Mistrzostwa Województwa open i WM Z LZS U14 i U16 Olsztyn 2020 – Mnóstwo „życiówek”, medaliści szczęśliwi

Fot. mks truso elbląg
W sobotę (19 września) na stadionie AZS UWM w Kortowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku :Lekkiej Atletyki i Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Zrzeszenia LZS (U14 i U16) w lekkiej atletyce. U schyłku sezonu była to jedna z nielicznych okazji by w dobrych warunkach pogodowych zmierzyć się z rywalami z regionu. Poznaliśmy medalistów, w wielu konkurencjach podwójnych, bowiem większość klubów zrzeszonych jest w LZS.

Program Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki U14 i U16

U14 (2007-2008):

Dziewczęta – 100, 300, 600, oszczep (500g), dysk 0.75kg, kula 3kg, sztafeta 4×100, w dal ze strefy.

Chłopcy – 100, 300, 1000, oszczep (600g), dysk 1kg, kula 4kg, sztafeta 4×100, w dal ze strefy.

U16 (2005-2006):

Dziewczęta – 100, 300, 600, 1000, 200ppł, 4×100, w dal, wzwyż, kula 3kg, oszczep 500g, dysk 0.75kg.

Chłopcy – 100, 300, 600, 1000, 200ppł, 4×100, w dal, wzwyż, kula 5kg, oszczep 600g, dysk 1kg

W mistrzostwach województwa LZS rywalizowano w następujących konkurencjach:

Kategoria wiekowa U14

Dziewczęta: 100 metrów, 300 metrów, 600 metrów, skok w dal (strefa), 4 razy 100 metrów

Chłopcy: 100 metrów, 300 metrów, 1000 metrów, skok w dal (strefa), 4 razy 100 metrów

Kategoria wiekowa U16

Dziewczęta: 100 metrów, 300 metrów, 600 metrów, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą (3 kg), rzut oszczepem 4 razy 100 metrów

Chłopcy: 100 metrów, 300 metrów, 1000 metrów, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą (5 kg) , rzut oszczepem 4 razy 100 metrów

Wyniki podajemy w formule open. W klasyfikacji drużynowej LZS zwyciężyli lekkoatleci LKS Lubawa, którzy łącznie zdobyli 33 medale. Wielu zawodników ustanowiło rekordy życiowe, niektóre na bardzo wysokim poziomie. Choćby Karol Kijewski (PKS Gwardia Szczytno), który rzucił dyskiem 57.82 (w kuli uzyskał 15.93) czy Michał Rodziewicz (Truso Elbląg) na 600 m 1.29.43.

Informacje o startach swoich zawodników przesłał nam trener MKS Truso Elbląg Jacek Licznerski

Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso. Złote krążki wywalczyli: Lexssandra Bogusławska (skok wzwyż), Jakub Kolpert (skok wzwyż), Michał Rodziewicz (600 m), Grzegorz Stromski (skok w dal). Srebrne medale zdobyli: Małgorzata Leśniewska (600 m) i Kacper Tubiak (skok wzwyż). Natomiast brązowymi medalami mogą sie pochwalić: Milena Trochimczuk (100 m i 600 m) oraz Kacper Tubiak (1000 m).

Najwartościowsze wyniki stały sie udziałem biegaczy na 600 m. Michał Rodziewicz przebiegł ten dystans w czasie – 1:29.43 sek., a Gosia Leśniewska z wynikiem – 1:42.35 sek. Podkreślić należy znaczne postępy wynikowe niektórych elblążan. Grzegorz Stromski wywindował swój wynik w skoku w dal na odległość 5.65 m, Zdobywczyni dwóch medali – Milena Trochimczuk poprawiła „życiówki” na 100 m (13.88 sek.) i 600 m (1:53.21 sek.). Swoje najlepsze dotychczasowe wyniki poprawili: Iza Cielesz na 100 m (14.78 sek.) oraz 300 m (48.39 sek.), a także Mateusz Kawka na 100 m (14.40 sek.) oraz na 300 m (46.99 sek.). Na swoim, już wysokim poziomie, w konkursie skoku wzwyż zaprezentowała się Lexssandra Bogusławska pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 150 cm. Nasza, w tych zawodach, najmłodsza uczestniczka (10 lat) – Michalina Trochimczuk, świetnie sobie dała radę w biegach sprinterskich osiągając bardzo dobre wyniki na 100 m (15.80 sek.) i na 300 m (55.88 sek.).

