Mityng I klasy w Lidzbarku Warmińskim – Koszystaj z każdej okazji

Sezon lekkoatletyczny rozkręca się na dobre. Najmłodsi rozpoczęli rywalizację w wiosennej części czwartków , 1 maja w Działdowie odbyła się premiera regionalna, a mityng okazał się dużym wydarzeniem. Przyjechali zawodnicy z całego województwa, padło sporo rekordów życiowych. Kontynuując na sportowo długi weekend w sobotę  5 maja o godz. 11 w Lidzbarku Warmińskim zaplanowano kolejny mityng (klasa I), na który organizatorzy: LUKS Warmia, WMZLA Olsztyn i OSiR zapraszają wszystkie sekcje lekkoatletyczne.

 

KONKURENCJE :

Kobiety : 100m,200m,300m,400m,600m,800m,1000m, wzwyż, kula, oszczep, dysk, w dal, 100ppł.

Mężczyźni : 100m,200m,300m,400m,600m,1000m,1500m, wzwyż, kula, oszczep, dysk, w dal,  

ZGŁOSZENIA: zgłoszenia do mityngu na drukach PZLA ( dokładne dane do bazy WMZLA) na adres WMZLA do 4.05.2012 do godz. 15.00   luks.warmia@gmail.com

lub na kartkach startowych 2 godz. przed zawodami

Zawodnicy powinni posiadać – aktualne badania lekarskie, obowiązkowo numery startowe. Zawodnicy powinni być ubezpieczeni indywidualnie lub przez organizację zgłaszającą zawodnika.  Opłata startowa 5 zł od zgłoszonego zawodnika.

W zawodach mogą startować zawodnicy zgłoszeni przez klub. urodzeni w 2000 roku i starsi. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga Kierownik zawodów Andrzej Gieryszewski.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x