Młodzieżowy czwartkowy mityng w Lidzbarku Warmińskim – Duże emocje w sprincie

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się drugie w tym sezonie zawody z cyklu czwartków lekkoatletycznych połączone z rywalizacją lekkoatletów szkół gimnazjalnych i ponagimnazjalnych. Był to więc spory mityng z udziałem reprezentantów: Wilkas, Pisza, Kraszewa i Dywit, bo to zawsze uatrakcyjnia imprezę. 10 pażdziernika (czwartek) ostatnie zawody jesienne w Lidzbarku Warmińskim

 

Czwartki dla szkół podstawowych

60 metrów

Chłopcy

rocznik 2001

1. KORYCKI EMANUEL SP WILKASY 9.47

2. TOMASZEWICZ SEBASTIAN SP WILKASY 9.53

3. KARAŹNIEWICZ SAMUEL SP WILKASY 9.69

4. TOMKOWSKI RAFAŁ SP WILKASY 9.85

5. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 9.90

6. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 10.03

rocznik 2002

1. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 9.68

2. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 9.72

3. WÓJTOWICZ MATEUSZ SP KRASZEWO 10.14

4. POLONIS MICHAŁ UKS ATOS 10.17

5. MELKNER SZYMON UKS ATOS 10.17

6. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 10.28

rocznik 2003

1. BAKUN DOMINIK UKS ATOS 9.50

2. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 9.80

3. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS 10.21

4. MALEWICKI BARTOSZ SP WILKASY 10.23

5. PLUTA PATRYK SP WILKASY 10.40

6. BIELUŃ KAMIL SP 3 LIDZBARK W 10.50

Dziewczęta

Rocznik 2001

1. WOJCIECHOWSKA JULIA SP 4 LIDZBARK W 9.44

2. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 9.57

3. CZERECH IZABELA SP WILKASY 10.13

4. WRÓBLEWSKA KATARZYNA SP UPAŁTY 10.13

5. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 10.41

6 SYRNICKA KINGA SP UPAŁTY 10.41

Rocznik 2002

1. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS 9.79

2. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 9.86

3. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK W 10.46

4. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK W 10.54

5. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 10.60

6. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 10.74

rocznik 2003

1. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 10.40

2. WĄTORCZYK WERONIKA UKS ATOS 10.69

3. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 10.95

4. KASPEROWICZ HANIA SP 4 LIDZBARK W 11.02

5. BOHDANOWICZ PAULINA SP WILKASY 11.11