MĘŻCZYŹNI

100 metrów M U16

FINAŁ +0.4

1 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.52 =PB

2 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 11.85 PB

3 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 11.89 PB

4 MOTYLEWSKI Kornel 02.04.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 12.28

5 ŁUTOWICZ Marcel 23.08.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 13.24 PB

6 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 14.06

eliminacje

OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.33 PK (+0.3)

STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.61 q (+0.3)

RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta WN 11.70 PK (+0.3)

DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 12.00 q PB (+0.3)

KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.13 q (+0.3)

MOTYLEWSKI Kornel 02.04.2005 LUKS Kłobuk LidzbarkWarmiński WN 12.26 q (+0.1) ŁUTOWICZ Marcel 23.08.2006 KS Jelonki Dobre MiastoWN 13.28 q PB (+0.1)

BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.60 q (+0.1)

WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 14.21 q (+0.1)

200 metrów mężczyzn

1 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice WN 22.62 (- 1,3)

2 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.04 (- 1,3)

3 GĘBSKI Mariusz 05.05.1978 PZLAM MS 24.83 PB (- 1,3)

4 SKRZYŃSKI Piotr 08.10.1967 PZLAM MS 26.11 (- 1,3)

300 metrów M U16

1 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta WN 37.30 PK

2 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 38.01

3 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.24 PB

4 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 40.69 PB

5 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 42.83

6 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 42.92 PB

7 RAFIŃSKI Paweł 07.08.2006 LKS Lubawa WN 43.36

400 metrów mężczyzn

1 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa WN 55.62 PB

2 JUREK Krystian 14.12.2002 UKS Sokół Węgorzewo WN 60.55

3 SZPARAK Ryszard 02.07.1951 PZLAM MS 68.41

600 metrów M U16

1 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 1:29.43 PB

2 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 1:33.74

3 WOŁOWSKI Adam 08.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:53.88

1000 metrów M U14

1 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz WN 3:13.32 PB

2 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics WN 3:15.37 PB

3 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:19.59

4 SIERAKOWSKI Kacper 05.06.2007 UKS Sokół Węgorzewo WN 3:19.95

5 PIOTROWICZ Marcel 17.05.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 3:22.01

6 DOLOT Jakub 09.04.2009 KS Piast Wilczęta WN 4:31.91

7 KOŁODZIEJSKI Adrian 08.09.2008 LKS Lubawa WN 4:41.79

8 DUDZIŃSKI Wojciech 01.01.2009 KS Piast Wilczęta WN 4:54.46

1000 metrów M U16

1 RUTKOWSKI Damian 02.07.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 2:47.77

2 RAFIŃSKI Paweł 07.08.2006 LKS Lubawa WN 2:51.01 PB

3 ARMANOWSKI Julian 11.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:51.58 PB

4 ZIENKIEWICZ Piotr 19.06.1974 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:59.35 PK

5 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 2:59.42

6 MYSZKIEWICZ Patryk 19.03.2006 Orka Iława Athletics WN 3:00.46 PB

7 BRYNDA Marcin 06.12.1988 LKS Korab Olecko WN 3:00.82 PK

200 metrów pł M U16

1 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno WN 29.18 (-0.5)

2 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice WN 29.70 PB (-0.5)

3 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 30.32 PB (-0.5)

