Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego LDK Olsztyn 2020 – Pierwsze medale na starcie do kariery

Fot. nadesłane
Ponad dwustu pięćdziesięciu zawodników z dziewiętnastu ośrodków w sobotę (29 sierpnia) w Olsztynie walczyło o medale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego LDK (Lekkoatletyka dla Każdego) Tuż przed godziną 11.00 mali adepci lekkiej atletyki pojawili się na bieżni, skoczniach oraz rzutniach i pomimo kapryśnej pogody bawili się "królową sportu". Po taka jest naczelna idea programy PZLA, który zdaje egzamin i „dostarcza” nam kolejnych utalentowanych zawodników.

Emocji było co niemiara, a spragniona rywalizacji młodzież pokazała, że pomimo trudnych przygotowań do tegorocznego sezonu, zdecydowanie podniosła swój poziom sportowy. Gratulujemy i życzymy kolejnych rekordów życiowych w nadchodzących startach!

Chłopcy

100 metrów M U16

1 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13UKS MOSiR Działdowo WN 12.29 (+0.3)

2 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06MKS Truso Elbląg WN 12.73 PB (+0.4)

3 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15Orka Iława Athletics WN 12.82 (+0.4)

4 KLINIEWSKI Patryk 2005-03-07LKS Lubawa WN 13.62 (+0.4)

5 JANKOWSKI Michał 2006-11-08MKS Truso Elbląg WN 15.34 (+0.4)

6 BRODOWSKI Olaf 2006-04-04UKS Atos Woźnice WN 13.71 PB (+0.3)

7 MIKULICZ Wiktor 2006-10-12KS AZS UWM Olsztyn WN 15.84 (+0.4)

60 metrów chłopców

1 BUŁAKOWSKI Bartosz 2009-03-06KS AZS UWM Olsztyn WN 9.23 (+0.2)

2 LASZUK Karol 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.40 WN (+0.2)

3 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16UKS MOSiR Działdowo WN 9.52 (+1.8)

4 DZIK Ksawery 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.65 PB WN (+0.6)

5 KONOPKA Antoni 2010-10-11UKS MOSiR Działdowo WN 9.78 (+1.8)

6 HERMAN Adam 2009-07-06OLA Warmińsko-mazurskie 10.01 WN (+0.6)

7 WILAN Maciej 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.05 WN (+1.8)

8 ŻURAWICZ Igor 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.06 WN (+1.8)

9 SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28LKS Korab Olecko WN 10.10 (+0.6)

10 BRODOWSKI Stanisław 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.43 WN (+0.6)

11 ROKICKI Krzysztof 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.47 WN (+0.2)

12 SKOCKI Kamil 2011-01-07KS Zamek Kurzętnik WN 10.82 PB (+0.2)

13 ŚLIWIŃSKI Mateusz 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 11.17 (+1.8)

300 metrów M U16

1 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13UKS MOSiR Działdowo WN 39.12

2 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18UKS MOSiR Działdowo WN 40.64 PB

3 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19Orka Iława Athletics WN 42.75

4 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26UKS Atos Woźnice WN 43.33

5 JANKOWSKI Michał 2006-11-08MKS Truso Elbląg WN 49.95

6 MIKULICZ Wiktor 2006-10-12KS AZS UWM Olsztyn WN 55.91

600 metrów M U16

1 KIJEWSKI Michał 2005-10-25UKS Sokół Węgorzewo WN 1:26.21 PB

2 JANICKI Maciej 2006-10-11KS AZS UWM Olsztyn WN 1:28.78 PB

3 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18UKS MOSiR Działdowo WN 1:30.62 PB

4 ARMANOWSKI Julian 2005-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 1:34.05 WN

5 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09UKS Filipides Teresin 1:36 MZ .01 PB PK

6 ŁEMPIO Adam 2006-10-01LKS Korab Olecko WN 2:36.51

1000 metrów M U16

1 RAFIŃSKI Paweł 2006-07-08LKS Lubawa WN 2:54.51

2 LINDORF Adrian 2006-06-17LUKS Orneta WN 3:05.68 PB

3 SENDZICKI Aleksander 2005-02-22UKS MOSiR Działdowo WN 3:06.86 PB

200 metrów pł M U16 (+1.2)

1 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08OLA Warmińsko-mazurskie 28.14 PB WN

