Mistrzostwa Województwa U14 i U16 Olsztyn – Frajda na koniec sezonu

Fot. LKS Lubawa facebook
Na stadionie AZS UWM W Kortowie odbyły się w niedzielę (10 września) Mistrzostwa Województwa  w lekkiej atletyce w kat. U14 i U16, zorganizowane wspólnie przez W-MOZLA i WM Z LZS . Choć to  już druga połowa września i sezon zbliża się do końca frekwencja dopisała szczególnie w najmłodszych kategoriach. Ze startu skorzystali też zawodnicy innych grup wiekowych. Rywalizacja miała charakter indywidualny. Czołowe trójki otrzymały medale.

Złoci medaliści

Kategoria U14

Dziewczęta: Kinga Barica (CSiR Susz), Patrycja Maleszka (GUKS Asy Dywity), Emilia Kaca (CSiR Susz), sztafeta KS Jelonki Dobre Miasto, Kinga Jackowska (GUKS Asy Dywity), Karolina Kołodziejska (LKS Lubawa), Maria Cytlał (UKS MOSiR Działdowo), Dominika Kożuszek (KS Jelonki Dobre Miasto)

Chłopcy: Aleksander Ebernikiel (KS Szkoła Lekkiej Olsztyn ) x 2, Grzegorz Duchna (UKS MOSiR Działdowo), Jakub Nowak (UKS Jedyneczka Giżycko) , Sebastian Gołaś (UKS Jedyneczka Giżycko), Bartosz Zakreta (LKS Lubawa)

Kategoria U16

Dziewczęta: Kaja Szczypińska (Orka Iława Athletics) x 2, Laura Sugier (AZS UWM Olsztyn), Paulina Skrzyniarz (CSiR Susz), MilenaTrochimczuk (MKS Truso Elbląg), sztafeta AZS UWM Olsztyn, Patrycja Ligman (LKS Lubawa) x 2, Patrycja Kołodziejska (LKS Lubawa), Maja Murach (UKS Atos Woźnice ) x 2, Kinga Pielka (UKS Atos Woźnice)

Chłopcy: Adam Cieszewski (Orka Iława Athletics), Adrian Lindorf (LUKS Orneta), Marcin Bieńkowski (AZS UWM Olsztyn), Jakub Kienigsman (MKL Jurand Szczytno ), Maciej Janicki (AZS UWM Olsztyn), Kacper Krawcewicz ( UKS Atos Woźnice), Bartosz Wójtowicz (UKS MOSiR Działdowo ), Bartosz Jama (UKS Jedyneczka Giżycko ), Hubert Kruszewski (KS Szkoła Lekkiej Olsztyn), Sebastian Kosiorek (UKS Atos Woźnice)

Wyniki indywidualne

Dziewczęta U14

100 metrów

1 BARICA Kinga 2008-08-09 CSiR Susz (WN) 13.84 PB

2 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 13.90

3 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 13.91

4 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.92

5 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 14.18

6 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 14.19 PB

7 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.57

8 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 14.74 PB

9 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa (WN) 14.78

10 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 14.96

11 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 14.96

12 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 GUKS Asy Dywity (WN) 14.97

13 KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 LKS Korab Olecko (WN) 14.99 (986)

14 LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07 Orka Iława Athletics (WN) 14.99 (984)

15 ZIEJA Maja 2008-03-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.09

16 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.28

17 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 15.39

18 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz (WN) 15.41

19 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa (WN) 15.60

20 KAPELA Aleksandra 2008-12-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.78

21 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 15.94

22 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.48

23 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 16.53

24 ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.67

25 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.74

26 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.88

27 WOJTALAK Maria 2008-02-13 CSiR Susz (WN) 17.18

28 DROZD Maja 2008-08-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 17.29

29 JAZIC Paula 2009-07-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 18.37

RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.92 PB PK

WISKA Karina 2010-12-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.54 PK

DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.15 PB PK

JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 15.16 PK

SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 15.91 PB PK

SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.40 PK

NARWOJSZ Natalia 2011-05-02 UKS Atos Woźnice (WN) 17.07 PK

CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.28 PK

JAŚKIEWICZ Aleksandra 2010-05-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 17.85 PK

