSKA ANITA 94    MKS „TRUSO” ELBLĄG   46.14 PK

3 KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 46.47 PK

4 ZABOROWSKA OKTAWIA 99 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 48.63 PK

5 PAWŁOWSKA KAMILA 00 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 49.90 PK

6 KARCZEWSKA SYLWIA   99 LKS LUBAWA 53.37 PK

7 DOBRZYŃSKA MONIKA    98 GUKS ASY DYWITY 54.14                                                        

300m K seria 4

1 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 45.17 PK

2 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 46.16 PK

3 TOKAREWICZ MARLENA 97 UKS PIAST WILCZĘTA 48.63                                                     

4 NOWAK ALICJA 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 57.13 PK

5 DUDKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 57.95 PK

6 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 58.46                                                   

600m K seria 1

1 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:43.39 PK

2 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:44.37                                                

3 MADEJ DOMINIKA 97 KS JEZIORAK IŁAWA 1:46.45

4 KUTZA KINGA 98 NKS NM LUBAWSKIE  1:48.16    

5 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:49.35 PK

6 MARCINIAK PAULINA 98   MOS ZATOKA BRANIEWO 1:51.43                                                

7 ROMAŃSKA NATALIA 98 LUKS ORNETA     1:52.32

8 ORZECHOWSKA PAULINA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:52.84 PK

9 MALINOWSKA KAROLINA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:53.52                                       

10 TERCJAK ZOFIA 99         UKS ATOS WOŹNICE      1:56.97 PK

11 KOŁATKA MONIKA 97     KS JEZIORAK IŁAWA      2:01.50                                                   

12 TERCJAK MAŁGORZATA 99 UKS ATOS WOŹNICE 2:05.53 PK

1000m K seria 1

1 KULESA MONIKA 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:02.80 PK

2 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:05.44 PK

3 WIŚNIEWSKA KATRIN 95 NKS NM LUBAWSKIE 3:13.44PK

4 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:19.36                                                          

5 LULIŃSKA KAMILA 95 KS JEZIORAK IŁAWA 3:19.51 PK

6 WANTOWSKA ALEKSANDRA 96 KS JEZIORAK IŁAWA 3:29.40 PK

7 TATAREWICZ ANGELIKA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:36.14                                                 

8 KISIELEWSKA DOROTA   97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:36.97                                                

9 GRAMAN NATALIA 98 LKS LUBAWA 3:44.20          

10 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:44.23                                                            

11 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 4:01.94                                                      

300m ppł K seria 1                                                                                                                                 

1 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 49.84                                                     

2 ŁADA ALICJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG  50.96      

3 KUBICKA ALICJA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 53.49

4 MACIOROWSKA KINGA    98 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 58.84                                          

5 ŁUKOWSKA NATALIA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 59.06 PK

4x100m K seria 1

1 KS AZS-UWM OLSZTYN 54.46                                                                                               

2 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE  55.45

3 MKS „TRUSO” ELBLĄG     56.42

4 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 59.47

LKS LUBAWA 62.74           

kula K (3kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 10.55       PK

2 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 10.05                                                 

3 PAJĄK AGNIESZKA 96 LKS LUBAWA 7.78 PK

4 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 7.71

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 28.40 PK

2    MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 18.50                                              

oszczep K

1 PAJĄK AGNIESZKA 96 LKS LUBAWA 26.58 PK

2 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 24.16                                                             

3 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 22.16                                                 

4 WIŚNIEWSKA NATALIA    96 LKS LUBAWA 20.77 PK

wzwyż K

1 NOWOŚWIAT AGNIESZKA 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.50 PK

2 TOKAREWICZ MARLENA 97 UKS PIAST WILCZĘTA 1.40                                                       

3 PESTA KINGA 00 KS JEZIORAK IŁAWA 1.35 PK

4 PESTA JULIA 00 KS JEZIORAK IŁAWA 1.35 PK

5 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.35 PK

6 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.35                                      

7 KANDERSKA ANGELIKA  97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.30                                                     

8 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.25 PK

w dal K

1 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 5.13 PK

2 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.92                                         

3 JANKOWSKA BARBARA  94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 4.86 PK

4 ŁUGOWSKA PATRYCJA   95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 4.70 PK

