Mistrzostwa Województwa W-M Z LZS Pasłęk 2013 – Optymistyczny festiwal młodzieży

W Pasłęku na pięknym nowym stadionie obyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Startowała młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Oczywiście w tych mistrzostwach mogli uczestniczyć zawodnicy ze środowisk wiejskich oraz miast poniżej 20 tysięcy mieszkańców. Klasyfikacje zespołową (gimnazjów) wygrali gospodarze przed Lubawa i Morągiem. W imprezie uzyskano kilka wartościowych wyników, choc oczywiście poziom był bardzo zróżnicowany

 

Klasyfikacja gmin

1. Gim Pasłek 215

2. Lubawa 185

3. Morąg 174

4. Wilczęta 131

5. M Lidzbark 112

6. Braniewo 100

7. Bisztynek 86

8. Dywity 79

9. Ruciane-Nida 75

10. Iława 62

11. Kalinowo 48

12. Mikołajki 41

13. Prostki 32

14. G. Ełk 30

15. Wegorzewo 29

16. Sepopol 23

17. Olecko 20

18. Grodziczno 15

19. Biskupiec 9

20. Orneta 9

21. Gmina Lidzbark 6

22. Działdowo 0

23. Ostróda 0

24. Grunwald 0

.Wyniki

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

100 metrów

1 Potasznik Alicja 2000 Dywity 13.19

2 Górczak Izabela 2001 Dywity 14.09

3 Jatkiewicz Izabela 2000 Dywity 14.32

4 Krakowiak Ada 2001 Morąg 14.34

5 Swatkowska Paulina 2000 Braniewo 14.59

6 Wojciechowska Julia 2001 Lidzbark Warmiński 14.60

7 Jakubowska Alicja 2000 Braniewo 14.76

8 Dutkiewicz Paulina 2000 Lidzbark Warmiński 14.78

9 Kamińska Karolina 2000 Morąg 14.89

10 Ozga – Zajło Marcela 2000 Wilczęta 15,11

11 Gołąbek Alicja 2001 Lidzbark Warmiński 15.27

12 Racka Magda 2000 Ostróda 15.30

13 Szardykowska Angelika 2000 Lubawa 15.34

14 Tomaszewska Karolina 2000 Wilczęta 16.14

300 metrów 

1 Potasznik Alicja 2000 Dywity 44,41

2 Górczak Izabela 2000 Dywity 47,21

3 Dutkiewicz Paulina 2000 Lidzbark Warmiński 49,57

4 Kamińska Anna 2001 Braniewo 50,34

5 Wiśniewska Natalia 2000 Lubawa 50,42

6 Dybich Patrycja 2000 Lubawa 51,91

7 Racka Magda 2000 Ostróda 51,92

8 Jaworska Julia 2001 Wilczęta 52,72

9 Bardzińska Marta 2000 Morąg 52,87

10 Bagrowska Katarzyna 2000 Braniewo 53,76

11 Siemianowska Olga 2000 Morąg 57,38

12 Ozga – Zajło 2001 Wilczęta 1,02,81

600 metrów 

1 Balicka Aleksandra 2000 Dywity 1,49,79

2 Grubet Natalia 2000 Dywity 1,51,11 2

3 Łojewska Dominika 2000 Dywity 1,53,16

4 Otremba Natalia 2001 Iława 1,56,78

5 Kucińska Marta 2000 Ostróda 1,57,23

6 Buczyńska Karolina 2000 Braniewo 1,57,67

7 Janicka Marlena 2000 Lubawa 1,58,29

8 Letkiewicz Karolina 2001 Morąg1,59,41

