Mityng Otwarcia Sezonu Lidzbark Warmiński 2015 – Czekamy na rozkwit talentów

W niedzielę (3 maja) na stadionie w Lidzbarku Warmińskim odbył się Mityng Lekkoatletyczny Otwarcia Sezonu. To już tradycja, że w tym dniu na tartanowej bieżni spotykają się zawodnicy większości sekcji Warmii i Mazur, także goście z Pomorza i Kujaw. Wprawdzie tym razem zabrakło naszych gwiazd, które mają zupełnie inny harmonogram startów, ale dobra frekwencja i udział wielu młodych lekkoatletów okazały się cennym przeglądem możliwości u progu sezonu letniego.

Trudno od razu było oczekiwać rewelacyjnych wyników, ale niektóre z nich są dowodem, że lekkoatleci solidnie przepracowali okres przygotowawczy i na tej podbudowie ich forma będzie wzrastać z tygodnia na tydzień. W sprincie mężczyzn potwierdził wysokie aspiracje Przemysław Adamczyk z Atosu Woźnice, w biegu na 300 metrów wyróżnili się: Karol Chwedczuk (Truso Elbląg) i Maciej Nowakowski (LKS Lubawa), a na 400 metrów Mateusz Ostapiuk (AZS UWM Olszyn). W biegach średnich dobrze spisali się: Klaudiusz Kłos (Zatoka Braniewo) oraz Dariusz Nowak i Marcin Spustek (Truso Elbląg). W pchnięciu kulą (7.26) Paweł Regin (Gwardia Szczytno) uzyskał ponad 17 metrów, z niezłej strony pokazali się Mariusz Bołdysz (Polonia Pasłęk) w dysku i Wojciech Ćwik (AZS UWM) w oszczepie. W soku wzwyż brylowali gospodarze (LUKS Warmia) Krzysztof Karkowski (2.00) i Marcin Jankowski (1.90.)

W rywalizacji dziewcząt warto odnotować dobre biegi zawodniczek GUKS Asy Dywity: Alicji Potasznik (200 m) i Natalii Grubert (300 m). To samo dotyczy Zofii Tercjak (Atos) na 800 metrów, a w konkurencjach technicznych wyróżniła się Weronika Mieczkowska (LKS Lubawa) w rzucie oszczepem. Skok wzwyż wygrała Patrycja Steć, która jednak już reprezentuje klub Sopotu. Zawsze żałujemy, gdy najbardziej utalentowani lekkoatleci emigrują do innych ośrodków.

Wyniki

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 5 -0.6

1 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KP 10.81 PB

2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 UKS Atos Woźnice WN 10.88 PB

3 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 11.32

4 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KP 11.37 PB

5 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WN 11.37 PB

6 BIEŃKOWSKI Wiktor 1997-09-24 LKS Lubawa WN 11.64

7 KULIGOWSKI Dariusz 1997-10-08 MMKS Gdańsk PM 11.64 PB

8 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 MMKS Gdańsk PM 11.69 PB

Bieg 2/ 5 0.0

1 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 11.67 PB

2 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WN 11.96 PB

3 KUROWSKI Ernest 1999-03-27 SKLA Sopot PM 12.36

4 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.44

5 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.48

6 WITEK Marcin 1980-11-06 niest.Olsztyn WN 12.49

Bieg 3/ 5 -0.3

1 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WN 11.87 PB

2 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WN 12.37 PB

3 JAKSINA Jakub 2001-10-11 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 12.54

4 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WN 12.57 PB

5 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WN 12.67

6 RYBACZUK Eneasz 2000-01-01 LUKS Orneta WN 13.09 PB

Bieg 4/ 5 +0.1

1 TARASZKIEWICZ Wiktor 1996-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.82

2 RADZIKOWSKI Daniel 1999-09-06 MUKL Brodnica KP 12.38

3 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 13.33 PB

4 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn 13.39

5 MACISZAK Krystian 2000-11-23 SKLA Sopot PM 13.67

6 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 14.65 PB

Bieg 5/ 5 +1.8

1 KRASOWSKI Mateusz 1999-05-16 MKS Truso Elbląg WN 12.70

2 ŚLIWIŃSKI Mateusz 2000-06-25 LKS Lubawa WN 12.80

3 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WN 13.05

4 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WN 13.32

5 MARSZAK Paweł 1998-12-24 LKS Lubawa WN 13.37

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 5 +1.7

1 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KP 21.62

2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 UKS Atos Woźnice WN 21.90 PB