5 GRZYBOWSKA JOANNA  96 LKS LUBAWA 4.58 PK

6 ŻABKA ANNA 97 UKS PIAST WILCZĘTA 4.44         

7 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.35 PK

8 TWOREK URSZULA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.13                                      

9 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3.86 PK

10 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.82 PK

11 KORNELUK MONIKA 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG3 .80                                                          

12 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.74 PK

13 ŚLIWIŃSKA EDYTA 98 UKS ATOS WOŹNICE 3.70

14 SAMSELSKA MICHALINA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 3.66                                                  

15 CZASNOJĆ WIKTORIA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 3.64                                                       

16 PASIUK PAULINA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 3.34                                                              

17 TERCJAK ZOFIA 99 UKS ATOS WOŹNICE 2.78      PK

18 TERCJAK MAŁGORZATA 99 UKS ATOS WOŹNICE 2.73 PK

100m M seria 1

1 BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS „TRUSO” ELBLĄG 11.71 PK

2 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS-UWM OLSZTYN   12.01 PK

3 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA 12.37 PK

4 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 12.43 PK

5 KOREJWO DAWID 96 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.67 PK

6 BIEDRZYCKI MATEUSZ     98 LKS LUBAWA 13.89  

7 KRZYŻOPOLSKI MARIUSZ 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.45                                                  

100m M seria 2

1 WIESIOŁEK KACPER 96   KS AZS-UWM OLSZTYN 12.02 PK

2 BIEŃKOWSKI WIKTOR 96 LKS LUBAWA     12.10 PK

3 KALWASIŃSKI ARIEL 97   KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 12.30                                          

4 REWERS FILIP 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.84   

5 BACZEWSKI JULIAN 98    LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 12.93                                

6 SUDUJKO RYSZARD 97    KS AZS-UWM OLSZTYN 14.11

7 JABŁOŃSKI KASPER 98   KS AZS-UWM OLSZTYN 14.43                                                       

100m M seria 3

1 OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS ASY DYWITY 13.11                                                        

2 KLONOWSKI MICHAŁ 98   MKS „TRUSO” ELBLĄG   13.60                                                      

3 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.85  

4 KOREJWO DOMINIK 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 14.11                                                          

5 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 14.76 PK

6 KAPELIŃSKI MATEUSZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 16.89 PK

100m M seria 4

1 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.68 PK

2 OLSZEWSKI TOMASZ 97  KS AZS-UWM OLSZTYN 13.89                                                       

3 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 14.12 PK

4 DZIADKO MATEUSZ 00 KS AZS-UWM OLSZTYN      15.14 PK

5 BŁASZCZYK MICHAŁ 00    KS AZS-UWM OLSZTYN 15.72 PK

300m M seria 1

1 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 40.23                                                     

2 MATEUSIAK CEZARY 97   UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 41.57                                           

3 OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS ASY DYWITY 41.72                                                        

4 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 43.67                                              

5 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 43.71  

6 KLONOWSKI MICHAŁ 98   MKS „TRUSO” ELBLĄG   46.01

300m M seria 2

1 JĘDRASZEK OSKAR 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 41.23                                             

2 STANKIEWICZ KRZYSZTOF 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 42.04                         

3 SUDUJKO RYSZARD 97 KS AZS-UWM OLSZTYN    45.19                                                      

4 JABŁOŃSKI KASPER 98   KS AZS-UWM OLSZTYN 47.35                                                       

5 BIEDRZYCKI MATEUSZ 98 LKS LUBAWA    47.76  

6 MACIESZA JAKUB 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 49.12                                                              

300m M seria 3

1 BIEŃKOWSKI WIKTOR 96 LKS LUBAWA 39.74 PK

2 JUDEK ADRIAN 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 45.85   

3 KOREJWO DOMINIK 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.69                                                          

4 OLSZEWSKI TOMASZ 97  KS AZS-UWM OLSZTYN 48.64                                                       

5 PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA     56.31 PK

300m M seria 4

1 SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 38.52 PK

2 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS-UWM OLSZTYN  39.62 PK

3 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 40.60 PK

4 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 46.16 PK

5 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 47.77 PK

6 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 49.64 PK

7 BŁASZCZYK MICHAŁ 00    KS AZS-UWM OLSZTYN 53.83 PK

300m M seria 5

1 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 39.08 PK

2 KULMACZEWSKI RAFAŁ  96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 40.64 PK

3 LAWRENC MARCIN 95 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSK 42.02 PK

4 SZYDŁOWSKI MATEUSZ  96 KS JEZIORAK IŁAWA 43.88 PK

5 DZIADKO MATEUSZ 00 KS AZS-UWM OLSZTYN 54.30 PK

400m M seria 1

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 50.58 PK

2 PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA 54.06 PK

3 KAJETANEK PAWEŁ 95    MLKS OSTRÓDA 54.55 PK

4 KACZMARSKI MATEUSZ   94 KS AZS-UWM OLSZTYN  55.25 PK

5 SZTYBÓR JAKUB 95 MLKS OSTRÓDA 65.76 PK

6 DUZIKOWSKA ANNA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN    66.02 PK

600m M seria 1

1 CHWEDORUK MACIEJ 96 MOS ZATOKA BRANIEWO 1:29.38 PK

2 MATEUSIAK CEZARY 97   UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:32.67                                        

3 BYTNER KAMIL 95 KS JEZIORAK IŁAWA 1:36.59 PK

4 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:37.58                                           

5 MYSZKIEWICZ MACIEJ 96 KS JEZIORAK IŁAWA     1:37.74 PK

