Mistrzostwa Województwa Młodzików w Kortowie – Rekord Polski K. Bukowiecki – 20.90!

Konrada Bukowieckiego rozpiera siła. Na każdych kolejnych zawodach kulomiot ze Szczytna ustanawia rekord życiowy, który jest jednocześnie rekordem Polski młodzików. Podczas niedzielnego mityngu, mającego rangę mistrzostw województwa Konrad posłał kulę (4 kg) na odległość 20.90 i po raz pierwszy jako młodzik przekroczył zaczarowana barierę. W jednej z nie zaliczonych prób (minimalnie wypadł z koła) pchnął powyżej 21 metrów. W rzucie dyskiem wynik 63.92 jest zaledwie 4 cm  słabszy od krajowego rekordu.Oczywiście te rezultaty stawiają zawodnika Gwardii w roli faworyta MP w swojej kategorii wiekowej i jest to ogromna nadzieja na przyszłość.

 

Niedzielny mityng wypełniło wiele konkurencji, pogoda była znakomita. Wystartowali nie tylko młodzicy, z okazji skorzystali również inni lekkoatleci naszego regionu, głównie AZS UWM Olsztyn. Ciekawa impreza, oby zaowocowała konkretnymi wynikami w zawodach krajowych wyższej rangi.

Komplet wyników

KOBIETY

100m K seria 1

1 POLAK NATALIA 99  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.95 -0.4

2 LICZNERSKA AGATA 98 MKS TRUSO ELBLĄG 14.28 -0.4

3 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 14.34 -0.4

4 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 14.39 -0.4

5 GŁĄBICKA ALEKSANDRA 99 MOS ZATOKA BRANIEWO 14.52 -0.4

6 WROŃSKA WIKTORIA 99 LKS LUBAWA  14.89 -0.4

7 KACZOROWSKA KATARZYNA 98   LKS LUBAWA 15.28 -0.4

8 WRÓBEL JOANNA 99 KS POLONIA PASŁĘK 15.39 -0.4

100m K seria 2

1 KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 14.10 -0.2

2 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.59 -0.2

3 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.76 -0.2

4 KAMIŃSKA JAGODA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.24 -0.2

5 GOŁĄBEK ALICJA 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 16.35 -0.2 PK

100m K seria 3

1 STOKOWSKA ALICJA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.70 -0.2 PK

2 CIOMEK ANNA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.64 -0.2 PK

3 BORKOWSKA MONIKA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.83 -0.2

4 ŻURALSKA AGNIESZKA 95 LKS LUBAWA 15.05 -0.2 PK

5 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 15.07 -0.2 PK

100m K seria 4

1 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 13.71 -0.4 PK

2 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.04 -0.4 PK

3 ORŁOWSKA JOANNA 97 OSIR GOŁDAP 14.19 -0.4 PK

4 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 14.55 -0.4 PK

5 ŻUK ALEKSANDRA 97 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 14.76 -0.4 PK

6 NOWAKOWSKA MONIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 15.56 -0.4 PK

100m K seria 5

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 13.30 -0.2 PK

2 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG  13.38 -0.2 PK

3 PANAŚ BOŻENA 96  KS AZS UWM OLSZTYN 13.41 –0.2 PK

4 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.91 -0.2 PK

5 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.94 -0.2 PK

6 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 14.33 -0.2 PK

100m K seria FA

1 POLAK NATALIA 99  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.87 -0.2

2 KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 13.87 -0.2

3 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 13.95 -0.2

4 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.96 -0.2

5 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.98 -0.2

6 LICZNERSKA AGATA 98 MKS TRUSO ELBLĄG 14.03 -0.2

7 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.41 -0.2

8 GŁĄBICKA ALEKSANDRA 99 MOS ZATOKA BRANIEWO 14.54 -0.2

100m K seria FB

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 12.97 -0.2 PK

2 PANAŚ BOŻENA 96  KS AZS UWM OLSZTYN 12.99 -0.2 PK

3 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 13.52 -0.2 PK

4 STOKOWSKA ALICJA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.58 -0.2 PK

5 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.63 -0.2 PK

6 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.67 -0.2 PK

100m ppł K seria 1

1 ORŁOWSKA JOANNA 97 OSIR GOŁDAP 19.81 PK

2 PIOTROWSKA ALICJA 98 LKS LUBAWA 19.96                                            

3 POLAK NATALIA 99  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 20.60             

4 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 21.04        

200m K seria 1

1 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 27.97 -0.2 PK

2 STOKOWSKA ALICJA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 28.00 -0.2 PK

3 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 31.39 -0.2 PK

4 KARCZEWSKA SYLWIA 99 LKS LUBAWA 31.95 -0.2

5 NOWAKOWSKA MONIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 32.10 -0.2 PK

200m K seria 2

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 26.14 -0.3 PK

2 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96    KS AZS UWM OLSZTYN 26.29 -0.3 PK