6. KUBAS KAROLINA UKS ATOS 11.13

300 metrów

Chłopcy

Rocznik 2001

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 46.92

Dziewczęta

Rocznik 2001

1. TKACZUK WERONIKA NSP KREKOLE 68.42

Rocznik 2003

1. RAMOTOWSKI RAFAŁ SP 3 LIDZBARK W 59.04

2. SUBOCZ OLIWIER SP WILKASY 69.22

Rocznik 2002

1. WIŚNIOWSKA MARTYNA SP 4 LIDZBARK W 58.03

2. PYTLARCZYK KAROLINA SP 4 LIDZBARK W 58.79

600 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2001

1. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 2.23.03

Rocznik 2002

1 RUSIN KATARZYNA SP WILKASY 2.13.90

1000 metrów

Chłopcy

Rocznik 2001

1. LASKA KAROL SP UPAŁTY 3.47.65

2. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS 3.48.25 27

Rocznik 2002

1. NEUMANN DAWID UKS ATOS 3.47.54

2. MISZTUK KAROL SP UPAŁTY 4.46.78

3. PIĘTKA DARIUSZ SP WILKASY 4.55.73

Skok w dal

Chłopcy

Rocznik 2001

1. ŁAGOCKI MICHAŁ SP 3 LIDZBARK W 4.03

2. KARAŹNIEWICZ SAMUEL SP WILKASY 3.85

3. KORYCKI EMANUEL SP WILKASY 3.67

4. SZUMNY GRZEGORZ SP KRASZEWO 3.63

5. LASKA KAROL SP UPAŁTY 3.50

6. KRASNICKAS ROBERT GRIG SP UPAŁTY 3.40

Roczniik 2002

1. NEUMANN DAWID UKS ATOS 3.90

2. DAJNOWSKI KAMIL SP 4 LIDZBARK W 3.78

3. KUHN MIKOŁAJ NSP KREKOLE 3.48

4. MISZTUK KAROL SP UPAŁTY 3.34

5. KANCLERZ JAKUB SP 4 LIDZBARK W 3.20

6. JUSIS SZYMON SP 4 LIDZBARK W 3.12

Rocznik 2003

1. SZCZEPANEK BARTOSZ UKS ATOS 3.60

2. BAKUN DOMINIK UKS ATOS 3.55

3. MALEWICKI BARTOSZ SP WILKASY 3.54

4. BRULIŃSKI MARCIN SP UPAŁTY 3.47

5. RAMOTOWSKI RAFAŁ SP 3 LIDZBARK W 3.20

6. SZOSTAK KONRAD SP 4 LIDZBARK W 3.18

Dziewczęta

Rocznik 2001

1. WOJCIECHOWSKA JULIA SP 4 LIDZBARK W 4.37

2. SYRNICKA KINGA SP UPAŁTY 3.63

3. MELLER MAGDALENA SP UPAŁTY 3.24

4. ADAMOWICZ KAROLINA SP WILKASY 3.10

5. CZERECH IZABELA MILEWIC SP WILKASY 3.00

6. WRÓBLEWSKA KATARZYNA SP UPAŁTY 2.96

Rocznik 2002

1. CZERWIŃSKA NATALIA SP WILKASY 4.24

2. KURPIEWSKA NATALIA UKS ATOS 3.78

3. AUGUN PATRYCJA SP 3 LIDZBARK W 2.77

Rocznik 2003

1. KUBAS KAROLINA UKS ATOS 3.32

2. SZYDLIK KLAUDIA SP 4 LIDZBARK W 3.22

3. KASPEROWICZ HANIA SP 4 LIDZBARK W 3.08

4. WĄTORCZYK WERONIKA UKS ATOS 3.08

5. ZANIEWSKA PAULINA SP UPAŁTY 2.98

6. BARANIAK ALICJA SP KRASZEWO 2.74

Skok wzwyż

Chłopcy

Rocznik 2001

1. DUDKIEWICZ PIOTR SP 1 LIDZBARK W 1.35

2. WIŚNIEWSKI DAWID SP WILKASY 1.25

3. MIECHOWICZ PAWEŁ SP 4 LIDZBARK W 1.00

Chłopcy 2002