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno WN 14.96

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 15.93

2 MOCZADŁO Miłosz 27.01.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 10.63

3 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice WN 9.80

4 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 9.59

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 43.02 PB

2 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 22.43

3 STRZĘPA Paweł 23.11.2007 KS Piast Wilczęta WN 20.19 PB

4 MARGALSKI Paweł 12.02.2008 LKS Lubawa WN 15.50

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 57.82 PB

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 34.20

3 STĘPIEŃ Marcin 10.03.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 33.27 PB

4 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 30.91

5 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice WN 25.61 PB

Skok wzwyż M U16

1 KOLPERT Jakub 04.10.2005 MKS Truso Elbląg WN 1.35

2 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 1.10

Skok w dal M U16

1 STROMSKI Grzegorz 06.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 5.65 PB +0.5

2 MOTYLEWSKI Kornel 02.04.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 5.44 +0.4

3 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.76 PB +0.3

4 BURZMIŃSKI Szymon 01.01.2006 SP 1 Morąg WN 4.65 +0.9

5 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.65 +0.9

6 KOLPERT Jakub 04.10.2005 MKS Truso Elbląg WN 4.53 +0.8

7 BALKIEWICZ Julian 01.01.2006 KS Piast Wilczęta WN 4.37 +0.4

Pchnięcie kulą M U14 (4kg)