9 Ziomek Aleksandra 2000 Morąg 1,59,99

10 Ozga-Zajło Marcela 2000 Wilczęta 2,02,25

11 Sęk Wiktoria 2000 Lubawa 2,05,87

12 Tomaszewska Karolina 2000 Wilczęta 2,08,56

13 Wasilewska Natalia 2000 Ostróda 2,09,78

Skok w dal

1. Wojciechowska Julia 2000 Lidzbark Warmiński 4,37

2.Kamińska Karolina 2000 Morąg 4,21

3. Kamińska Anna 2001 Braniewo 4,17

4. Jatkiewicz Izabela 2000 Dywity 4,13

5 Górczak Izabela 2001 Dywity 4,08

6. Steć Patrycja 2001 Wilczęta 3,97

7. Kaczorowska Martyna 2000 Lubawa 3,94

8. Gołąbek Alicja 2001 Lidzbark Warmiński 3,87

9. Swatowska Paulina 2000 Braniewo 3,70

10. Jabłońska Angelika 2000 Lubawa 3,62

Chłopcy

100 metrów 

1.Landowski Rafał 2000 Lubawa 13,27

2.Kapiński Mateusz 2000 Lidzbark Warmiński13,34

3.Grzywacz Paweł 2000 Lubawa13,41

4.Czerwiński Paweł 2000 Lidzbark Warmiński13,52

5.Bocian Patryk 2000 Morąg13,71

6.Grzywacz Mateusz 2000 Lubawa13,85

7.Jesionek Mikołaj 2000 Morąg kontuzja wfinale

8.Fafliński Paweł 2001 Lubawa14,05

9.Szumny Grzegorz 2001 Lidzbark Warmiński14,08

10.Ostręga Krzysztof 2000 Wilczęta14,18

11.Zieniewicz Szymon 2000 Braniewo14,63

12.Bujanowski Patryk 2000 Wilczęta16,19

300 metrów

1 Szymanowicz Szymon 2000 Lidzbark Warmiński 43,77 1

2 Kłosiński Paweł 2000 Morąg 47,66 2

3 Jabłoński Paweł 2000 Morąg 47,98 3

4 Fafliński Paweł 2001 Lubawa 48,65 4

5 Grabowski Patryk 2000 Lubawa 49,36 5

6 Podgórski Paweł 2001 Braniewo 51,66 6

7 KapuścińskiRadosław 2000 Braniewo 52,27 7

8 Małeyjkuj Szymon 2000 Wilczęta 53,86 8

9 Brynowski Bartek 2000 Wilczęta 57,65 9

10 Ostręga Krystian 2000 Wilczęta 59,54 10

1000 metrów

1 Konarski Krystian 2000 Morąg 3,17,67

2 Janicki Paweł 200 Lubawa 3,18,66

3 Anisko Patryk 2000 Braniewo 3,23,43

4 Czechowski Adrian 2000 Morąg 3,29,86

5 Łojewski Daniel 2001 Dywity 3,37,48

6 Racki Adam 2001 Ostróda 3,39,51

7 Kozłowski Piotr 2001 Lubawa 3,44,07

8 Paśniewski Mateusz 2001 Braniewo 3,48,23

9 Rutkowski Norbert 2000 Wilczęta 3,55,65

Skok w dal

1.Wojciechowska Julia 2000 LidzbarkWarmiński 4,37

2.Kamińska Karolina 2000 Morąg 4,21

3.Kamińska Anna 2001 Braniewo 4,17

4.Jatkiewicz Izabela 2000 2000 Dywity 4,13

5.Górczak Izabela 2001 Dywity 4,08

6.Steć Patrycja 2001 Wilczęta 3,97

7.Kaczyrowska Martyna 2000 Lubawa 3,94

8.Gołąbek Alicja 2001 Lidzbark Warmiński 3,87

9.Swatowska Paulina 2000 Braniewo 3,70

10.Jabłońska Angelika 2000 Lubawa 3,62

Gimnazja

Dziewczęta

100 metrów

1 Potasznik Paulina 98 Dywity 12,99