3 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.30

4 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KP 22.48 PB

5 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 23.03

Bieg 2/ 5 +0.7

1 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.48 PB

2 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.38 =PB

3 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.48

4 BIEŃKOWSKI Wiktor 1997-09-24 LKS Lubawa WN 23.65

5 GRECZKO Marcin 1999-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.72 PB

Bieg 3/ 5 +0.2

1 TARASZKIEWICZ Wiktor 1996-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.88 PB

2 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.50 PB

3 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.58 PB

4 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.66

5 WITEK Marcin 1980-11-06 niest.Olsztyn 25.37

Bieg 4/ 5 -1.2

1 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WN 24.49

2 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.16 PB

3 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.23 PB

4 RYBACZUK Eneasz 2000-01-01 LUKS Orneta WN 26.98 PB

Bieg 5/ 5 +2.4

1 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn 24.42

2 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.68 PB

3 RADZIKOWSKI Daniel 1999-09-06 MUKL Brodnica KP 24.95 PB

4 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WN 26.04

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 4

1 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 MMKS Gdańsk PM 35.87 PB

2 CHWEDCZUK Karol 1996-07-09 MKS Truso Elbląg WN 36.30 PB

3 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WN 36.39 PB

4 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.55

Bieg 2/ 4

1 KULIGOWSKI Dariusz 1997-10-08 MMKS Gdańsk PM 36.17 PB

2 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WN 39.00 =PB

3 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg 40.44

4 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.61 SB

Bieg 3/ 4

1 KRASOWSKI Mateusz 1999-05-16 MKS Truso Elbląg WN 41.14

2 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.68 PB

3 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn 42.58

4 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WN 43.43 PB

5 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 44.02 PB

Bieg 4/ 4

1 ŁUKOMSKI Mateusz 2002-01-01 LKS Lubawa WN 48.26

2 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 49.14

3 DAŃKÓW Andrzej 2003-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 54.72

4 GRZYWNOWICZ Marcel 2004-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 56.40

5 SKOCZYLAS Daniel 2004-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 62.6

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2

1 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.09

2 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.36 PB

3 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.66

4 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.52

5 GRECZKO Marcin 1999-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.89

6 WITEK Marcin 1980-11-06 niest.Olsztyn WN 60.24

Bieg 2/ 2

1 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.97 PB

2 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.76 PB

3 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.96 PB

4 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.75

5 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WN 57.80

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1

1 KŁOS Klaudiusz 1999-02-16 MOS Zatoka Braniewo WN 1:29.93 PB

2 HADER Rafał 1995-03-10 SL Olimpia Poznań WP 1:30.17

3 RYKOWSKI Piotr 1998-02-21 LUKS Orneta WN 1:30.18 PB

4 JABŁOŃSKI Błażej 2000-09-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:33.01

5 GREBER Dawid 1999-04-02 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:34.29 PB

6 SUSZEK Aleksander 1999-04-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:34.83

7 MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 MUKL Brodnica KP 1:37.02 PB

8 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:40.00 PB

9 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:43.81 PB

10 MONKIEWICZ Maciej 2001-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:45.84

11 DROZD PATRYK 2001-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:50.44

12 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:56.11

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2