1 STĘPIEŃ Marcin 10.03.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.33

2 STRZĘPA Paweł 23.11.2007 KS Piast Wilczęta WN 6.48

Skok w dal ze strefy M U14

1 HOMONCIK Antoni 29.12.2007 PKS Gwardia Szczytno WN 5.03

2 BAGIŃSKI Michał 15.02.2007 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.98

3 PIOTROWICZ Michał 09.08.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 4.28

4 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz WN 4.24

5 ZAKRETA Bartosz 26.04.2008 LKS Lubawa WN 4.19

6 KUCHCIŃSKI Seweryn 22.05.2008 UKS Atos Woźnice WN 4.10

7 BUŁAKOWSKI Bartosz 06.03.2009 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.96

8 GIERAK Jakub 20.12.2008 LKS Korab Olecko WN 3.74

9 KOŁODZIEJSKI Adrian 08.09.2008 LKS Lubawa WN 3.53

10 KLEKOWSKI Patryk 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 3.22

11 NOWAKOWSKI Paweł 08.12.2011 KS Piast Wilczęta WN 3.19 PK

12 SZAŁKOWSKI Wojciech 28.09.2009 LKS Korab Olecko WN 3.17

100 metrów M U14

1 CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics WN 12.78 (-0.9)

2 SKOCKI Piotr 29.06.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 14.21 (-1.6)

3 ZAKRETA Bartosz 26.04.2008 LKS Lubawa WN 14.29 (-0.9)

4 KAWKA Mateusz 15.06.2007 MKS Truso Elbląg WN 14.40 (-1.6)

5 KUCHCIŃSKI Seweryn 22.05.2008 UKS Atos Woźnice WN 14.87 PB (-0.9)

6 BIRBACH Wiktor 17.09.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 14.97 (-0.9)

7 MALESA Kacper 01.01.2008 SP 1 Morąg WN= 15.33 (-0.9)

8 KOPEĆ Bartosz 19.08.2008 Orka Iława Athletics WN 15.34 (-1.6)

9 PIOTROWICZ Michał 09.08.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 15.45 (-1.6)

10 BAGIŃSKI Michał 15.02.2007 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.52 (-0.9)

11 BUŁAKOWSKI Bartosz 06.03.2009 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.61(-0.9)

12 DUCHNA Grzegorz 16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 15.70 (-0.9)

13 GIERAK Jakub 20.12.2008 LKS Korab Olecko WN 16.25 (-0.9)

14 SZAŁKOWSKI Wojciech 28.09.2009 LKS Korab Olecko WN 16.39 (-1.6)

15 KLEKOWSKI Patryk 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 16.88 (-0.9)

300 metrów M U14

1 CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics WN 41.65 PB

2 SPACHT Wojciech 15.08.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.24 PB

3 RUTKOWSKI Michał 18.02.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 44.80

4 HOMONCIK Antoni 29.12.2007 PKS Gwardia Szczytno WN 45.69

5 SKOCKI Piotr 29.06.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 46.48 PB

6 KAWKA Mateusz 15.06.2007 MKS Truso Elbląg WN 46.99

7 BIRBACH Wiktor 17.09.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 50.80 PB

8 KOPEĆ Bartosz 19.08.2008 Orka Iława Athletics WN 50.84

9 DUCHNA Grzegorz 16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 51.49 PB

10 MALESA Kacper 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 54.09

11 KONOPKA Antoni 11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo WN 56.37 PK

KOBIETY

100 metrów K U16

FINAŁ -0.5

1 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.11

2 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 13.27

3 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics WN 13.33

4 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.43 SB

5 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.47

6 MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.73

7 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 13.78

8 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz WN 13.82

eliminacje

CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.00 PK (+0.3)

CZĘCZEK Michalina 13.12.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.02 PK (+0.3)

KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.20 q (+0.3)

SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 13.28 q (+0.3)

ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics WN 13.33 q (+0.3)

STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 13.47 SB PK (-0.7)

JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.51 q (+0.3)

KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.57 q (+0.3)

SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz WN 13.63 q (-0.7)

ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 13.63 PK (-0.7)

MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.73 q PB (-0.7)

DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 13.79 q (-0.7)

ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.81 PB PK (-0.1)

WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 13.87 (-0.7)

TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.87 (-0.7)

CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 13.96 (-0.7)

HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 13.99 PK (-0.7)

WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda WN 14.05 (-0.7)

BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa WN 14.19 (-0.2)

GÓRNA Dorota 21.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 14.57 (-0.2)

KACA Julia 03.12.2005 CSiR Susz WN 14.69 (-0.7)

CIELESZ Izabela 30.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 14.78 PB (-0.2)

MAŁKOWSKA Paulina 01.01.2004 LKS Lubawa WN 14.84 PK (-0.7)

SOBOTA Oliwia 11.01.2005 LKS Lubawa WN 14.90 (-0.2)

KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 14.99 (-0.7)

KALISZ Julia 01.01.2005 LZS Ostróda WN 15.04 (-0.1)

SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.07 PK (-0.2)

TUMIEL Małgorzata 01.01.2006 SP 1 Morąg WN 15.14 (-0.1)

OBIDOSKA Wiktoria 30.03.2006 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 15.16 (-0.1)

KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz WN 15.23 (-0.2)

SPASZEWSKA Katarzyna 08.12.2005 GUKS Asy Dywity WN 15.47 (-0.1)

BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity WN 15.73 (-0.2)

CHODKIEWICZ Amelia 09.11.2006 LUKS Orneta WN 16.63 PB (-0.7)

200 metrów kobiet

1 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.08 PB (-0.6)

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.44 (-0.6)

3 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.47 (-0.6)

4 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.48 (-0.6)

5 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.69 (-0.6)

6 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 26.92 (-0.6)

7 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.46 (-1.1)

8 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 28.28 (-1.1)

9 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 28.45 (-1.1)

10 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 28.74 (-1.1)

11 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.77 (-1.1)

12 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 LUKS Orneta WN 30.07 (-0.2)

13 SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.76 PB (-0.2)

14 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko WN 30.98 PB (-0.2)