3 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG  26.49 -0.3 PK

4 PANAŚ BOŻENA 96  KS AZS UWM OLSZTYN 26.67 -0.3 PK

300m K seria 1

1 MALMON OLIWIA 98 MOS ZATOKA BRANIEWO 44.44                                 

2 BORKOWSKA MONIKA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 45.37                           

3 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 46.23                                    

4 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 48.95                          

5 LICZNERSKA AGATA 98 MKS TRUSO ELBLĄG 48.95                                  

6 GÓRALSKA MARTA  98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.62                                

300m K seria 2

1 BIELECKA EMILIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 43.21                                   

2 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 45.69                           

3 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 47.00                           

4 KAMIŃSKA JAGODA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.61                               

5 BŁOCKA ILONA 99 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 53.68                              

300m K seria 3

1 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 44.95 PK

2 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 45.46 PK

3 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 45.72 PK

4 CIOSEK PATRYCJA  97 MKS TRUSO ELBLĄG 46.17 PK

5 RUMIŃSKA MARIKA  97 LKS LUBAWA 49.40 PK

300m K seria 4

1 OWCZAREK KLAUDIA 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 43.46 PK

2 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 44.39 PK

3 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 47.50 PK

4 ŻURALSKA AGNIESZKA 95 LKS LUBAWA 49.62 PK

400m K seria 1

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 58.02 PK

2 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 60.03 PK

3 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 60.79 PK

4 TRZECIAK MAGDALENA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 61.19 PK

5 KARCZEWSKA KAROLINA 96 MLKS OSTRÓDA 63.56 PK

6 NEŚCIOR JUDYTA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 64.38 PK

7 SARNOWSKA ANITA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 64.94 PK

600m K seria 1

1 POTASZNIK ALICJA  00 GUKS ASY DYWITY 1:47.92 PK

2 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1:48.48 PK

3 GREBER KAROLINA 00 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:56.17 PK

4 GRUBERT NATALIA   00 GUKS ASY DYWITY 1:59.03 PK

5 JABŁOŃSKA WIKTORIA 00 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:59.90 PK

6 PANKOWSKA MAŁGORZATA 00 LKS LUBAWA 2:00.23 PK

7 POŁUJAŃSKA OLIWIA 01 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 2:01.08 PK

8 OLĘCKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 2:01.79 PK

9 DZIATKOWSKA WERONIKA 01 OSIR GOŁDAP 2:07.58 PK

10 LESZCZYŃSKA JULIA 00 OSIR GOŁDAP 2:23.38 PK

600m K seria 2

1 STRUCIŃSKA DARIA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 1:40.66 PK

2 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 1:41.17 PK

3 MARCINIAK PAULINA 98 MOS ZATOKA BRANIEWO 1:43.63                        

4 POLEWACZ HANNA  98 KS AZS UWM OLSZTYN 1:46.83                             

5 KUTZA KINGA 98 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 1:47.35                        

6 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1:47.63                           

7 CIOSEK PATRYCJA  97 MKS TRUSO ELBLĄG 1:48.49 PK

8 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1:49.57                   

9 SULEWSKA NATALIA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:51.12 PK

10 PIECZUŁAJTIS MARTYNA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1:55.97 PK

11 MEJCZ ALEKSANDRA 97 OSIR GOŁDAP 2:15.34 PK

1000m K seria 1

1 KRUPA ALEKSANDRA 99 MKS TRUSO ELBLĄG 3:13.41                             

2 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 3:18.03 PK

3 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 3:18.04 PK

4 STAŃCZAK DOMINIKA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 3:19.23 PK

5 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 3:29.28                              

6 ŻUK ALEKSANDRA 97 OLIMPIJCZYK MORĄG 3:30.38 PK

7 LERMACHER JUSTYNA 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 3:32.24 PK

8 FREDO KAROLINA    97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 3:43.09 PK

9 GRAMAN NATALIA    98 LKS LUBAWA 3:51.82                                            

1500m K seria 1

1 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 4:47.15 PK

2 WARDA MARTYNA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 4:58.98 PK

3 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 5:00.21 PK

4 TARKA ANGELIKA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 5:46.96 PK

300m ppł K seria 1

1 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96    KS AZS UWM OLSZTYN 46.31 PK

