Mistrzostwa Województwa SZS w Biegach Przełajowych 2021/22 – Talenty na braniewskich trasach

Fot. SZS Olsztyn facebook
We wtorek (21 września) w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady. W imprezie pod hasłem „Pożegnanie Lata 2021” wystartowały 202 osoby, w młodszych kategoriach najwięcej z Braniewa i Lipowiny, w Licealiadzie rywalizacja ograniczyła się do uczniów szczycieńskich szkół.

Długość przygotowanych tras dla uczestników biegów była zróżnicowana i dostosowana do kategorii wiekowych poszczególnych biegaczy. Trasy tworzyły zamknięte pętle na terenie stadionu, które były odpowiednio oznakowane. Odbył się również bieg w kategorii OPEN, w którym uczestniczyli również funkcjonariusze służb mundurowych i nauczyciele.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, które m.in. wręczał starosta braniewski Karol Motyka. Organizatorami biegów przełajowych byli: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” Braniewo, BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.

W poprzednich latach, przed pandemia zainteresowanie było większe, nowa sytuacja i długo trwające ograniczenia spowodowały, że trudno powrócić do normalności. Najważniejsze, że mistrzostwa się odbyły, wyłoniono medalistów, a stara sportowa zasada mówi, że nieobecni nie mają racji. Gratulujemy więc zwycięzcom i czekamy na obsadę z całego województwa