15 MAŁKOWSKA Paulina 01.01.2004 LKS Lubawa WN 31.30 (-1.1)

16 CHODKIEWICZ Amelia 09.11.2006 LUKS Orneta WN 35.81 (-0.2)

300 metrów K U16

1 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics WN 42.79 PB

2 BORKO Amelia 31.01.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.47 PB

3 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 43.61 SB

4 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 43.76

5 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 44.07 PB

1 JASZCZAK Weronika 11.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.94 PB

6 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 45.39

7 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda WN 45.83

8 ULIŃSKA Otylia 06.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 46.20 PK

2 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 48.25 PB

3 TUSZYŃSKA Nikola 06.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.30 =PB

4 CIELESZ Izabela 30.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 48.39 PB

5 SOKOŁOWSKA Natalia 27.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.11 =SB

1 KACA Julia 03.12.2005 CSiR Susz WN 49.87 PB

6 GÓRNA Dorota 21.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 50.82

2 KALISZ Julia 01.01.2005 LZS Ostróda WN 51.19

3 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity WN 53.77

400 metrów kobiet

1 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.92

2 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.28

3 ULIŃSKA Otylia 06.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 65.67

600 metrów K U16

1 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:41.18

2 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg WN 1:42.35 PB

3 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.57 PB

4 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda WN 1:46.67 PB

5 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz WN 2:09.45

1000 metrów K U16

1 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:13.21

2 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda WN 3:31.05 PB

3 GARBINO Maria 17.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 3:32.23

4 NELKE Marta 10.05.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:38.51

200 metrów pł K U16 (-0.1)

1 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.84 PB PK

2 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 33.93 PB

3 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.38 PK

4×100 metrów K U14

1 KS AZS UWM Olsztyn III WN (Iga DYMEK, Pola SMOLICZ, Emilia EJDYS,Amelia KSIĄŻEK) 54.64

2 SP 1 Morąg WN (Alicja ŚLIWIŃSKA ,Julia SZABAŁOWSKA , Julia GAŁĘZA. Zuzanna MAJEWSKA) 56.89

3 KS AZS UWM Olsztyn WN (Weronika SASIN, Natasza KLINICKA . Zuzanna WŁODARSKA, Laura SUGIER) 57.42

4 CSiR Susz WN (Amelia KACA, Kinga BARICA, Amelia FURMAŃSKA, Emilia KACA) 57.48

5 LKS Lubawa WN (Wiktoria DEPCZYŃSKA, Jowita JAKUBOWSKA, Julia SZAUER, Oliwia LABICKA) 59.99

6 KS Jelonki Dobre Miasto WN (Dominika KOŻUSZEK, Oliwia ZYGIEL , Lena TOMASZEWSK, Aleksandra NAGAJEWSKA) 62.93

7 GUKS Asy Dywity WN (Joanna RADŁOWSKA, Bianka PRZYGODZKA, Zuzanna KARKUT, Kinga JACKOWSKA) 63.85

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa WN 11.78

2 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 10.16

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 9.90

4 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 9.54 PK

5 PANEK Milena 01.04.2005 UKS MOSiR Działdowo WN 8.84

6 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 8.24

7 KOŁODZIEJSKA Karolina 23.06.2008 LKS Lubawa WN 5.67

8 RYKACZEWSKA Nicole 30.12.2007 LKS Lubawa WN 4.94

9 WIĘCKOWSKA Wiktoria 01.01.2007 LKS Lubawa WN 3.71

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 33.48 PK

2 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa WN 31.44

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 28.72

4 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 28.51 PK

5 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 27.15

6 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa WN 24.66 PK

7 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 19.97 PB

8 KOŁODZIEJSKA Karolina 23.06.2008 LKS Lubawa WN 19.77

9 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.2006 LKS Lubawa WN 18.83 PB