1. STYPIK KONRAD SP KRASZEWO 1.00

Dziewczęta

Rocznik 2001

1. GOŁĄBEK ALICJA SP 1 LIDZBARK W 1.20

2. WINIARZ NATALIA SP WILKASY 1.10

Dziewczęta 2002

1. WRONIEWICZ MILENA SP 1 LIDZBARK W 1.05

2. BUCHOLSKA ADA SP WILKASY 1.05

3. MICKIEWICZ SANDRA SP 1 LIDZBARK W 1.00

4 DĄBROWSKA MARCELINA SP WILKASY 1.00

5. RUSIN KATARZYNA SP WILKASY 1.00

6. SKRZYPEK AMELIA SP WILKASY 1.00

Dziewczęta 2003

1. POŁOM WIKTORIA SP WILKASY 1.05

2. CHOMAŃSKA KORNELIA SP WILKASY 1.05

3. BIELAWSKA ALEKSANDRA SP WILKASY 1.00

4 FABISIAK JOANNA SP WILKASY 1.00

5. ANDRYSZ MAJA SP WILKASY 0.95

6. BOHDANOWICZ PAULINA SP WILKASY 0.90

Rzut piłeczką

Chłopcy 2001

1. DZICZEK ARKADIUSZ UKS ATOS 46.00 77

2. DEMIANIUK MACIEJ SP WILKASY 38.00 59

3. TOMKOWSKI RAFAŁ SP WILKASY 36.00 55

4. KNABE MATEUSZ SP 4 LIDZBARK W 34.50 51

5. WARDAL DAMIAN NSP KREKOLE 31.50 45

6. TOMASZEWICZ SEBASTIAN SP WILKASY 31.00

Chłopcy 2002

1. BEJNAR DOMINIK SP 4 LIDZBARK W 47.50 95

2. PERKOWSKI JAKUB UKS ATOS 43.00 83

3. MELKNER SZYMON UKS ATOS 36.00 65

4. TRAJNOWICZ BARTOSZ SP UPAŁTY 35.50 64

5. POLONIS MICHAŁ UKS ATOS 34.50 62

6. JUCHNIEWICZ ŁUKASZ SP WILKASY 32.50

Chłopcy 2003

1. SURAWSKI BARTOSZ SP UPAŁTY 33.50

2. BIELUŃ KAMIL SP 3 LIDZBARK W 33.50 81

3. WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW SP WILKASY 32.00

4. KOWALEWSKI JACEK SP 1 LIDZBARK W 31.50

5. PLUTA PATRYK SP WILKASY 31.50

6. BĄK HUBERT SP WILKASY 27.50

Dziewczęta 2001

1. SZURAWSKA KLARA SP 4 LIDZBARK W 32.00

2. APANOWICZ OLIWIA SP KRASZEWO 23.50

Dziewczęta 2002

1. SUSKA GABRIELA SP KRASZEWO 32.00

2. SAJKOWSKA MAGDALENA SP KRASZEWO 21.50

3. TOMCZAK KATARZYNA SP KRASZEWO 21.00

4. PACHULSKA ALICJA SP KRASZEWO 17.00

5. RACHUBA JULIA SP 4 LIDZBARK W 16.50

Dziewczęta

Rocznik 2003

1 PYTLAK KAROLINA SP WILKASY 18.50

Punktacja nauczycieli

1. MILEWICZ-TWOREK ELŻB 2429

2. BRODOWSKI WOJCIECH 1293

3. OLSZEWSKI MAREK 970

4. SYREWICZ KRZYSZTOF 952

5. GRIGO JADWIGA 802

6. TRUSZCZYŃSKA BARBARA 668

7. KABAŁA EDYTA 419

8. NIESTATEK SZYMON 387

9. HOŁOWIENKO RENATA308

Klasyfikacja szkół

1. SP WILKASY 2429

2. UKS ATOS WOŹNICE 1293

3. SP 4 LIDZBARK W 976

4. SP KRASZEWO 952

5. SP UPAŁTY 802

6. SP 1 LIDZBARK W 696

7. SP 3 LIDZBARK W419

8. NSP KREKOLE274

{AdmirorGallery}lidza10{/AdmirorGallery}

IV GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
LIDZBARK WARMIŃSKI – 2013/2014