2 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 47.15 PK

3 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 47.73 PK

4 MALINOWSKA KAROLINA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 52.17 PK

300m ppł K seria 2

1 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.43                           

2 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 50.61                             

3 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 51.39                        

4 KUTZA KINGA 98 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 51.48                          

4x100m K seria 1

1 KS AZS UWM OLSZTYN II (ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97, SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 MICHAŁOWSKA NATALIA 98, STOKOWSKA ALICJA 97) 52.83 PK

2 MOS ZATOKA BRANIEWO (MARCINIAK PAULINA 98, MALMON OLIWIA 98, GŁĄBICKA ALEKSANDRA 99, BOGDAŃSKA IZABELA 98) 56.54

3 GUKS ASY DYWITY  (POTASZNIK PAULINA 98, DOBRZYŃSKA MONIKA 98, POTASZNIK ALICJA 00, ZIELIŃSKA NATALIA 97) 57.51 PK

4 KS AZS UWM OLSZTYN I ( SANKOWSKA JUSTYNA 98, BORKOWSKA MONIKA 98, KAMIŃSKA JAGODA 99, POLEWACZ HANNA 98) 57.61

5 LKS LUBAWA (PIOTROWSKA ALICJA 98, KACZOROWSKA KATARZYNA 98, KARCZEWSKA SYLWIA 99, WROŃSKA WIKTORIA 99) 58.80

kula K (4kg)

1 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 6.88 PK

kula K (3kg)

1 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 10.80 PK

2 BIERNACKA PATRYCJA 98 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 9.80                     

3 FLASZYŃSKA JULIA 99 LKS LUBAWA 9.30                                                 

4 KULKOWSKABEATA 98 LKS LUBAWA 9.26                                                

5 FLIS ALEKSANDRA  99 KS POLONIA PASŁĘK 8.90                                    

6 KACZOROWSKA KATARZYNA 98   LKS LUBAWA 8.53                                

7 MIECZKOWSKA WERONIKA 98     LKS LUBAWA 7.99                                

8 KIJORA BEATA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 7.98 PK

9 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 7.89 PK

10 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 7.23 

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 MENDYK IZABELA 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 35.40                         

2 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 29.28 PK

3 KULKOWSKA BEATA 98 LKS LUBAWA   8.21                                            

4 FLIS ALEKSANDRA  99 KS POLONIA PASŁĘK 27.80                                  

5 KACZOROWSKA KATARZYNA 98   LKS LUBAWA 23.20                               

6 PIOTROWSKA ALICJA 98 LKS LUBAWA 20.45                                            

7 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 7.46    

8 FLASZYŃSKA JULIA 99 LKS LUBAWA 14.98                                              

rzut dyskiem K (1kg)

1 MENDYK IZABELA 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 29.86                      

2 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 18.46 PK

oszczep k (500g)