2 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01UKS Atos Woźnice WN 30.32

3 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05UKS Atos Woźnice WN 32.21

4 KOLPERT Jakub 2005-10-04MKS Truso Elbląg WN 32.62 PB

110 metrów pł M U16 (91.4) (+0.7)

1 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01UKS Atos Woźnice WN 18.81

2 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05UKS Atos Woźnice WN 19.15 PB

3 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28UKS Atos Woźnice WN 22.17

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.06

2 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20UKS Atos Woźnice WN 10.23 PB

3 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20UKS MOSiR Działdowo WN 8.63 PB

4 KRAJEWSKI Jakub 2006-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 8.08

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 WYSOCKI Adam 2005-07-27UKS Gimpas Pasłęk WN 44.45 PB

2 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20UKS MOSiR Działdowo WN 25.38 PB

3 KRAJEWSKI Jakub 2006-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 22.27

Fot. truso elblag

Skok wzwyż M U16

1 KOLPERT Jakub 2005-10-04MKS Truso Elbląg WN 1.55

Skok w dal M U16

1 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06MKS Truso Elbląg WN 5.29 PB

2 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26UKS Atos Woźnice WN 4.89

3 BRODOWSKI Olaf 2006-04-04UKS Atos Woźnice WN 4.81

4 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28UKS Atos Woźnice WN 4.55

Rzut piłeczką palantową (80) M U12

1 COK Michał 2008-02-13UKS Sokół Węgorzewo WN 50.50 PB

2 KNOWSKI Krystian 2007-05-08Orka Iława Athletics WN 38.10

3 SZWARC Jakub 2007-04-19OLA Warmińsko-mazurskie 37.90 WN

4 WOŹNIAK Filip 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 28.40

5 ZĄBECKI Wojciech 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 28.20 WN

6 MACZAN Igor 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 23.60 WN

Skok w dal ze strefy M U12

1 BUŁAKOWSKI Bartosz 2009-03-06KS AZS UWM Olsztyn WN 4.00

2 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16UKS MOSiR Działdowo WN 3.92

3 HERMAN Adam 2009-07-06OLA Warmińsko-mazurskie 3.88 PB WN

4 WILAN Maciej 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.50 WN

5 DZIK Ksawery 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.45 WN

6 LASZUK Karol 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.42 WN

7 BRODOWSKI Stanisław 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.32 WN

8 ŻURAWICZ Igor 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.20 WN

9 ROKICKI Krzysztof 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.05 WN

10 SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28LKS Korab Olecko WN 2.98

11 ŚLIWIŃSKI Mateusz 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2.96

Skok w dal ze strefy M U14

1 KOSTYRA Dawid 2007-05-17KS Jelonki Dobre Miasto 4.64 WN PB

2 HOMONCIK Antoni 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 4.64 WN

3 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02OLA Warmińsko-mazurskie 4.60 PB WN

4 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26LKS Lubawa WN 4.24 PB

5 SOROKA Jakub 2007-01-15OLA Warmińsko-mazurskie 4.21 WN

6 CHYŻA Filip 2007-07-09OLA Warmińsko-mazurskie 4.19 WN

7 ŚLIWIŃSKI Łukasz 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 4.10 WN

8 KUCHCIŃSKI Seweryn 2008-05-22UKS Atos Woźnice WN 4.00

9 NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15UKS Sokół Węgorzewo WN 3.83

10 GIERAK Jakub 2008-12-20LKS Korab Olecko WN 3.74

11 DOROŻYŃSKI Marcel 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.70 WN

12 DĄBROWSKI Tomasz 2007-07-18OLA Warmińsko-mazurskie 3.66 WN

13 KOŁODZIEJSKI Adrian 2008-09-08LKS Lubawa WN 3.58

14 STROMSKI Karol 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.55 WN

15 BIRBACH Wiktor 2007-09-17KS Zamek Kurzętnik WN 3.52

16 HINC Mikołaj 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.24 WN

17 MARGALSKI Paweł 2008-02-12LKS Lubawa WN 3.15

300 metrów M U14

1 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics WN 41.51 PB

2 SPACHT Wojciech 2007-08-15KS AZS UWM Olsztyn WN 44.20

3 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13KS AZS UWM Olsztyn WN 44.53