100m M

1 Kania Jakub 2000   Gimn. 3 Giżycko 13.89

2 Klukas  Mateusz 1998 Gimn Kraszewo 14.27                                           

3 Walukiewicz Bartosz 1999 Gimn. Wilkasy 14.55                                       

4 Pawlak Paweł 1997 ZSZ Lidzbark W. 14.58                                             

5 Kulikowski Sebastian 2000 Gimn. 3 Pisz 15.27                                         

6 Swyd Maciej 1999  Gimn. Kraszewo 15.78

100m K

1 Tworek Urszula 1998 Kusy Warszawa 13.51                                            

2 Jaworska Jonata 1999 LUKS Warmia 14.69                                             

3 Sulikowska Martyna 1998 Asy Dywity14.80                                             

300m M

1 Swyd Maciej 1999  Gimn. Kraszewo 57.12

2 Ryś  Dominik 2000 Gimn. Kraszewo 63.05

600m K

1 Tercjak Zofia 1999  Atos Woźnice 1:47,81 

2 Potasznik Alicja 2000 Asy Dywity    1:48,43                                             

3 Potasznik Paulina 1998 Asy Dywity 1:49,22                                              

4 Grubert Natalia 2000 Asy Dywity 1:52,33  

5 Tercjak Małgorzata 1999 Atos Woźnice 1:53,38                                       

6 Sulikowska Martyna 1998 Asy Dywity 1:55,70                                         

7 Duda Patrycja 2000 Gimn. 3 Pisz 1:56,17    2

8 Ostrowska Natalia 2000 Gimn. 3 Pisz 2:03,68                                           

9 Mamedow Samira   1998 Gimn. 3 Pisz 2:04,38                                         

10 Piankowska Alicja 2000 Gimn. 3 Pisz 2:11,53                                         

11 Antosiewicz Justyna 2000 Gimn. 3 Pisz      2:16,05                                  

1000m M

1 Kania Jakub 2000 Gimnazjum 3 Giżycko     3:12,22                                  

2 Antosiewicz Krzysztof 2000 Gimn. 3 Pisz 3:15,55                                      

3 Skaradziński Mateusz 2000 Gimn. 3 Pisz     3:20,13                                  

4 Borkowski Hubert 2000 Gimn. 3 Pisz 3:24,19                                           

5 Kiliman Krzysztof 1999 Gimn. Kraszewo     3:28,08                                  

6 Górski Jan 2000 Gimn. 3 Pisz 3:28,37        

7 Piankowski Przemysław 2000 Gimn. 3 Pisz 3:41,08                                   

8 Lipiński Jakub 2000 Gimn. 3 Pisz 3:46,36   

9 Supiński Jakub 2000Gimn. 3 Pisz      3:46,39                                             

10 Kłos Paweł 2000   Gimn. 3 Pisz      3:52,33                                             

11 Domżalski Kacper 1998 Gimn. 3 Pisz 4:08,03                                         

12 Kożlik Damian 2000 Gimn. 3 Pisz 4:55,73

skok w dal K

1 Tworek Urszula 1998 Kusy Warszawa 5.13                                              

2 Polak Natalia 1999 Gimnazjum Kraszewo 4.99                                         

3 Jaworska Jonata 1999 LUKS Warmia 4.44

4 Duda Patrycja 2000 Gimn. 3 Pisz 4.27       

5 Mamedow Samira 1998 Gimn. 3 Pisz 3.84 

6 Ostrowska Natalia 2000 Gimn. 3 Pisz 3.66 

7 Piankowska Alicja 2000 Gimn. 3 Pisz 3.33 

8 Antosiewicz Justyna 2000 Gimn. 3 Pisz 3.19                                              

skok w dal M

1 Kania Jakub 2000 Gimnazjum 3 Giżycko     5.02 PK

2 Antosiewicz Krzysztof 2000 Gimn. 3 Pisz 4,46                                          

3 Domżalski Kacper   2000 Gimn. 3 Pisz 4.37                                              

4 Kulikowski Sebastian 2000 Gimn. 3 Pisz     4.36                                       

5 Borkowski Hubert   2000 Gimn. 3 Pisz 4.28                                              

6 Skaradziński Mateusz 2000 Gimn. 3 Pisz     4.14                                       

7 Wiktorko  Wiktor 2000 Gimn. 3 Pisz 4.05  

8 Supiński Jakub 2000 Gimn. 3 Pisz     3.75   

9 Piankowski Przemysław 2000 Gimn. 3 Pisz 3.74                                        

10 Lipiński Jakub 2000 Gimn. 3 Pisz 3.61     

11 Górski Jan 2000    Gimn. 3 Pisz 3.57        

12 Kłos Paweł 2000   Gimn. 3 Pisz 3.52        

13 Koźlik Dawid 2000 Gimn. 3 Pisz    3.21   

skok wzwyż M

1 Jankowski Marcin   1999 LUKS Warmia 1.65                                          

2 Walukiewicz Bartosz 1999 Gimn. Wilkasy 1.35                                         

3 Starzykowski Krystian 2000 Gimn. Wilkasy 1.30                                       

skok wzwyż K

1 Tworek Urszula 1998 Kusy Warszawa 145

2 Dudkiewicz Paulina 2000 LUKS Warmia    125                                        

oszczep kobiet /600g/

oszczep mężczyzn /600g/

1 Syrewicz  Łukasz 1999 LUKS Warmia 30.41                                           

2 Walukiewicz Bartosz 1999 Gimn. Wilkasy 26.10                                       

3 Swyd Maciej 1999 Gimnazjum Kraszewo    13.35 PK

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x