1 BIERNACKA PATRYCJA 98 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 31.42                   

2 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 28.66                              

3 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 28.43 PK

4 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 KS LUBAWA 27.31                                     

5 KIJORA BEATA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 18.05 PK

6 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 16.06 

wzwyż K

1 POLAK NATALIA 99  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.50               

2 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1.50                              

3 GRZYB JOANNA 00   KS POLONIA PASŁĘK 1.45 PK

4 KALBARCZYK NATALIA 98 KS PIAST WILCZĘTA 1.40                                  

w dal K

1 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 4.77 0. PK

2 BELKA PATRYCJA    96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.59 -0.7 PK

3 WROŃSKA WIKTORIA 99 LKS LUBAWA  4.42 -0.1

4 ORŁOWSKA JOANNA 97 OSIR GOŁDAP 4.40 -0.3 PK

5 RUMIŃSKA MARIKA  97 LKS LUBAWA    4.22 -0.5 PK

6 KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 4.22 -0.1

7 GRAMAN NATALIA    98 LKS LUBAWA    4.13 -0.6

8 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.09 -0.2

9 KORNELUK MONIKA 98 MKS TRUSO ELBLĄG 3.95 -0.4

10 GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 3.74 -0.1 PK

11 GOŁĄBEK ALICJA   01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.52 0.0 PK

MĘŻCZYŹNI

100m M seria 1

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.27 -0.1 PK

2 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.35 -0.1 PK

3 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS TRUSO ELBLĄG 11.79 -0.1 PK

4 WIESIOŁEK KACPER96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.97 -0.1 PK

5 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.18 -0.1

100m M seria 2

1 WASILEWSKI ADAM 96 OSIR GOŁDAP   11.46 -0.2 PK

2 WASILEWSKI ARTUR 96 OSIR GOŁDAP 11.61 -0.2 PK

3 KALWASIŃSKI ARIEL 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 11.85 -0.2 PK

4 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.85 -0.2 PK

5 JĘDRASZEK OSKAR 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 12.66 -0.2 PK

6 MUCHARZEWSKI PAWEŁ 97 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 12.98 -0.2 PK

100m M seria 3

1 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 12.12 0.2 PK

2 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 12.51 0.0 PK

3 STANKIEWICZ SEBASTIAN 97 MKS TRUSO ELBLĄG 13.07 0.0 PK

4 GERKA DAMAN 98    LKS LUBAWA 14.40 0.0

100m M seria 4

1 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.11 -0.5

2 GRECZKO MARCIN   99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.21 -0.5

3 DOBROWOLSKI MICHAŁ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.62 -0.5

4 MODRZEWSKI ARTUR 99 LKS LUBAWA 14.64 -0.5

5 JAROSZ MATEUSZ   99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.43 -0.5

100m M seria 5

1 KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 12.98 -0.3

2 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 14.01 -0.3

3 BŁOŃSKI JAKUB 99  KS AZS UWM OLSZTYN 14.41 -0.3

4 GROSS JACEK 99 LKS LUBAWA 14.92   -0.3

5 PRZYBYSZEWSKI KAROL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 16.87 -0.3

100m M seria 6

1 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 12.37 -0.2 PK

2 KLIMEK RAFAŁ 00    KS AZS UWM OLSZTYN 14.27 -0.2 PK

3 SZON WOJCIECH 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.29 -0.2 PK

4 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.52 -0.2 PK

5 DZIADKO MATEUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.62 -0.2 PK

6 LANDOWSKI RAFAŁ 00 LKS LUBAWA    15.14 -0.2 PK

7 KAPELIŃSKI MATEUSZ 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 15.35 -0.2 PK

100m M seria FA

1 KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 13.08 -0.1

2 GRECZKO MARCIN   99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.23 -0.1

3 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.31 -0.1

4 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 14.22 -0.1

5 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.32 -0.1

6 KLIMEK RAFAŁ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.38 -0.1 PK

7 DOBROWOLSKI MICHAŁ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.46 -0.1

8 BŁOŃSKI JAKUB 99  KS AZS UWM OLSZTYN 14.60 -0.1

100m M seria FB

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.22 -0.1 PK

2 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.35 -0.1 PK

3 WASILEWSKI ADAM 96 OSIR GOŁDAP   11.48 -0.1 PK

4 WASILEWSKI ARTUR 96 OSIR GOŁDAP 11.59 -0.1 PK

5 KALWASIŃSKI ARIEL 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 11.71 -0.1 PK

6 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.92 -0.1 PK

7 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS TRUSO ELBLĄG 12.02 -0.1 PK

8 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 12.03 -0.1 PK

200m M seria 1

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 22.61 -0.3 PK

2 SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA      23.83 -0.3 PK

3 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 23.90 -0.3 PK

4 ROLKA CEZARY 95   KS AZS UWM OLSZTYN 24.36 -0.3 PK

5 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 25.15 -0.3 PK

6 STANKIEWICZ SEBASTIAN 97 MKS TRUSO ELBLĄG 27.18 -0.3 PK

200m M seria 2

1 WASILEWSKI ADAM 96 OSIR GOŁDAP   23.53 -0.2 PK

2 WASILEWSKI ARTUR 96 OSIR GOŁDAP 23.53 -0.2 PK

3 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS TRUSO ELBLĄG 23.84 -0.2 PK