1 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WN 2:38.13 PB

2 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WN 2:38.93 PB

3 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:40.75

4 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KP 2:42.23

5 KOZŁOWSKI Bartosz 1996-04-30 MKS Truso Elbląg WN 2:44.50 PB

6 REGINA Daruiusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:44.87

7 KUŹNIARSKI Tomasz 1995-03-05 MUKL Brodnica KP 2:49.26

8 ZAHORSKI Grzegorz 1999-03-09 MOS Zatoka Braniewo WN 2:49.40

9 KUBARA Kacper 1998-05-26 MMKS Gdańsk PM 2:51.46

10 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:54.61

11 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WN 2:57.69

12 CZYŻEWSKI Michał 2000-09-02 KS Polonia Pasłęk WN 3:05.30

13 MARSZAK Paweł 1998-12-24 LKS Lubawa WN 3:31.59

Bieg 2/ 2

1 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn 2:54.16

2 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WN 3:02.58 PB

3 BRAUER Sebastian 1999-01-01 niest.Olsztyn WN 3:09.92

4 WEJNEROWSKI Łukasz 1997-01-01 niest.Olsztyn WN 3:13.39

5 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:14.12

6 ZAPDAKA Sebastian 1998-01-01 niest.Olsztyn WN 3:24.62

7 ŚLIWIŃSKI Mateusz 2000-06-25 LKS Lubawa WN 3:25.75

8 ESZER Jarosław 1999-01-01 niest.Olsztyn WN 3:28.57

9 CEBULAK Rafał 1997-01-01 niest.Olsztyn WN 3:33.73

10 TREMBICKI Tomasz 2001-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:33.98

300 metrów pł młodzików

Bieg 1/1

1 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.83 PB

2 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.09 PB

3 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.26 PB

4 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.97 PB

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 REGIN Paweł 1992-02-27 PKS Gwardia Szczytno WN 17.28

2 CHOJNOWSKI Bartosz 1995-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.83

3 GOLISZEWSKI Michał 1994-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.61

4 ZACKIEWICZ Cezary 1994-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.47

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

1 TREDER Krystian 1996-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 15.58

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

1 BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 KS Polonia Pasłęk WN 13.31

2 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.35

3 MORAWSKI Dominik 1998-01-01 MMKS Gdańsk PM 11.71

4 ZAWADZKI Szymon 1999-01-01 LKS Lubawa WN 10.49

5 STEFAŃSKI Norbert 1999-04-11 MOS Zatoka Braniewo WN 10.46

6 BROJEK Maciej 1999-01-01 MMKS Gdańsk PM 10.38

7 SARNACKI Michał 1999-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.79

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.46

2 MODRZEWSKI Dominik 2000-08-01 LKS Lubawa WN 10.75

3 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.54

4 ROMANOWICZ Bartłomiej 2000-01-01 niest.Olsztyn WN 10.07

5 MACISZAK Krystian 2000-11-23 SKLA Sopot PM 9.97

6 KUCHCIŃSKI Adam 2000-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.85

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

1 WOLANIN Hubert 1999-04-11 MOS Zatoka Braniewo WN 48.26

2 ZAWADZKI Szymon 1999-01-01 LKS Lubawa WN 39.06

3 SARNACKI Michał 1999-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.34

Rzut oszczepem młodzików (600)

1 ADAMECZEK Damian 2000-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 39.71

3 MODRZEWSKI Dominik 2000-08-01 LKS Lubawa WN 30.41

3 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 37.27

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 ĆWIK Wojciech 1994-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 65.19

2 TREDER Krystian 1996-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 59.46

3 ŁUKASIK Szymon 1996-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 58.88

4 RÓŻEWICZ Michał 1996-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.85

5 MARTYNIUK Piotr 1994-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.03

6 BREZA Artur 1997-11-15 MMKS Gdańsk PM 38.92

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

1 BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 KS Polonia Pasłęk WN 46.58

2 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.36

3 STEFAŃSKI Norbert 1999-04-11 MOS Zatoka Braniewo WN 31.53

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 KUCHCIŃSKI Adam 2000-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.12

