Młodzicy walczyli w Olecku – Trudne starcie z Mazowszem

Na nowym niedawno oddanym do użytku stadionie lekkoatletycznym w Olecku odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików, najważniejsza impreza krajowa w tej kategorii wiekowej. Zawodnicy Warmii i Mazur rywalizowali z Mazowszem. W klasyfikacji ogólnej nie mieliśmy szans, ale odnieśliśmy kilka cennych zwycięstw. Na 100 i 300 m triumfowała Patrycja Ługowska z Działdowa, na 600 m Mateusz Baczewski (AZS UWM Olsztyn), na 2 km Paweł Zieliński (Jeziorak Iława),Michał Misiewicz (AZS UWM) na 1000 m, Cezary Pietrusiński z Nowego Miasta Lub. w skoku wzwyż.Wygraliśmy też obie sztafety 4 razy 100 m.

Wyniki

I dzień

Dziewczęta

300 metrów przez płotki

1 Dagmara JARCZYŃSKA 95-06-26 RKS SKRA Warszawa 47.04
2 Natalia KUNZ 95-02-01 RLTL ZTE Radom 47.06
3 Aleksandra BUDZIAK 96-05-11 UKS Kusy Warszawa 47.66
………………………………………………..
4 Żaneta STANISZEWSKA 95-02-22 UKS MOSiR Działdowo 47.74
5 Aleksandra BALCEREK 96-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 48.02
7 Barbara JANKOWSKA 94-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 48.08
8 Karolina JAKUBOWSKA 95-03-10 LKS Lubawa 48.65
10 Beata MILANOWSKA 95-07-24 AZS UWM Olsztyn 49.87
12 Patrycja RYPIŃSKA 95-05-04 AZS UWM Olsztyn 50.74
14 Karolina RADZKA 95-02-03 AZS UWM Olsztyn 51.35
17 Magda RZEPKA 96-12-14 MKS Truso Elbląg 55.09
19 Justyna KRAUZEWICZ 96-11-08 LKS Lubawa 59.51

100 metrów

1 Patrycja ŁUGOWSKA 95-07-20 UKS MOSiR Działdowo 12.97
2 Karolina CIESIELSKA 96-02-17 MUKS Płock) 13.11
3 Kamila DZIENISZ 95-11-29 SSA Legia 1926 Warszawa 13.33
4 Aleksandra BITNER 96-12-09 MLKL Płock 13.51
5 Barbara MĄKOSA 95-01-01 RLMKS Orlęta Radom 13.60
6 Ewelina ŁĘGOWSKA 95-02-01 AZS UWM Olsztyn 13.77
7 Aleksandra KIEŁCZEWSKA 96-02-01 OKLA StoraEnso Ostrołęka 14.28

600 metrów

1 Dominika MURASZEWSKA 1 95-11-21 MUKS Płock 1.34.12
2 Martyna STRUCIŃSKA 95-03-26 AZS UWM Olsztyn 1.34.84
3 Urszula BIRYŁO 95-05-05 MOS Zatoka Braniewo 1.38.95
…………………………………………………………….
6 Magdalena TRZECIAK 95-04-08 AZS UWM Olsztyn 1:42.69
7 Magdalena BARCZAK 96-08-26 MOS Zatoka Braniewo 1:45.04
8 Adrianna PACHOLCZYK 96-02-22 AZS UWM Olsztyn 1:45.16
15 Oliwia OKRASZEWSKA 95-08-25 KS Jeziorak Iława 1:58.87
16 Aleksandra WANTOWSKA 96-11-02 KS Jeziorak Iława 2:01.63

4 razy 100 metrów

1 AZS UWM Olsztyn 51.89
2 Legia 1926 Warszawa 52.32
3 MUKS Płock 53.55
4 ULKS Jedlińsk 53.69
5 UOLKA Ostrów Mazowiecka 54.90
6 OKLA StoraEnso Ostrołęka 55.56

Wzwyż

1 Kinga NISZTOR 96-07-26 MLKL Płock 1.53
2 Agnieszka NOWOŚWIAT 95-01-29 MKS Truso Elbląg 1.45
3 Patrycja NADACHEWICZ 95-08-01 MKS Truso Elbląg 1.45
………………………………………………………….
7 Wiktoria BAKALUK 96-04-20 KS Jeziorak Iława 1.40
8 Agnieszka OKSENIUK 96-03-23 MKS Truso Elbląg 1.35