6 RATUSZYŃSKI MICHAŁ     96 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:39.80 PK

7 TADEJEWSKI MATEUSZ   98 MLKS OSTRÓDA 1:53.18                                                          

8 MICHAŁOWSKI JAKUB 99 MLKS OSTRÓDA 1:54.34 PK

9 TARMASEWICZ PATRYK  98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1:54.87                                                

10 MALINOWSKI PATRYK   99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:57.87 PK

1000m M seria 1

1 EWERTOWSKI DAMIAN 96 MLKS OSTRÓDA 2:42.66 PK

2 JACKIEWICZ MATEUSZ 97 LKS LUBAWA  2:46.68  

3 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 2:48.63 PK

4 MARSZELEWSKI PAWEŁ 96 NKS NM LUBAWSKIE 2:51.45 PK

5 TAMBOR MICHAŁ 94 KS JEZIORAK IŁAWA 2:53.22 PK

6 ŁĘGOWSKI ROBERT 96    KS AZS-UWM OLSZTYN 2:53.77 PK

7 WODZYŃSKI ARTUR 95    UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 2:54.00 PK

8 FERENC MACIEJ 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:09.32                                                 

9 NOWAK DARIUSZ 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 3:21.17                                                            

10 OCHOCKI RADOSŁAW    98 UKS PIAST WILCZĘTA 3:56.00                                                  

300m ppł M seria 1

1 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 43.69                                                     

2 JĘDRASZEK OSKAR 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 44.36                                             

4x100m M seria 1

1 KS AZS-UWM OLSZTYN   54.18                 

2 MKS „TRUSO” ELBLĄG  54.86                   

3 LKS LUBAWA  57.88 PK

kula M (6kg)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 14.96 PK

kula M (5kg)                                                                                                                                           

1 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.56 PK

2 ZALEWSKI KAROL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.23 PK

3 OZDARSKI ŁUKASZ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN      11.18 PK

4 MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 7.82 PK

kula M (5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTN 15.45                                                 

2 ZELMA TOMASZ 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKI 11.97                                                      

3 STEFANOWSKI DAMIAN   96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKI 11.95 PK

rzut dyskiem M (1.75kg)                                                                                                                         

1 MENDYK DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 41.73 PK

2 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 40.95 PK

rzut dyskiem M (1.5kg)

1 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94 LKS LUBAWA    42.14 PK

2 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 37.40 PK

3 OZDARSKI ŁUKASZ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 31.68 PK

4 MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 18.73 PK

rzut dyskiem M (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 50.00                                              

2 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 40.41 PK

3 ZELMA TOMASZ 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKI  35.95                                                     

4 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 15.74 PK

oszczep M (800g)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 36.68 PK

2 MENDYK DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 35.12 PK

3 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 34.18 PK

oszczep M (700g)

1 ZALEWSKI KAROL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 37.98 PK

2 OZDARSKI ŁUKASZ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 30.22 PK

3 MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 21.77 PK

oszczep M (600g)                                                                                                                                   

1 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 54.42 PK

2 ŁUKASIK SZYMON 96 UKS NIDKA RUCIANE-NIDA 46.14 PK

3 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 35.45                                          

4 STEFANOWSKI DAMIAN 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 34.75 PK

5 BANACKI MATEUSZ 97 LKS LUBAWA 33.74           

6 FIGGER MATEUSZ 98 LKS LUBAWA 27.80 

7 SARNACKI MICHAŁ 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 23.06 PK

8 SYREWICZ ŁUKASZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 20.93 PK

9 ZAWADZKI ARTUR 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 19.86                                      

wzwyż M

1 WIATROWSKI JAKUB 94 KS JEZIORAK IŁAWA 1.75 PK

2 MAŁEJKYJ DAMIAN 97 UKS PIAST WILCZĘTA        1.55                                                        

3 BACZEWSKI JULIAN 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.50                                     

4 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45                                           

5 MACIESZA JAKUB 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.40 

6 NOWAK DARIUSZ 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.35 

7 SYREWICZ ŁUKASZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.25 PK

8 JANKOWSKI MARCIN 99   LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.25 PK

9 PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA     1.15 PK

10 KAPELIŃSKI MATEUSZ   99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.10 PK

w dal M

1 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA 5.60    PK

2 ZAWADZKI PATRYK 96     LKS LUBAWA     5.42 PK

3 KALWASIŃSKI ARIEL 97   KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 5.38                                            

4 KULMACZEWSKI RAFAŁ 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 5.36 PK

5 BACZEWSKI JULIAN 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 5.05                                     

6 JUDEK ADRIAN 98 MKS „TRUSO” ELBLĄG 4.80     

7 STANKIEWICZ KRZYSZTOF 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.70                          

8 JACKIEWICZ MATEUSZ 97 LKS LUBAWA    4.60     

9 PIECHOWICZ KAROL 98   PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.40                                                 

10 KAPELIŃSKI MATEUSZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.27 PK

{gallery}tartan25{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x