2 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.24

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

1 GOLISZEWSKI Michał 1994-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.10

2 ZACKIEWICZ Cezary 1994-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.11

3 CHOJNOWSKI Bartosz 1995-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.54

Skok wzwyż mężczyzn

1 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 2.00

2 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 1.90

3 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot PM 1.55

4 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 1..45

5 JAKSINA Jakub 2001-10-11 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 1.40

Skok w dal mężczyzn

1 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 6.10

2 SPIECK Robert 1999-01-01 MMKS Gdańsk PM 5.95

3 MATCZAK Michał 1999-02-28 MMKS Gdańsk PM 5.84

4 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk PM 5.53

5 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot PM 4.96

6 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WN 4.81

7 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 4.69

8 SKOWROŃSKI Dominik 1992-01-01 niest.Gdańsk PM 4.56

9 ŁUKOMSKI Mateusz 2002-01-01 LKS Lubawa 4.20

10 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 4.13

11 MICHALSKI Mateusz 2001-01-01 MMKS Gdańsk PM 2.18

{AdmirorGallery}mityng6{/AdmirorGallery}

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 3 -1.8

1 KWIATKOWSKA Aleksandra 1998-04-21 MUKL Brodnica KP 13.48 PB

2 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-01 LUKS Orneta WN 13.52 PB

3 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.53 PB

4 BYLEWSKA Anna 1997-08-22 MUKL Brodnica KP 13.83

5 KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 14.01

6 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WN 14.20

7 BUDZIŃSKA Nikola 1999-11-06 MUKL Brodnica KP 14.57

Bieg 2/ 3 -0.4

1 ŚLIWA Wiktoria 2000-01-01 MKS Truso Elbląg WN 13.58 PB

2 BIAŁAS Bogna 1999-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.13 PB

3 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 14.24 PB

4 SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.26 PB

5 GÓRCZAK Izabela 2001-06-23 GUKS Asy Dywity WN 14.43

6 KACZOROWSKA Katarzyna 1998-11-13 LKS Lubawa WN 14.52 PB

7 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.33

8 MEZIBROCKA Marta 1997-12-17 MUKL Brodnica KP 16.13

Bieg 3/ 3 +1.8

1 REJMAN Zuzanna 2001-02-14 KS Polonia Pasłęk WN 14.50

2 ŁAWROWSKA Angelika 2001-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 14.69