Rzut dyskiem

1 Daria SIERZAN 95-02-14 MKS Pułtusk 38.26
2 Anna SZCZUTOWSKA 95-05-03 MLKL Płock 34.02
3 Maja NESKA 96-02-13 ULKS Jedlińsk 33.78
……………………………………………………….
13Sylwia WISNIEWSKA 96-01-01 LKS Lubawa 21.53

Chłopcy

300 metrów przez płotki

1 Maciej LEWANDOWSKI 95-02-08 UKS Kusy Warszawa 39.70
2 Mateusz ORZECHOWSKI 95-07-14 RKS SKRA Warszawa 40.98
3 Kamil RÓZGA 95-09-19 UKS Kusy Warszawa 42.80
………………………………………………………
8 Patryk ZAWADZKI 96-01-26 LKS Lubawa 46.40

100 metrów

1 Jakub DUSZCZYK 95-02-03 MKS Polonia Warszawa 11.85
2 Rafał ABRAMOWSKI 95-02-23 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 11.94
3 Marcin TALACHA 96-05-22 WLKS Siedlce – Iganie 3 Nowe 12.08
4 Łukasz WITKOWSKI 95-01-01 RLMKS Orlęta Radom 12.16
5 Przemysław TALACHA 95-03-09 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 12.16
6 Michał WINIAREK 95-10-11 MUKS Płock 12.21
7 Maciej GRALEWSKI 95-02-17 MKS DURASAN Płońsk 12.23
8 Patryk ŁUGOWSKI 95-01-24 AZS UWM Olsztyn 12.37

600 metrów

1 Mateusz BACZEWSKI 95-02-26 AZS UWM Olsztyn 1:25.95
2 2Sylwester WILK 96-05-12 OKS Start Otwock 1:27.23
3 Kacper ADAMSKI 95-12-27 AZS UWM Olsztyn 1:28.45
………………………………………………………………….
4 Rafał HADER 95-03-10 AZS UWM Olsztyn 1:29.08
11 Piotr ILSKI 95-12-14 AZS UWM Olsztyn 1:34.21
14 Remigiusz SKRZECZ 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce 1:37.07
15 Artur WODZYŃSKI 95-01-01 UKS MOSiR Działdowo 1:39.71

2000 metrów

1 Paweł ZIELIŃSKI 95-01-26 KS Jeziorak Iława 6:03.32
2 Łukasz ZŁOTUCHA 95-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce 6:04.45
3 Sebastian SIENKIEWICZ 95-02-13 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 6:08.76
……………………………………………………………………..
8 Karol CZERWIEŃ 95-03-23 MKS Truso Elbląg 6:30.74
9 Mateusz GOŁĘBIOWSKI 95-01-09 UKS Jedynka Bartoszyce 6:48.69

4 razy 100 metrów

1 AZS UWM Olsztyn 46.95
2 MUKS Płock 47.18
3 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 47.65
4 OKLA StoraEnso Ostrołęka 48.42
5 MKS DURASAN Płońsk II 49.05
6 MKS DURASAN Płońsk 49.24
7 UOLKA Ostrów Mazowiecka 49.68
8 RLTL ZTE Radom 49.73

Pchnięcie kulą

1 Dominik WASIL 95-05-17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 14.24
2 Ernest GLEGOŁA 95-01-01 RLTL ZTE Radom 13.71
3 Adrian SUSKI 95-02-24 MKS DURASAN Płońsk II 11.61
…………………………………………………………
8 Przemysław SOCZEWKA 95-03-20 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 9.21

Rzut młotem

1 Paweł JAROSZEK 95-02-14 MKS Polonia Warszawa 37.22
2 Maciej ROZUM 95-03-08 RKS SKRA Warszawa 36.71
3 Bartosz DACYSZYN 95-06-03 UKS Gimpas Pasłęk 32.97
,…………………………………………………………………
4 Damian KOSTYRA 95-04-04 UKS Gimpas Pasłęk 30.04

Rzut oszczepem

1 Mateusz WOŁOWIK 95-01-01 RLTL ZTE Radom 46.36
2 Igor STOBIECKI 95-01-01 RLTL ZTE Radom 43.95
3 Krystian TREDER 96-03-21 LKS Lubawa 42.18

