Mityng I klasy Bydgoszcz 2013 – Nad Brdą kilka rodzynków z Warmii i Mazur

Kolejna grupa reprezentantów Warmii i Mazur uczestniczyła w mityngu lekkoatletycznym I klasy w Bydgoszczy. Wystąpili tam zawodnicy: LKS Lubawa, Gimpasa Pasłęk, Warmii Lidzbark Warmiński, Pasta Wilczęta, Asów Dywity i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Na uwagę zasługują przede wszystkim wyniki sprinterów: braci Piotra i Pawła Kajetanek z Ostródy, lubawskich średniodystansowców: Rafała Słupskiego i Mateusz Jackiewicza, Pauliny Potasznik z Dywit oraz ostródzianek: Patrycji Bujnickiej i Karoliny Karczewskiej na 400m. Startowali też wieloboiści.

 

 

Wyniki
 

MĘŻCZYŹNI

100 m

Eliminacje

1 KAJETANEK Piotr 95-06-30 MLKS Ostróda WMZ 11.86 PB
1 KAJETANEK Paweł 94-06-30 MLKS Ostróda WMZ 11.86
5 SZUMNY Michał  99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 13.08 PB

400 m

4 KAJETANEK Paweł 94-06-30 MLKS Ostróda WMZ 50.76 PB
9 KAJETANEK Piotr 95-06-30 MLKS Ostróda WMZ 52.03 PB
18 PASIK Łukasz 95-06-01 MLKS Ostróda    WMZ 54.21

800 m

1 SŁUPSKI Rafał  94-09-08 LKS Lubawa WMZ 2:01.83 PB
2  JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 LKS Lubawa WMZ 2:02.40

1500 m

7 KOZŁOWSKI Bartosz 96-04-30 UKS Gimpas Pasłęk WMZ 4:25.07 PB

Pchnięcie kulą juniorów (6 kg)

3 ŁACHACZ Patryk 95-04-28 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ     10.47

Pchnięcie kulą juniorów mł.(5 kg)

1 ZELMA Tomasz 97-02-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 15.93 PB

Rzut oszczepem juniorów mł.(700 g)

3 MAŁEJKYJ Damian 97-04-16 KS Piast Wilczęta WMZ 40.91

Rzut dyskiem juniorów (1.75 kg)

2 ZELMA Tomasz 97-02-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 39.41

Skok wzwyż

1 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17    GKS Olimpia Grudziądz KPO 2.00 SB
2 AWRENC Damian 92-08-09    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1.80
4 MAŁEJKYJ Damian 97-04-16 KS Piast Wilczęta WMZ 1.70
5 JANKOWSKI Marcin 99-10-24    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1.70 PB

Skok w dal juniorów mł.

2 BOROWICZ Maciej 96-04-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 5.34 +0.8

Skok w dal młodzików

4 SZUMNY Michał    99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 4.96 PB  +0.9

Ośmiobój juniorów mł

4  KALWASIŃSKI Ariel 97-04-11    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 4458
5 JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3854

KOBIETY

100 m

Eliminacje

1 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ 13.35 PB
2 POLAK Natalia    99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 13.54 PB
4 KARCZEWSKA Karolina 96-07-02    MLKS Ostróda WMZ 13.72
4 KAZIN Kamila    98-04-11 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 14.53
3 JAWORSKA Jonata 99-10-12    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 14.18
4 WOJCIECHOWSKA Julia 01-01-01    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 14.82
5 BELKA Patrycja 96-07-07 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 14.82
6 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 15.13 PB

4 razy 100 m

3 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński (Alicja GOŁĄBEK, Patrycja BELKA Natalia POLAKDonata JAWORSKA) WMZ 56.93

200 m

17 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 28.44
18 LAWRENC Paulina 97-01-18    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 28.67 PB
26 DOBRZYŃSKA Monika 98-02-23 GUKS Asy Dywity WMZ 29.90 PB

300 m

1 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity    WMZ 43.42  PB
7 DOBRZYŃSKA Monika 98-02-23    GUKS Asy Dywity    WMZ 47.73

400 m

3 BUJNICKA Patrycja 93-07-21 MLKS Ostróda    WMZ 1:00.66
4 KARCZEWSKA Karolina 96-07-02 MLKS Ostróda WMZ 1:00.75
12 PIECZUŁAJTIS Martyna 97-04-10    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1:07.60
13 STOLARCZYK Magdalena 96-08-05    MLKS Ostróda WMZ 1:08.16

Pchnięcie kula juniorek mł (3 kg)

1 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10    KS AZS UWM Olsztyn WMZ     12.17 PB

Pchnięcie kula młodziczek (3 kg)

2 ZAPAŚNIK Małgorzata 99-01-22    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 7.49 PB
3  PASTUSIAK Kinga 00-04-25    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 7.30

Rzut dyskiem juniorek mł (1 kg)

1 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10    KS AZS UWM Olsztyn WMZ  28.54 PB

Skok wzwyż

3 PASTUSIAK Kinga 00-04-25    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 1.40

Skok w dal  juniorek mł.

1 BELKA Patrycja 96-07-07    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 4.33 +0.8

Skok w dal  młodziczek

6 JAWORSKA Jonata 99-10-12    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 4.14 PB  -0.1
8 WOJCIECHOWSKA Julia 01-01-01    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 4.08 +0.3
9 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 3.86 PB  +0.1
10 AUGUSTYNOWICZ Alicja 98-03-28    LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 3.81 -0.1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x