Mityng LA AZS UWM Olsztyn 2020 – Kacper Lewalski przed Jakubem Kozackim, 400 metrów gwoździem programu

Fot. wama-sport
W piątek (26 czerwca) na stadionie w Kortowie odbył się mityng lekkoatletyczny AZS UWM Olsztyn. Było bardzo gorąco, wiał zmienny wiatr, ale prawie 150 uczestników imprezy z województwa warmińsko-mazurskiego, a także goście z Podlasia z przyjemnością sprawdzili formę, którą szlifują po drugim rozbracie ze sportem. Biegają coraz szybciej i z dużą werwą, widać, że głód startów pobudza ich do walki.

Ozdobą mityngu był bieg na 400 metrów, w którym zmierzyli się czołowi lekkoatleci regionu. Kacper Lewalski (Truso Elbląg) – specjalista od średnich dystansów, okazał się lepszy na finiszu od Jakuba Kozackiego (AZS UWM). Obaj pokonali granicę 50 sekund. Poniżej 11 sekund pobiegł na 100 metrów Dominik Smosarski (AZS UWM), który wyraźnie pokonał młodszych rywali: kolegę klubowego Damiana Sobóla i Bartosza Turka (Atos Woźnice).  Na 200 metrów też był najlepszy. Setkę kobiet zdominowały zawodniczki z klubu kortowskiego, a najszybszą była Aleksandra Lis – 12.28. Warto wyróżnić Dominika Rudawskiego z Truso na 800 metrów, i zaledwie 13-letnią Anastazję Kuś (AZS UWM) na 150 metrów.

Wyniki

Mężczyźni

100 metrów

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 10.86 SB

2 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.09

3 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice 11.18

4 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.22 SB

5 NOWAKOWSKI Jakub 29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.42 PB

6 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce 11.53 SB

7 KRASICKI Daniel 09.10.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.91

8 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo 12.08 PB

9 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 12.14 PB

10 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 12.96 =PB

11 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 13.65 PB

12 BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 13.72

13 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics 14.50

14 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 14.66

150 metrów

1 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo 18.70

2 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 19.80

3 BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice 21.08

4 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 22.42

200 metrów

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn 21.68

2 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 23.03

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce 23.66

4 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 23.57

5 KRASICKI Daniel 09.10.1993 KS AZS UWM Olsztyn 24.10

6 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 24.50

7 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo 24.60

8 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 25.16

9 PORUCZNIK Łukasz 24.06.2005 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 25.76

300 metrów

1 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo 37.98 PB

2 ROGIŃSKI Bartosz 04.05.2006 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 39.19

3 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 41.07

4 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo 42.13

5 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics 42.99

6 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.2007 KS AZS UWM Olsztyn 43.42 PB

7 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 43.96 PB

8 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 48.12

9 KNOWSKI Krystian 08.05.2007 Orka Iława Athletics 48.93

400 metrów

1 LEWALSKI Kacper 07.05.2003 MKS Truso Elbląg 49.23 PB

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 49.76 SB

3 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 52.25

4 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 55.46 PB

5 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 55.91

800 metrów

1 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg 2:01.10 PB

2 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg 2:06.70 PB

3 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn 2:08.26

4 SUCHTA Marcin 10.07.2001 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:11.86

5 BAGIŃSKI Piotr 11.03.2005 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:12.42

6 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:17.84

7 JAMIOŁKOWSKI Jakub 14.01.2005 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:19.07

8 NADRAUS Karol 23.07.2004 KS Polonia Pasłęk 2:19.27

9 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg 2:19.82

10 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg 2:29.70

300 metrów pł młodzików

1 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 44.82

2 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno 46.10

3 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo 47.38

4 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice 48.05

400 metrów pł M U18 (84.0)

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 58.90

Pchnięcie kulą M U18 (5 kg)

