Mityng Juniorów i Juniorów Młodszych Gdańsk 2014 – Sprawdzili formę

W mityngu lekkoatletycznym w Gdańsku udział wzięła duża grupa zawodniczek i zawodników sekcji województwa warmińsko-mazurskiego. Startowała przede wszystkim młodzież, sprawdzając formę przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży i Mistrzostwami Polski Juniorów. Wyniki były bardzo zróżnicowane, tak jak warunki. Padło sporo rekordów życiowych, ale są to z pewnością wyniki do poprawienia.

Nieźle zaprezentowali się sprinterzy: Krystian Sudoł (LUKS Orneta) i Karol Chwedczuk (Truso Elbląg) na 100 metrów, Mateusz Ostapiuk (AZS UWM) na 200 metrów, Rafał Słupski (LKS Lubawa) na 400 metrów, Zbigniew Rogowski i Mateusz Jackiewicz (AZS UWM Olsztyn) na 800 metrów, Kacper Konopski (Truso Elbląg) na 2 km z przeszkodami, Andrzej i Paweł Regin (Gwardia Szczytno) w pchnięciu kulą, Wojciech Ćwik (AZS UWM Olsztyn) i Krystian Treder (Polonia Pasłęk) w rzucie oszczepem, Oliwia Maćko (Truso Elbląg) na 100 metrów, Aleksandra Szczerbaczewicz i Karolina Ciesielska (AZS UWM Olsztyn) na 200 metrów, Patrycja Adamczyk (Polonia Pasłęk) na 100 metrów przez płotki

Wyniki

Mężczyźni

100 m młodzików

KRAWCZYK Rafał 99-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 12.16 PK +0.6

GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.29 PB PK +0.6

JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WN 12.52 PK +0.6

ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WN 12.60 PB PK +1.0

SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 12.71 PK +1.0

SZUMNY Grzegorz 01-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 16.12 PK +1.0

100 m (open)

SUDOŁ Krystian 96-01-31 LUKS Orneta 11.48 +0.3

CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg 11.72 +0.3

FLORKOWSKI Radosław 96-04-10 MKS Truso Elbląg WN 11.95 PB +1.2

JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.01 PB +1.6

KOWALSKI Przemysław 97-04-19 MKS Truso Elbląg WN 12.04 PB +1.2

STOBIECKI Maciej 94-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.36 +1.0

RYKOWSKI Piotr 98-02-21 LUKS Orneta WN 12.72 -1.2

MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WN 12.75 -1.2

200 m

OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.70 SB PK 0.0

BARTNIKOWSKI Michał 96-03-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.94 PB +0.5

SUDOŁ Krystian 96-01-31 LUKS Orneta WN 22.95 SB 0.0

MACIOŁEK Damian 95-07-17 LKS Lubawa WN 23.18 PB 0.0

WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.28 0.0

CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WN 23.91 0.0

JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.10 PB +0.5

FLORKOWSKI Radosław 96-04-10 MKS Truso Elbląg WN 24.15 PB +0,5

KRAWCZYK Rafał 99-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 24.66 PB PK 0.0

KOWALSKI Przemysław 97-04-19 MKS Truso Elbląg WN 24.70 +0.3

MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WN 25.15 PB +0.3

GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.26 PB PK 0.0

JURKIEWICZ Wojciech 99-08-02 LKS Lubawa WN 25.42 PB 0.0

RYKOWSKI Piotr 98-02-21 LUKS Orneta WN 25.55 PB 0.0

ŁUKASZEWICZ Antoni 99-09-02 LKS Lubawa WN 25.99 PB PK 0.0

400 m

SŁUPSKI Rafał 94-09-08 LKS Lubawa WN 50.11 PK

NOWAK Jakub 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.84

SKRZECZ Remigiusz 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 52.97

MYSZKIEWICZ Maciej 96-11-06 UKS Mały Jeziorak Iława 53.53

NAHAJOWSKI Łukasz 97-08-08 MKS Truso Elbląg WN 54.37

JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WN 54.82 PK

PIETRAS Paweł 98-03-06 UKS Mały Jeziorak Iława 56.13

800 m

ROGOWSKI Zbigniew 92-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:56.88 SB

JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:58.22 PB

NOWAKOWSKI Maciej 98-09-01 LKS Lubawa WN 2:00.93 SB

MATEUSIAK Cezary 97-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:03.11 PB

NOWAK Dariusz 97-11-21 MKS Truso Elbląg WN 2:04.72 PB

RZERZUCHOWSKI Piotr 96-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:08.49

TAMBOR Michał 94-08-12 UKS Mały Jeziorak Iława 2:14.10 PK

GREBER Dawid 99-04-02 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:16.56 PK

DUCZYC Damian 00-01-01 MKS Truso Elbląg WN 2:28.97 PK

1500 m

KANIGOWSKI Michał 90-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:08.10

MISIEWICZ Michał 95-12-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:09.35 PB

ZŁOTUCHA Łukasz 95-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WN 4:14.38

GONERA Dominik 97-06-09 UKS Mały Jeziorak Iława 4:22.06 PB

SOKÓŁ Krzysztof 96-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:31.79 PB

