Mistrzostwa Województwa Pasłęk 2020 – Sporo optymizmu

Fot. glospasleka.pl
W niedzielę (9 sierpnia) w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. Medale rozdano w kat, U18 (roczniki 2003 i 2004) oraz open (2002 i starsi). Zaprezentował się cały potencjał młodzieżowej”królowej” regionu, stąd w wielu konkurencjach wystąpili zawodnicy młodszych roczników, którzy korzystają z każdej okazji by jak najlepiej przygotować się do imprez krajowych. Na ogół zwyciężyli faworyci. Cieszy fakt, że na podium stawali reprezentanci wielu ośrodków, ta dyscyplina w województwie rozwija się harmonijnie.

Niektórzy lekkoatleci, głównie sprinterzy i długodystansowcy i miotacze zgłosili się do dwóch konkurencji, stąd mamy podwójnych medalistów. Pod tym względem mogą być zadowoleni gospodarze z Polonii Pasłęk m. in. podwójni medaliści : Patrycja Wróbel i Artur Cytlał. Takim dorobkiem pochwalić się mogą też reprezentanci innych klubów: Bartosz Turek (Atos Woźnice), Jan Samulewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Jakub Borkowski (Gwardia Szczytno), Mateusz Ewertowski LKS Lubawa), Wiktoria Rutkowska (LUKS Orneta), Daria Siemińska (LKS Lubawa), Zuzanna Niedziela (LKS Lubawa), Natalia Juchnowska (MOSiR Działdowo), Julia Wawrzynowicz (Atos Woźnice)

Mężczyźni

100 metrów

Finał (+0.3)

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 10.86

2 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 11.05 SB

3 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.06 PB

4 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.22 PB

5 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.61

6 MORGAŚ Tomasz 28.04.1990 UKS Atos Woźnice 11.69

7 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 11.74

Medaliści mistrzostw województwa

U20 i starsi

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 10.86

2 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 11.05 SB

3 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.61

U18

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.06 PB

2 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.22 PB

3 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 11.74

Eliminacje

Bieg 1/ 3 (-1.9)

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.19 q

2 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.22 q PB

3 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 11.99 q

4 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 12.35 q

5 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12.45

6 RAFIŃSKI Jakub 14.05.2003 LKS Lubawa 12.79

Bieg 2/ 3 (-1.1)

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 10.97 q

2 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 11.18 q =SB

3 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.32 q

4 MORGAŚ Tomasz 28.04.1990 UKS Atos Woźnice 11.74 q

Bieg 3/ 3 (-0.9)

1 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa 12.58

2 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa 12.71

3 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa 12.84

100 metrów (poza konkursem)

1 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 12.86 (-1.6)

2 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 12.98 (+0.1)

3 CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics 13.22 (-1.6)

4 LINDORF Adrian 17.06.2006 LUKS Orneta 13.34 (+0.1)

5 CZAPSKI Mateusz 01.03.2005 GUKS Asy Dywity 13.51 (-1.6)

6 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 13.71 (-1.6)

7 BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 14.04 (-1.6)

8 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.04 (+0.1)

9 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.06 PB (-1.6)

10 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk 14.13 (+0.1)

11 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics 14.28 PB (+0.1)

12 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 14.44 =PB (+0.1)

13 DUCHNA Grzegorz 16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo 15.57 (+0.1)

14 KONOPKA Antoni 11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo 16.0 (+0.1)

200 metrów (-1.1)

1 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 22.58

2 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23.03 PB

3 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 23.10 SB

4 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 23.86

5 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 24.41

6 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 25.30

Medaliści mistrzostw województwa

U20 i starsi

1 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 22.58

U18

1 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23.03 PB

2 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 23.10 SB

3 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta 23.86

300 metrów

1 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 34.81 PB

2 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo 38.98

3 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 39.53 PB

4 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa 39.69

5 RAFIŃSKI Jakub 14.05.2003 LKS Lubawa 39.72 PB

6 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno 40.39 PB

7 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 41.40 PB

8 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 41.67

9 CIESZEWSKI Adam 22.06.2007 Orka Iława Athletics 41.70 PB

10 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg 41.73

11 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 42.61 PB

12 LINDORF Adrian 17.06.2006 LUKS Orneta 42.94

13 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.2007 KS AZS UWM Olsztyn 43.08 PB