10 KOZŁOWSKA Oliwia 12.03.2008 KS Piast Wilczęta WN 18.51 PB

11 DMOCHEWICZ Klaudia 01.01.2009 LKS Lubawa WN 12.45 PK

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 32.30 PB

2 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa WN 32.16 PB

3 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 27.79

4 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa WN 26.00

5 PANEK Milena 01.04.2005 UKS MOSiR Działdowo WN 25.14 PB

6 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa WN 23.87 PB

7 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 18.83 PB

Skok wzwyż K U16

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 1.50

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice WN 1.45 SB

3 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 1.45 =PB

4 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz WN 1.35

Skok w dal K U16

1 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 5.04 +0.9 PK

1 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.72 +0.7

2 OBIDOSKA Wiktoria 30.03.2006 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 4.62 +0.7

3 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.55 +0.5

4 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.51 PB +0.6

5 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 4.39 +0.6

6 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 4.36 PB +0.3

7 JEGLIŃSKA Maja 24.04.2006 LKS Korab Olecko WN 4.34 +1.1

8 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 4.30 +1.1

9 MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.08 +0.3

10 SPASZEWSKA Katarzyna 08.12.2005 GUKS Asy Dywity WN 3.86 +0.5

11 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.83 +0.1

12 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 3.81 +0.9

Skok wzwyż K U14

1 AUDA Aleksandra 19.04.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 1.40

2 ZIENKIEWICZ Eliza 14.06.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.25

3 FELSKA Karolina 29.04.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.05

Skok w dal ze strefy K U14

1 MAJEWSKA Zuzanna 01.01.2007 SP 1 Morąg WN 4.54

2 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.44

3 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 LUKS Orneta WN 4.35 =PB

4 JAROSZEWSKA Aleksandra 26.07.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 4.17

5 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz WN 4.16

6 BARICA Kinga 09.08.2008 CSiR Susz WN 4.16

7 CYTLAŁ Maria 15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 4.14

8 KACA Emilia 07.07.2008 CSiR Susz WN 4.14

9 NAGAJEWSKA Aleksandra 01.01.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.11

10 GAŁĘZA Julia 01.01.2007 SP 1 Morąg WN 4.08

11 SZABAŁOWSKA Julia 01.01.2007 SP 1 Morąg WN 4.05

12 AUDA Aleksandra 19.04.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 4.02

13 KARKUT Zuzanna 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 3.93

14 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.91 PB

15 GÓRNIK Martyna 28.08.2009 CSiR Susz WN 3.88

16 BANACKA Maja 01.07.2007 LKS Lubawa WN 3.81

17 TOMCZYK Natalia 22.04.2008 LKS Korab Olecko WN 3.74

18 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.74

19 JAKUBOWSKA Jowita 22.07.2008 LKS Lubawa WN 3.69

20 PRZYGODZKA Bianka 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 3.65

21 PRUSIK Maja 04.05.2008 PKS Gwardia Szczytno WN 3.63

22 KARABELA Blanka 31.10.2008 PKS Gwardia Szczytno WN 3.59

23 OLSZEWSKA Julia 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 3.53

24 JACKOWSKA Kinga 01.01.2009 GUKS Asy Dywity WN 3.51

25 KOZŁOWSKA Oliwia 12.03.2008 KS Piast Wilczęta WN 3.51

26 LABICKA Oliwia 24.08.2008 LKS Lubawa WN 3.49

27 KAMIŃSKA Laura 29.10.2008 LKS Lubawa WN 3.45

28 ŚLIWIŃSKA Alicja 01.01.2009 SP 1 Morąg WN 3.36

29 KOŻUSZEK Dominika 01.01.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.29

30 IWANOW Alicja 20.03.2009 CSiR Susz WN 3.19

31 LASKOWSKA Daria 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 3.19

33 DĄBROWSKA Izabela 21.12.2008 UKS Atos Woźnice WN 3.13

34 RUTECKA Agata 01.01.2009 LKS Lubawa WN 2.93

100 metrów K U14

1 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.89 PB (+1.4)

2 MAJEWSKA Zuzanna 01.01.2007 SP 1 Morąg WN 13.77 (-0.3)

3 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.86 (+1.4)

4 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg WN 13.88 PB (+1.4)

5 DYMEK Iga 26.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.05 (+0.1)

6 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.09 PB (+1.4)

7 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 LUKS Orneta WN 14.18 PB (-1.6)