2 Polak Natalia 99 Lidzbark Warmiński 13,27

3 Lawrenc Paulina 97 Lidzbark Warmiński 13,72

4 Kamińska Monika 99 Ełk 13,73

5 Tokarzewicz Marlena 97 Wilczęta 14,02

6 Kolterman Dominika 99 Pasłęk 14,05

7 Tetmar Daria 99 Lubawa 14,08

8 Jaworska Jonata 99 Lidzbark Warmiński 14,09 PK

9 Smutek Ilona 98 Morąg 14,14 9

10 Gniewek Natalia 97 Braniewo 14.20

11 Wołejko Iza 99 Orneta 14.49

12 Wrońska Marcelina 98 Lubawa 14.53

13 Wróbel Joanna 99 Pasłęk 14.58

14 Osik Paulina 98 Lidzbark Warmiński 14.60

15 Buczyńska Natalia 98 Braniewo 14.79

16 Dziczek Magdalena 99 Mikołajki 14.83

17 Sulikowska Martyna 98 Dywity 14.88

18 Wnuk Eliza 97 Ruciane Nida 15.26

19 Zasłowska S 97 Iława 15.76

300 metrów

1 Potasznik Paulina 98 Dywity 42,89

2 Kamińska Monika 99 Ełk 44,74

3 Kolterman Dominika 99 Pasłęk 45,06

4 Lawrenc Paulina 97 Lidzbark Warmiński 46,15

5 Kutrasiewicz Daria 97 Biskupiec 46,68

6 Wróbel Joanna 99 Pasłęk 48,47

7 Sołobodowska Patrycja 97 Lubawa 48,99

8 Kempisty Justyna 98 Olecko 49,19

9 Kuleta Justyna 97 Morąg 49,47

10 Wołejko Iza 99 Orneta 49,87

11 Sulikowska Martyna 98 Dywity 49,92

12 Borawska Iza 97 Prostki 50,11

13 Kołecka Paulina 98 Lubawa 51,41

14 Żeszczuk Monika 97 Braniewo 51,43

15 Chodoń Aleksandra 99 Biskupiec 51,91

16 Szwędrys Anna 98 Olecko 52,15

17 Wakuła Ada 97 Braniewo 56,28

18 Rachubka Aleksandra 97 Ruciane Nida 57,54

600 metrów

1 Tercjak Zofia 99 Mikołajki 1.46.89

2 Szymańska Agata 99 Pasłęk 1.48.86

3 Żuka Aleksandra 97 Morąg 1.49.71

4 Tercjak Małgorzata 99 Mikołajki 1.50.08

5 Rumińska Marika 97 Lubawa 1.50.75

6 Dobrzyńska Monika 98 Dywity 1.50.14

7 Sznajder Justyna 97 Morąg 1.52.11

8 Jarząbek Justyna 98 Bisztynek 1.54.46

9 Kupryjaniuk Natalia 97 Pasłęk 1.56.58

10 Owsiejczuk Natalia 97 Prostki 1.59.44

11 Kotarska Marta 99 Kalinowo 2,02,72

12 Komar Oliwia 99 Biskupiec 2,03,84

13 Kisielewicz Klaudia 99 Ostróda 2,04,27

14 Pilszka Oliwia 98 Biskupiec 2,13,85

15 Jankowska Karolina 98 Ruciane Nida 2,14,74

16 Budzyńska Paulina 98 Braniewo 12,18,44

Pchnięcie kulą

1 Michałek Aleksandra 97 Wilczęta 11,68

2 Biernacka Patrycja 98 Morąg 10,14

3 Flis Aleksandra 99 Pasłęk 9,44

4 Solańska Honorata 97 Braniewo 9,18

5 Latarska Aleksandra 97 Morąg 9,18

6 Żabka Anna 97 Wilczęta 9,06

7 Piotrkowska Monika 97 Iława 8,95

8 Walczak Klaudia 99 Mikołajki 8,83

9 Korzeniewska Justyna 97 Lidzbark Warmiński 8,71

10 Maliszewska Magdalena 97 Lubawa 8,41

11 Ziółkowska Kinga 98 Sępopol 7,86