CZERNIK Iga 2010-11-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 18.11 PK

TRZCIŃSKA Aleksandra 2010-05-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 17.75 PK

DUDA Marcelina 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 18.14 PK

DUDA Małgorzata 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 19.33 PK

300 metrów

1 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity (WN) 45.18 (172) PB

2 NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 45.18 (178)

3 ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.07 PB

4 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.20 PB

5 KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 47.84

6 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 48.98

7 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto 49.58

8 KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 LKS Korab Olecko (WN) 50.17

9 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 50.62 PB

11 ZIEJA Maja 2008-03-12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 50.77 PB

12 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 GUKS Asy Dywity (WN) 51.04 PB

13 LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07 Orka Iława Athletics (WN) 51.70

14 KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.38

15 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice (WN) 53.56

16 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 53.69 PB

17 CELIŃSKA Natalia 2008-10-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 55.69

18 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.05 PB

19 MARCINIAK Julia 2009-03-12 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 56.09

20 WOJTALAK Maria 2008-02-13 CSiR Susz (WN) 56.59

21 KRAWCZYK Blanka 2009-11-11 KS Polonia Pasłęk (WN) 58.11

20 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto 49.58

22 HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 53.01

TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 50.30 PK

RADŁOWSKA Magdalena 2010-11-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 52.44 PK

TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg (WN) 52.82 PB PK

RACZKOWSKA Hanna 2010-08-30 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 54.78 PK

WISKA Karina 2010-12-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.88 PK

TRZCIŃSKA Aleksandra 2010-05-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 59.67 PB PK

600 metrów

1 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 1:46.85

2 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:49.12 PB

3 KAMOLA Michalina 2008-05-14 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:57.27 PB

4 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1:58.83

5 KAMIŃSKA Laura 2008-10-29 LKS Lubawa (WN) 2:01.20

6 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:02.01 PB

7 ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Orka Iława Athletics (WN) 2:02.54 PB

8 TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:03.38

9 ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:04.74

9 MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:04.95

10 KAPELA Aleksandra 2008-12-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:05.69 PB

11 BARICA Kinga 2008-08-09 CSiR Susz (WN) 2:06.75

12 KANIEWSKA Amelia 2009-09-23 Orka Iława Athletics (WN) 2:09.07 PB

13 MICHALSKA Martyna 2009-12-14 GUKS Asy Dywity (WN) 2:15.17 PB

14 ROGIŃSKA Oliwia 2008-05-19 Orka Iława Athletics (WN) 2:15.34 19

DANELCZYK Weronika 2010-02-04 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:00.63 PB PK

KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 2:04.23 PK

WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:11.42 PK

CZERNIK Iga 2010-11-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:15.25 PK

4 x 100 metrów

1 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) (BIGAJ Nikola, NAGAJEWSKA Aleksandra, KOSTYRA Julia, TROKOWSKA Amelia ) 56.64

2 LKS Lubawa II (LABICKA Oliwia, KAMIŃSKA Laura, KANICZ Aleksandra, JAKUBOWSKA Jowita) 57.00

3 GUKS Asy Dywity (WN) ( CHOJNOWSKA Adrianna, RADŁOWSKA Joanna, JACKOWSKA Kinga , MALESZKA Patrycja ) 57.39

4 Orka Iława Athletics (WN) (KANIEWSKA Amelia, ROGIŃSKA Oliwi, SUCHOCKA Alicja , TASARZ Michalina , ZABŁOCKA Alicja) 59.36

5 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn III ŻYWICKA Zuzanna, ZIEJA Maja , MACIEJEWSKA Zuzanna, KAPELA Aleksandra) 59.98