3 STARUCH Klaudia 2000-10-19 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 14.72

4 JABŁOŃSKA Alicja 2002-01-01 GUKS Asy Dywity WN 14.86

5 BUTKIEWICZ Aleksandra 1999-01-01 MMKS Gdańsk PM 14.94

6 JARZĄBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WN 14.97 PB

7 SZYMANEK Patrycja 2001-01-17 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.99

8 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 15.11

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 5 +0.3

1 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WN 25.89 PB

2 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.90 PB

3 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.62

4 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.00

Bieg 2/ 5 +0.1

1 KWIATKOWSKA Aleksandra 1998-04-21 MUKL Brodnica KP 27.56 PB

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.87 PB

3 ŁADA Alicja 1997-06-04 MKS Truso Elbląg WN 28.07

4 BUDZIŃSKA Nikola 1999-11-06 MUKL Brodnica KP 29.88

5 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg 29.93

Bieg 3/ 5 +1.5

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-01 LUKS Orneta WN 27.75 PB

2 KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 27.86 PB

3 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn 28.39

4 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WN 28.76

5 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 29.08 PB

Bieg 4/ 5 0.0

1 ŚLIWA Wiktoria 2000-01-01 MKS Truso Elbląg WN 27.69

2 WASIAK Klaudia 2000-08-23 MKS Truso Elbląg WN 27.83

3 SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn 29.53

4 KACZOROWSKA Katarzyna 1998-11-13 LKS Lubawa WN 29.89

5 GÓRCZAK Izabela 2001-06-23 GUKS Asy Dywity WN 30.21

6 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 30.45

Bieg 5/ 5 +1.3

1 BIAŁAS Bogna 1999-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.90

2 PAŃCZUK Wiktoria 2000-03-09 MKS Truso Elbląg WN 29.71

3 MEZIBROCKA Marta 1997-12-17 MUKL Brodnica KP 32.61

300 metrów kobiet

Bieg 1/ 5

1 WASIAK Klaudia 2000-08-23 MKS Truso Elbląg WN 44.60 PB

2 SŁUPECKA Julia 1999-09-02 MMKS Gdańsk PM 47.02

3 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn 47.08

4 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn 48.39

5 LASOTA Sylwia 2000-11-18 UKS Jedynka Bartoszyce 51.02

POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN DNS

Bieg 2/ 5

1 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WN 43.91 PB

2 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 45.58

3 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.02

4 ŁAWROWSKA Angelika 2001-03-21 KS Polonia Pasłęk WN 50.83

SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

Bieg 3/ 5

1 PAŃCZUK Wiktoria 2000-03-09 MKS Truso Elbląg WN 46.20 PB

2 GODLEWSKA Izabela 2001-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.14

3 PRZYBYSZEWSKA Kaja 2001-05-03 KS Polonia Pasłęk WN 49.47

4 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.53

5 OGÓREK Anna 2000-09-19 KS Polonia Pasłęk WN 50.84

Bieg 4/ 5

1 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 48.57 PB

2 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn 49.08

3 WIŚNIOWSKA Martyna 2002-06-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 50.53

4 ŁAWRYNOWICZ Paulina 2000-02-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 51.06 SB

5 SZYMANEK Patrycja 2001-01-17 UKS Gimpas Pasłęk WN 57.86

Bieg 5/ 5

1 FISZER Natalia 2002-03-12 GUKS Asy Dywity WN 50.14

2 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 50.72

3 JABŁOŃSKA Alicja 2002-01-01 GUKS Asy Dywity WN 51.64

4 KARCZEWSKA Patrycja 2001-03-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.43

600 metrów kobiet

Bieg 1/ 3

1 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:33.04 PB

2 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:34.52 PB

3 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.04 PB

4 KUŹNICKA Martyna 1993-08-11 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:39.13

5 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WN 1:39.67

6 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:40.07 PB

7 ŁADA Alicja 1997-06-04 MKS Truso Elbląg WN 1:40.11

8 GROSZEWSKA Patrycja 2001-09-08 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1:51.80

Bieg 2/ 3

1 MIGDAŁ Hanna 1997-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk PM 1:43.41 PB

2 KAPUSTO Agnieszka 2000-12-01 MOS Zatoka Braniewo WN 1:47.39 PB

3 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:49.17 PB

4 KARPIŃSKA Weronika 2001-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:49.24 PB

5 SARNOWSKA Jadwiga 2000-03-18 MUKL Brodnica KP 1:50.07

6 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:50.27 PB

7 KONICKA Julia 2001-05-14 MUKL Brodnica KP 1:50.75 PB

DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN DNS

Bieg 3/ 3

1 KOROL Julia 1999-08-22 MMKS Gdańsk PM 1:53.11

2 REJMAN Zuzanna 2001-02-14 KS Polonia Pasłęk WN 1:55.75

3 RAWIŃSKA Zuzanna 2001-01-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 1:56.38

4 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:58.10 PB

5 ŁAWRYNOWICZ Paulina 2000-02-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:58.53 PB

6 BANACH Karolina 2000-06-07 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 1:59.15

7 WROŃSKA Natalia 2001-06-19 MUKL Brodnica KP 1:59.39 PB

8 KRUK Daria 2001-12-30 KS Polonia Pasłęk WN 2:10.22

800 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 TERCJAK Zofia 1999-08-17 UKS Atos Woźnice WN 2:20.83 PB

2 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:25.27 PB

3 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:31.37

4 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 UKS Atos Woźnice WN 2:31.63 PB