12 Kowalicka Martyna 98 Wilczęta 7,64

13 Kowalczyk Kinga 98 Ruciane Nida 7,42

14 Buczyńska Natalia 99 Braniewo 7,27

15 Rzepka Aleksandra 97 Ruciane Nida 7,08

16 Adamek Marlena 98 Iława 681

17 Cieplińska Anita 98 Pasłęk 6,81

18 Tomczak Paulina 99 Lidzbark Warmiński 6,76

19 Menyk Zuzanna 2000 Lubawa 6,36

20 Świdurska Paulina 98 Pasłęk 6,23

21 Nadolska Dominika 98 Pasłęk 5,89

Rzut oszczepem

1. Adamczyk Patrycja 99 Pasłęk 32,53

2. Biernacka Patrycja 98 Morąg 32,5

3. Grodź Natalia 96 Pasłęk

4. Michałek Ola 97 Wilczęta 28,3

5. Gniewer Natalia 97 Braniewo 23,34

6.Szczesiak Sandra 97 Lubawa 22,48

7. Kozikowska Paulina 97 Prostki 20,55

8. Karpow Anna 97 Ruciane Nida 20,12

9. Jakubowska Natalia 97 Lubawa 17,77

10.Zielińska Ksenia 97 Iława 10,32

Skok w dal

1.Żabka Anna 97 Wilczęta 4,66

2.Piczułajtis Martyna 97 Lidzbark Warmiński 4,47

3.Jaworska Jonata 99 Lidzbark Warmiński 4,45

4.Tetmer Daria 97 Lubawa 4,42

5.Ryfka Karolina 97 Lubawa 4,34

6.Schmidt Kamila 99 Bisztynek 4,13

7.Kamińska Monika 99 Ełk4,07

8.Kalbarczyk Natalia 98 Wilczęta 4,07

9.Sulikowska Martyna 98 Dywity 3,98

10.Ponichtera Ewelina 97 Pasłęk 3,96

11.Żeszczuk Monika 97 Braniewo 3,91

12.Ciszewska Milena 97 Iława 3,88

13.Piotrowska Monika 97 Iława 3,87

14.Wakuła Ada 97 Braniewo 3,64

15.Sypel Ewelina 97 Pasłęk 3,49

16.Rzepka Aleksandra 97 Ruciane Nida 3,36

17.Jankowska Karolina 98 RucianeNida 3,21

18.Łazoryszyn Kamila 99 Lidzbark 3,17

Skok wzwyż

1. Adamczyk Patrycja 99 Pasłęk 155

2.Tokarewicz Marlena 97 Wilczęta145

3.Pisarlu Magda 97 Pasłęk140

4.Kalbarczyk Natalia 98 Wilczęta140

5.Żbikowska Weronika 98 Prostki 135

6.Jabłońska Sylwia 98 Iława 135

7. Ryfka Karolina 97 Lubawa 130

8. Słomska Dominika 98 Iława 130

9. Żubkowska Zuzanna 97 Lubawa 125

10. Żeszczuk Monika 97 Braniewo 120

11. Karpow Anna 97 Ruciane Nida 120

4 razy 100 metrów

1 DYWITY 54,79

2 PASŁĘK 55,25

3 LUBAWA 56,75

4 WILCZĘTA 56,96

5 MORĄG 58,51

6 RUCIANE – NIDA 59,46

7 MIKOŁAJKI 59,96

8 BRANIEWO 1,00,23

9 IŁAWA 1,03,53

Chłopcy

100 metrów

1 Bieńkowski Paweł 97 Grodziczno 11,51

2 Kowalski Przemysław 97 Pasłęk 11,69

3 Wysocki Damian 97 Lubawa 11,95

4 Żuk Cezary 98 Morąg 11,95

5 Tkacz Maciej 97 Ruciane Nida 12,01

6 Rudnik Zachariasz 97 Lubawa 12,11

7 Dobrzyński Łukasz 97 Morąg 12,26

8 Januszczak Kamil 98 Olecko 12,48

9 Antoniak Rafał 97 Bisztynek 12,58

10 Wołyniec Piotr 97 Ełk 12,98

11 Jabliński Marcin 98 Iława

