Mityng Kwalifikacyjny do MP Białystok 2021 – Optymistycznie na Podlasiu

Fot. UKS Atos Woźnice
W niedzielę (20 czerwca) w Białymstoku odbył się 3 Mityng Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski. A kategoriach młodzieżowych. Startowała duża grupa zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego (Sokół Węgorzewo, Atos Woźnice, Korab Olecko, MOSiR Działdowo, AZS UWM Olsztyn, Jurand Szczytno, Masuria Jęcznik). Ustanowiono wiele rekordów życiowych, kilka rezultatów stwarza nadzieje na niezłe występy w imprezach mistrzowskich.

Na 100 metrów Bartosz Turek (Atos Woźnice) uzyskał 11.18, na 300 metrów Jakub Dąbkowski (MOSiR Działdowo) 37.40, na 400 metrów Michał Kijewski (Sokół Węgorzewo) 51.87, na 300 metrów przez płotki M16 Wojciech Wasielewski (MOSiR Działdowo) 42.26. Z pań wyróżniła się Maja Murach (Atos Woźnice), która na 100 metrów uzyskała 12.90, a w skoku w dal 5.25. W rzucie oszczepem K18 Magdalena Banasiewicz (Sokół Węgorzewo) osiągnęła 39.05

Mężczyźni

100 metrów

Finał A (-1.8)

5 Bartosz TUREK 02-05-22 UKS Atos Woźnice(WN) 11.36

Eliminacje

6 Bartosz TUREK 02-05-22 UKS Atos Woźnice(WN) 11.18 =SB (+ 0.3)

11 Jakub DĄBKOWSKI 06-03-13 UKS MOSiR Działdowo(WN) 11.82 (+0.1)

16 Dominik PIOTROWSKI 06-07-09 LKS Korab Olecko(WN) 13.11 (+1.8)

19 Karol ZŁOTNIK 08-04-16 LKS Korab Olecko(WN) 13.90 (-0.1)

300 metrów

1 Jakub DĄBKOWSKI 06-03-13 UKS MOSiR Działdowo 37.40 SB

9 Gabriel WAWRZYNOWICZ 06-12-28 UKS Atos Woźnice 45.34 PB

10 Karol ZŁOTNIK 08-04-16 LKS Korab Olecko 46.04 PB

400 metrów

1 Michał KIJEWSKI 05-10-25 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 51.87

800 metrów

5 Rafał KLIMEK 99-07-21 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:06.40

110 metrów ppł U18

1 Wojciech WASIELEWSKI 06-01-18 UKS MOSiR Działdowo(WN) 17.24

300 metrów ppł M16

1 Wojciech WASIELEWSKI 06-01-18 UKS MOSiR Działdowo(WN) 42.26

400 metrów ppł M18

5 Dawid WAWRZYNOWICZ 05-10-05 UKS Atos Woźnice(WN) 63.16 PB

Pchnięcie kula M18 (5kg)

5 Kacper KRAWCEWICZ 06-02-20 UKS Atos Woźnice(WN) 10.94

7 Bartosz WÓJTOWICZ 06-09-20 UKS MOSiR Działdowo(WN) 10.46

Rzut dyskiem M16 (1kg)

3 Bartosz WÓJTOWICZ 06-09-20 UKS MOSiR Działdowo(WN) 36.12 PB

Wieloskok M16

1 Gabriel WAWRZYNOWICZ 06-12-28 UKS Atos Woźnice(WN) 10.74 PB( +1.8)

Fot. UKS Sokół Węgorzewo

Kobiety

100 metrów

Finał A (-0.1)

3 Maja MURACH 06-05-24 UKS Atos Woźnice 12.95

5 Karolina WARSIEWICZ 07-03-16 LKS Korab Olecko(WN) 13.82 PB

Eliminacje

4 Maja MURACH 06-05-24 UKS Atos Woźnice 12.90 (-1.3)

8 Karolina WARSIEWICZ 07-03-16 LKS Korab Olecko 13.93 =PB (-1.3)

13 Nikola MUSKAŁA 07-12-29 LKS Korab Olecko 14.46 PB (+0.3)

15 Wiktoria KORZUN 07-06-11 LKS Korab Olecko 14.56 PB (+0.3)

17 Dominika KOŁODZIEJ 08-04-04 LKS Korab Olecko 14.65 (-1.3)

200 metrów

4 Julia WAWRZYNOWICZ 04-02-11 UKS Atos Woźnice 28.04 SB

5 Oliwia BIEGAJ 04-11-08 UKS Atos Woźnice 28.13

7 Karolina WARSIEWICZ 07-03-16 LKS Korab Olecko 28.91 PB

9 Nikola MUSKAŁA 07-12-29 LKS Korab Olecko 30.38

10 Wiktoria KORZUN 07-06-11 LKS Korab Olecko 30.55

300 metrów

4 Dominika KOŁODZIEJ 08-04-04 LKS Korab Olecko 47.87 PB

400 metrów

4 Julia WAWRZYNOWICZ 04-02-11 UKS Atos Woźnice 61.30 SB

5 Oliwia BIEGAJ 04-11-08 UKS Atos Woźnice 61.55 PB

600 metrów K16

6 Karolina CHORUŻY 08-02-09 LKS Korab Olecko(WN) 1:59.57

1000 metrów

1 Alicja STEYKA 07-04-11 UKS MOSiR Działdowo(WN) 3:27.89

1500 metrów

4 Martyna KONARZEWSKA 91-02-13 UKS MOSiR Działdowo(WN) 4:50.52 SB

400 metrów ppł

4 Zuzanna BRZDONKIEWICZ 04-06-09 LKS Masuria Jęcznik(WN) 68.22

5 Martyna DUDZIEC 04-08-27 MKL Jurand Szczytno(WN) 68.31 PB

Pchnięcie kulą K18 (3kg)

4 Zofia KONOPKA 06-11-15 UKS MOSiR Działdowo(WN) 10.40 PB

Rzut dyskiem K16 (0.75 kg)

1 Zofia KONOPKA 06-11-15 UKS MOSiR Działdowo(WN) 29.43

Rzut oszczepem K18 (500 g)

1 Magdalena BANASIEWICZ 05-07-03 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 39.05 PB

Trójskok

1 Natalia JUCHNOWSKA 02-08-19 UKS MOSiR Działdowo(WN) 11.01 (-0.5)

Skok w dal

8 Zuzanna KOPKO 05-02-08 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 4.84 (+1.6)

Skok w dal K16

1 Maja MURACH 06-05-24 UKS Atos Woźnice(WN) 5.25 PB (+1.3)

3 Wiktoria WĄDOŁOWSKA 06-08-12 UKS Atos Woźnice(WN) 4.83 (-1.3)

4 Kinga PIELKA 06-07-20 UKS Atos Woźnice(WN) 4.77 PB (-0.6)

6 Maria CYTLAŁ 09-03-15 UKS MOSiR Działdowo(WN) 4.40 (-0.2)

Wieloskok K16

1 Wiktoria WĄDOŁOWSKA 06-08-12 UKS Atos Woźnice(WN) 10.72 PB (-0.3)

2 Kinga PIELKA 06-07-20 UKS Atos Woźnice(WN) 10.47 PB (+0.8)

3 Maria CYTLAŁ 09-03-15 UKS MOSiR Działdowo(WN) 10.05 (+1.4)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo' lekka atletyla Olecko Olsztyn sport młodzieżowy Węgorzewo Woźnice

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x