Mityng Otwarcia Sezonu Olsztyn 2013 – Sprinterzy i miotacze w głównych rolach

W środę (29 maja) popołudniu na stadionie w Kortowie odbył się mityng lekkoatletyczny otwarcia sezonu. Była to pierwsza w tym roku większa impreza w stolicy Warmii i Mazur, nie mniej zawodnicy mają już za sobą co najmniej kilka startów. Oprócz czołówki lekkoatletów z regionu gościliśmy w Kortowie reprezentantów Płońska, Płocka i Ostrołęki. Najlepsze wyniki osiągnęli: miotacze Gwardii Szczytno: Konrad Bukowiecki (kula-20.33 i dysk 52.58), Andrzej Regin (kula 19.11), sprinter AZS UWM Adam Jabłoński (`100 m 10.91), Paweł Kajetanek z MLKS Ostróda na 400 m 50.03. (pod wynikami galeria)

 

Oczywiście zabrakło kilku naszych gwiazd (Karol Zalewski, Kacper Kozłowski, Kacper Oleszczuk), ale z okazji skorzystała młodzież prawie wszystkich sekcji Warmii i Mazur. A takie ptzerarcie zawsze przyda się, że najważniejszymi starami tego sezonu.

Wyniki

100m K

seria 1 -0.3

1 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 13.18

2 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 13.32

3 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.46

4 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 14.05

5 RĘBOWSKA EMILIA 01 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 16.30

100m K

seria 2 +1.5

1 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 13.15

2 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 14.15

3 BARCZ WIKTORIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.23

4 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.23

5 DUZIKOWSKA ANNA KAROLINA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 14.59

6 NOWAK JULIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 15.25

7 DĄBROWSKA JUDYTA 01 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 16.63

seria 3 +1.1 

1 CIESIELSKA KAROLINA 96 MUKS PŁOCK 12.58

2 PANAŚ BOŻENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 13.16

3 GÓRCZAK IZABELA 01 GUKS ASY DYWITY 14.18

4 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.22

5 WOJCIECHOWSKA JULIA 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.73

6 KULESZO WIKTORIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.04

seria 4 +0.4 

1 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 13.05

2 ŻUKOWSKA JULIA 00 KS AZS UWM OLSZTYN 13.60

3 JATKIEWICZ IZABELA 00 GUKS ASY DYWITY 14.63

100m K

Finał+0.1

1 CIESIELSKA KAROLINA 96 MUKS PŁOCK 12.40

2 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 12.98

3 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 13.08

4 PANAŚ BOŻENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 13.18

5 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 13.21

6 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 13.36

7 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.66

8 ŻUKOWSKA JULIA 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.67

200m K

seria 1 +1.0

1 CIESIELSKA KAROLINA 96 MUKS PŁOCK 25.47

2 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 26.23

3 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 26.34

4 POTASZNIK PAULINA 98 GUKS ASY DYWITY 26.73

5 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 27.22

6 DUZIKOWSKA ANNA KAROLINA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 30.91

seria 2 +0.7

1 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 27.05

2 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 29.00

3 GÓRCZAK IZABELA 01 GUKS ASY DYWITY 29.26

4 GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 30.10

5 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 30.69

6 ŁOJEWSKA DOMINIKA 00 GUKS ASY DYWITY 31.05

300m K

seria 1

1 BIELECKA EMILIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 42.12

2 KRUPA ALEKSANDRA 99 MKS TRUSO ELBLĄG 46.28

3 TRĘBICKA ALEKSANDRA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.24

4 GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 48.01

5 BARCZ WIKTORIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 49.38