12 Bardziński Radosław 97 Prostki

13 Rykowski Piotr 98 Orneta

14 Kalisz Dawid 97 Braniewo

15 Sikora Damian 97 Lidzbark Warmiński

16 Ziółek Sebastian 97 Lidzbark Warmiński

17 Szabliński Łukasz 97 Braniewo

18 Malanowski Michał 97 Iława

19 Gleba Dawid 98 Ruciane Nida

20 Szumny Paweł 98 Lidzbark Warmiński

21 Kolwicz Łukasz 98 Lubawa

22 Maćkowiak Dawid 97 Bisztynek

23 Kukliński Krzysztof 98 Pasłęk

24 Szabliński Hubert 99 Orneta

25 Grzelak Jakub 99 Lidzbark Warmiński

26 Przypłot Damian 97 Orneta

300 metrów

1 Gospodarek Krzysztof 97 Morąg 38,64

2 Mucharzewski Paweł 97 Morąg 39,35

3 Leszczenko Hubert 97 Bisztynek 39,88

4 Tabaka Mariusz 97 Bisztynek 40,18

5 Fryc Patryk 97 Pasłęk 40,19

6 Newertowski Patryk 97 Lubawa 40,38

7 Oświęcimski Mariusz 97 Prostki 40,41

8 Łukaszewicz Antoni 99 Lubawa 41,37

9 Bieńkowski Jan 98 Braniewo 41,49

10 Górzyński Krzysztof 97 Iława 41,67 1

11 Bardziński Radosław 97 Prostki 42,11

12 Gowroński Krystian 97 Iława 42,53

13 Kamiński Kamil 98 Kalinowo 43,08

14 Dąbrowski Maciej 97 Pasłęk 44,09

15 Kołosewicz Paweł 97 Lidzbark Warmiński 44,11

16 Kaczyński Mirosław 97 Lidzbark Warmiński 45,21

17 Klicmaniak Jakub 99 Braniewo 46,24

1000 metrów

1 Wojciechowski Bartek 97 Morąg 2,54,86

2 Giemza Daniel 97 Morąg 2,55,95

3 Olszewski Radek 97 Olecko 2,56,66

4 Staniszewski Łukasz 97 Lubawa 3,00,55

5 Sołtys Adrian 97 Kalinowo 3,00,88

6 Plawgo Jacek 99 Pasłęk 3,02,84

7 Szczęsny Konrad 99 Dywity 3,04,56

8 Moląg Artur 97 Bisztynek 3,04,99

9 Zawadzki Szymon 99 Lubawa 3,05,98

10 Rykowski Piotr 98 Orneta 3,10, 83

11 Majek Kamil 97 Bisztynek 3,12,35

12 Wachowski Jakub 97 Ruciane Nida 3,19,08

13 Pitek Patryk 97 Braniewo 3,19,31

14 Szydlik Brajan 99 Ruciane Nida 3,21,56

15 Przypłot Damian 97 Orneta 3,23,11

16 Ruda Damian 99 Braniewo 3,34,22

17 Szulc Dominik 99 Mikołajki 3,42,14

Pchnięcie kulą

1.Stangrecki Arkadiusz 97 Pasłęk 11,75

2. Krzynówek Maciej 97 Ruciane Nida 11,41

3. Wysocki Damian 97 Kalinowo 11,24

4.Nowak Tomasz 97 Braniewo 11,21

5.Chomko Marcin 97 Braniewo 10,95

6.Makowski Kamil 97 Lubawa 10,53

7.Milański Maciej 97 Ruciane Nida 10,51

8.Sanczenko Jakub 97 Prostki 10,36

9.Sycewicz Łukasz 99 Lidzbark Warmiński 10,02

10. Ossowski Daniel 97 Lubawa 9,69 10.01

11. Gawin Michał 97 Lidzbark Warmiński 9,96

12. Bołdysz Mariusz 99 Pasłęk 9,93

13. Rogalski Kacper 97 Bisztynek 9,90

14. Nastalski Michał 97 Sępopol 9,87

15. Krawczuk Adam 97 Lidzbark Warmiński 9,68