300m M seria 1

1 NOWAK JAKUB 98    KS AZS UWM OLSZTYN 41.34                                    

2 KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 41.89                                    

3 JUDEK ADRIAN 98    MKS TRUSO ELBLĄG 42.81                                        

4 MACIESZA JAKUB    98 MKS TRUSO ELBLĄG 43.40                                   

5 KRZYŻOPOLSKI MARIUSZ 98 MKS TRUSO ELBLĄG 48.16                          

6 ZAWADZKI SZYMON 99 LKS LUBAWA 48.64                                               

300m M seria 2

1 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 39.53 PK

2 MUCHARZEWSKI PAWEŁ 97 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 40.44 PK

3 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 43.05 PK

4 SPUSTEK MARCIN 97 MKS TRUSO ELBLĄG 43.66 PK

300m M seria 3

1 SZON WOJCIECH 00 KS AZS UWM OLSZTYN 46.79 PK

2 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 47.23 PK

3 DOBROWOLSKI MICHAŁ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 49.71                         

4 DZIADKO MATEUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 50.41 PK

5 PRZYBYSZEWSKI KAROL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 65.09                        

300m M seria 4

1 BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 36.86 PK

2 SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA      36.92 PK

3 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 37.96 PK

4 PROCAJŁO ADRIAN 96 MKS TRUSO ELBLĄG 43.11 PK

5 FIEDUCIK JAN 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 44.50 PK

400m M seria 1

1 WOŹNIAK PIOTR 91  SKLA SOPOT 49.73 PK

2 SOSNOWSKI TOMASZ 93 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 50.08 PK

3 KAJETANEK PAWEŁ 94 MLKS OSTRÓDA 52.02 PK

4 ADAMSKI KACPER   95 KS AZS UWM OLSZTYN 52.42 PK

5 HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 53.13 PK

7 ROLKA CEZARY 95   KS AZS UWM OLSZTYN 56.38 PK

400m M seria 2

1 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW 89 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 52.10 PK