KOZŁOWSKI Bartosz 96-04-30 UKS Gimpas Pasłęk WN 4:32.47

2000 m przeszkody

1 KONOPSKI Kacper 95-08-08 MKS Truso Elbląg WN 6:26.65

2 WÓJCICKI Maciej 97-04-11 MKS Truso Elbląg WN 6:46.09 PB

3 SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg WN 6:52.72

4 SUDUJKO Ryszard 97-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 7:08.30 PB

Pchnięcie kulą (7,26kg)

2 REGIN Andrzej 94-02-21 PKS Gwardia Szczytno WN 17.32 PB PK

4 REGIN Paweł 92-02-27 PKS Gwardia Szczytno WN 17.03 SB PK

5 GOLISZEWSKI Michał 94-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.26

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

5 TREDER Krystian 96-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 14.51

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

10 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.61

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 BOŁDYSZ Mariusz 99-01-02 KS Polonia Pasłęk WN 11.69 PB PK

Rzut oszczepem (800)

1 ĆWIK Wojciech 94-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 62.13 SB PK

Rzut oszczepem juniorów (800)

2 TREDER Krystian 96-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 60.91 PB

3 ŁUKASIK Szymon 96-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 58.31 PB

4 RÓŻEWICZ Michał 96-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.66 PB

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

8 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 32.89 PB

Rzut dyskiem (2kg)

3 GOLISZEWSKI Michał 94-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.74 PB PK

Skok wzwyż

1 PIETRUSZYŃSKI Cezary 96-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KP 1.95

6 KARKOWSKI Krzysztof 99-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 1.75 =PB

8 JANKOWSKI Marcin 99-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 1.65 PK

10 SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 1.65 PB PK

Skok w dal

27 SZUMNY Grzegorz 01-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 3.76 PK +0,3

KOBIETY

100 m

MAĆKO Oliwia 97-07-05 LKS Lubawa WN 13.54 +0.9

ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WN 13.67 +0.5

100 m młodziczek

6 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 15.02 PK +0.5

200 m

SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 96-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.54 PB +0.4

CIESIELSKA Karolina 96-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.74 +0.4

BIELECKA Emilia 99-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.03 PB PK +0.5

ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WN 27.53 PB 0.0

GÓRALSKA Marta Aneta 98-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.97 + 0.3

DUDKIEWICZ Paulina 00-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 31.48 PK +0.3

400 m

1 WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.00 SB PK

3 BUJNICKA Patrycja 93-07-21 MLKS Ostróda WN 60.68 PK

2 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.69

3 PACHOLCZYK Adrianna 96-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.80 SB

4 ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.99

4 KARCZEWSKA Karolina 96-07-02 MLKS Ostróda WN 61.55

5 STRUCIŃSKA Daria 94-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 62.61 PK

2 CIOSEK Patrycja 97-04-02 MKS Truso Elbląg WN 63.76

3 SZAJNER Justyna 97-05-29 MLKS Ostróda WN 65.41

6 GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 65.55 PK

4 SUSKA Klaudia 96-01-14 UKS Mały Jeziorak Iława 66.75

5 STOLARCZYK Magdalena 96-08-05 MLKS Ostróda WN 68.65

6 KOŁATKA Monika 97-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława 68.82

800 m

1 OWCZAREK Klaudia 97-02-24 SKLA Sopot 2:13.24 PB

2 RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:23.87

5 MADEJ Dominika 97-01-27 UKS Mały Jeziorak Iława 2:26.84

6 HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:35.74

1500 m

2 KAMIŃSKA Jagoda 99-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:01.42 PK

6 SŁOMIŃSKA Dominika 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:13.82

8 KĘDZIA Milena 97-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:21.07

100 m pł młodziczek (76,2)

2 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 15.34 PB PK +1.5

Pchnięcie kulą (4kg)

2 CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.59 PK

Pchnięcie kulą juniorek (4kg)

2 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.38

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

4 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.55

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 10.79 PB PK

5 ZAPAŚNIK Małgorzata 99-01-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 7.77 PK

6 PASTUSIAK Kinga 00-04-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 7.20 PK

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 PRZYSTASZ Aleksandra 00-02-11 UKS Gimpas Pasłęk WN 23.28 PK

Rzut dyskiem (1kg)

3 CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.88 SB PK

Rzut dyskiem juniorek (1kg)

4 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.50 SB

Rzut dyskiem juniorek mł (1kg)

5 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.14

Skok wzwyż

5 STEĆ Patrycja 01-03-23 KS Piast Wilczęta WN 1.50 PK

6 OKSENIUK Agnieszka 96-03-23 MKS Truso Elbląg WN 1.50

9 GRZYB Joanna 00-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.45 PK

Skok w dal

5 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 4.97 PK 0,.0

13 PIECZUŁAJTIS Martyna 97-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 4.48 SB +1,2

18 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 3.85 PK +1,1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

AZS UWM Olsztyn Elbląg Gimpas Pasłęk Gwardia Szczytno iława lekka atletyka Lidzbark Warmińi LKKS Lubawa lubawa LUKS Orneta Mały Jeziorak Iława Olsztyn Orneta Pasłęk Piast Wilczeta Polonia Pasłęk Szczytno Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x