Kategoria dziewczyny klasa IV SP

1 Treszner Lena SP Czerwonka

2 Burzykowska Maria SP 6 Braniewo

3 Jackowska Irmina SP Lipowina

4 Sierzputowska Marta SP 5 Braniewo

5 Siemińska Anna ZSP Dźwierzuty

6 Kwiatkowska Dominika SP 6 Braniewo

7 Olszak Aniela SP 6 Braniewo

8 Góralczyk Małgorzata SP Wilkasy

9 Goch Alicja SP 6 Braniewo

10 Pecyna Zuzanna SP 6 Braniewo

11 Kochanowska Aleksandra SP 6 Braniewo

12 Pietkiewicz Zuzanna SP 6 Braniewo

13 Szablińska Justyna SP Lipowina

14 Kaczorek Michalina SP 5 Braniewo

15 Czekawa Blanka SP 3 Braniewo

16 Krajewska Liliana ZSP Dźwierzuty

17 Sztekler Gabriela SP Wilkasy

18 Dyjak Izabela SP 6 Braniewo

Kategoria chłopcy klasa IV SP

1 Teszner Mikołaj SP Czerwonka

2 Orłowski Ksawery SP 3 Braniewo

3 Gniadek Sebastian SP Lipowina

4 Kuczkowski Bartosz SP Braniewo

5 Limanowicz Hubert SP Wilkasy

6 Zieliński Piotr SP 5 Braniewo

7 Gontarz Szymon SP 3 Braniewo

8 Saliński Franciszek SP Lipowina

9 Kunc Dominik SP 5 Braniewo

10 Gierko Fabian SP 3 Braniewo

11 Dziewanowski Wojciech SP 3 Braniewo

12 Szuman Kacper ZSP Dźwierzuty

13 Kęska Dominik SP Czerwonka

14 Demkowicz Filip SP 6 Braniewo

15 Zygałko Borys SP 6 Braniewo

16 Pękacz Nataniel SP 3 Braniewo

17 Dziemiela Nikodem SP Wilkasy

18 Galiński Patryk SP Lipowina

19 Piotrowski Oskar SP 5 Braniewo

20 Sawicz Oliwier SP Lipowina

21 Brzozowski Emilian SP 3 Braniewo

22 Krym Jakub SP 6 Braniewo

23 Stodolnik Szymon SP Lipowina

24 Jakubowski Igor SP 6 Braniewo

25 Jakimczuk Filip SP Lipowina

26 Olszowy Aleksander SP 6 Braniewo

27 Okupiński Nikodem SP 6 Braniewo

Kategoria dziewczęta klasa V SP

1 Śliwiak Hanna SP 3 Braniewo

2 Opanowicz Nikola SP 5 Braniewo

3 Pruska Maja SP 5 Braniewo

4 Sobolewska Zofia SP 5 Braniewo

5 Zawrotna Roksana SP Łatane Wielkie

6 Halapacz Milena SP Lipowina

7 Telenga Dominika SP 6 Braniewo

8 Wigrowska Maja SP 3 Braniewo

9 Perkowska Izabela SP 3 Braniewo

10 Łukawska Oliwia SP Czerwonka

11 Poprawska Michalina SP 3 Braniewo

12 Kamecka Helena SP Wilkasy

13 Gursztyn Zofia SP 3 Braniewo

14 Sztymelska Amelia ZSP Dźwierzuty

15 Chankowska Alicja SP Czerwonka

16 Suprynowicz Emilia SP 3 Braniewo

17 Góralczuk Maja ZSP Dźwierzuty

18 Paszkiewicz Anna SP 6 Braniewo

Kategoria chłopcy klasa V SP

1 Goerick Franciszek SP 6 Braniewo

2 Rombel Hubert SP 6 Braniewo

3 Piechocki Błażej SP 6 Braniewo

4 Kasprzak Wiktor SP 3 Braniewo

5 Szwajczewski Ksawier SP Lipowina

6 Suchecki Wojciech ZSP Dźwierzuty

7 Graczyk Hubert SP 5 Braniewo

8 Molestak Piotr SP Lipowina

9 Szynkiewicz Szymon ZSP Dźwierzuty

10 Nisiewicz Szymon SP Lipowina

11 Gołębiewski Bartosz SP 3 Braniewo

12 Smosarski Bartłomiej ZSP Dźwierzuty

13 Jędrzejczak Tomasz SP 5 Braniewo

14 Wójcik Kacper SP Lipowina

15 Dąbrowski Jakub SP 5 Braniewo

16 Rusinek Wojciech ZSP Dźwierzuty

17 Kutryb Igor SP Lipowina

18 Borawski Wojciech SP 5 Braniewo

19 Morawski Wojciech SP 5 Braniewo

20 Kubik Kamil SP 5 Braniewo

21 Marek Ignacy SP 5 Braniewo

22 Jabłoński Piotr SP Wilkasy

23 Jakszewicz Nataniel SP 5 Braniewo

24 Różański Aleksander SP 3 Braniewo

Kategoria dziewczęta klasa VI SP

1 Ingielewicz Aleksandra SP 5 Braniewo

2 Somionka Amelia SP Wilkasy

3 Joszczuk Michalina SP 3 Braniewo

4 Kozłowska Maja SP Wilkasy

5 Plaga Julia SP Wilkasy

6 Kozłowska Lena SP Wilkasy

7 Miszta Hanna SP 5 Braniewo

8 Szymańska Gabriela ZSP Dźwierzuty

9 Białkowska Hanna SP Lipowina

10 Zając Martyna SP 3 Braniewo

11 Pitek Aleksandra SP Lipowina

Kategoria chłopcy klasa VI SP

1 Szczygieł Antoni SP 6 Braniewo

2 Śliwiak Jan SP 3 Braniewo

3 Paturalski Jakub SP 6 Braniewo

4 Ihennacho Nnamdi SP 6 Braniewo