4 SKOCKI Piotr 2007-06-29KS Zamek Kurzętnik WN 46.43 PB

5 KAWKA Mateusz 2007-06-15 MKS Truso Elbląg WN 47.14

6 KOSZELA Krystian 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 47.62

7 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19Orka Iława Athletics WN 50.12

8 BIRBACH Wiktor 2007-09-17KS Zamek Kurzętnik WN 52.92

9 GÓRNY Antoni 2007-09-15 OLA Warmińsko-mazurskie 55.53

600 metrów M U14

1 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics 1:47.18 PB

2 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08KS AZS UWM Olsztyn WN 1:47.33 PB

3 SOROKA Jakub 2007-01-15 OLA Warmińsko-mazurskie 1:50.94 PB

4 WOJDYŁO Adam 2007-10-07KS AZS UWM Olsztyn WN 1:52.21 PB

5 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17KS Zamek Kurzętnik WN 1:55.22

7 DOROŻYŃSKI Marcel 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2:05.93

8 ZĄBECKI Wojciech 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2:07.23

60 metrów M U14

1 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22Orka Iława Athletics WN 7.99 PB (+1.0)

2 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02OLA Warmińsko-mazurskie 8.26 (+1.0)

3 KOSTYRA Dawid 2007-05-17KS Jelonki Dobre Miasto 8.47 (+1.5)

4 HOMONCIK Antoni 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 8.58 (+1.5)

5 WOŹNIAK Filip 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 8.83 (+1.1)

6 ŚLIWIŃSKI Łukasz 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 8.87 (+1.5)

7 SKOCKI Piotr 2007-06-29KS Zamek Kurzętnik WN 8.96 PB (+0.9)

8 NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15UKS Sokół Węgorzewo WN 9.08 PB (+1.5)

9 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26LKS Lubawa WN 9.17 PB (+1.0)

10 GONTARCZYK Wiktor 2008-06-18Orka Iława Athletics WN 9.34 (+1.0)

11 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19Orka Iława Athletics WN 9.47 PB (+1.1)

12 KUCHCIŃSKI Seweryn 2008-05-22UKS Atos Woźnice WN 9.56 (+1.1)

13 MALESA Kacper 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.62 (+1.1)

14 DĄBROWSKI Tomasz 2007-07-18OLA Warmińsko-mazurskie 9.66 (+1.5)

15 GIERAK Jakub 2008-12-20LKS Korab Olecko WN 9.70 PB (+1.1)

16 STROMSKI Karol 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.18 (+1.0)

17 HINC Mikołaj 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.21 WN (+1.1)

18 MACZAN Igor 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.47 (+1.0)

19 PAWELCZYK Szymon 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.62 (+1.1)

20 HOMONCIK Jan 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.65 (+0.9)

21 MARGALSKI Paweł 2008-02-12LKS Lubawa WN 10.86 (+1.1)

Dziewczęta

60 metrów dziewcząt

1 GÓRNIK Martyna 2009-08-28CSiR Susz WN 9.49 PB (+1.3)

2 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.50 (+1.3)

3 CYTLAŁ Maria 2009-03-15UKS MOSiR Działdowo WN 9.60 PB (+1.0)

4 LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07Orka Iława Athletics WN 9.63 (+0.7)

5 BARTKOWSKA Maja 2009-01-01LKS Lubawa 9.74 (+1.3)

6 KOCHALSKA Julia 2009-07-10OLA Warmińsko-mazurskie 9.84 WN (+1.7)

7 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27OLA Warmińsko-mazurskie 9.85 WN (+1.7)

8 SIKORSKA Izabela 2011-03-15KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9.99 (+1.3)

9 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08Orka Iława Athletics WN 10.00 (+1.7)

10 HUK Nikola 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.13 (+1.7)

11 CEGIELSKA Maja 2010-09-23KS Zamek Kurzętnik WN 10.37 PB (+1.3)

12 WACHUŁA Julia 2009-05-14OLA Warmińsko-mazurskie 10.42 (+1.3)

13 MATLAK Wiktoria 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.49 (+1.3)

14 KUŹNIEWSKA Kinga 2009-02-16OLA Warmińsko-mazurskie 10.55 (+1.3)

15 NARWOJSZ Natalia 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.63 (+0.7)

16 IWANOW Alicja 2009-03-20OLA Warmińsko-mazurskie 10.73 (+0.7)

17 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29LKS Lubawa WN 10.83 (+1.7)