5 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:35.41

6 PRZYBYSZEWSKA Katarzyna 1999-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:49.40

1000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn 2:58.52

2 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:03.16

3 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WN 3:11.00 PB

4 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:11.12 PB

5 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WN 3:21.23

6 OZGA-ZAJŁO Marcelina 2000-07-21 SKLA Sopot PM 4:03.68

300 metrów pł kobiet

Bieg 1/ 2

1 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.18

2 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.43

3 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 KS Polonia Pasłęk WN 48.23

Bieg 2/ 2

1 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WN 48.60 PB

2 JAKUBOWSKA Klaudia 1997-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.62 PB

3 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.12 PB

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 JABŁOŃSKA Magdalena 1996-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.83

2 CZAJKA Dorota 1993-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.40

3 PĘKAŁA Angelika 1997-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.11

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

1 SUŁEK Nikola 1998-06-26 MMKS Gdańsk PM 16.52

2 ZYCH Sylwia 1998-11-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 12.47

3 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 KS Polonia Pasłęk WN 10.54

4 PIOTROWSKA Alicja 1998-01-24 LKS Lubawa WN 9.61

5 POZARZYCKA Magdalena 1998-07-15 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 9.21

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 RZĄP Aleksandra 1999-01-01 niest.Olsztyn 11.55

2 KOZŁOWSKA Roksana 2001-06-12 LKS Lubawa WN 10.04

3 KRAJEWSKA Angelika 2000-01-24 LKS Lubawa WN 9.93

4 PŁUŻYCKA Eliza 2000-12-07 SKLA Sopot PM 9.87

5 JARZĄBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WN 9.86

6 OLENDER Julia 2000-05-21 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 8.94

7 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 8.50

8 JAKUBOWSKA Wiktoria 2000-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.23

9 STEĆ Patrycja 2001-03-22 SKLA Sopot 7.86

10 BIAŁOBRZESKA Zuzanna 2001-09-17 UKS Gimpas Pasłęk WN 7.38

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 LKS Lubawa WN 45.27

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 ŚWIDER Alicja 1997-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.15

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 PRZYSTASZ Aleksandra 2000-02-11 UKS Gimpas Pasłęk WN 28.24

2 CIEŚLUK Paulina 2000-08-29 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 19.10

3 GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 UKS Atos Woźnice WN 18.55

4 RUSZCZYK Nikola 2000-02-04 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 14.77

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 SUŁEK Nikola 1998-06-26 MMKS Gdańsk PM 36.66

2 JABŁOŃSKA Magdalena 1996-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.75

3 CZAJKA Dorota 1993-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.15

4 ZYCH Sylwia 1998-11-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 30.59

5 PĘKAŁA Angelika 1997-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.61

6 KACZOROWSKA Katarzyna 1998-11-13 LKS Lubawa WN 25.45

7 PIOTROWSKA Alicja 1998-01-24 LKS Lubawa WN 24.68

8 POZARZYCKA Magdalena 1998-07-15 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 15.98

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1 PŁUŻYCKA Eliza 2000-12-07 SKLA Sopot PM 28.49

2 KRAJEWSKA Angelika 2000-01-24 LKS Lubawa WN 27.71

3 JAKUBOWSKA Wiktoria 2000-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.44

4 JARZĄBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WN 24.53

5 OLENDER Julia 2000-05-21 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 21.33

6 KOZŁOWSKA Roksana 2001-06-12 LKS Lubawa WN 19.37

Skok wzwyż kobiet

1 STEĆ Patrycja 2001-03-22 SKLA Sopot PM 1.50

2 RUSZCZYK Nikola 2000-02-04 UKS Nidka Ruciane-Nida WN 1..35

3 GRZYB Joanna 2000-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.40

Skok w dal kobiet

1 MAŁECKA Nicole 2001-01-01 MMKS Gdańsk PM 4.58

2 STEĆ Patrycja 2001-03-22 SKLA Sopot PM 4.22

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Braniewo Dywity Elbląg lekka atletyka Lidzbark Warmiński lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Orneta Pasłęk sport młodzieżowy Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x