14 CZAPSKI Mateusz 01.03.2005 GUKS Asy Dywity 43.99 PB

15 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk 46.47

16 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice 46.51

17 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz 48.10

18 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics 48.78 PB

19 KONOPKA Antoni 11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo 54.45

400 metrów

1 LEWALSKI Kacper 07.05.2003 MKS Truso Elbląg 50.25

2 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 52.10

3 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn 53.26

4 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn 54.29 PB

5 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa 55.07

6 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 55.27

7 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa 59.49 PB

Medaliści mistrzostw województwa

U20 i starsi

1 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn 53.26

2 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa 55.07

3 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa 59.49 PB

U18

1 LEWALSKI Kacper 07.05.2003 MKS Truso Elbląg 50.25

2 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 52.10

3 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn 54.29 PB

800 metrów

1 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn 2:00.36

2 OCHNIK Adam 30.04.2002 KS Polonia Pasłęk 2:00.90

3 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg 2:00.98

4 BOCHNIAK Adrian 01.01.2002 KS Polonia Pasłęk 2:03.81

5 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 2:06.35

6 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn 2:10.10

7 JUREK Krystian 14.12.2002 UKS Sokół Węgorzewo 2:21.45 PB

8 NADRAUS Karol 23.07.2004 KS Polonia Pasłęk 2:21.89

9 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg 2:26.23

Medaliści mistrzostw województwa

U20 i starsi

1 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn 2:00.36

2 OCHNIK Adam 30.04.2002 KS Polonia Pasłęk 2:00.90

3 BOCHNIAK Adrian 01.01.2002 KS Polonia Pasłęk 2:03.81

U18

1 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg 2:00.98

2 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 2:06.35

3 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn 2:10.10

1000 metrów

1 RAFIŃSKI Paweł 08.07.2006 LKS Lubawa 2:52.82

2 MYSZKIEWICZ Patryk 19.03.2006 Orka Iława Athletics 3:02.98

3 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 3:29.04

200 metrów pł M U16 -1.6 12:10

1 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 30.08

2 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice 31.03

400 metrów pł M U18 (84.0)

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 59.20

2 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 67.62

Medaliści mistrzostw województwa

U18

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 59.20

2 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 67.62

1000 m przeszkody M U16

1 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg 2:50.47

2 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo 3:01.03

3 SENDZICKI Aleksander 22.02.2005 UKS MOSiR Działdowo 3:15.05

Pchnięcie kulą chłopców (4kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 19.09

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno 11.05

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 17.58

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 15.44 PB

Medaliści mistrzostw województwa

U20

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 17.58

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 15.44 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 15.62

2 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 13.99

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 13.72 PB

4 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 13.47

5 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice 10.10 PB

6 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno 9.96

7 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo 8.20

Medaliści mistrzostw województwa

U18

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 13.99

2 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 13.72 PB

3 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 13.47

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 59.88 PB

2 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa 49.75 PB

3 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa 36.40 PB

Medaliści mistrzostw województwa

U18

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 59.88 PB

2 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa 49.75 PB

3 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa 36.40 PB

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 47.69

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 44.80

Medaliści mistrzostw województwa

U20

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 47.69

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 PKS Gwardia Szczytno 44.80

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 38.53

2 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 38.44

3 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa 20.61

Medaliści mistrzostwa województwa

U18

1 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 38.53

2 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 38.44

3 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa 20.61

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 53.11

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 PKS Gwardia Szczytno 35.52

3 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo 27.32

Skok w dal M U18

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 6.26 PB

2 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 5.16

3 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 4.97 PK

4 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 4.93

5 BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 4.45 PK

Medaliści mistrzostw województwa

U18

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 6.26 PB

2 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 5.16

3 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 4.93

Kobiety

100 metrów

FINAŁ A (-0.2)

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.38

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.81

3 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.01

4 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 13.24

5 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 13.54

6 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 13.67

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.38

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.81

3 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.01

U18

1 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 13.24

2 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 13.54

3 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 13.67

Eliminacje

Bieg 1 (+0.3)

1 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 13.07(061) q PB

2 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13.07(069) q

3 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 13.49 q PB

4 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 13.63 q PB

Bieg 2 (-0.9)

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.39 q

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.92 q

3 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 13.10 q

4 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.10 q

5 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 13.88

100 metrów (poza konkursem)

1 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.33 (-1,4)

2 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics 13.41 (-1,4)

3 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 13.42 (-1,4)

4 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 13.64 PB (+0.5)

5 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice 13.70 (-1,4)

6 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz 13.85 (-1,4)

7 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.96 PB (+0.5)

8 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 13.97 (-1,4)

9 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14.10 (-1,4)