II dzień

Dziewczęta

300 metrów

1 Patrycja ŁUGOWSKA 95-07-20 UKS MOSiR Działdowo 41.71
2 Karolina CIESIELSKA 96-02-17 MUKS Płock 41.87
3 Patrycja TKACZYK 95-01-01 RLMKS Orlęta Radom 42.70
……………………………………………………….
5 Żaneta STANISZEWSKA 95-02-22 UKS MOSiR Działdowo 43.55
6 Małgorzata DZIADKO 95-01-04 AZS UWM Olsztyn 43.71
8 Magdalena TRZECIAK 95-04-08 AZS UWM Olsztyn 45.21
9 Ewelina ŁĘGOWSKA 95-02-01 AZS UWM Olsztyn 45.65
10 Joanna JANKOWSKA 95-08-22 NKS Drwęca 1919 Nowe Miasto Lub. 45.75
14 Izabella BEKISZ 95-11-09 AZS UWM Olsztyn 48.38
16 Elżbieta MALINOWSKA 95-07-20 GUKS ASY Dywity 49.26

1000 metrów

1 Paulina PAWŁOWSKA 95-11-18 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 3:04.10
2 Patrycja MULKITYN 95-09-08 UKS MOSiR Działdowo 3:04.95
3 Amelia CZERWIŃSKA 95-03-30 KS Warszawianka W-wa 3:05.34
………………………………………………………..
4 Karina PŁUKARSKA 95-04-09 AZS UWM Olsztyn 3:08.42
6 Kinga SZEWCZYK 95-10-17 AZS UWM Olsztyn 3:11.82
7 Dominika STAŃCZAK 96-11-18 AZS UWM Olsztyn 3:13.48
14 Anna WISNIEWSKA 95-08-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 3:34.26
17 Katarzyna WIĘCEK 96-11-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 3:44.94
18 Estera KURZĄTKOWSKA 95-10-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 3:44.95
19 Joanna JANUSZKIEWICZ 89-01-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 3:48.19

100 metrów przez płotki

1 Dagmara JARCZYŃSKA 95-06-26 RKS SKRA Warszawa 15.28
2 Natalia KUNZ 95-02-01 RLTL ZTE Radom 15.29
3 976 Aleksandra KORDUS 96-01-01 KS Warszawianka W-wa 15.90
………………………………………………………………….
4 Aleksandra BALCEREK 96-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk(WMZ) 16.33
6 Joanna GRZYBOWSKA 96-11-16 LKS Lubawa(WMZ) 17.60

Skok w dal

1 Ewelina WYSZCZELSKA 95-04-04 MKS DURASAN Płońsk II 5.31
2 Katarzyna GWIAZDA 95-03-13 OKLA StoraEnso Ostrołęka 4.96
3 Magdalena ŻEBROWSKA 96-05-29 OKLA StoraEnso Ostrołęka 4.92
…………………………………………………………………..
8 Joanna GRZYBOWSKA 96-11-16 LKS Lubawa 4.50
9 Katarzyna BURAKIEWICZ 97-07-26 PKS Gwardia Szczytno 4.33
10 Magda RZEPKA 96-12-14 MKS Truso Elbląg 4.30
11 Patrycja NADACHEWICZ 95-08-01 MKS Truso Elbląg 4.19
14 Agnieszka OKSENIUK 96-03-23 MKS Truso Elbląg 4.07
15 Angelika BRZOZOWSKA 96-03-14 LKS Lubawa 4.00
16 Agnieszka NOWOŚWIAT 95-01-29 MKS Truso Elbląg 4.00

Pchnięcie kulą

1 Anna SZCZUTOWSKA 95-05-03 MLKL Płock 12.61
2 Maja NESKA 96-02-13 ULKS Jedlińsk11.88
3 Daria SIERZAN 95-02-14 MKS Pułtusk 11.07
……………………………………………………
4 Karolina JAKUBOWSKA 95-03-10 LKS Lubawa 10.76
9 Sylwia WISNIEWSKA 96-01-01 LKS Lubawa 9.07
10 Aleksandra GULEWSKA 96-09-19 PKS Gwardia Szczytno 8.22
12 Magdalena TURSKA 96-01-04 MKS Truso Elbląg 7.78

Rzut oszczepem

1 Monika KARASIEWICZ 95-02-18 MUKS Płock 36.93
2 Aleksandra SZUSTEK 95-01-01 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 28.99
3 Kinga NISZTOR 96-07-26 MLKL Płock 27.15
………………………………………….
7 Natalia WIŚNIEWSKA 96-09-25 13 LKS Lubawa 22.09