5 Zwierzchowski Kacper SP 5 Braniewo

6 Pilas Szymon SP 5 Braniewo

7 Jezierski Mariusz ZSP Dźwierzuty

8 Tomczak Bartosz ZSP Dźwierzuty

9 Jakubiak Bartosz ZSP Dźwierzuty

10 Szmiszke Maciej SP 6 Braniewo

Kategoria dziewczęta klasa VII i VIII SP

1 Jurowska Lidia SP Wilkasy

2 Rombel Dagmara SP 6 Braniewo

3 Goch Patrycja SP 6 Braniewo

4 Stepnowska Iga ZSP Dźwierzuty

5 Progorowicz Amelia SP 5 Braniewo

6 Pawłowska Julia SP 3 Braniewo

7 Lewandowska Wiktoria SP 5 Braniewo

8 Dąbrowska Monika SP Łatnej Wielkiej

9 Chelińska Aleksandra SP 3 Braniewo

10 Gajewska Martyna SP 3 Braniewo

11 Sobiech Kinga ZSP Dźwierzuty

12 Sikorska Aleksandra SP 5 Braniewo

13 Kuźma Alicja SP 3 Braniewo

14 Matyjasek Joanna SP Wilkasy

15 Jakimczuk Julia SP Lipowina

16 Soćkok Wiktoria SP 5 Braniewo

17 Tetla Maria SP Wilkasy

18 Kurgan Elwira SP 5 Braniewo

19 Pianko Julia SP 5 Braniewo

20 Mróz Zuzanna SP Łatnej Wielkiej

21 Górska Nikola SP Wilkasy

22 Pilarczyk Julia SP 5 Braniewo

Kategoria chłopcy klasa VII i VIII SP

1 Kosakowski Miłosz SP 1 Pisz

2 Mirota Jakub SP Tylkowo

3 Góralczyk Kacper SP Wilkasy

4 Jakimczuk Nikodem SP 3 Braniewo

5 Malinowski Adrian SP 1 Pisz

6 Kulpa Paweł SP 2 Ostróda

7 Łupaczewski Bartłomiej SP 2 Ostróda

8 Dzikiewicz Łukasz SP 6 Braniewo

9 Szmigiel Bartosz SP 1 Pisz

10 Machała Kacper SP 3 Braniewo

11 Grzeluk Maciej SP 2 Ostróda

12 Przytula Bartosz SP 6 Braniewo

13 Kalata Filip SP Lipowina

14 Zwierzchowski Filip SP 5 Braniewo

15 Gajewski Oliwier SP 5 Braniewo

16 Zamaro Natan SP 5 Braniewo

17 Wikowski Jakub SP 5 Braniewo

18 Olewiński Juliusz SP 5 Braniewo

19 Rowdo Oliwier SP 6 Braniewo

20 Rybczyński Maciej SP 6 Braniewo

21 Miłek Filip SP Wilkasy

22 Szwajczewski Kacper SP Lipowina

23 Bludzis Bartłomiej SP 3 Braniewo

24 Góralczyk Zbigniew SP Wilkasy

25 Pietrzak Jakub SP 2 Ostróda

26 Durkiewicz Paweł SP 5 Braniewo

27 Trapiszczonek Oleg SP 5 Braniewo

28 Hołubowski Kamil SP 5 Braniewo

29 Ihennacho Chideberie SP 6 Braniewo

30 Cymbrak Piotr SP 2 Orneta

31 Cytrynowicz Klaudiusz SP 3 Braniewo

Kategoria dziewczęta klasa I i II Ponadpodstawowe

1 Jóźwicka Roksana ZS 3 Szczytno

2 Frydrych Martyna ZS 3 Szczytno

3 Rydzewska Hanna ZS 3 Szczytno

4 Hajn Natalia ZS 2 Szczytno

5 Tymińska Paulina ZS 2 Szczytno

6 Kinalska Angelika ZS 2 Szczytno

7 Knizia Wiktoria ZS 2 Szczytno

Kategoria chłopcy klasa I i II Ponadpodstawowe

1 Graca Maciej ZS 2 Szczytno

2 Wach Maciej ZS 1 Szczytno

3 Szempliński Olaf ZS 2 Szczytno

4 Rogala Jan ZS 3 Szczytno

5 Doryn Patryk ZS 3 Szczytno

6 Mirota Aleksandra ZS 2 Szczytno

7 Laskowski Szymon ZS 2 Szczytno

Kategoria dziewczęta klasa III i IV Ponadpodstawowe

1 Sokołowska Maria ZS 3 Szczytno

2 Brzdonkiewicz Zuzanna ZS 3 Szczytno

3 Gąska Marta ZS 2 Szczytno

4 Szuszman Maja ZS 2 Szczytno

5 Dudziec Martyna ZS 2 Szczytno

6 Bojanowska Anna ZS 2 Szczytno

7 Turek Anna ZS Szczytno

8 Zygo Agnieszka LO Braniewo

Kategoria chłopcy klasa III i IV Ponadpodstawowe

1 Miłkowski Marcin ZS 1 Szczytno

2 Deptuła Mateusz ZS 1 Szczytno

3 Raniecki Bartosz ZS 2 Szczytno

4 Żelaznowski Konrad ZS 3 Szczytno

5 Siekierski Mariusz ZS 3 Szczytno

6 Żelaznowski Krzysztof ZS 1 Szczytno

7 Nysztal Jakub ZS 3 Szczytno

Kategoria kobiety open

1 Ingielewicz Magda

Kategoria kobiety nauczyciele open

1 Pawłowska Małgorzata

2 Siedlik Małgorzata

Kategoria mężczyźni nauczyciele open

1 Zachorski Grzegorz

Kategoria mundurowi open

1 Prochna Krzysztof

2 Banach Krzysztof

3 Ślęzak Adam

4 Malinowski Ireneusz

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

biegi przełajowe Braniewo sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x