18 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27OLA Warmińsko-mazurskie 10.88 (+1.3)

19 HUK Natalia 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 11.23 WN (+0.7)

20 ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31KS Zamek Kurzętnik WN 11.30 (+1.0)

21 KULIG Alicja 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 11.47 (+1.7)

22 BOGDAN Nadia 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 12.23 (+0.7)

100 metrów kobiet (+1.1)

1 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29KS AZS UWM Olsztyn WN 12.95 SB PK

2 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05KS AZS UWM Olsztyn WN 12.95 PK

3 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13KS AZS UWM Olsztyn WN 13.06 PK

4 LIS Aleksandra 2004-02-20KS AZS UWM Olsztyn WN 13.07 PK

5 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22KS AZS UWM Olsztyn WN 13.26 PK

6 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14KS AZS UWM Olsztyn 13.42

7 GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25KS AZS UWM Olsztyn WN 13.83 PK

100 metrów K U16

1 SZAUER Anna 2005-03-26LKS Lubawa WN 13.25 PB (+1.9)

2 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27Orka Iława Athletics WN 13.26 PB (+1.9)

3 BORKO Amelia 2006-01-31KS AZS UWM Olsztyn WN 13.44 (- 0.3)

4 KOPKO Zuzanna 2005-02-08UKS Atos Woźnice WN 13.66 (- 0.3)

5 CEBULA Aurelia 2005-01-26UKS Gimpas Pasłęk WN 13.74 (+1.9)

6 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21CSiR Susz WN 13.84 (+1.9)

7 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.97 (+0.3)

8 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14.07 (+0.3)

9 BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 LKS Lubawa WN 14.35 (- 0.3)

10 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.45 (+0.3)

11 SENDOBRA Milena 2005-10-11 LKS Lubawa WN 15.02 PB (+1.9)

12 SOBOTA Oliwia 2005-01-11 LKS Lubawa WN 15.03 (- 0.3)

13 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto 15.13 (+1.9)

300 metrów K U16

1 ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Orka Iława Athletics WN 42.76 PB

1 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.93 PB

2 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Atos Woźnice WN 44.26

2 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WN 44.26 SB

3 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 44.37 PB

3 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 45.02 PB

4 JASZCZAK Weronika 2005-02-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.73 PB

5 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Orka Iława Athletics WN 47.12 PB

4 PERNAL Julia 2005-04-01 MKS Truso Elbląg WN 50.32 PB

5 SENDOBRA Milena 2005-10-11 LKS Lubawa WN 51.79 PB

600 metrów K U16

1 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.75 PB

2 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WN 1:48.95

3 HINC Julia 2005-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:55.17

1000 metrów K U16

ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:15.72 PB WN

200 metrów pł K U16 (+1.3)

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WN 36.08

2 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WN 38.12

3 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg WN 38.58

80 metrów pł K U16 (+0.2)

1 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.38

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WN 11.44 PB

2 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WN 11.43

3 KONOPKA Zofia 2006-11-15U KS MOSiR Działdowo WN 8.88 PB

4 MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 LKS Lubawa WN 8.80 PB

5 PANEK Milena 2005-04-01 UKS MOSiR Działdowo WN 8.72

6 BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 LKS Lubawa WN 7.99

7 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa WN 7.58

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa WN 33.50 PB

2 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WN 28.83

3 NIEDZIELA Julia 2006-01-01 LKS Lubawa WN 25.63

4 MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 LKS Lubawa WN 24.50

5 PANEK Milena 2005-04-01 UKS MOSiR Działdowo WN 17.16

6 ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 LKS Lubawa WN 17.04

Skok wzwyż K U16

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WN 1.54 PB

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WN 1.35

3 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WN 1.30

Skok w dal K U16

1 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WN 4.30 PB

2 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WN 4.28

3 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WN 4.17 PB

4 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto 3 WN .94

5 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WN 3.90

6 NIEDZIELA Julia 2006-01-01 LKS Lubawa WN 3.59

7 ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 LKS Lubawa WN 3.32

Rzut piłeczką palantową (80) K U12

1 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 OLA Warmińsko-mazurskie 20.00