6 KISIELEWICZ KLAUDIA 99 MLKS OSTRÓDA 49.89

7 ŁOJEWSKA DOMINIKA 00 GUKS ASY DYWITY 50.03

8 GÓRKO DOMINIKA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 52.90

seria 2

1 SZITENHELM WIKTORIA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 47.75

2 PRZYBYSZEWSKA KATARZYNA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.11

3 KARPIŃSKA WERONIKA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 53.34

4 KITEWSKA WIOLETA 02 KS AZS UWM OLSZTYN 53.36

5 BIAŁAS BOGNA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 53.43

6 TEREBIŁOW ALEKSANDRA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 54.46

7 KUBICKA JULIA 02 KS AZS UWM OLSZTYN 56.61

8 ŁAZICKA WIKTORIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 59.94

seria 3

1 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 48.13

2 RACKA MAGDALENA 00 MLKS OSTRÓDA 51.36

3 NOWAK JULIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 52.51

4 RĘBOWSKA EMILIA 01 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 58.89

5 DĄBROWSKA JUDYTA 01 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 60.38

400m K

seria 1

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 58.35

2 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 59.01

3 BUJNICKA PATRYCJA 93 MLKS OSTRÓDA 59.55

4 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 60.12

5 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 60.14

6 STRUCIŃSKA DARIA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 60.75

seria 2

1 KARCZEWSKA KAROLINA 96 MLKS OSTRÓDA 60.43

2 BARTCZAK MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 61.57

3 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 62.17

4 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 62.50

5 PIECZUŁAJTIS MARTYNA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 67.38

1500m K

1 LISOWSKA ALEKSANDRA 90 KS AZS UWM OLSZTYN 4:40.97

2 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 4:44.82

3 WARDA MARTYNA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 5:05.36

4 BUDZIŁEK MARTYNA 96 UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 5:13.43

300m ppł K

seria 1

1 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 45.87

2 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.10

3 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 49.62

seria 2

1 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.83

2 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 49.82

3 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 54.24

kula K (4kg)

1 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 9.54

kula K (3kg)

1 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 12.06

2 FLIS ALEKSANDRA 99 KS POLONIA PASŁĘK 9.89

3 KORZENIEWSKA JUSTYNA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.29

4 PĘKAŁA ANGELIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 8.27

5 GOZDAN MAGDALENA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 7.27

6 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 7.03

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 MENDYK IZABELA 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 40.70

2 FLIS ALEKSANDRA 99 KS POLONIA PASŁĘK 31.27

rzut dyskiem K (1kg)

1 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 29.92

2 FLIS ALEKSANDRA 99 KS POLONIA PASŁĘK 27.36

3 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 24.71

oszczep K (600g)

1 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 PKS GWARDIA SZCZYTNO 31.15

2 PĘKAŁA ANGELIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.47

oszczep k (500g)

1 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 27.48

2 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 26.03

3 GOZDAN MAGDALENA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 11.79

w dal K

1 WYSZCZELSKA EWELINA 95 MKS DURASAN PŁOŃSK 5.87 0.0

2 GWIAZDA KATARZYNA 95 UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 5.82 +1.1

3 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 PKS GWARDIA SZCZYTNO 5.04 +0.1

