Młodzież sprawdza formę w Starogardzie Gdańskim i Łomży – Z wiartem albo pod wiatr

Spora grupa lekkoatletów województwa warmińsko-mazurskiego udała się w sobotę (16 maja) do Starogardu Gdańskiego, gdzie sprawdziła formę z rywalami z Pomorza. Nie było łatwo , zwłaszcza dla sprinterów, bowiem wiatr „kręcił” i każdy bieg odbywał w różnych warunkach. Kilkoro zawodników skorzystało z okazji i wystartowało w Otwartych Mistrzostwach Podlasia. Poniżej podajemy wyniki

Mityng Województwa Pomorskiego (Starogard Gdański)

Mężczyźni

100 metrów

FINAŁ B -0.6

1 ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WN 11.72 PB

2 JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.72 SB

eliminacje

BARTNICKI Tomasz 00-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.24 SB (+0.4)

SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.08 PK (-2.5)

ZALEWSKI Dominik 00-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.59 PK (-2.2)

200 metrów

JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.41 SB (+0.2)

PIKURA Kamil 99-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.41 PB (-0.2)

PIETRAS Paweł 98-03-06 UKS Mały Jeziorak Iława WN 24.79 (+0.2)

BARTNICKI Tomasz 00-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.07 PB PK (-0.6)

SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.78 PK (-1.0)

400 metrów

KLIMEK Rafał 99-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.37

JABŁOŃSKI Kasper 98-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.41

JABŁOŃSKI Błażej 00-09-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 57.50 PK

TYBOROWSKI Natan 01-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.22 PK

800 metrów

1 NOWAKOWSKI Maciej 98-09-01 LKS Lubawa WN 1:58.06

5 SUSZEK Aleksander 99-04-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:19.41

1500 metrów

6 ILSKI Piotr 95-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:18.35 PK

7 REGINA Dariusz 95-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:24.59 PK

8 STOLARSKI Jakub 97-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:24.75

9 MOSKAL Paweł 97-06-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 4:30.06

10 ZAHORSKI Grzegorz 99-03-09 MOS Zatoka Braniewo WN 4:30.43

12 SUDUJKO Ryszard 97-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:38.76

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,28 kg)      

1 ZACKIEWICZ Cezary 94-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.09 PB PK

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

3 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.65 PB

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 KUCHCIŃSKI Adam 00-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.16 PK

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 MARTYNIUK Piotr 94-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.64 PK

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

1 GOLISZEWSKI Michał 94-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.68 PK

2 ZACKIEWICZ Cezary 94-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.96 PK

Skok wzwyż mężczyzn

3 ABRAMOWICZ Jakub 99-06-17 UKS Mały Jeziorak Iława WN 1.70 PB

Skok w dal mężczyzn

5 ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WN 6.23 PB (+1.6)

Kobiety

100 metrów

Finał (-2.3)

1 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 12.85 PK

2 GRZYBOWSKA Joanna 96-11-16 LKS Lubawa WN 12.85 SB

6 PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.57 PB PK

eliminacje

ŻUKOWSKA Julia 00-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.96 PK (-1.0)

GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WN 14.11 PB PK (-3.7)

SZCZĘSNA Agata 00-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.51 PK (-3.7)

GÓRCZAK Izabela 01-06-23 GUKS Asy Dywity WN 14.64 PK (-3.7)

200 metrów

POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 26.36 (-0.3)

BIELECKA Emilia 99-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.56 (+ 0,4)

GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WN 27.85 PB PK (-0.5)

KOTEWICZ Kinga 01-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 28.02 PK (-1.3)

PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.56 PK (-0.5)

ŻUKOWSKA Julia 00-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.63 PB PK (-1.3)

BIAŁAS Bogna 99-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.72 PB (-0.3)

KARPIŃSKA Weronika 01-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.76 PK (- 0.5)

GÓRCZAK Izabela 01-06-23 GUKS Asy Dywity WN 29.90 (-0.5)

400 metrów

KOŁECKA Agata 96-07-06 UKS Mały Jeziorak Iława WN 58.79 PB

KOŁATKA Monika 97-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WN 67.39

KULHAWIK Katarzyna 01-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 70.69 PK

OLSZLEGIER Julia 00-03-21 UKS Mały Jeziorak Iława WN 73.48 PK

800 metrów

PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 2:24.08 PB PK

ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:26.88

GRABOWSKA Kinga 00-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:30.39 PK

KAPCIŃSKA Marianna 99-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WN 2:37.06

1500 metrów

2 MARCINIAK Paulina 98-01-26 MOS Zatoka Braniewo WN 4:47.36

4 HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:01.03 PB

7 KĘDZIA Milena 97-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:11.20 PB

8 TREMBICKA Aleksandra 99-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:18.54

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.11

2 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.08

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

2 JAKUBOWSKA Wiktoria 00-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.53 PB PK

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 MIECZKOWSKA Weronika 99-01-02 LKS Lubawa WN 43.28  

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

5 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.03

6 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.46

8 JAKUBOWSKA Wiktoria 00-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.82

{AdmirorGallery}mendyk8{/AdmirorGallery}

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego (Łomża)

Mężczyźni

100 metrów

2 Przemysław ADAMSKI 96-12-27 UKS Atos Woźnice 11.03

Jakub PLISZKA 97-11-08 PKS Gwardia Szczytno 11.79 PB

Mateusz PLONA 98-10-08 UKS Atos Woźnice 11.96 =PB

200 metrów

1 Przemysław ADAMSKI 96-12-27 UKS 1 Atos Woźnice 22.22

2 Jakub PLISZKA 97-11-08 PKS Gwardia Szczytno 23.75 PB

skok w dal

12 Mateusz PLONA 98-10-08 UKS Atos Woźnice(WN) 5.38 -0.8

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

1 Szymon JÓŹWIAK 00-05-23 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 13.55

Kobiety

Rzut dyskiem (1 kg)

4 Izabela MENDYK 98-01-27 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 38.94  

800 metrów

5 Małgorzata TERCJAK 99-08-17 UKS Atos Woźnice(WN) 2:27.63 PB

1500 metrów

2 Zofia TERCJAK 99-08-17 UKS Atos Woźnice(WN) 4:51.07

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dywity iława lekka atletyka lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn sport młodzieżowy Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x