8 ZIĘBA Natalia 26.01.2008 Orka Iława Athletics WN 14.23 (+1.4)

9 JUREK Nikola 27.02.2007 LKS Korab Olecko WN 14.28 (-1.6)

6 CEGIELSKA Roksana 05.07.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 14.32 PB (+1.4)

10 AUDA Aleksandra 19.04.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 14.41 (+0.3)

11 JAKUBOWSKA Jowita 22.07.2008 LKS Lubawa WN 14.79 (+1.5)

12 GAŁĘZA Julia 01.01.2007 SP 1 Morąg WN 14.80 (-0.3)

13 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa WN 14.87 (+1.5)

14 TOMCZYK Natalia 22.04.2008 LKS Korab Olecko WN 14.79 (+1.6)

15 FURMAŃSKA Amelia 06.12.2007 CSiR Susz WN 15.10 (+0.7)

16 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.2007 Orka Iława Athletics WN 15.11 (+1.6)

17 KRANZ Kornelia 24.09.2007 MKS Truso Elbląg WN 15.13 (+1.4)

18 WŁODARSKA Zuzanna 06.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.18 (+0.1)

19 SZCZYPIŃSKA Kaja 10.06.2007 Orka Iława Athletics WN 15.23 (+0.1)

20 KARKUT Zuzanna 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 15.26 (+1.6)

21 BANACKA Maja 01.07.2007 LKS Lubawa WN 15.27 (+0.3)

22 LUBIENIECKA Gabriela 07.08.2009 Orka Iława Athletics WN 15.35 (+0.1)

23 JACKOWSKA Kinga 01.01.2009 GUKS Asy Dywity WN 15.57 (+1.5)

24 RADŁOWSKA Joanna 01.01.2009 GUKS Asy Dywity WN 15.62 (-0.3)

25 LABICKA Oliwia 24.08.2008 LKS Lubawa WN 15.79 (+0.3)

26 GÓRNIK Martyna 28.08.2009 CSiR Susz WN 15.80 PB (-1.6)

27 TROCHIMCZUK Michalina 15.01.2010 MKS Truso Elbląg WN 15.80 PK (+1.5)

28 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.2007 LKS Lubawa WN 15.98 PB (-1.6)

29 KAMIŃSKA Laura 29.10.2008 LKS Lubawa WN 15.99 (+0.3)

30 ŚLIWIŃSKA Alicja 01.01.2009 SP 1 Morąg WN 16.11 (-0.3)