2 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 53.15 PK

3 PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA 53.2 PK

4 PIÓRKOWSKI RAFAŁ 92 KS AZS UWM OLSZTYN 54.13 PK

600m M seria 1

1 JUDEK ADRIAN 98 MKS TRUSO ELBLĄG 1:37.82                                        

2 RYKOWSKI PIOTR 98 LUKS ORNETA 1:41.42                                              

3 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 1:45.39                                  

4 GREBER DAWID 99   UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:53.21                        

5 TYSZECKI MICHAŁ 99 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 1:53.59                               

6 OZIMEK ADRIAN 99   KS AZS UWM OLSZTYN 2:01.86                                 

7 TAUDUL KACPER 02 OSIR GOŁDAP 2:03.82 PK

8 LOTKOWSKI MACIEJ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 2:12.54                           

9 STANEK KAMIL 99    KS AZS UWM OLSZTYN 2:21.42                                 

10 GAWROŃSKI DARIUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 2:23.64                       

600m M seria 2

1 RZEŻUCHOWSKI PIOTR 96 KS AZS UWM OLSZTYN 1:34.97 PK

2 SPUSTEK MARCIN 97 MKS TRUSO ELBLĄG 1:34.99 PK

3 RATUSZYŃSKI MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 1:35.46 PK

4 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:35.89 PK

5 JAGIELSKI OSKAR 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:42.19 PK

6 FREDO MAREK 01 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:56.55 PK

7 JAGIELSKI MACIEJ 00 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:58.39 PK

8 JANICKI PAWEŁ 00  LKS LUBAWA 2:00.74 PK

9 PAWŁOWSKI BARTŁOMIEJ 01 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 2:35.69 PK

600m M seria 3

1 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:22.60 PK

2 BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 1:23.11 PK

3 ILSKI PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 1:27.20 PK

4 JACKIEWICZ MATEUSZ 97 LKS LUBAWA 1:27.70 PK

5 KACZMARSKI MATEUSZ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 1:28.13 PK

6 KANIGOWSKI MICHAŁ 90 KS AZS UWM OLSZTYN 1:28.37 PK

7 DRABYK ADAM 95 KS AZS UWM OLSZTYN 1:34.83 PK

8 MACIOŁEK DAMIAN  95 LKS LUBAWA    1:36.96 PK

9 PROCAJŁO ADRIAN 96 MKS TRUSO ELBLĄG 1:37.44 PK

10 ZARZECZNY ŁUKASZ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 1:37.72 PK

11 FIEDUCIK JAN 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:40.26 PK

12 WÓJCICKI MACIEJ 97 MKS TRUSO ELBLĄG 1:42.94 PK

1000m M seria 1

1 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 2:36.40 PK

2 MISIEWICZ MICHAŁ  95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:38.20 PK

3 KONOPSKI KACPER 95 MKS TRUSO ELBLĄG 2:45.09 PK

4 KOZŁOWSKI BARTOSZ 96 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 2:52.54 PK

5 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 2:53.17 PK

6 KUBIAK WŁADYSŁAW 96 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 2:56.31 PK

7 WIELGUS MATEUSZ 98 OSIR GOŁDAP   2:57.25                                         

8 NOWAK DARIUSZ 97 MKS TRUSO ELBLĄG 3:01.81 PK

9 OSSOWSKI JACEK 95 LKS LUBAWA 3:07.83 PK

10 FERENC MACIEJ 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 3:11.55                        

11 PLAWGO JACEK 99 KS POLONIA PASŁĘK 3:27.87                                   

12 OSTRĘGA HUBERT 99 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 3:30.43                            

13 TAUDUL KACPER 02 OSIR GOŁDAP 4:03.27 PK

14 BESTER BARTOSZ 00 OSIR GOŁDAP    4:12.91 PK

2000m M seria 1

1 LIPIŃSKI SZYMON 94 KS AZS UWM OLSZTYN 6:02.13 PK

2 WIELGUS MATEUSZ 98 OSIR GOŁDAP 6:35.62                                           

3 SUDUJKO RYSZARD 97 KS AZS UWM OLSZTYN 6:38.65 PK

4 SOKÓŁ KRZYSZTOF 96 KS AZS UWM OLSZTYN 6:50.16 PK

5 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 7:57.21                                     

300m ppł M seria 1

1 JĘDRASZEK OSKAR 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 42.99 PK

2 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 44.96 PK

3 NOWAK JAKUB 98 KS AZS UWM OLSZTYN 45.98                                       

4 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 50.70                              

5 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 51.48                                  

4x100m M seria 1

1 KS AZS UWM OLSZTYN I (JABŁOŃSKI KASPER 98, TRZCIŃSKI KACPER 99, GRECZKO MARCIN 99, NOWAK JAKUB 98) 51.86

2 LKS LUBAWA I (FIGER MATEUSZ 98, BRZOZOWSKI ARKADIUSZ 96, GERKA DAMAN 98 MODRZEWSKI ARTUR 99) 55.04 PK

3 LKS LUBAWA II ( GROSS JACEK 99, JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99, PIOTROWICZ CEZARY 99 WOJTKIEWICZ KAROL 99) 56.30

4 KS AZS UWM OLSZTYN II (PIKURA KAMIL 99, DOBROWOLSKI MICHAŁ 99, BŁOŃSKI JAKUB 99, KLIMEK RAFAŁ 00       ) 56.94

kula M (7.26kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94  PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.56 PK

2 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.55 PK

3 CHILMANOWICZ JANUSZ 64 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.70 PK

kula M (6kg)

1 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.56 PK

2 MUCZYŃ PIOTR 93    KS AZS UWM OLSZTYN 14.94 PK

3 WOJDA KRZYSZTOF 93 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 12.84 PK

kula M (5kg)

1 ZELMA TOMASZ 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 14.24 PK

kula M (4kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 20.90 PK

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.61 PK

3 KOŁODZIEJSKI RADOSŁAW 98 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 10.56       

4 BOŁDYSZ MARIUSZ  99 KS POLONIA PASŁĘK 9.82                                    

5 SYREWICZ ŁUKASZ  99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.73           

6 WINIEWSKI PAWEŁ 99 LKS LUBAWA 9.57                                                 

7 SOBOCIŃSKI TOMASZ 99 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 9.43                  

8 NIERZWICKI PIOTR   99 LKS LUBAWA 9.19                                                 

9 ROMANOWSKI MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 8.75                         

10 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 7.10                                      

oszczep M (800g)