2 FELSKA Angelika 2009-03-05 OLA Warmińsko-mazurskie 17.40

Rzut piłeczką palantową K U14

1 FURTAK Zuzanna 2008-03-03UKS Sokół Węgorzewo WN 41.30

2 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23LKS Lubawa WN 33.90

3 RAMS Milena 2007-08-10LKS Lubawa WN 31.50

4 WALENTYNOWICZ Zofia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 28.40

5 SZYSZKA Paulina 2007-02-18OLA Warmińsko-mazurskie 26.40

6 ŁUKASZEWICZ Maja 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 21.70

Skok wzwyż K U14

1 SZABAŁOWSKA Julia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 1.20

2 DYLEWSKA Martyna 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 1.20

Skok w dal ze strefy K U12

1 GÓRNIK Martyna 2009-08-28CSiR Susz WN 4.10 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15UKS MOSiR Działdowo WN 3.85 PB

3 BARTKOWSKA Maja 2009-01-01LKS Lubawa 3.70

4 SLECIŃSKA Zuzanna 2009-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.61

5 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.48

6 WACHUŁA Julia 2009-05-14OLA Warmińsko-mazurskie 3.36

7 KUŹNIEWSKA Kinga 2009-02-16OLA Warmińsko-mazurskie 3.31

8 KAMIŃSKA Magdalena 2009-09-03OLA Warmińsko-mazurskie 3.18

8 IWANOW Alicja 2009-03-20OLA Warmińsko-mazurskie 3.23

10 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27OLA Warmińsko-mazurskie 3.05

11 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29LKS Lubawa WN 2.98

12 NARWOJSZ Natalia 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2.80

13 KULIG Alicja 2010-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2.54

14 BOGDAN Nadia 2011-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 2.45

Skok w dal ze strefy K U14

1 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29KS Jelonki Dobre Miasto 4.25

2 SZABAŁOWSKA Julia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 4.16

3 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 4.12

4 GAŁĘZA Julia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 3.88

5 PUDLIS Sandra 2007-07-08UKS Atos Woźnice WN 3.73 PB

6 KARABELA Blanka 2008-10-31OLA Warmińsko-mazurskie 3.71

7 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29LKS Lubawa WN 3.54

8 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22LKS Lubawa WN 3.52

9 LABICKA Oliwia 2008-08-24LKS Lubawa WN 3.50

10 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03KS Jelonki Dobre Miasto 3.48 PB

11 RAMS Milena 2007-08-10LKS Lubawa WN 3.47

12 GIZULEWSKA Julia 2007-02-03OLA Warmińsko-mazurskie 3.43

13 NIERZWICKA Julia 2008-11-22LKS Lubawa WN 3.42

14 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16UKS Atos Woźnice WN 3.29

300 metrów K U14

1 SASIN Weronika 2007-09-26KS AZS UWM Olsztyn WN 47.58 PB

2 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26KS AZS UWM Olsztyn WN 47.63 PB

3 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22Orka Iława Athletics WN 47.94

4 NOSEK Maja 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 48.74 WN

5 TARANOWSKA Oliwia 2008-02-01Orka Iława Athletics WN 49.09

6 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09LKS Masuria Jęcznik WN 49.24 PK

7 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29KS Jelonki Dobre Miasto 49.25 WN

8 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 50.41 WN

9 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05KS Zamek Kurzętnik WN 50.88

10 JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13LKS Masuria Jęcznik WN 51.21 =PB PK

11 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18KS Jelonki Dobre Miasto 51.79 PB

12 BACZEWSKA Kornelia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 52.11

13 KRANZ Kornelia 2007-09-24MKS Truso Elbląg WN 52.56

14 JASKULSKA Amelia 2008-10-14Orka Iława Athletics WN 53.62

15 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03KS Jelonki Dobre Miasto 54.24 WN

16 MIŁKOWSKA Anna 2008-01-28LKS Masuria Jęcznik WN 54.53 PB PK

17 CHORĄGIEWSKA Patrycja 2008-02-23LKS Lubawa WN 55.70

18 SZAJKOWSKA Urszula 2007-08-06OLA Warmińsko-mazurskie 55.78 WN

19 DROZD Oliwia 2007-07-07UKS Sokół Węgorzewo WN 1:00.85

600 metrów K U14

1 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.72

2 JASZCZUR Amelia 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 1:51.52

3 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16MKS Truso Elbląg WN 1:54.43