16.Bednarczyk Radek 97 Morąg 9,46

17.GórzyńskiKrzysztof97 Iława 9,14

18.Łokuciejewski Karol 97 Sępopol 8,63

19. Kamiński Kamil 98 Kalinowo 8,45

20.Skórczyński Bartek 97 Bisztynek 7,93

Rzut oszczepem

1. Małejkyj Damian 97 Wilczęta 40,17

2. Kret Bartosz 97 Lidzbark Warmiński 39,84

3. Chmiel Karol 98 Ruciane Nida 39,39

4. Pleszkiewicz Daniel 97 Sępopol 37,77

5.Łukasik Przemysław 99 Ruciane Nida 36,82

6. Jakubowski Kamil 97 Bisztynek 35,12

7. Lenard Sebastian 98 Sępopol 34,45

8. Wroński Szymon 98 Lubawa 34,29

9. Szabliński Łukasz 97 Braniewo 33,85

10. Wasiak Radosław 97 Braniewo 31,44

11.Sarewicz Łukasz 99 Lidzbark Warmiński 31,06

12. Nastalski Michał 97 Sępopol 26,78

13. Wśniewski Marek 97 Lubawa 24,11

14. Rogalski Kacper 97 Bisztynek 21,91

15. Szalbowski Marek 98 Iława 21,78

Skok w dal

1. Moskal Jakub 98 Węgorzewo 5,83

2. Szynkowski Konrad 97 Morąg x 5,81 5,82

3. Wieczorek Przemysław 98 Iława 5,37

4. Zieliński Dawid 97 Lubawa 5,77

5. Wasiak Radosław 97 Braniewo 5,56

6. Rudzki Kamil 97 Bisztynek 5,45

7. Archacki Daniel 97 Sępopol 5,37

8.Bartoszewicz Karol 98 Kalinowo 5,27

9. Kalisz Dawid 97 Braniewo 5,15

10. Penkala Kornel 97 Lubawa 5,07

11. Iliasz Michał 98 Węgorzewo 5,06

12. Ponichtera Andrzej 97 Pasłęk 5,05

13. Piłat Jakub 97 Lidzbark Warmiński 4,84

14.Maćkowiak Dawid 97 Bisztynek 4,82

15. Żarnowski Igor 98 Ruciane Nida 4,79

16. Szumy Michał 99 Lidzbark Warmiński 4,53

17. Skupiński Marcin 97 Sępopol 4,48

18. Tyszko Robert 97 Ełk 4,34

19.Tkacz Maciej 97 Ruciane Nida 4,24

Skok wzwyż

1.Mołkyjyj Dawid 97 Wilczęta 180

2.Moskal Jakub 98 Węgorzewo 175

3.Zieliński Dawid 97 Lubawa 170

4.Jankowski Marcin 99 Lidzbark Warmiński 165

5.Borejko Kamil 97 Pasłęk 160

6.Kret Bartosz 98 Lidzbark Warmiński 160

7.Kaczmarek Jakub 98 Pasłęk 160

8.Bieńkowski Jan 98 Braniewo 155

9.Jakubowski Dawid 97 Lubawa 155

10.Ruda Jakub 99 Braniewo 150

12. Sołtys Adrian 97 Kalinowo 145

13. Bortanowski Kamil 97 UKS Nidka 145

14. Puchalski Florian 98 UKS Nidka 145

4 razy 100 metrów

1 BISZTYNEK 47,99

2 PASŁEK 48,24

3 MORAG 48,48

4 LUBAWA 48,73

5 BRANIEWO 49,13

6 IŁAWA 49,28

7 KALINOWO 49,39

8 LIDZBARK WARMIŃSKI 49,94

9 RUCIANE NIDA 50,26

10 g. LIDZBARK WARMIŃSKI 50,27

Rocznik 1996 i starsi

Dziewczęta

100 metrów

1 Grzybowska Joanna 96 Lubawa 12,51

2Jankowska Barbara 94 Ełk 12,84

3 Brzozowska Angelika 96 Lubawa 13,23

4 Karczewska Karolina 96 Ostróda 13,44

5 Becka Patrycja 96 Lidzbark warmiński 14,63