10 ZIĘBA Natalia 26.01.2008 Orka Iława Athletics 14.19 PB (-0.3)

11 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.20 PB (-0.3)

12 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.21 PB (-0.3)

13 SOBOTA Oliwia 11.01.2005 LKS Lubawa 14.23 PB (+0.5)

14 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 14.24 (+0.5)

15 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.25 (-1,4)

16 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics 14.37 PB (-0.3)

17 BĄCZEK Wiktoria 16.02.2006 Orka Iława Athletics 14.40 (+0.5)

18 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.46 (+0.5)

19 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg 14.67 (+0.5)

20 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo 14.70 SB (-0.5)

21 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.78 PB (-0.3)

22 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 14.84 (+0.5)

23 CIELESZ Izabela 30.10.2006 MKS Truso Elbląg 15.11 PB (-0.5)

24 SENDOBRA Milena 11.10.2005 LKS Lubawa 15.16 PB (-0.5)

25 CHODKIEWICZ Amelia 09.11.2006 LUKS Orneta 17.32 (-0.5)

200 metrów

1 POTASZNIK Alicja 24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 24.97 (-0.1)

2 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 25.29 PB (-0.1)

3 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.18 SB (-0.1)

4 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 26.35 PB (-0.1)

5 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 26.38 PB (-0.1)

6 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 26.73 PB (-1.8)

7 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 27.14 (+0.1)

8 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.31 SB (-1.8)

9 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 27.49 (-1.8)

10 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 28.03 (-1.6)

11 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 28.26 PB (-1.6)

12 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik 28.32 PB (+0.1)

13 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 29.67 PB (+0.1)

14 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 29.76 PB (-1.6)

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 POTASZNIK Alicja 24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 24.97 (-0.1)

2 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 25.29 PB (-0.1)

3 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.18 SB (-0.1)

U18

1 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 26.73 PB (-1.8)

2 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.31 SB (-1.8)

3 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 27.49 (-1.8)

300 metrów

1 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.2005 Orka Iława Athletics 42.89 PB

2 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice 43.74 PB

3 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn 43.85 PB

4 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 44.23 PB

5 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 44.83 SB

6 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 45.60

7 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics 47.26 PB

8 JUREK Nikola 27.02.2007 LKS Korab Olecko 47.30

9 BĄCZEK Wiktoria 16.02.2006 Orka Iława Athletics 47.51

10 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg 47.55

11 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 47.57 PB

12 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 47.65

13 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 48.26 PB

14 NAGÓRSKA Daria 09.04.2008 LKS Masuria Jęcznik 48.32 PB

15 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn 48.63

16 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 49.16

17 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 49.13 PB

18 ZIĘBA Natalia 26.01.2008 Orka Iława Athletics 49.46

19 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo 50.02 PB

20 PIELECH Amelia 31.03.2007 KS Polonia Pasłęk 50.27 PB

21 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 LKS Masuria Jęcznik 52.23

22 MIŁKOWSKA Anna 28.01.2008 LKS Masuria Jęcznik 54.91 PB

23 SENDOBRA Milena 11.10.2005 LKS Lubawa 55.02

24 FELSKA Karolina 29.04.2007 UKS Gimpas Pasłęk 59.02

400 metrów

1 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 59.65 PB

2 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 60.01

3 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 60.46 PB

4 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 62.37

5 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 62.59

6 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik 63.82

7 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 66.90

8 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko 72.21

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 66.90

2 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko 72.21

U18

1 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 59.65 PB

2 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 60.01

3 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 60.46 PB

800 metrów

1 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:18.35 SB

2 SOKOŁOWSKA Maria 18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik 2:23.57

3 DALIDOWICZ Maja 29.07.2002 MKS Truso Elbląg 2:24.72

4 PIOTROWICZ Roksana 05.11.2002 Orka Iława Athletics 2:34.68 PB

5 KALINOWSKA Emilia 12.08.2003 MKS Truso Elbląg 2:35.93 PB

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 DALIDOWICZ Maja 29.07.2002 MKS Truso Elbląg 2:24.72

2 PIOTROWICZ Roksana 05.11.2002 Orka Iława Athletics 2:34.68 PB

U18

1 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:18.35 SB

2 SOKOŁOWSKA Maria 18.08.2003 LKS Masuria Jęcznik 2:23.57

3 KALINOWSKA Emilia 12.08.2003 MKS Truso Elbląg 2:35.93 PB

1000 metrów przeszkody K U16

1 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:23.70

1500 metrów

1 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn 4:45.11

2 KONARZEWSKA Martyna 13.02.1991 UKS MOSiR Działdowo 4:50.54

3 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 5:05.37

4 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg 5:54.14

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn 4:45.11

2 KONARZEWSKA Martyna 13.02.1991 UKS MOSiR Działdowo 4:50.54

U18

1 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 5:05.37

2 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg 5:54.14

100 m pł K U18 (-0.8)

