Mityng z okazji Dni Lidzbarka Warmińskiego – Przychodzi czas sprawdzianów

Sekcja lekkoatletyczna LUKS Warmia oraz OSiR Lidzbark Warmiński zaprasza na II Wakacyjny Mityng Lekkoatletyczny w ramach Dni Miasta Lidzbarka Warmińskiego 2012. Zawody odbędą się w sobotę (11 sierpnia) o godzinie 10.00 przy ulicy Bartoszyckiej. W programie imprezy następujące konkurencje:: 60m, 100m, 200m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową. Organizatorzy zapraszają lidzbarskie dzieci i młodzież, gości miasta oraz kluby sportowe spoza Lidzbarka Warmińskiego, zachęcają rodziców do dopingu.

 

Przyszedł czas sprawdzianów przed druga częścią sezonów. Większość sekcji lekkoatletycznych Warmii i Mazur lipiec spędziła na zgrupowaniach by przygotować formę na najważniejsze wrześniowe zawody młodzieżowe. Start w Lidzbarku będzie okazją do pierwszych weryfikacji i ewentualnych korekt. Jeszcze raz zachęcamy do udziału, tym bardziej, że obiekt jest piękny i startować w takich warunkach to sama przyjemność.

Komunikat oraz więcej informacji na stronie sekcji lekkoatletycznej www.luks.warmia.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x