1 ZIELIŃSKI DANIEL 89 KS AZS UWM OLSZTYN 44.00 PK

oszczep M (700g)

1 ŁUKASIK SZYMON   96 KS AZS UWM OLSZTYN 51.17 PK

2 RÓŻEWICZ MICHAŁ   96 KS AZS UWM OLSZTYN 45.80 PK

3 WOJCIECHOWSKI KAMIL 96 KS AZS UWM OLSZTYN 42.32 PK

oszczep M (600g)

1 FIGGER MATEUSZ    98 LKS LUBAWA 43.27                                               

2 KASPRZYCKI ADRIAN 98 LKS LUBAWA  36.60                                            

3 SKOCZEŃ PRZEMYSŁAW 97 LUKS ORNETA 33.16 PK

4 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 31.26                          

5 SYREWICZ ŁUKASZ  99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 29.69         

6 POWIERŻA PAWEŁ 97 MOS ZATOKA BRANIEWO 28.00 PK

7 SARNACKI MICHAŁ   99 KS AZS UWM OLSZTYN 26.92                                

8 PLAWGO JACEK      99 KS POLONIA PASŁĘK 25.95                                  

9 JANKOWSKI MARCIN 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 23.59       

wzwyż M

1 MAŁEJKYJ DAMIAN  97 KS PIAST WILCZĘTA 1.76 PK

2 MOSKAL JAKUB       98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 1.65                     

3 JANKOWSKI MARCIN 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.60         

4 MACIESZA JAKUB 98 MKS TRUSO ELBLĄG 1.55                                        

5 SKOCZEŃ PRZEMYSŁAW 97 LUKS ORNETA 1.45 PK

6 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 1.40                                 

7 PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA 1.40                                             

w dal M

1 KALWASIŃSKI ARIEL 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 6.24 -0.1 PK

2 PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA 5.87 -0.3

3 MOSKAL JAKUB 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 4.94 -0.1

4 JUDEK ADRIAN 98 MKS TRUSO ELBLĄG 4.89 -0.4

5 BRZOZOWSKI ARKADIUSZ 96 LKS LUBAWA 4.85 -0.3 PK

6 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 4.78 -0.3

7 GERKA DAMAN 98 LKS LUBAWA 4.61 -0.6

8 KRZYŻOPOLSKI MARIUSZ 98 MKS TRUSO ELBLĄG 4.60 0.0

9 ZAWADZKI SZYMON 99 LKS LUBAWA    4.50 -0.1

10 BŁOŃSKI JAKUB 99 KS AZS UWM OLSZTYN 4.29 -0.3

11 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 4.24 -0.2

12 MODRZEWSKI ARTUR 99 LKS LUBAWA 4.23 -0.4

13 KLIMEK RAFAŁ 00  KS AZS UWM OLSZTYN 4.17 0.0 PK

rzut dyskiem M (2kg)

1 CHILMANOWICZ JANUSZ 64 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 38.08 PK

rzut dyskiem M (1.75kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94  PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 45.98 PK 

2 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS UWM OLSZTYN 45.93 PK

3 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 44.15 PK

4 MENDYK DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 41.19 PK

rzut dyskiem M (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 63.92 PK

2 ZELMA TOMASZ 97 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 50.28 PK

3 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 39.92 PK

4 KOŁODZIEJSKI RADOSŁAW 98 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 34.45       

5 ROMANOWSKI MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 32.20                       

6 PAWŁOWSKI DAMIAN 97 MOS ZATOKA BRANIEWO 31.92 PK

7 BOŁDYSZ MARIUSZ  99 KS POLONIA PASŁĘK 31.86                                  

8 POWIERŻA PAWEŁ  97 MOS ZATOKA BRANIEWO 24.68 PK

9 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 24.64                                      

10 SOBOCIŃSKI TOMASZ 99 KS „DRWĘCA” NM LUBAWSKIE 23.19              

11 NIERZWICKI PIOTR 99 LKS LUBAWA 22.28                                               

12 WINIEWSKI PAWEŁ 99 LKS LUBAWA 19.42                                             

  {AdmirorGallery}reko9{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x