4 PANAŚ BOŻENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 4.74 +0.4

5 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.63 -0.3

6 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.46 -1.6

7 WOJCIECHOWSKA JULIA 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.20 +0.1

8 JATKIEWICZ IZABELA 00 GUKS ASY DYWITY 4.08 +0.5

100m M

seria 1 -1.3

1 JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.06

2 RYKOWSKI PIOTR 98 LUKS ORNETA 12.67

3 SZON WOJCIECH 00 KS AZS UWM OLSZTYN 13.02

4 SAJACH PIOTR 98 KS AZS UWM OLSZTYN 13.36

5 SZABLIŃSKI HUBERT 99 LUKS ORNETA 13.44

seria 2 -0.2

1 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.28

2 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.96

3 JAGUSZEWSKI PAWEŁ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 12.30

4 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.03

5 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 13.48

6 BOJAROWICZ JACEK 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.80

7 BŁOŃSKI JAKUB 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.82

seria 3 +0.6

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.35

2 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 11.74

3 SERAFIN MIŁOSZ 92 KB WITAR TARNOBRZEG 12.69

4 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.13

5 KUCIŃSKI ARKADIUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 13.27

6 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 13.36

7 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.52

Finał +0.4

1 JABŁOŃSKI ADAM 94 KS AZS UWM OLSZTYN 10.91

2 OSTAPIUK MATEUSZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.17

3 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.24

4 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 11.62

5 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.79

6 JAGUSZEWSKI PAWEŁ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 12.05

7 RYKOWSKI PIOTR 98 LUKS ORNETA 12.75

300m

M seria 1

1 RYKOWSKI PIOTR 98 LUKS ORNETA 41.80

2 SZABLIŃSKI HUBERT 99 LUKS ORNETA 43.53

3 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 44.01

4 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 45.45

5 BŁASZCZYK MICHAŁ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 46.49

6 ŁAWRESZUK MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 48.33

7 MELNYK MIKOŁAJ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 48.46

8 PRUS PIOTR 00 KS AZS UWM OLSZTYN 48.92

seria 2

1 SUDOŁ KRYSTIAN 96 LUKS ORNETA 35.89

2 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 36.99

3 JUDEK ADRIAN 98 MKS TRUSO ELBLĄG 41.21

4 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 43.69

5 JAROSZ MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.88

6 ŁOJEWSKI DANIEL 01 GUKS ASY DYWITY 51.83

7 RACKI ADAM 01 MLKS OSTRÓDA 52.82

400m M

seria 1

1 KAJETANEK PAWEŁ 94 MLKS OSTRÓDA 50.03

2 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 50.29

3 ROLKA CEZARY 95 KS AZS UWM OLSZTYN 51.94

4 HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 52.34

5 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 53.25

6 ILSKI PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 55.92

seria 2

1 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 56.19

2 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 59.48

3 SZCZĘSNY KONRAD 99 GUKS ASY DYWITY 60.20

4 OLLER MICHAŁ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 63.48

5 RAKOWSKI MAURYCY 99 KS AZS UWM OLSZTYN 73.72

1500m M

1 BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 4:03.98

2 WRONOWSKI RAFAŁ 86 KS AZS UWM OLSZTYN 4:04.94

3 WOŁOSZYK KAMIL JAKUB 93 KS AZS UWM OLSZTYN 4:06.69

4 KANIGOWSKI MICHAŁ 90 KS AZS UWM OLSZTYN 4:07.14

5 HWEDORUK MACIEJ 96 MOS ZATOKA BRANIEWO 4:08.76

6 PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA 4:16.55

7 PIÓRKOWSKI RAFAŁ 92 KS AZS UWM OLSZTYN 4:18.31

8 KONOPSKI KACPER 95 MKS TRUSO ELBLĄG 4:26.08

9 SOKÓŁ KRZYSZTOF 96 KS AZS UWM OLSZTYN 4:39.08

10 RZERZUCHOWSKI PIOTR 96 KS AZS UWM OLSZTYN 4:53.43

11 RATUSZYŃSKI MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 4:56.35

kula M (7.26kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS GWARDIA SZCZYTNO 17.43

2 RAWA ADAM 93 OKLA OSTROŁĘKA 12.18

3 SZYMANOWSKI JAKUB 92 KS AZS UWM OLSZTYN 11.86

kula M (6kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94 PKS GWARDIA SZCZYTNO 19.11

2 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS GWARDIA SZCZYTNO 17.52

kula M (5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS GWARDIA SZCZYTNO 20.33

rzut dyskiem M (2kg)

1 RAWA ADAM 93 OKLA OSTROŁĘKA 38.80

2 MENDYK DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 38.46

3 SZYMANOWSKI JAKUB 92 KS AZS UWM OLSZTYN 26.48

rzut dyskiem M (1.75kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS GWARDIA SZCZYTNO 52.58

2 REGIN ANDRZEJ 94 PKS GWARDIA SZCZYTNO 48.40

3 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS GWARDIA SZCZYTNO 45.58

rzut dyskiem M (1kg)

1 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 27.54

2 MAŚLIJ IGOR 00 KS AZS UWM OLSZTYN 15.52

oszczep M (800g)

1 ZIELIŃSKI DANIEL 89 KS AZS UWM OLSZTYN 52.24

2 RAWA ADAM 93 OKLA OSTROŁĘKA 42.39

oszczep M (700g)

1 RÓŻEWICZ MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 45.75

oszczep M (600g)

1 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 35.10

w dal M

1 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 5.33 +0.8

2 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 5.10 0.0

3 SAJACH PIOTR 98 KS AZS UWM OLSZTYN 5.09 -0.1

4 BŁOŃSKI JAKUB 99 KS AZS UWM OLSZTYN 4.50 +1.1

5 KUCIŃSKI ARKADIUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 3.40 -0.3

{AdmirorGallery}ludwich30{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x