6 CSiR Susz (WN) (GÓRNIK Martyna IWANOW Alicja. BARICA Kinga, KACA Emilia, WOJTALAK Maria) 61.30

7 KS Jelonki Dobre Miasto III (TOMASZEWSKA Lena, PYTLARCZYK Zofia, POLAK Zuzanna, KOŻUSZEK Dominika ) 61.49

8 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn II ( WISKA Karina, SUCHODOLSKA Natalia, PUCUŁA Julia, RADŁOWSKA Magdalena ) 62.35

9 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) (CZERNIK Iga, DANELCZYK Weronika, HISZPAŃSKA Elżbieta, KRZYKOWSKA Martyna) 64.24

Pchnięcie kulą (2kg)

1 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 GUKS Asy Dywity (WN) 12.79 PB

2 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.54

3 CAP Nikola 2009-09-17 KS Polonia Pasłęk (WN) 7.73

4 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 7.72 PB

5 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 7.43

6 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 7.03

7 KOSTYRA Julia 2009-01-11 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 6.54

8 KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 5.82

9 JAŚKIEWICZ Aleksandra 2010-05-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 4.23

Rzut oszczepem (400 g)

1 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa (WN) 21.59

2 CAP Nikola 2009-09-17 KS Polonia Pasłęk (WN) 10.29

Skok w dal ze strefy

1 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.69 PB

2 ROGIŃSKA Oliwia 2008-05-19 Orka Iława Athletics (WN) 4.51

3 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics (WN) 4.47

4 GÓRNIK Martyna 2009-08-28 CSiR Susz (WN) 4.33

5 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.25 PB

6 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity (WN) 4.20

7 RACZKOWSKA Hanna 2010-08-30 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.13 PK

8 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics (WN) 4.11 PB PK

9 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.94

10 SUCHODOLSKA Natalia 2010-01-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.92 PK

11 HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.77 PB

12 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice (WN) 3.73 PB

13 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.68

14 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa (WN) 3.65 PK

15 CELIŃSKA Natalia 2008-10-19 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.61

16 WAWRZYN Milena 2010-11-10 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.54 PK

17 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 3.48 PB

18 DROZD Maja 2008-08-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 3.45

19 KRAWCZYK Blanka 2009-11-11 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.42

20 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa (WN) 3.41

21 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 3.38 PK

22 NARWOJSZ Natalia3 2011-05-02 UKS Atos Woźnice (WN) 3.37 PB PK

23 CZAPLEJEWICZ Wiktoria 2010-07-29 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.29 PK

24 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.11

25 DUDA Małgorzata 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.08 PK

26 DUDA Marcelina 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.02 PK

Skok wzwyż

1 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1.20

2 LABICKA Oliwia 2008-08-24 LKS Lubawa (WN) 1.15

3 TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1.10

4 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa (WN) 1.10

5 PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 KS Jelonki Dobre Miasto 1.10

Dziewczęta U16

100 metrów

1 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 13.42

2 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 13.87

3 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 13.98

4 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.10

5 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 14.29

6 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.36

9 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 14.25

10 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.39

11 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa (WN) 14.53 =PB

12 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 LKS Korab Olecko (WN) 14.54

13 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 14.68

14 KORZUN Wiktoria 2007-06-11 LKS Korab Olecko (WN) 15.06

15 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 15.18

16 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.35

17 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 15.37

18 DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 LKS Lubawa (WN) 15.38

19 ZDUŃCZYK Nel 2007-08-28 GUKS Asy Dywity (WN) 15.85

20 KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 16.47 PB

CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 13.72 PK

CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity (WN) 13.75 PK

BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 14.56 PK

SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity (WN) 15.15 PK

FRYDRYCH Martyna 2005-08-05 LKS Masuria Jęcznik (WN) 16.33 PK

300 metrów

1 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics (WN) 44.05

2 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 44.11

3 BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 44.74

4 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg (WN) 46.31

5 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 LKS Korab Olecko (WN) 46.60

6 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.95

7 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 47.03

8 WOŹNIAK Kinga 2006-10-14 KS Polonia Pasłęk (WN) 47.81

9 KORZUN Wiktoria 2007-06-11 LKS Korab Olecko (WN) 48.10

10 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 49.16

11 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 49.29 PB

12 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 53.31

BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 44.06 PB PK

CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 44.26 PB PK

BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 LKS Masuria Jęcznik (WN) 47.08 PK