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 KS Polonia Pasłęk 13.72

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 13.62

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice 9.70 PB

2 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo 8.42 PB

Kobiety

100 metrów

1 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 12.78 PB

2 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.89

3 CZĘCZEK Michalina 13.12.2004 KS AZS UWM Olsztyn 12.99 PB

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 13.11

5 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 13.19 SB

6 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 13.34 PB

7 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.53

8 GOŁOTA Zuzanna 25.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.54 SB

9 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz 13.65

10 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 13.76

11 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 13.93 SB

12 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice 13.89

13 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. 13.91 PB

14 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda 13.95

15 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.00 PB

16 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 14.02

17 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 14.16 PB

18 BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice 14.25

19 KUCZMARSKA Dominika 31.10.2006 Orka Iława Athletics 14.31

20 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 14.32

21 BĄCZEK Wiktoria 16.02.2006 Orka Iława Athletics 14.39

22 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.51 =PB

23 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 14.59

24 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics 14.78 PB

25 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz 14.88

26 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 14.88

27 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz 15.03 PB

28 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics 15.12

29 SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 15.14

30 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.2007 Orka Iława Athletics 15.19

150 metrów

1 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 19.90

2 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 20.41

3 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn 21.01

4 BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice 21.20

5 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo 23.06

200 metrów

1 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 25.81 PB

2 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 26.20 SB

3 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.58

4 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 26.65

5 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 26.81 SB

6 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.92

7 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 27.12

8 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 27.17

9 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 27.19 PB

10 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 27.32

11 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 27.43

12 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 27.44 PB

13 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 27.81

14 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 28.63

15 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 28.89

16 DYMEK Iga 26.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 29.20 PB

17 ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice 29.84

18 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics 29.97

19 SZWED Zofia 24.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 31.35

300 metrów

1 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 41.85

2 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 43.12 PB

3 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 44.37

4 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn 44.72

5 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda 44.78 PB

6 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 45.62 SB

7 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 46.01 PB

8 BĄCZEK Wiktoria 16.02.2006 Orka Iława Athletics 47.46

9 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 46.78

10 DĄBROWSKA Michalina 27.05.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. 46.79

11 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 46.96 PB

12 TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.2006 KS AZS UWM Olsztyn 47.16 PB

13 SMOLICZ Pola 26.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 48.21

14 KUCZMARSKA Dominika 31.10.2006 Orka Iława Athletics 48.22

15 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk 48.91

16 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn 49.03 PB

17 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 49.24

18 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 49.73

19 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz 49.76 SB

20 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice 49.95

21 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics 50.16 PB

22 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn 51.08

23 KOSZAŁKA Anna 30.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn 51.13 PB

24 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz 51.51 PB

25 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo 51.57

26 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 52.49

27 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.2007 Orka Iława Athletics 52.79

28 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 53.06

29 FICHTNER Helena 07.11.2007 KS AZS UWM Olsztyn 53.18

30 NELKE Marta 10.05.2006 KS AZS UWM Olsztyn 53.95 =PB

400 metrów

1 KONDRACKA Gabriela 08.03.2001 UKS Technik Augustów PD 57.09 PB

2 SADURSKA Lena 20.06.2004 KS AZS UWM Olsztyn 57.99 PB

3 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 59.39

4 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 61.00

5 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 61.05

6 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 62.10

7 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 62.35

8 ROGALA Aleksandra 26.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 64.21 PB

9 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg 64.71

10 BOJANOWSKA Anna 20.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 66.91

11 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics 69.64

800 metrów

1 KRAWCZYŃSKA Martyna 21.11.2004 LŁKS Prefbet Śniadowo Ł. PD 2:18.51 PB

2 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 2:19.54

3 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 2:20.35

4 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 2:30.50

5 STEFANOWICZ Inez 01.10.2003 MKS Truso Elbląg 2:31.23

6 PIOTROWICZ Roksana 05.11.2002 Orka Iława Athletics 2:38.17

7 HINC Julia 21.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn 2:42.31

8 FERENC Amelia 27.11.2006 LŁKS Prefbet Śniadowo Ł. PD 2:44.75

9 FURMAŃSKA Amelia 06.12.2007 CSiR Susz 2:49.85

10 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg 2:50.88

11 POPŁAWSKA Katarzyna 17.03.2004 CSiR Susz 2:55.94

300 metrów pł

1 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 55.65

2 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn 56.13

3 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn 56.54

4 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn 59.20

400 m pł kobiet

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 64.36

2 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 66.15

3 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 73.76

4 TROŚCIANKO Kornelia 02.12.2003 UKS Sokół Węgorzewo 74.25

5 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn 74.49

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 12.02

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 9.70

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa 11.37

2 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk 10.48 PB

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa 10.45 PB

4 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo 9.32

5 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice 8.69 PB

lekka atletyla Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x