4 STEYKA Alicja 2007-04-11UKS MOSiR Działdowo WN 1:56.26 PB

5 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14KS AZS UWM Olsztyn WN 1:56.96 PB

6 MALINOŚ Paulina 2008-02-22OLA Warmińsko-mazurskie 1:57.84 WN

7 KLINICKA Natasza 2007-10-21KS AZS UWM Olsztyn WN 1:58.60 PB

8 FURMAŃSKA Amelia 2007-12-06CSiR Susz WN 2:03.03

9 TOMCZYK Natalia 2008-04-22LKS Korab Olecko WN 2:07.66

10 ŹREBIEC Katarzyna 2007-07-27UKS Sokół Węgorzewo WN 2:10.18 PB

11 FELSKA Karolina 2007-04-29OLA Warmińsko-mazurskie 2:18.67 WN

60 metrów K U14

1 KUŚ Anastazja 2007-05-11KS AZS UWM Olsztyn WN 8.29 PB (+0.2)

2 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 8.55 PB (+0.6)

3 ZIĘBA Natalia 2008-01-26Orka Iława Athletics WN 8.64 PB (+0.2)

4 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16MKS Truso Elbląg WN 8.81 PB (+0.6)

5 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09LKS Masuria Jęcznik WN 8.82 PB PK(+1.0)

6 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10UKS Sokół Węgorzewo WN 8.83 PB (+0.6)

7 DYMEK Iga 2007-04-26KS AZS UWM Olsztyn WN 8.87 PB (+0.2)

8 SASIN Weronika 2007-09-26KS AZS UWM Olsztyn WN 8.92 (+0.3)

9 EJDYS Emilia 2007-01-16KS AZS UWM Olsztyn WN 8.95 PB (+0.6)

10 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26KS AZS UWM Olsztyn WN 8.98 (+1.3)

11 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05KS Zamek Kurzętnik WN 9.18 (+0.2)

12 KRANZ Kornelia 2007-09-24MKS Truso Elbląg WN 9.24 (+0.6)

13 TARANOWSKA Oliwia 2008-02-01Orka Iława Athletics WN 9.27 PB (+0.3)

14 SZAUER Julia 2007-08-09LKS Lubawa WN 9.32 (+0.2)

15 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.35 (+0.3)

16 FURMAŃSKA Amelia 2007-12-06CSiR Susz WN 9.43 (+0.6)

17 GAŁĘZA Julia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.51 (+0.2)

18 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29LKS Lubawa WN 9.55(+0.6)

19 SZYSZKA Paulina 2007-02-18OLA Warmińsko-mazurskie 9.56 WN (+1.0)

20 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22LKS Lubawa WN 9.57(+0.2)

21 FURTAK Zuzanna 2008-03-03UKS Sokół Węgorzewo WN 9.58 PB (+1.3)

22 JASKULSKA Amelia 2008-10-14Orka Iława Athletics WN 9.65 PB (+1.3)

23 TOMCZYK Natalia 2008-04-22LKS Korab Olecko WN 9.66 (+0.3)

24 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18KS Jelonki Dobre Miasto 9.67 WN PB (+0.3)

25 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16UKS Atos Woźnice WN 9.70 PB (+0.3)

26 GLOD Paulina 2008-12-11MKS Truso Elbląg WN 9.90 (+0.2)

27 WALENTYNOWICZ Zofia 2007-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 9.91 WN (+1.0)

28 NIERZWICKA Julia 2008-11-22LKS Lubawa WN 9.96 (+0.2)

29 KARABELA Blanka 2008-10-31OLA Warmińsko-mazurskie 10.00 (+0.6)

30 LABICKA Oliwia 2008-08-24LKS Lubawa WN 10.05 (+0.6)

31 PUDLIS Sandra 2007-07-08UKS Atos Woźnice WN 10.05 (+0.6)

32 JANKOWSKA Oliwia 2007-10-24MKS Truso Elbląg WN 10.21 (+1.0)

33 SZAJKOWSKA Urszula 2007-08-06OLA Warmińsko-mazurskie 10.24 (+1.3)

34 ZABŁOCKA Alicja 2008-01-01OLA Warmińsko-mazurskie 10.50 WN (+1.3)

35 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30LKS Lubawa WN 10.90 (+0.6)

36 GÓRECKA Maja 2008-03-07OLA Warmińsko-mazurskie 11.24 (+0.6)

lekka atletyka Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x