FRYDRYCH Martyna 2005-08-05 LKS Masuria Jęcznik (WN) 53.62 PK

600 metrów

1 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:47.15

2 CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 1:50.16 PB

3 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity (WN) 1:52.03

4 OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 GUKS Asy Dywity (WN) 1:59.50

5 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity (WN) 2:00.22 PB

6 MINTA Zuzanna 2006-07-23 MLKS Ostróda (WN) 2:08.35

300 m ppł

1 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 49.63 PB

2 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.02 PB

3 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 51.69

4 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 52.48

5 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 52.76

1000 metrów

1 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg (WN) 3:40.20

2 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3:40.57

3 NELKE Marta 2006-05-10 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:52.68

4 CHODKIEWICZ Amelia 2006-11-09 LUKS Orneta (WN) 4:03.38 PB

4×100 metrów

1 KS AZS UWM Olsztyn (WN) (FALĘCKA Pola, JELENIEWICZ Nikola, SUGIER Laura, BIAŁCZAK Maja ) 52.92

2 UKS Atos Woźnice (WN) ( NARWOJSZ Magdalena, MURACH Maja , WĄDOŁOWSKA Wiktoria, PIELKA Kinga) 54.94

3 LKS Lubawa (WN) (KROTOWSKA Nikola, SADOWSKA Maja, SZAUER Julia, BANACKA Maja ) 56.06

24KS Polonia Pasłęk (WN) (SONIAK Julia, ADAMCZYK Martyna, WOŹNIAK Kinga, PIELECH Amelia, KRAWCZYK Blanka) 57.04

5 GUKS Asy Dywity II (ZDUŃCZYK Nel, OLSZEWSKA Julia, BIEŃKOWSKA Aleksandra. GARBINO Maria) 58.53

6 LKS Lubawa III (DEPCZYŃSKA Wiktoria, RUTECKA Agata, BARTKOWSKA Maja, KANICZ Maja RYKACZEWSKA Nicole) 1:04.35 PK

Pchnięcie kulą (3 kg)

1 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.66

2 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 12.08

3 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 10.42

4 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk (WN) 8.82

5 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 7.82

6 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 7.02

Rzut oszczepem (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa (WN) 35.75

2 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 33.21

3 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa (WN) 32.72

4 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk (WN) 30.55 PB

5 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa (WN) 24.34

Wieloskok

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 11.36 PB

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 10.35

3 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 8.94 PB

Skok w dal

1 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 5.23

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice (WN) 4.83

3 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 4.76

4 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 4.62

5 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk (WN) 3.96 PB

6 DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 LKS Lubawa (WN) 3.80

CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity 4.33 PK

Skok wzwyż

1 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 1.40

2 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk (WN) 1.35

3 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa (WN) 1.30 PB

4 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1.25

5 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 1.25

6 KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 1.15

Rzut dyskiem (0.75 kg )

1 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 34.02 PB

2 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa (WN) 25.64

3 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa (WN) 23.21

4 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa (WN) 22.52

5 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa (WN) 22.03 PB

6 NOWICKA Natalia 2010-06-08 MKL Jurand Szczytno 17.66

Kobiety

400 metrów

1 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg (WN) 1:01.92

2 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 1:02.63

3 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda (WN) 1:04.15

4 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda (WN) 1:07.03

5 KALISZ Julia 2005-02-07 MLKS Ostróda (WN) 1:08.29

Chłopcy U14

100 metrów

1 EBERNIKIEL Aleksander 2008-09-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 13.44

2 ZŁOTNIK Karol 2008-04-16 LKS Korab Olecko (WN) 13.57

2 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 14.19

3 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 14.64

4 DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 14.95

5 GIERAK Jakub 2008-12-20 LKS Korab Olecko (WN) 15.06

6 MEJKA Nikodem 2009-09-26 LKS Lubawa (WN) 15.44

SZTOMBERSKI Adam 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 15.14 PK

JANKOWSKI Przemysław 2010-07-20 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 15.68 PK