400 metrów

1 Bujnicka Patrycja 93 Ostróda 59,73

2 Karczewska Karolina 96 Ostróda 1.00.94

3 Jankowska Barbara 94 Ełk 1,02,93

4 Brzozowska Angelika 96 Lubawa 1,09,11

5 Haj Dominika 96 Pasłęk 1.13.26

800 metrów

1 Biryło Urszula 95 Pasłęk 2,27,24

2 Stolarczyk Magda 96 Ostróda 2,41,96

3 Olszewska Aleksandra 95 Olecko 2,48,44

Pchnięcie kulą

1 Świąder Joanna 96 Susz 9,68

2 Łączyńska Monika 96 Lidzbark Warmiński 8,68

3 Malinowska Marcelina 95 Lidzbark Warmiński 8,36

4 Grodź Natalia 96 Pasłęk 8,07

Rzut dyskiem

1.Mendyk Izabela 98 Węgorzewo 34,32

2.Flis Aleksandra 99 Pasłęk31,47

3.Michałek Aleksandra 97 Wilczęta 29,58

4. Bugnacka Joanna 97 Ruciane Nida 17,48

Skok w dal

1. Grzybowska Joanna 96 Lubawa 5,22

2. Jankowska Barbara 94 Ełk 5,11

3.Belka Patrycja 96 Lidzbark Warmiński 4,68

4.Karwas Aleksandra 95 Pasłęk 3,21

Skok wzwyż

1.Kozakiewicz Paulina 96 Pasłęk 140

Chłopcy

100 metrów

1. Sudoł Krystian 96 Orneta 11,31

2. Adamski Przemysław 96 Mikołajki 11,36

3. Kowalczyk Piotr 96 Pasłęk 11,47

4. Dąbrowski Paweł 96 Dywity 11,74

5. Paradowski Daniel 96 Susz 11,77

6.Kajetanek Piotr 95 Ostróda 11,84

7. Chojnicki Konrad 96 Pasłęk 12,03

8. Ostrówski Daniel 96 Olecko 12,74

400 metrów

1 Sudoł Krystian 96 Orneta 50,74

2 Kajetanek Paweł 94 Ostróda 51,31

3 Maciołek Damian 95 Lubawa 51,89

4 Ostrowski Paweł 96 Olecko 52,89

5 Kajetanek Piotr 95 Ostróda 53,47

6 Paradowski Paweł 96 Susz 59,34

7 Tatczyn Maciej 95 Pasłęk 1,00,16

1500 metrów

1. Pasik Łukasz 95 Ostróda 4,32,21

2. Kozłowski Bartek 96 Pasłęk 4,33,82

3. Kotaba Władysław 96 Pasłęk 4,38,69

4. Wodzyński Artur 95 Działdowo 4,41,32

5. Wawrzyniak Damian 95 Pasłęk 4,58,97

6. Marciniak Sebastian 94 Susz 5,04,97

7. Bednarski Sebastian 96 Ostróda 5,55,43

Pchnięcie kulą

1. Oleszczuk Kacper 94 Pasłęk 15,53

2. Łachacz Patryk 95 Lidzbark Warmiński 10,72

3. Zaborowski Marcin 94 Lidzbark Warmiński 10,58

Rzut oszczepem

1. Oleszczuk Kacper 94 Pasłęk 54,45

2. Zaborowski Marcin 95 Lidzbark Warmiński 39,78

3.Łachacz Patryk 95 Lidzbark Warmiński 38,97

Skok w dal

1. Adamski Przemysław 96 Mikołajki 6,34

2.Zawadzki Patryk 96 Lubawa 5,77

3. Charczuk Filip 96 Pasłęk 4,99

Skok wzwyż

1.Pilipczuk Marek 96 Pasłęk 165

2. Harhaj Mateusz 96 Pasłęk 145

Rzut dyskiem

Rzut dyskiem

1 Oleszczuk Kacper 94 Pasłęk 46,34

2 Bołdysz Mariusz 99 Pasłęk 39,04

3 Wachowski Jakub 97 Ruciane Nida 27,78

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x