Chłopcy

300 metrów

1 Bartek FLORYSZCZUK 95-04-30 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 37.18
2 Łukasz WITKOWSKI 95-01-01 RLMKS Orlęta Radom 37.74
3 Rafał ABRAMOWSKI 95-02-23 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 38.14
………………………………………………………………………
5 Kacper ADAMSKI 95-12-27 AZS UWM Olsztyn 38.68
9 Rafał HADER 95-03-10 AZS UWM Olsztyn 39.57
10 Maciej ŁABASZEWSKI 95-07-20 AZS UWM Olsztyn 39.84
12 Krystian ŻURAWSKI 96-07-30 NKS Drwęca 1919 Nowe Miasto Lub 40.55
14 Bartosz DAWID 94-01-29 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 41.69
18 Damian CZUBKOWSKI 96-03-30 GUKS ASY Dywity 42.66
19 Jakub STOŻYŃSKI 95-03-14 UKS Gimpas Pasłęk 42.98

110 metrów przez płotki

1 Maciej LEWANDOWSKI 95-02-08 UKS Kusy Warszawa 16.42
2 Kamil RÓZGA 95-09-19 UKS Kusy Warszawa 17.03
3 Daniel KALINOWSKI 95-01-26 MKS Pułtusk 18.14

1000 metrów

1 Michał MISIEWICZ 95-12-31 AZS UWM Olsztyn 2:46.54
2 Mateusz GOCEJNA 95-03-21 MKS Durasań Płońsk 2:47.11
3 Rafał BŁASZCZAK 95-07-09 MLKL Płock 2:47.52
……………………………………………………
5 Mateusz CHMIELIŃSKI 95-05-26 AZS UWM Olsztyn 2:48.71
9 Rafał NIECIECKI 95-01-18 AZS UWM Olsztyn 2:51.96
13 Artur WODZYŃSKI 95-01-01 UKS MOSiR Działdowo 3:02.58
14 Radosław OLSZEWSKI 97-03-03 MLKS Czarni Olecko 3:03.80
17 Bartosz KOZŁOWSKI 96-04-30 UKS Gimpas Pasłęk 3:21.48

Skok w dal

1 Emil FARAJ 95-11-29 WKS Gwardia Warszawa 6.04
2 Andrzej MAZANEK 95-07-17 UKS Kusy Warszawa 5.89
3 Paweł NOWAK 95-05-22 MUKS Płock 5.82
……………………………………….
9 Arkadiusz MICHALSKI 95-01-01 PKS Gwardia Szczytno 5.45
11 Patryk ZAWADZKI 96-01-26 LKS Lubawa) 5.22
15 Kamil CHOJNOWSKI 95-01-11 AZS-UWM Olsztyn 4.28
16 Radosław BOJANOWSKI 95-07-25 UKS MOSiR Działdowo 4.20

Skok wzwyż

1 Cezary PIETRUSZYNSKI 96-03-17 NKS Drwęca 1919 Nowe Miasto Lubaw 1.82
2 Jakub CHOROSZEWSKI 95-02-20 OKLA StoraEnso Ostrołęka 1.79
3 Jakub PESTA 95-11-30 KS Jeziorak Iława 1.75
……………………………………….
7 Tomasz BUJNOWSKI 95-03-05 MKS Truso Elbląg1.65
8 Rafał KOBRYŃ 95-03-27 MKS Truso Elbląg(WMZ) 1.50

Rzut dyskiem

1 Krystian PAWELCZYK 95-08-22 MKS Pułtusk 48.18
2 Patryk DOBRZELAK 95-03-14 LKS Olymp Błonie 46.73
3 Przemysław KOWALEWSKI 95-08-03 MKS Pułtusk 46.02

Klasyfikacja klubowa

1 WLKS Siedlce – Iganie Nowe 32.5
2 AZS UWM Olsztyn 29.0
3 UKS Kusy Warszawa 26.5
4 RLTL ZTE Radom 23.0
5 RKS SKRA Warszawa 10 23.0
6 MKS Pułtusk 22.5
…………………………………..
12 UKS MOSiR Działdowo 10.0
16 LKS Lubawa 7.0
17 MKS Truso Elbląg 6.5
18 KS Jeziorak Iława 6.0
20 UKS Gimpas Pasłęk 3.0
27 NKS Drwęca 1919 Nowe Miasto Luba 3.0
29 MOS Zatoka Braniewo 3.0
30 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 3.0
31 UKS Jedynka Bartoszyce 2.0

Klasyfikacja województw

1 MAZOWIECKIE 284.5
2 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 73.5

Po dwóch zawodników w konkurencjach biegowych i jednym w technicznych zakwalifikowało się do Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x