KACPROWICZ Miłosz 2010-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.52 PK

STEFANOWICZ Jakub 2010-06-08 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 16.78 PK

KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 16.87 PK

BOGUCKI Piotr 2010-03-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 17.85 PK

300 metrów

1 EBERNIKIEL Aleksander 2008-09-11 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 43.84

2 ZŁOTNIK Karol 2008-04-16 LKS Korab Olecko (WN) 46.59

3 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics (WN) 47.33 PB

4 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 49.62 PB

SZTOMBERSKI Adam1 2010-06-09 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 47.99 PB PK BOGUCKI Piotr 2010-03-14 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 53.81 PK

KONOPKA Antoni 2010-10-11 UKS MOSiR Działdowo (WN) 55.30 PK

JANKOWSKI Przemysław 2010-07-20 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 55.62 PB PK

KACPROWICZ Miłosz 2010-07-27 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 56.75 PK

600 metrów

1 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 2:02.68

2 JANCEWICZ Witold 2010-05-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:08.68 PB PK

3 STEFANOWICZ Jakub 2010-06-08 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 2:09.52 PB PK

4 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 2:09.88 PK

Pchnięcie kulą M (4 kg)

1 NOWAK Jakub 2008-03-14 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 5.52

2 GOŁAŚ Sebastian 2009-05-28 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.12

Rzut oszczepem (500)

1 GOŁAŚ Sebastian 2009-05-28 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 15.52 PB

Skok w dal ze strefy

1 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa (WN) 4.66

2 DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 4.55 PB

3 DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 UKS MOSiR Działdowo (WN) 4.47 PB

4 HERMAN Adam 2009-07-06 MKL Jurand Szczytno (WN) 4.24

5 GIERAK Jakub 2008-12-20 LKS Korab Olecko (WN) 4.04 PB

6 PYTLARCZYK Jan 2010-12-13 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 3.73 PB PK

7 JANCEWICZ Witold 2010-05-03 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 3.45 PB PK

Chłopcy U16

100 metrów

1 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics (WN) 12.42

2 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko (WN) 12.46

3 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 12.66

4 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 12.72

5 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 13.32

6 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity (WN) 13.38 PB PK

300 metrów

1 LINDORF Adrian 2006-06-17 LUKS Orneta (WN) 40.48

2 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 40.88

3 ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 41.43 PB

4 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 46.24

600 metrów

1 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:38.57

2 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics (WN) 1:40.28 PB

3 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:42.40

4 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:48.18

300 m ppł

1 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno (WN) 43.43

1000 metrów

1 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2:38.06 PB

2 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg (WN) 2:38.14 PB PK

3 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 2:59.12

4 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg (WN) 3:03.78 PB PK

Pchnięcie kulą (5 kg)

1 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 12.08

2 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 10.57

3 CĄKAŁA Jan 2007-07-11 MKL Jurand Szczytno (WN) 9.36

4 JAMA Bartosz 2006-11-02 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 7.82

Rzut dyskiem (1kg)

1 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 UKS MOSiR Działdowo (WN) 40.88

2 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Atos Woźnice (WN) 38.68 PB

3 CĄKAŁA Jan 2007-07-11 MKL Jurand Szczytno (WN) 29.72 PB

Rzut oszczepem (600)

1 JAMA Bartosz 2006-11-02 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 30.69

Skok w dal

1 KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 5.23 PB

2 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 5.06

3 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto (WN) 5.03

4 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 5.01

Wieloskok

1 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice (WN) 10.78

2 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko (WN) 10.42

Rzut dyskiem (1 kg)

Chłopcy U18

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa 38.02

Mężczyźni

400 metrów

1 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice (WN) 57.34 PB

2 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice (WN) 58.39 PB

3 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 59.41 PB

4 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity (WN) 59.43

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dobre Miasto Dywity Elbląg giżycko iława lekka atletyka lubawa Olsztyn sport młodzieżowy Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x