1 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.47 PB

2 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.59

Medalistki mistrzostw województwa

U18

1 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.47 PB

2 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15.59

400 m pł

1 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 64.99

2 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 69.12 PB

3 STAWICKA Maja 07.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn 69.97 SB

4 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn 70.16 PB

5 TOMCZYK Aleksandra 03.01.2004 UKS MOSiR Działdowo 71.33

6 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 71.60 PB

7 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno 72.00 PB

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 64.99

U18

2 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 69.12 PB

3 STAWICKA Maja 07.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn 69.97 SB

4 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn 70.16 PB

4×100 metrów

1 KS AZS UWM Olsztyn (Izabela JATKIEWICZ 28.04.2000, Małgorzata PRUSIŃSKA 25.07.2000, Natalia ŻUK 23.12.2000, Alicja POTASZNIK 24.04.2000) 48.68

2 LKS Lubawa (Weronika BARANOWSKA 08.02.2005 ,Wiktoria ZDROJEWSKA 07.10.2004, Oliwia SOBOTA 11.01.2005, Anna SZAUER 26.03.2005) 54.08

Pchnięcie kulą (4kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 13.17 PB

2 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 9.79

3 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 7.69

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 13.17 PB

2 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 7.69

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 13.27

2 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa 11.82 PB

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa 11.39 PB

4 ANTOSZEWSKA Maja 06.03.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.33 SB

5 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk 10.31

6 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 9.67

7 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice 8.93 PB

Medalistki mistrzostw województwa

U18

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 13.27

2 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa 11.82 PB

3 ANTOSZEWSKA Maja 06.03.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.33 SB

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa 34.15 PB

2 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa 33.39 PB

3 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk 28.10 PB

4 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa 27.75 PB

5 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa 27.50

6 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 27.38

7 DŹWILEWSKA Daria 15.05.2005 LKS Korab Olecko 25.72

8 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa 25.44

9 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.2006 LKS Lubawa 17.92 PB

Medalistki mistrzostw województwa

U18

1 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 27.38

2 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa 25.44

Rzut oszczepem (600)

1 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 31.35

Medalistki mistrzostw województwa

U20

1 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 31.35

Rzut dyskiem K U20 (1kg)

1 DOBROWOLSKA Martyna 11.07.2003 AZS-AWFiS Gdańsk PM 42.06

2 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 31.88

3 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 25.52

Medalistki mistrzostw województwa

U20 i starsze

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 31.88

2 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 25.52

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo 28.96

2 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa 23.72

3 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 17.14

Skok wzwyż

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg 1.45

2 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice 1.45 PB

3 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice 1.40

4 ADAMCZYK Martyna 04.01.2006 KS Polonia Pasłęk 1.35 =PB

Skok w dal K U18

1 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 5.03 PB

2 KOWALSKA Julia 08.07.2003 UKS MOSiR Działdowo 4.63 PB

3 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice 4.61

4 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice 4.50

5 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 4.46

6 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 4.45

7 POPŁAWSKA Katarzyna 17.03.2004 CSiR Susz 4.38

8 KORZENIEWSKA Julia 24.05.2004 MKS Truso Elbląg 4.17

Medalistki mistrzostw województwa

U18

1 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 5.03 PB

2 KOWALSKA Julia 08.07.2003 UKS MOSiR Działdowo 4.63 PB

3 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 4.46

Skok w dal

1 STEĆ Patrycja 22.03.2001 AZS-AWFiS Gdańsk PM 5.03 SB

2 JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 UKS MOSiR Działdowo 4.83 SB

3 CYTLAŁ Maria 15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo 3.67

Medalistki mistrzostw województwa

U20

1 JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 UKS MOSiR Działdowo 4.83 SB

Trójskok

1 JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 UKS MOSiR Działdowo 11.29 PB

2 KOWALSKA Julia 08.07.2003 UKS MOSiR Działdowo 9.19

Medalistki mistrzostw województwa

U20

1 JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 UKS MOSiR Działdowo 11.29 PB

U18

1 KOWALSKA Julia 08.07.2003 UKS MOSiR Działdowo 9.19

Pasłęk sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x