31 KOŻUSZEK Dominika 01.01.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 16.37 (+0.3)

32 PRUSIK Maja 04.05.2008 PKS Gwardia Szczytno WN 16.38 (+0.1)

33 ZACHEJA Kornelia 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 16.48 (+0.7)

34 GĘBSKA Dominika 23.11.2007 SP 3 Lidzbark Warmiński WN 16.53 (-1.6)

35 PRZYGODZKA Bianka 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 16.67 (-1.6)

36 ZABŁOCKA Alicja 06.06.2008 Orka Iława Athletics WN 16.67 (+0.1)

37 IWANOW Alicja 20.03.2009 CSiR Susz WN 16.73 (+1.6)

38 DĄBROWSKA Izabela 21.12.2008 UKS Atos Woźnice WN 16.85 (+1.6)

39 LASKOWSKA Daria 01.01.2008 SP 1 Morąg WN 16.99 (+1.5)

40 KOCHALSKA Julia 10.07.2009 CSiR Susz WN 16.99 (+1.5)

41 TOMASZEWSKA Lena 01.01.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 17.04 (+0.3)

42 KOZŁOWSKA Kornelia 01.01.2009 LKS Lubawa WN 17.40 (+0.7)

43 DMOCHEWICZ Klaudia 01.01.2009 LKS Lubawa WN 17.45 (-0.3)

44 RYKACZEWSKA Nicole 30.12.2007 LKS Lubawa WN 17.72 (+0.7)

45 RUTECKA Agata 01.01.2009 LKS Lubawa WN 18.00 (-0.3)

46 KOCHALSKA Zuzanna 10.07.2009 CSiR Susz WN 18.11(+0.7)

47 KOWALKOWSKA Maja 01.01.2008 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 18.21 (+0.1)

48 WIĘCKOWSKA Wiktoria 01.01.2007 LKS Lubawa WN 19.07 (-0.3)

300 metrów K U14

1 EJDYS Emilia 16.01.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.73 PB

2 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.24 PB

3 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.62 PB

4 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics WN 47.10 PB

5 NOSEK Maja 14.07.2008 SP 1 Pisz WN 47.23

6 KACA Emilia 07.07.2008 CSiR Susz WN 47.26 PB

7 JUREK Nikola 27.02.2007 LKS Korab Olecko WN 47.47

8 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.77

9 WOJEŃSKA Aleksandra 14.05.2008 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.82

10 SZCZYPIŃSKA Kaja 10.06.2007 Orka Iława Athletics WN 49.66

11 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz WN 50.30 PB

12 CEGIELSKA Roksana 05.07.2007 KS Zamek Kurzętnik WN 50.38

13 SMOSARSKA Julia 05.03.2008 MLKS Ostróda WN 50.81 PB

14 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 50.82

15 WŁODARSKA Zuzanna 06.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.20

16 KARKUT Zuzanna 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 52.33

17 KRANZ Kornelia 24.09.2007 MKS Truso Elbląg WN 52.56

18 NAGAJEWSKA Aleksandra 01.01.2009 KS Jelonki Dobre MiastoWN 52.86

19 LUBIENIECKA Gabriela 07.08.2009 Orka Iława Athletics WN 53.39 SB

20 CYTLAŁ Maria 15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 53.85

21 PRZYGODZKA Bianka 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 55.05

22 JACKOWSKA Kinga 01.01.2009 GUKS Asy Dywity WN 55.47

23 TROCHIMCZUK Michalina 15.01.2010 MKS Truso Elbląg WN 55.82 PK

24 ZABŁOCKA Alicja 06.06.2008 Orka Iława Athletics WN 56.36

25 TOMASZEWSKA Lena 01.01.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 56.66

26 KARABELA Blanka 31.10.2008 PKS Gwardia Szczytno WN 57.21

27 RADŁOWSKA Joanna 01.01.2009 GUKS Asy Dywity WN 57.46

28 ROSZKOWSKA Oliwia 31.01.2009 KS Zamek Kurzętnik WN 65.14

29 OLSZEWSKA Julia 01.01.2007 GUKS Asy Dywity WN 67.21

4×100 metrów K U16

1 KS AZS UWM Olsztyn IV (Kinga JANUCHTA ,Amelia BORKO, Weronika JASZCZAK, Zuzanna TARGOŃSKA) 51.82

2 KS AZS UWM Olsztyn II (Kornelia DUDZIEC, Dorota ORZECHOWSKA, Nikola TUSZYŃSKA, Dominika KUŁAKOWSKA) 54.75

3 LKS Lubawa WN (Weronika BARANOWSKA, Klaudia KUCIŃSKA, Oliwia SOBOTA , Anna SZAUER) 55.11

4 CSiR Susz WN (Anna KACA, Julia KACA, Milena KAMINIECKA, Paulina SKRZYNIARZ) 57.09

5 GUKS Asy Dywity WN (Katarzyna SPASZEWSKA, Maria GARBINO, Aleksandra BIEŃKOWSKA, Dorota GÓRNA) 58.93

600 metrów K U14

1 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.01

2 SMOLICZ Pola 26.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:50.60

3 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg WN 1:53.21 PB

4 JASZCZUR Amelia 14.01.2008 SP 1 Pisz WN 1:54.33

5 FURMAŃSKA Amelia 06.12.2007 CSiR Susz WN 2:01.93

6 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:04.16 SB

7 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa WN 2:07.25 SB

8 BARICA Kinga 09.08.2008 CSiR Susz WN 2:08.14

9 JACKIEWICZ Emilia 06.03.2007 MLKS Ostróda WN 2:09.83

10 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.2007 LKS Lubawa WN 2:10.90

11 FELSKA Karolina 29.04.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 2.16.58

lekka atletyla Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x